OFF topik

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
remélem nem repost, állítolag a NASA vmi nagy bejelentésre készül magyar idő szerint 8kor.

vmit találtak az űrben (biológiai kutatás), hallottatok erről vmi konkrétat ?gabtsi
elég durva arcok lennénk, ha tudnánk valamit a bejelentés előtt 😛. amúgy elvileg valami a földönkívüliekről (húúúú)

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
remélem nem repost, állítolag a NASA vmi nagy bejelentésre készül magyar idő szerint 8kor.

vmit találtak az űrben (biológiai kutatás), hallottatok erről vmi konkrétat ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 084 — Saturday Night Lights
USC-kolesz belülről: http://www.youtube.com/watch?v=M148Nxqhd9o

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
gabo-val mi van?

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért ő sem kicsit lehetett beteg lélek: http://index.hu/tudomany/2010/12/01/meghalt_sam_cohen_a_neutronbomba_feltalaloja/

több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Igornak küldeném sok szeretettel 😀

ma posztolta Mankiw

http://4.bp.blogspot.com/_djgssszshgM/TPZvsF7xK9I/AAAAAAAABM0/VlbpzTpyFBo/s1600/2010-11-11-cgdiex.gif

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
kár hogy a Steve Bartmanes még nem készült el a sorozatból
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Valakinek nincs ötlete, honnan tudnám megszerezni az ESPN 30 for 30 sorozaténak "Jordan Rides the Bus" (18.) és "Four Days In October"(24.) részét?Escalade
youtube? 😛

http://www.youtube.com/watch?v=Xr3Lbj82_OA

http://www.youtube.com/watch?v=RFUVgPuZcRkJJ Tiller
😀 Erre nem is gondoltam. Thx (azért ha megtalálja valaki trrnten, írjon egy PMet)

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Valakinek nincs ötlete, honnan tudnám megszerezni az ESPN 30 for 30 sorozaténak "Jordan Rides the Bus" (18.) és "Four Days In October"(24.) részét?Escalade
youtube? 😛

http://www.youtube.com/watch?v=Xr3Lbj82_OA

http://www.youtube.com/watch?v=RFUVgPuZcRk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Valakinek nincs ötlete, honnan tudnám megszerezni az ESPN 30 for 30 sorozaténak "Jordan Rides the Bus" (18.) és "Four Days In October"(24.) részét?

több mint 13 éve
catattack 3 520
régi kép, ha valaki nem ismerné fel, ő Szilágyi István, "ismertebb" nevén Lópici Gáspár 😊 JJ Tiller
még ismertebb nevén a piócás ember 😀Höri
Szorijja!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
régi kép, ha valaki nem ismerné fel, ő Szilágyi István, "ismertebb" nevén Lópici Gáspár 😊 JJ Tiller
még ismertebb nevén a piócás ember 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem is írtam még, hogy ma ő ült mellettem a vonaton 😊

http://www.filmkultura.hu/arcok/cikkep/holt_videk.jpg

régi kép, ha valaki nem ismerné fel, ő Szilágyi István, "ismertebb" nevén Lópici Gáspár 😊 vele utazott még Koppány Zoltán (Taxidermia) is, jó volt hallgatni a történeteiketJJ Tiller
Az ilyen élményekért szoktam igazán irigy lenni 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
nem is írtam még, hogy ma ő ült mellettem a vonaton 😊



régi kép, ha valaki nem ismerné fel, ő Szilágyi István, "ismertebb" nevén Lópici Gáspár 😊 vele utazott még Koppány Zoltán (Taxidermia) is, jó volt hallgatni a történeteiket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem fognak sok diplomatát kiutasítani, max azokat, amelyeket már eddig is akartak, de lehet, h egyet sem. Nyílt titok és nemzetközi jogilag is teljesen elfogadott, hogy a diplomáciai képviseleteket informális hírszerzésre használják fel. A katonai attasék, vagy a biztonsági tisztek/főnökök általában hírszerzők, a diplomáciai csomagokat csak bizonyos esetekben lehet feltartani és átvilágítani, a diplomáciai levelezés és az irattár pedig sérthetetlen, stb. Ezeket a dolgokat minden állam tudja és alkalmazza is.

"Bécsi Diplomáciai Egyezmény 3 Cikk.

1. A diplomáciai képviselet feladatköre - egyebek között - a következőkből áll:

a) ...
b) ...
c) ...
d) tájékozódik minden megengedett módon a fogadó államban levő viszonyokról és fejleményekről és ezekről jelentést tesz a küldő állam kormányának;
e) ...

2. ..."

Sajnos nem tudom a teljes egyezményt belinkelni, de ez a magyar fordításból van, az 1969-ben kelt, mi 87-ben csatlakoztunk hozzá.

Egyetértek, hogy ezek a mostani infok nem olyan jelentősek, és sztem bele is férnek a d) pontban leírtakhoz, nem hinném, hogy bármelyik hírszerzőnek különösebben meg kellett volna erőltetnie magát, hogy kiderítsen dolgokat Medvegyevről, vagy az azeri elnök szétműtött feleségéről... 😊
Diplomáciai, vagy titkosszolgálati szinten jellemző, h az ilyen problémákat igyekeznek a kölcsönösség útján megoldani, ha X ország Y ország Z számú diplomatáját, vagy hírszerzőjét utasítja ki, vagy persona non grata-nak nyílvánítja akkor Y ország X ország Z számú diplomatájával, vagy hírszerzőjével fog hasonlóan eljárni. De ezek a dolgok általában titokban történnek...Melehov
Jól ismerem a vonatkozó szabályozást, a kémkedés viszont a diplomáciai információszerzés kifejezetten tiltott módja.
ám azt én se hiszem, hogy sok olyan bátor állam lesz majd, amely erre hivatkozva zavarná haza az amerikai diplomatákat.atapapa
Nehéz pontosan definiálni, majd bizonyítani a különbséget a "kémkedés" és az "informálódás" között. Mondhatni az esetek döntő hányadában lehetetlen.Sobri Jóska
ha a most nyilvánosságra került dokumentumokban nem lenne közvetlen kémkedésre való felszólítás/utasítás
de van

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Engem nem zavarnak a titkosszolgálatok, a csámcsogáson kívül a mostani WL-eresztés sokra nem is alkalmas, az viszont okozhat bonyodalmakat, hogy az amerikaiak közvetlenül a követségeiket szólították fel kémkedésre. Ez alapján sorra lehetne a diplomatáikat kiutasítani az egyes országokból.atapapa
Nem fognak sok diplomatát kiutasítani, max azokat, amelyeket már eddig is akartak, de lehet, h egyet sem. Nyílt titok és nemzetközi jogilag is teljesen elfogadott, hogy a diplomáciai képviseleteket informális hírszerzésre használják fel. A katonai attasék, vagy a biztonsági tisztek/főnökök általában hírszerzők, a diplomáciai csomagokat csak bizonyos esetekben lehet feltartani és átvilágítani, a diplomáciai levelezés és az irattár pedig sérthetetlen, stb. Ezeket a dolgokat minden állam tudja és alkalmazza is.

"Bécsi Diplomáciai Egyezmény 3 Cikk.

1. A diplomáciai képviselet feladatköre - egyebek között - a következőkből áll:

a) ...
b) ...
c) ...
d) tájékozódik minden megengedett módon a fogadó államban levő viszonyokról és fejleményekről és ezekről jelentést tesz a küldő állam kormányának;
e) ...

2. ..."

Sajnos nem tudom a teljes egyezményt belinkelni, de ez a magyar fordításból van, az 1969-ben kelt, mi 87-ben csatlakoztunk hozzá.

Egyetértek, hogy ezek a mostani infok nem olyan jelentősek, és sztem bele is férnek a d) pontban leírtakhoz, nem hinném, hogy bármelyik hírszerzőnek különösebben meg kellett volna erőltetnie magát, hogy kiderítsen dolgokat Medvegyevről, vagy az azeri elnök szétműtött feleségéről... 😊
Diplomáciai, vagy titkosszolgálati szinten jellemző, h az ilyen problémákat igyekeznek a kölcsönösség útján megoldani, ha X ország Y ország Z számú diplomatáját, vagy hírszerzőjét utasítja ki, vagy persona non grata-nak nyílvánítja akkor Y ország X ország Z számú diplomatájával, vagy hírszerzőjével fog hasonlóan eljárni. De ezek a dolgok általában titokban történnek...Melehov
Jól ismerem a vonatkozó szabályozást, a kémkedés viszont a diplomáciai információszerzés kifejezetten tiltott módja.
ám azt én se hiszem, hogy sok olyan bátor állam lesz majd, amely erre hivatkozva zavarná haza az amerikai diplomatákat.atapapa
Nehéz pontosan definiálni, majd bizonyítani a különbséget a "kémkedés" és az "informálódás" között. Mondhatni az esetek döntő hányadában lehetetlen.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
fél off,de ez a reklám megfogott 😀

http://www.youtube.com/watch?v=Gb5hPlEkwgc

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
van vele együtt órám a fősulin.
jóóóóóóó 😀
http://www.youtube.com/watch?v=1sFIP-KAnTI&feature=player_embeddedJoci
ez a gyerek össze-vissza beszél 😂eaglesmcnabb
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
jóóóóóóó 😀
http://www.youtube.com/watch?v=1sFIP-KAnTI&feature=player_embeddedJoci
ez a gyerek össze-vissza beszél 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A WikiLeaks azért jó, mert ha így folytatja, rövidesen a titkosszolgálat mint műfaj megszűnik. Ettől persze még kinyírhatják.
Dzsokijuing
Engem nem zavarnak a titkosszolgálatok, a csámcsogáson kívül a mostani WL-eresztés sokra nem is alkalmas, az viszont okozhat bonyodalmakat, hogy az amerikaiak közvetlenül a követségeiket szólították fel kémkedésre. Ez alapján sorra lehetne a diplomatáikat kiutasítani az egyes országokból.atapapa
Nem fognak sok diplomatát kiutasítani, max azokat, amelyeket már eddig is akartak, de lehet, h egyet sem. Nyílt titok és nemzetközi jogilag is teljesen elfogadott, hogy a diplomáciai képviseleteket informális hírszerzésre használják fel. A katonai attasék, vagy a biztonsági tisztek/főnökök általában hírszerzők, a diplomáciai csomagokat csak bizonyos esetekben lehet feltartani és átvilágítani, a diplomáciai levelezés és az irattár pedig sérthetetlen, stb. Ezeket a dolgokat minden állam tudja és alkalmazza is.

"Bécsi Diplomáciai Egyezmény 3 Cikk.

1. A diplomáciai képviselet feladatköre - egyebek között - a következőkből áll:

a) ...
b) ...
c) ...
d) tájékozódik minden megengedett módon a fogadó államban levő viszonyokról és fejleményekről és ezekről jelentést tesz a küldő állam kormányának;
e) ...

2. ..."

Sajnos nem tudom a teljes egyezményt belinkelni, de ez a magyar fordításból van, az 1969-ben kelt, mi 87-ben csatlakoztunk hozzá.

Egyetértek, hogy ezek a mostani infok nem olyan jelentősek, és sztem bele is férnek a d) pontban leírtakhoz, nem hinném, hogy bármelyik hírszerzőnek különösebben meg kellett volna erőltetnie magát, hogy kiderítsen dolgokat Medvegyevről, vagy az azeri elnök szétműtött feleségéről... 😊
Diplomáciai, vagy titkosszolgálati szinten jellemző, h az ilyen problémákat igyekeznek a kölcsönösség útján megoldani, ha X ország Y ország Z számú diplomatáját, vagy hírszerzőjét utasítja ki, vagy persona non grata-nak nyílvánítja akkor Y ország X ország Z számú diplomatájával, vagy hírszerzőjével fog hasonlóan eljárni. De ezek a dolgok általában titokban történnek...Melehov
Jól ismerem a vonatkozó szabályozást, a kémkedés viszont a diplomáciai információszerzés kifejezetten tiltott módja.
ám azt én se hiszem, hogy sok olyan bátor állam lesz majd, amely erre hivatkozva zavarná haza az amerikai diplomatákat.

több mint 13 éve
Melehov Chicago Bears 119
ha biztosítási ügynök lennék, nagy ívben elkerülném mostanság Julian Assange-t.

kíváncsi vagyok a most kiborított dokumentumokban Magyarországról miket írnak.atapapa
A WikiLeaks azért jó, mert ha így folytatja, rövidesen a titkosszolgálat mint műfaj megszűnik. Ettől persze még kinyírhatják.
Dzsokijuing
Engem nem zavarnak a titkosszolgálatok, a csámcsogáson kívül a mostani WL-eresztés sokra nem is alkalmas, az viszont okozhat bonyodalmakat, hogy az amerikaiak közvetlenül a követségeiket szólították fel kémkedésre. Ez alapján sorra lehetne a diplomatáikat kiutasítani az egyes országokból.atapapa
Nem fognak sok diplomatát kiutasítani, max azokat, amelyeket már eddig is akartak, de lehet, h egyet sem. Nyílt titok és nemzetközi jogilag is teljesen elfogadott, hogy a diplomáciai képviseleteket informális hírszerzésre használják fel. A katonai attasék, vagy a biztonsági tisztek/főnökök általában hírszerzők, a diplomáciai csomagokat csak bizonyos esetekben lehet feltartani és átvilágítani, a diplomáciai levelezés és az irattár pedig sérthetetlen, stb. Ezeket a dolgokat minden állam tudja és alkalmazza is.

"Bécsi Diplomáciai Egyezmény 3 Cikk.

1. A diplomáciai képviselet feladatköre - egyebek között - a következőkből áll:

a) ...
b) ...
c) ...
d) tájékozódik minden megengedett módon a fogadó államban levő viszonyokról és fejleményekről és ezekről jelentést tesz a küldő állam kormányának;
e) ...

2. ..."

Sajnos nem tudom a teljes egyezményt belinkelni, de ez a magyar fordításból van, az 1969-ben kelt, mi 87-ben csatlakoztunk hozzá.

Egyetértek, hogy ezek a mostani infok nem olyan jelentősek, és sztem bele is férnek a d) pontban leírtakhoz, nem hinném, hogy bármelyik hírszerzőnek különösebben meg kellett volna erőltetnie magát, hogy kiderítsen dolgokat Medvegyevről, vagy az azeri elnök szétműtött feleségéről... 😊
Diplomáciai, vagy titkosszolgálati szinten jellemző, h az ilyen problémákat igyekeznek a kölcsönösség útján megoldani, ha X ország Y ország Z számú diplomatáját, vagy hírszerzőjét utasítja ki, vagy persona non grata-nak nyílvánítja akkor Y ország X ország Z számú diplomatájával, vagy hírszerzőjével fog hasonlóan eljárni. De ezek a dolgok általában titokban történnek...

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
állítólag elhunyt Leslie Nielsen =(

kiskölökként imádtamHöri
És tényleg. Mekkora arc volt pedig...Döme
Nyugodj békében Drebin hadnagy!Matthew99
Nyugodjon békében... 😕

http://www.youtube.com/watch?v=vJF14305TBI&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=dMRT2VGwbyw

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
ha biztosítási ügynök lennék, nagy ívben elkerülném mostanság Julian Assange-t.

kíváncsi vagyok a most kiborított dokumentumokban Magyarországról miket írnak.atapapa
A WikiLeaks azért jó, mert ha így folytatja, rövidesen a titkosszolgálat mint műfaj megszűnik. Ettől persze még kinyírhatják.
Dzsokijuing
Engem nem zavarnak a titkosszolgálatok, a csámcsogáson kívül a mostani WL-eresztés sokra nem is alkalmas, az viszont okozhat bonyodalmakat, hogy az amerikaiak közvetlenül a követségeiket szólították fel kémkedésre. Ez alapján sorra lehetne a diplomatáikat kiutasítani az egyes országokból.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 084 — Saturday Night Lights
ha biztosítási ügynök lennék, nagy ívben elkerülném mostanság Julian Assange-t.

kíváncsi vagyok a most kiborított dokumentumokban Magyarországról miket írnak.atapapa
A WikiLeaks azért jó, mert ha így folytatja, rövidesen a titkosszolgálat mint műfaj megszűnik. Ettől persze még kinyírhatják.

Magyarország? A politikusi portrék izgalmasak lehetnek, Orbán depressziója és látens alkoholizmusa, Gyurcsány pánikbetegsége és feltűnési viszketegsége, ami a Nabucco-ellenes kirohanásában tetőzött, mind-mind terítékre kerülhetett.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
ha biztosítási ügynök lennék, nagy ívben elkerülném mostanság Julian Assange-t.

kíváncsi vagyok a most kiborított dokumentumokban Magyarországról miket írnak.