NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Xéni 7. lett a futamában , de így is 19 pontot rávert az első futamot nyerő Györgyire.
Sixo
Nem ez Györgyi erős száma, míg Xénia jobb rövidtáv futó. Ő elmaradt az egyéni legjobbjától, de rossz az idő + erős futam volt (holland EB győztes Vetter pl.).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Közben az osztrák diszkosz vető idei legjobbját dobva az első aki qualifikálta magát a döntőbe.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Xéni 7. lett a futamában , de így is 19 pontot rávert az első futamot nyerő Györgyire.

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Sidi 10. lett (de a döntőhöz 1,5 kör hiányzott, az elég sok), Szabián 42.
Jakehomer
Ez volt Péter fő száma?
alatriste
A fő száma elvileg az volt, amiben 5. lett (ott világcsúcstartó). De lesz még a kombinált puska, ami tök látványos, lőnek térdelve, fekve és állva is 😊
Jakehomer
Nem értek a sportághoz sokat, Ő indul abba (vagy valamelyik másik magyar) amikor agyaggalambot lőnek?
alatriste
Valójában én sem 😊 De nem, az a trap (más fegyver), azok a számok már le is mentek.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tud valaki valami site-ot ahol követhető a kevésbé prémium sportágak eredménye? gondolok itt most elsősorban a mai atlétikára. A női hétpóbázók, férfi diszkoszvetés, női súlylökés?
Az se hátrány ha telefonról is megy. 😊
alatriste
Rio2016 app?
Jakehomer
Én is azt tudnám javasolni. Vannak hibái, de nem rossz.
danyly
Le is szedtem, nem tudtam hogy van ilyen (bár gondolhattam volna).
Köszi remélem működik majd.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sidi 10. lett (de a döntőhöz 1,5 kör hiányzott, az elég sok), Szabián 42.
Jakehomer
Ez volt Péter fő száma?
alatriste
A fő száma elvileg az volt, amiben 5. lett (ott világcsúcstartó). De lesz még a kombinált puska, ami tök látványos, lőnek térdelve, fekve és állva is 😊
Jakehomer
Nem értek a sportághoz sokat, Ő indul abba (vagy valamelyik másik magyar) amikor agyaggalambot lőnek?


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Sidi 10. lett (de a döntőhöz 1,5 kör hiányzott, az elég sok), Szabián 42.
Jakehomer
Eddig minden Olimpiáját elbalfaszkodta....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Sidi 10. lett (de a döntőhöz 1,5 kör hiányzott, az elég sok), Szabián 42.
Jakehomer
Ez volt Péter fő száma?
alatriste
A fő száma elvileg az volt, amiben 5. lett (ott világcsúcstartó). De lesz még a kombinált puska, ami tök látványos, lőnek térdelve, fekve és állva is 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tud valaki valami site-ot ahol követhető a kevésbé prémium sportágak eredménye? gondolok itt most elsősorban a mai atlétikára. A női hétpóbázók, férfi diszkoszvetés, női súlylökés?
Az se hátrány ha telefonról is megy. 😊
alatriste
Rio2016 app?
Jakehomer
Én is azt tudnám javasolni. Vannak hibái, de nem rossz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Tud valaki valami site-ot ahol követhető a kevésbé prémium sportágak eredménye? gondolok itt most elsősorban a mai atlétikára. A női hétpóbázók, férfi diszkoszvetés, női súlylökés?
Az se hátrány ha telefonról is megy. 😊
alatriste
A hivatalos oldalon mindent írnak, bár elég ratyi az atlétikai rész pl, semmi egyéni csúcsot vagy idei legjobbat nem találok.

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Tud valaki valami site-ot ahol követhető a kevésbé prémium sportágak eredménye? gondolok itt most elsősorban a mai atlétikára. A női hétpóbázók, férfi diszkoszvetés, női súlylökés?
Az se hátrány ha telefonról is megy. 😊
alatriste
Rio2016 app?

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kínait vert európai!!!! ez az első nagy meglepetés a tollaspályán, szép volt lengyelek!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jól van. Nyertek a lengyelek. Szép volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sidi 10. lett (de a döntőhöz 1,5 kör hiányzott, az elég sok), Szabián 42.
Jakehomer
Ez volt Péter fő száma?


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tud valaki valami site-ot ahol követhető a kevésbé prémium sportágak eredménye? gondolok itt most elsősorban a mai atlétikára. A női hétpóbázók, férfi diszkoszvetés, női súlylökés?
Az se hátrány ha telefonról is megy. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Végül 10. lett Sidi. A 8. helytől több, mint 1 körrel maradt el. Az első sorozat első pár lövésén ment el.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Sidi 10. lett (de a döntőhöz 1,5 kör hiányzott, az elég sok), Szabián 42.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Diszkosznál elég magas a selejtező szint, kíváncsi vagyok Kővágó mire jut.

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Györgyi 13.79-et futott 100 méter gáton. Megdöntötte az egyéni legjobbját (13.85 volt).
Ez igen, jó kezdés. Amúgy jó szar idő van.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Sidi óriásit hajrázott.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Sidi az utolsó két sorozatában 104 fölé ment, amivel szépen feljött, de a döntőhöz kéne az előtte lévők rontása is

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jó kis meccs megy a tollasozóknál is. 2. számú kínai vegyes páros ellen simán versenyben vannak a lengyelek (3. legjobb páros Európában). 3. szettben vannak.
danyly
Ja, ja. Ziebaék vagy 20 éve együtt játszanak. A pécsi BEK-en találkoztam velük (kezeltem) és nagyon szimpatikusak voltak.Jó lenne..... de nem hiszem
diverdoc
Én reménykedek. Szimpik tényleg a lengyelek. Első meccset bukták (kell a W), míg a kínaiak az Adcock család ellen is szenvedtek tegnap.
danyly
Ma egyébként az indonéz, japán ffi párost javaslom,ha mutatják, illetve jó meccsnek ígérkezik a a dán angol vegyespáros is. Meg talán a kínai német (ha Fuchsék össze szedik magukat.) Csoport körben egyéniben kevésbé lesznek szoros meccsek (már ami továbbjutó helyről dönt)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Közben elkezdődött az atlétika is. Rögtön női hétpróba és férfi diszkosz selejtező magyar résztvevőkkel.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 242 — Jó ötletnek tűnt!
 www.nemzetisport.hu/rio-2016/rio-2016-ilyen-nincs-a-tollasozo-beesett-egy-lyukon-a-palya-kozepen-2519187
hát ez mikemény, egy tollasozó alatt beszakadt a padló, és beleesett egy kb 15 cm-es lyukba. Erre nem hogy kicserélnék a padlót, szigetelőszalaggal beragasztják. Igazi magyar munkásmegoldás.
kapitnono
ja ennyi erővel mi is pályázhatnánk rendezőnek, oh wait...

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
 www.nemzetisport.hu/rio-2016/rio-2016-ilyen-nincs-a-tollasozo-beesett-egy-lyukon-a-palya-kozepen-2519187
hát ez mikemény, egy tollasozó alatt beszakadt a padló, és beleesett egy kb 15 cm-es lyukba. Erre nem hogy kicserélnék a padlót, szigetelőszalaggal beragasztják. Igazi magyar munkásmegoldás.