Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 119 — The Mathematician
bazdmeg még csávónak is durva lenne ez a francia, de így hogy női döntő így még durvább :d
eaglesmcnabb
Sidney-ben volt asszem női francia kalapácsvető aki még durvábban pasinak nézett ki mint ez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
bazdmeg még csávónak is durva lenne ez a francia, de így hogy női döntő így még durvább :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
most ez nem komoly, hogy 7 perc alatt lezavarták az íjász döntőt?😊
pont az utsó 2 lövést láttam😕
NB2
Nem szaroznak 😊

A koreaiak nem domináltak annyira meccseken belül, de azért arany-bronz megvan nekik

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 405 — nabege2@yahoo.com
most ez nem komoly, hogy 7 perc alatt lezavarták az íjász döntőt?😊
pont az utsó 2 lövést láttam😕
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Berecz nyilatkozat nagyon jó!

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Női íjász döntő pár percen belül

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem nem az érmek hiánya zavar inkább ami azon túl van. Hiányoznak a pontszerző helyek, az önmagukhoz képest jó helyezések szereplések. Persze ha meg úgy lenne és aranyak nem lennének akkor az lenne a baj, és sose sehogy se jó, de ez kicsit bennem van.dande
Ilyen lett az olimpiai sport már egy ideje. Az úszást 100 valahány országban űzik komolyan, a dzsúdó nagyon népszerű lett a 20-30 évvel ezelőttihez képest, bírkózásban lett 10 szovjet utódállam, stb, stb. Sportáganként, számonként erősen korlátozzák az indulók számát, sok a hasonló képességű, esélyes versenyző, éremesélyesből is sok van és a mögöttük levő mezőny is baromi kiegyensúlyozott lett. 20-30 éve egy olimpián az első és a 16. között szakadéknyi különbségek voltak, az esélyes még akkor is eljutott valameddig, ha nem ment neki, mert annyival jobb volt, mint a mögötte levő. Ma meg egy 200 gyorson van 5-6 érem esélyes legalább, és van vagy 30 úszó mögöttük, akik 1mp-en belül tudnak egymáshoz képest. Egy kis megingás, és 10. helyett 30. helyen lehet végezni.

Nekünk, eredményes "kis országnak" a 150 induló versenyzőnkből lehet kb. 25-30 éremesélyesünk. Ennek fele bejön, fele nem, a maradék 120-ból meg lesz még 8-10 kellemes meglepetés, helyezett, érmes. A megmaradó 110 versenyző meg beáll, aztán valahol menet közben befejezi. Mivel próbálják a versenyek idejét is rövidíteni, ezért nagyon sok sportágban sima két ágas, kieséses rendszer van, ezért van az, hogy nagyon sokan jönnek, meccselnek egyet, max kettőt és vége is. És ha éppen nincs Szilágyi, Katinka, stb. aki elvigye a napot, akkor van a hiányérzet, hogy megnéztem 8 versenyzőt, szurkoltam volna nekik, de versenyt is alig láttam, mert egyből kizúgtak. 😕

Nekem valahol Atlanta környékén volt először ilyen érzésem, pár extázis, és közte hosszú szünetek, hiányérzettel, mert nem maradt akinek szurkolhatnék. Mára megszoktam, egyszerűen ez van. Ezeket az üres időket kitöltöm azzal, hogy nézek olyan sportokat, amiket amúgy sose néznék 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Értelmes ennek a 4000es üldözéses csapat versenynek a kvalifikációja, végtére csak az hiányzik belőle ami az izgalmat és a látványt szolgáltatja...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Berecz harmadik hekyen van 6 futam után. Brutál.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
A horvátok örülhetnek, nagyjából egy időben győzelmet aratott kosárlabda- és kézilabda-válogatottjuk is. A kosarasok 76-80-ra verték a brazilokat, a kézisek pedig 24-27-es győzelemmel vették el a dánok veretlenségét.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
ha jól néztem Berecznek még vannak futamai, jó lenne ha valahol itt maradna, ő egy hatalmas meglepi lenne
NB2
Az a röhej, ha a 2. futamában -amit a vizen megnyert- nem ugrik ki a rajtnál csont nélkül második helyen állna. 😊
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Székely Dávid pályakerékpár közben:
"aki elől megy annak kell a szembeszelet leküzdeni"

Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 405 — nabege2@yahoo.com
ha jól néztem Berecznek még vannak futamai, jó lenne ha valahol itt maradna, ő egy hatalmas meglepi lenne

amúgy annyira himbi-limbi ez a nap, hogy 10-kor lefekszem aludni😊
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
Abigélnek rosszul jöttek a szabályváltoztatások (Tóth Krisztiánnak is), azóta lett kicsit egydimenziós, csak a belső combdobás maradt neki kb.
deyell
Abigél 8-ba jutott. Verte a japán világbajnokot. Nem értem mi a probléma? Ahogy te is mondod, nem volt ebben semmi csalódás. Éppen ellenkezőleg. Nagyon halvány éremesélye volt az olimpia előtt. A sorsolás után szinte semmi.
dawyd728
de ha valaki veri a világbajnokot, akkor az ember már csak reménykedhetne valamiben, nem?😊
NB2
azokat a cselgáncsozókat megverheti, akiknek nem fekszik a stílusa, így pl a japán most. de nagyon reménykedni nem lehet az éremben, mert ahogy írtam limitálttá vált a repertoárja, ezért nem tud sokakat megverni, 4 éve óta folyamatosan romlanak az eredményei.

az a nagy kár, hogy szerintem Harrisont így is megverhette volna megint, ahogy idén verte korábban. csak 2 kemény meccs után találkozott vele, érezhetően fáradt volt, míg Harrisonnak csak egy gyors meccse volt.

choose life
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Abigélnek rosszul jöttek a szabályváltoztatások (Tóth Krisztiánnak is), azóta lett kicsit egydimenziós, csak a belső combdobás maradt neki kb.
deyell
Abigél 8-ba jutott. Verte a japán világbajnokot. Nem értem mi a probléma? Ahogy te is mondod, nem volt ebben semmi csalódás. Éppen ellenkezőleg. Nagyon halvány éremesélye volt az olimpia előtt. A sorsolás után szinte semmi.
dawyd728
de ha valaki veri a világbajnokot, akkor az ember már csak reménykedhetne valamiben, nem?😊
NB2
Judo, vívás vagy az ilyen egynapos versenyekben mindig benne van a meglepetés. Csak ritka, amikor sorra borítja vki a papírformát.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Berecz Zsombor eddig bexarás tovább tovább tovább
ThundersNFL
Lehetett arra számítani, hogy ő lesz érem közelben? Semmit nem tudok ezekről a számokról sajnos.
Hanni
Szabó Gábor még az első vitorlás napon mondta, amikor az ő szakága még nem kezdődött el, h top10-re, esetleg pontszerző helyre is esélyes. Én is akkor hallottam róla először. Húztam is a szemöldököm. 😊
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
Egyébként szilágyi liliána még mindig a nagyapja miatt kapott támadások miatt van kiakadva vagy van más is?
peach
családi zűrjei vannak, az apjával van konfliktusa.

choose life
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 405 — nabege2@yahoo.com
Abigélnek rosszul jöttek a szabályváltoztatások (Tóth Krisztiánnak is), azóta lett kicsit egydimenziós, csak a belső combdobás maradt neki kb.
deyell
Abigél 8-ba jutott. Verte a japán világbajnokot. Nem értem mi a probléma? Ahogy te is mondod, nem volt ebben semmi csalódás. Éppen ellenkezőleg. Nagyon halvány éremesélye volt az olimpia előtt. A sorsolás után szinte semmi.
dawyd728
de ha valaki veri a világbajnokot, akkor az ember már csak reménykedhetne valamiben, nem?😊
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 242 — Jó ötletnek tűnt!
Berecz Zsombor eddig bexarás tovább tovább tovább
ThundersNFL
Lehetett arra számítani, hogy ő lesz érem közelben? Semmit nem tudok ezekről a számokról sajnos.
Hanni
azt mondták pontszerzésre van esélye

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Abigélnek rosszul jöttek a szabályváltoztatások (Tóth Krisztiánnak is), azóta lett kicsit egydimenziós, csak a belső combdobás maradt neki kb.
deyell
Abigél 8-ba jutott. Verte a japán világbajnokot. Nem értem mi a probléma? Ahogy te is mondod, nem volt ebben semmi csalódás. Éppen ellenkezőleg. Nagyon halvány éremesélye volt az olimpia előtt. A sorsolás után szinte semmi.
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Berecz Zsombor eddig bexarás tovább tovább tovább
ThundersNFL
Lehetett arra számítani, hogy ő lesz érem közelben? Semmit nem tudok ezekről a számokról sajnos.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Berecz Zsombor eddig bexarás tovább tovább tovább

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Ma is Takács Krisztián úszott délelőtt 22.12-t. Idei legjobbja 22.07 délután.
Kapás Bogit mondanom se kell óriási egyéni csúcs.
Risztovnak bemelegítés volt, ha már kvótát szerzett.
Laci 2. idővel középdöntős.
Katinka 1. idővel középdöntős.
György Réka 2.12.99 ma, amikor volt 2.09.64-e. Nála érdemes tudni, h olimpiai A szintje neki csak idén júniusban jött össze. mert előtte 2:10.69-e volt, ami 9 századdal volt elmaradva. Persze sajnos az a 3 sec elmaradás nem magyarázható mással, mint vmi felkészítési problémának.
Pulai Bence 52.73, amikor idén júliusban tudott 52.02-t. Viszont az olimpiai A szint 52.36 volt, ami neki is éppen júliusban jött csak össze, előtte az eb-ről délután 52.66-ja volt.

Értem én, h mindig mindenki egyéni csúcsra számít, de látni kell, h nem azért nem úszta meg vki azt az időt amivel nevezve volt, mert vmit nagyon elszúrt volna, vagy dilettáns edzői lennének. Nem lehet több hónapon keresztül csúcsformában lenni és üldözni az A szintet, majd olimpián még javulni is.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Egyébként szilágyi liliána még mindig a nagyapja miatt kapott támadások miatt van kiakadva vagy van más is?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
Abigélnek rosszul jöttek a szabályváltoztatások (Tóth Krisztiánnak is), azóta lett kicsit egydimenziós, csak a belső combdobás maradt neki kb.

choose life