Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Phelps egy marslakó. De remélem már koros marslakó, és most alaposan kiúszta magát 😀
peterk2005
még a budapesti olimpián is szomorítani fog minket
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Phelps egy marslakó. De remélem már koros marslakó, és most alaposan kiúszta magát 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért az nagyon bíztató, hogy kiegyensúlyozottan szerepel. Ha nincs az a kiugrás, kizárással, akkora legrosszabb helyezése egy 12. hely lenne, az esne ki. (És akkor 1 ponttal állna Scott mögött a második helyen, amindenit...)

Még van 4 futam, holnap kéne találni valami streamet, mert ezt már kéne élőben is nézni 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Kenderesinek máris roppant előnyös a wikipedia-profilképe

 en.wikipedia.org/wiki/Tam%C3%A1s_Kenderesi
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Sima döntő

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Berecz nagyon jól áll, de sajnos sűrű a mezőny.. közelebb van 13. helyhez mint az aranyhoz.
 en.wikipedia.org/wiki/Sailing_at_the_2016_Summer_Olympics_%E2%80%93_Finn

Scott a favorit, ő azt már innen behúzza, mert egy-két nagynév (előző olimpia érmesek) gyengélkednek.. de a 2-13. hely közt bármi lehet...

Ma Long meg gyakorlatilag hengerelt a 2. szettől.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Azért Bujka szolidan beszólt a riporter csajnak xD
Sixo
mit?
Kampman
Megkérdezte a riporter csaj, hogy ez az új Bujka, hogy már nem csak innen, hanem onnan is vállal lövéseket. Erre ő: aki követi a vízilabdát az pontosan tudta 😀

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Valószínűleg azért lett ez a hetes rögbi az olimpiai sport, mert eleve csak ez fér bele az olimpiai programba. Ha nem így lenne, miért nem a 15-öst hozták volna be eleve?

Ha jól tudom van még egy fajtája a rögbinek, talán nyolcas? Vagy hülyeséget beszélek? Nincs kedvem kiguglizni most 😀

Férfi pingpong döntő most kezdődik, azt hiszem meglesem az úszás előtt....
peterk2005
15-ös rögbi egy kicsit durva lenne, az a gond szerintem.. abban folyik a vér, meg nehéz lenne 6-7 meccset letolni 2 hét alatt azért a játékosoknak.
Ettől függetlenül ez az igazi rögbi természetesen.

8-asról én nem tudok.. ha van is, biztos nem elterjedt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem fog véget érni úszás előtt, első szett 14-12 Ma Longnak.. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Azért Bujka szolidan beszólt a riporter csajnak xD
Sixo
mit?
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Azért Bujka szolidan beszólt a riporter csajnak xD

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valószínűleg azért lett ez a hetes rögbi az olimpiai sport, mert eleve csak ez fér bele az olimpiai programba. Ha nem így lenne, miért nem a 15-öst hozták volna be eleve?

Ha jól tudom van még egy fajtája a rögbinek, talán nyolcas? Vagy hülyeséget beszélek? Nincs kedvem kiguglizni most 😀

Férfi pingpong döntő most kezdődik, azt hiszem meglesem az úszás előtt....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Az egyik koreai női íjász kiesett a legjobb 8 között, na ez a meglepetés, nem Gyokovics veresége 😊
Jakehomer
Férfiaknél 32 között esett ki a legjobban selejtező. 8 között már nem szégyen azért..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Ha fidzsi ennyire jó akkor milyen ha egy rossz csapattal jatszik?
Ha a masodik legjobbat simázza

Csak mert ezt nem tudta Janek
Janek
Új-Zélandot, Argentínát csak alig verték.
Britek ezüstérmesek lettek, de nem voltak a második legjobbak. Plusz szerintem mindent kiadtak magukból, h döntőzzenek.
dawyd728
Nem tudtam
Koszi
Janek
Amúgy az igaz, h a női ffi tornán nagyon sok sima meccs volt.
A nőiből konkrétan 6 meccsre kapcsolódtam be és mind izgalommentes volt. Talán csak a döntő volt jó. A férfiaknál csak 4 meccset láttam, azok közül egyedül ez a döntőben volt ennyire egyértelmű.

Még az nem teszik, ha sárga lapot kap vki, akkor 6 a 7 ellen 2+ percig. Ez alatt simán csinál azonos erősségű csapatok meccsén az egyik két célt. Onnantól szinte vége is a meccsnek. A női finálé egy ilyenen dőlt el.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Nem rossz kis meccs a spanyol-nigériai. Szenvednek a spanyolok. És mennek a triplák. 😊
danyly
Engem nagyon meglepett. Még félórája 15-el mentek a spanyolok.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Ha fidzsi ennyire jó akkor milyen ha egy rossz csapattal jatszik?
Ha a masodik legjobbat simázza

Csak mert ezt nem tudta Janek
Janek
Új-Zélandot, Argentínát csak alig verték.
Britek ezüstérmesek lettek, de nem voltak a második legjobbak. Plusz szerintem mindent kiadtak magukból, h döntőzzenek.
dawyd728
Nem tudtam
Koszi

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem rossz kis meccs a spanyol-nigériai. Szenvednek a spanyolok. És mennek a triplák. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Ha fidzsi ennyire jó akkor milyen ha egy rossz csapattal jatszik?
Ha a masodik legjobbat simázza

Csak mert ezt nem tudta Janek
Janek
Új-Zélandot, Argentínát csak alig verték.
Britek ezüstérmesek lettek, de nem voltak a második legjobbak. Plusz szerintem mindent kiadtak magukból, h döntőzzenek.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
3:44 Katka
4.34 Laci
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Mi a hajnali fontos idopont nekunk?

több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Letérdelnek az éremátadásnál. Nagyon nagy. 😊
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Ha fidzsi ennyire jó akkor milyen ha egy rossz csapattal jatszik?
Ha a masodik legjobbat simázza

Csak mert ezt nem tudta Janek

több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Vannak olyan sportágak, amikhez felesleges olimpiát rendezni, mert értelmezhetetlen színvonalú, és van neki hasonló kaliberű sorozata már. Ilyen a foci, és úgy tűnik a rögbi is.

több mint 8 éve
dawyd728 3 829
azért ezt a hetes rögbit remélem felváltja majd egyszer a programban az "igazi" rögbi (és ha már ott tartunk, akkor bekerül a strandfoci és a futsal is)
baggio
Ha majd 3 hetes lesz az olimpia. 8 csapattal is 20 nap a minimum.
dawyd728
a labdarúgást is elkezdik előbb, nem?
baggio
Legyen 2 meccs a megnyitó előtt? 😀
Szerintem kell minimum 5 nap pihenőt hagyni meccsek között. Az már 4x5. Plusz egy nap nem hiszem, h egy pálya 4 meccset elbírna. ezáltal inkább 21-22 nap alatt lehetne lebonyolítani. A vb-t 20 csapattal bonyolítják 6 hét alatt és 7 meccset kell nyerni az aranyért.
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
azért ezt a hetes rögbit remélem felváltja majd egyszer a programban az "igazi" rögbi (és ha már ott tartunk, akkor bekerül a strandfoci és a futsal is)
baggio
Ha majd 3 hetes lesz az olimpia. 8 csapattal is 20 nap a minimum.
dawyd728
a labdarúgást is elkezdik előbb, nem?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal