Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hajrá fiji, de ma hajnalban már PRE-SEASON

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 816
Mondjuk csak a miheztartás végett, a románoknak most lehet egyáltalán az első érmük, esetleg aranyuk, ha jól néztem... szerintem innentől csendben maradok, azzal kapcsolatban hogy reklamáljak mit nem nyertünk még meg 😊
dande
A szomszédaink 1990 után szétszakadva már közel sem olyan erősek, mint régen mondjuk a szovjetek, a jugók, meg a csehszlovákok voltak. Egyedül a románok maradtak meg, bár Peking óta ők is nagyon gyengék, az osztrákok meg ugye inkább a téli olimpián dominálnak.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nekem valamiért nem engedi nézni
dande
mert nem amerikában vagy

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem valamiért nem engedi nézni
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az igen. Fiji bekezdett.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Hajrá Fidszi!
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
kezdődik a hetes rögbi döntője! hajrá Fiji!
 stream.nbcolympics.com/mens-rugby-gold-bronze


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Mondjuk csak a miheztartás végett, a románoknak most lehet egyáltalán az első érmük, esetleg aranyuk, ha jól néztem... szerintem innentől csendben maradok, azzal kapcsolatban hogy reklamáljak mit nem nyertünk még meg 😊
dande
7 szomszéd tud összetenni 4 aranyat.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk csak a miheztartás végett, a románoknak most lehet egyáltalán az első érmük, esetleg aranyuk, ha jól néztem... szerintem innentől csendben maradok, azzal kapcsolatban hogy reklamáljak mit nem nyertünk még meg 😊
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Majdnem világcsúcs a britektől. Nem sok hiányzott. Na nézzük az auszik mit tudnak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Dopping miatt eltiltott gyalogló!!!!
Egyre szánalmasabb ez az egész.
gaben
Régen (1928-ig) voltak művészeti versenyek is. Vajon ott is voltak doppingvizsgálatok?
Kampman
Régi szép nyolcvanas évek 😊 Valamelyik öttusázónk, asszem Mizsér Attila mesélte, hogy a moszkvai olimpián a szovjet ellenfele befutott a célba, aztán utána úgy kellett lefogni, olyan volt, mint egy felhúzott búgócsiga, azt se vette észre, hogy vége a távnak 😀

Mindjárt jön (23:30) a hetes rögbi 3. helyet eldöntő meccse, aztán éjféltől a döntő. Így éjfél felé nem is rossz egy kis rögbi, treníroz az őszi éjszakázásokra 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 816
Dopping miatt eltiltott gyalogló!!!!
Egyre szánalmasabb ez az egész.
gaben
Régen (1928-ig) voltak művészeti versenyek is. Vajon ott is voltak doppingvizsgálatok?
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Adcock család megszorongatja rendesen a világranglista 6. kínaiakat vegyes párosban. A 2. szett végét elrontották a britek. De már kezdenek fáradni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Kokot is kivitték?

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Dopping miatt eltiltott gyalogló!!!!
Egyre szánalmasabb ez az egész.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Laci:
„Az eleje még elég lassú volt, a vége azért hasonlított arra, amit szeretnék, de ezen még kell javítani, mert estére édeskevés lesz. Azon kell dolgozni, hogy ha bekerülök a döntőbe, akkor ott végre görcsöktől és feszültségektől mentesen tudjak úszni. Könnyedén – egy fináléban csak így lehet. Ez két napja elég durván kiderült... Nekem ez egyértelműen az olimpiától van, Eb-n, vébén gond nélkül versenyzek. Rám zuhant az öt karika, akadnak még így néhányan, ami persze nem vigasztal, csak mutatja, nem egyedi eset. Nem, nem lelkizéssel telt az elmúlt pár nap. Magát a lelkemet kellett megtalálni, mert iszonyú mélyről kellett visszajönnöm. Azon vagyok, hogy meglegyen a döntő, és aztán végre tényleg képes legyek egy laza úszásra”
dawyd728
Szerencsétlen, lemelózik egy évtizedet, aztán jön egy mentális gát és oda az esély, és megy a hihetetlen mennyiségű meló, lemondás a levesbe 😕 Ezt kezelni már nem lehet, max azt elérni, hogy valahogy ebből a görcsből átbillen egy "most már tök mindegy" hangulatba. Kívánom neki, hogy billenjen át!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 816
brit WR pályakerékpárban
dawyd728
WR-ek már biciklivel járnah
ThundersNFL
a pekörsznél is. Véletlen egybeesés lenne? Nem hiszem.
Coolearie
Mason Crosby-t indítottuk volna, de sajnos a harangtorony-rúgás érthetetlen okokból még mindig nem olimpiai sportág.

Szerkesztette: Kampman
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
brit WR pályakerékpárban
dawyd728
WR-ek már biciklivel járnah
ThundersNFL
a pekörsznél is. Véletlen egybeesés lenne? Nem hiszem.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Laci:
„Az eleje még elég lassú volt, a vége azért hasonlított arra, amit szeretnék, de ezen még kell javítani, mert estére édeskevés lesz. Azon kell dolgozni, hogy ha bekerülök a döntőbe, akkor ott végre görcsöktől és feszültségektől mentesen tudjak úszni. Könnyedén – egy fináléban csak így lehet. Ez két napja elég durván kiderült... Nekem ez egyértelműen az olimpiától van, Eb-n, vébén gond nélkül versenyzek. Rám zuhant az öt karika, akadnak még így néhányan, ami persze nem vigasztal, csak mutatja, nem egyedi eset. Nem, nem lelkizéssel telt az elmúlt pár nap. Magát a lelkemet kellett megtalálni, mert iszonyú mélyről kellett visszajönnöm. Azon vagyok, hogy meglegyen a döntő, és aztán végre tényleg képes legyek egy laza úszásra”
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
bazdmeg még csávónak is durva lenne ez a francia, de így hogy női döntő így még durvább :d
eaglesmcnabb
Ez milyen sport?
Janek
Júdó 76 kg
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
bazdmeg még csávónak is durva lenne ez a francia, de így hogy női döntő így még durvább :d
eaglesmcnabb
Ez milyen sport?

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
brit WR pályakerékpárban
dawyd728
WR-ek már biciklivel járnah

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Judóban mik voltak a szabályváltozások ami nem tett jót Abigélnek és Krisztiánnak?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
brit WR pályakerékpárban
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
bazdmeg még csávónak is durva lenne ez a francia, de így hogy női döntő így még durvább :d
eaglesmcnabb
Kajakra azt hittem, valami férfi döntő jön...