Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 798 — beers & Packers
Annyi sikoltozás meg üvöltözés van egy vívócsarnokban, hogy most hirtelen nem is tudom, hogy mire emlékeztet leginkább, de biztosan nem családbarát.
Kampman
Mire? Gondolom, a teniszre.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Annyi sikoltozás meg üvöltözés van egy vívócsarnokban, hogy most hirtelen nem is tudom, hogy mire emlékeztet leginkább, de biztosan nem családbarát.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
nagylaza
ez most tőr szerintem
Kampman
Ja a férfiaknál lesz ma párbajtör-
Pásztor továbbjutott.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ez legalább megvan 😊
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
nagylaza
ez most tőr szerintem
Kampman
Jó, valami kardozás.
nagylaza
Ne szurkálódjatok már.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 798 — beers & Packers
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
nagylaza
ez most tőr szerintem
Kampman
Jó, valami kardozás.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
nagylaza
ez most tőr szerintem
Kampman
Így van 😊
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
nagylaza
Én 3-at nézek egyszerre, az az egyik... de feltételeztem azt kb mindenki nézi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
nagylaza
ez most tőr szerintem
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
És akárki akármit mondd, röpi > strandröpi 😛
Igor
diszlájk
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 798 — beers & Packers
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Közben megy azért az olasz-orosz női röpi meccs is.... ha valaki laikus, Egonu miatt egy 5-10 percig akkor is érdemes belenéznie.

És akárki akármit mondd, röpi > strandröpi 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Érdekes ez a gördeszkás verseny. Tiszta "csúszok egyet a korláton" feeling. nem érezni, hogy olimpián vannak.
iktriad
Én ezt nem is tekintem annak, komolytalan.
Kampman
Igen, már-már bántóan sok a rontás.
iktriad
Nem csak azért.
Nem akarok egy ilyen boomer rantet levágni, én jó néhány klasszikus sportágat is eltüntetnék az olimpiáról (súlyemelés, pontozásos korrupt küzdősportok), de az ilyen trendi bohóckodásoknak tényleg semmi közük semmilyen tradícióhoz, nem csak olimpiai, hanem semmilyen sportszinten. Ez inkább szubkultúra, mint sport.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes ez a gördeszkás verseny. Tiszta "csúszok egyet a korláton" feeling. nem érezni, hogy olimpián vannak.
iktriad
Én ezt nem is tekintem annak, komolytalan.
Kampman
Igen, már-már bántóan sok a rontás.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 798 — beers & Packers
Szeretnék egy nagyon fontos kérdést tisztázni: ifjabb Jenő közvetít Japániából?
nagylaza
Már a kerékpárt is ő közvetítette tegnap szerintem...
Igor
Puff neki.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Érdekes ez a gördeszkás verseny. Tiszta "csúszok egyet a korláton" feeling. nem érezni, hogy olimpián vannak.
iktriad
Én ezt nem is tekintem annak, komolytalan.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Szeretnék egy nagyon fontos kérdést tisztázni: ifjabb Jenő közvetít Japániából?
nagylaza
Igen, de most limitáltabb szerepben lesz, mint Rióban.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes ez a gördeszkás verseny. Tiszta "csúszok egyet a korláton" feeling. nem érezni, hogy olimpián vannak.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szeretnék egy nagyon fontos kérdést tisztázni: ifjabb Jenő közvetít Japániából?
nagylaza
Már a kerékpárt is ő közvetítette tegnap szerintem...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 798 — beers & Packers
Szeretnék egy nagyon fontos kérdést tisztázni: ifjabb Jenő közvetít Japániából?
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Női tőrözökről röviden:

Pásztor Flóranak vívni kell 32 közé jutásért - de hátha egy jó vívással szerez önbizalmat... mert a 32 között, a második kiemelt Thibus jön. Ha itt is nyerne (nagy meglepetésre), a Korobejnikova/Boubakri meccs győztese jön... ez is nagyon kemény ellenfelet eredményez.

Kreiss Fanny 3:25-kor kezd a 32 között Batini ellen, ha nyerne akkor jön az egész verseny topfavoritja Deriglazova a 16 között... 😕

Kondricz Kata szintén egy olasszal, Volpival kezd.. ugye tudjuk mit szokás mondani olasz női tőrözökről... a jó hír, hogy ha Volpit kiejtené, utána elvileg egy verhető ellenfél jönne.. csak aztán a negyeddöntőben jön a 3. (és talán legjobb olasz), Errigo.

Nagy esélyeink nincsenek.. csalódjunk pozitívan.

Viszont férfi párbajtőr... nem akarom elkiabálni, de itt nekem nagyon testszik a sorsolás.
Siklósi első kiemelt, első két körben kínaiaik jöhetnek, de nem igazán ismerem őket.... annyira nem nagy nevek, illene verni őket. Negyeddöntőben jöhet Minobe v Park, talán még ezt is "illene" nyerni.. elődöntőben jöhet Santarelli (#) vagy Yamada (#4), akik már jegyzett nevek, de ez már az elődöntő.. bőven lehetne rosszabb.

Nekem ez egy relatíve szerencsés/könnyű sorsolásnak tűnik - a másik ágon vannak olyan nevek mint Bida, Reizlin, Borel, Heinzer, Limardo, Verweijlen, Garozzo, Nikishin... nekem ez egy sokkal nehezebb ágnak tűnik, az alacsonyabb kiemeltek közt is rengeteg tapasztalt vívó/nagy név akad. Úgyhogy optimista vagyok... ergo biztos ki fog esni a 2. körben a kínai ellen 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Verrasztó és Hosszú hoz egy bronzot, azt tippelem
Heisman
Mindkettő érmes lesz sztem
davemayer
Hosszú bronz, Verrasztó és MFV 5.hely

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Verrasztó és Hosszú hoz egy bronzot, azt tippelem
Heisman
Mindkettő érmes lesz sztem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Verrasztó és Hosszú hoz egy bronzot, azt tippelem

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lassan indul a nap😊 a vívók hátha meglepetést okoznak és ismét hoznak érmet, Katinka megiszik két pohár Nescafét és javul 3 másodpercet és még tán csurran cseppen mondjuk a lövőktől is valami 😛

Hajrá magyarok!