Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Jó verseny volt ez a sífutás, Bjorgen nagyon erős, nagy királynője lesz ennek az olimpiának, de Kalla ezüstjének nagyon örülők, kihozta ami benne volt remélem más számokban is érmes lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én nagyon bírom a téli olimpiákat pont az ilyen arcok miatt.
gabokocka
marmint az olyan arcok miatt, akik ponthogy pofankopik a sportszeru magatartas fogalmat ? banani tonga, mae thaifold ... penz beszel basszameg. ez nem sport, h befizetem magam az olimpiara.MMMS
Mae pl. kvalifikálta magát az olimpiára, szóval nem minden a pénz. Bannanival leginkább csak az a baj, hogy pont Pulai maradt le miatta.iktriad
És ez miért baj? Banani konkrétan jobb szánkós, mint amilyen Pulai.Schleck
Ennyi hazai homerség belefér. 😀😀
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én nagyon bírom a téli olimpiákat pont az ilyen arcok miatt.
gabokocka
marmint az olyan arcok miatt, akik ponthogy pofankopik a sportszeru magatartas fogalmat ? banani tonga, mae thaifold ... penz beszel basszameg. ez nem sport, h befizetem magam az olimpiara.MMMS
Mae pl. kvalifikálta magát az olimpiára, szóval nem minden a pénz. Bannanival leginkább csak az a baj, hogy pont Pulai maradt le miatta.iktriad
És ez miért baj? Banani konkrétan jobb szánkós, mint amilyen Pulai.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Azért Szabó Gábor mérföldekkel jobban tolta mint Szujó! Látszik, hogy nagyon otthon a télisportokban.NB2
Szujó még mindig a legjobb opció ilyenekre (talán Gundit leszámítvaÖ, szóval nekem semmi bajom nem volt velünk. Azt hiszem ők kommentálják a záróünnepélyt is.

És jól látom, az Eurosport nem adja a Téli Olimpiát, csak félórás összefoglalókat? Ez gáz. Nem is kicsi.iktriad
Huh, elnézést ha félreérhető voltam, csak a jobbnál még jobb volt a szuper😊

Volt róla szó a cikkben is, ennyit adhatnak... Vannak streamek, ZDF, ORF, mtv valahogy majd csak látunk mindent😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért Szabó Gábor mérföldekkel jobban tolta mint Szujó! Látszik, hogy nagyon otthon a télisportokban.NB2
Szujó még mindig a legjobb opció ilyenekre (talán Gundit leszámítvaÖ, szóval nekem semmi bajom nem volt velünk. Azt hiszem ők kommentálják a záróünnepélyt is.

És jól látom, az Eurosport nem adja a Téli Olimpiát, csak félórás összefoglalókat? Ez gáz. Nem is kicsi.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Azért Szabó Gábor mérföldekkel jobban tolta mint Szujó! Látszik, hogy nagyon otthon a télisportokban.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hihetetlen szimpatikus versenyző ez a Charlie! (Szabó Milánnal ellentétben 😀)
Remélem eléri a célját, csak ne remegjen be a lába az állóban. Amiatt szokott 4-eket lőni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kis bakit leszámítva az elején a 4 és fél olimpiai karikával egész pofás volt ez a megnyitó.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Tron: Örökség zenéje megy a megnyitón.

Karelin, Tretyak, Rodgyina, Sarapova, Iszinbajeva és Putyin állítólagos szeretője, Kabajeva fut majd utoljára a lánggal. valamelyik fogja meggyújtani a lángot.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Ez igen.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
De nem az osztrák síző elől veszik el a helyet, mint ahogy a nyári olimpián sem azért nem indulhat több magyar kajakos, mert indul egy perui.
Ez akkor lenne gáz, ha lenne jobb thaiföldi, vagy tongai, (nem hiszem, hogy van), aki azért nem vehet részt, mert ők elindulnak.
Ha nem indulnának ilyen arcok, lenne 20-30 ország, így azért sokkal színesebb az olimpia, például mekkora király volt a togói Boukpeti vadvízi kajakban Pekingben, pedig gondolom ő sem egy loméi kórházban látta meg a napvilágot. Aztán bronzérmes lett.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Én nagyon bírom a téli olimpiákat pont az ilyen arcok miatt.
gabokocka
marmint az olyan arcok miatt, akik ponthogy pofankopik a sportszeru magatartas fogalmat ? banani tonga, mae thaifold ... penz beszel basszameg. ez nem sport, h befizetem magam az olimpiara.MMMS
Mae pl. kvalifikálta magát az olimpiára, szóval nem minden a pénz. Bannanival leginkább csak az a baj, hogy pont Pulai maradt le miatta.iktriad
nem-e ? 😀
a jelenlegi nob szabalyzat szerint, azon orszagok, amelyek nem rendelkeznek top500-as versenyzovel egyik nemnel sem (mexiko es thaifold eseteben ez azert gyanithato), szabadon indithatnak 1-1 ferfi es noi versenyzot szlalomban es orias-mulesiklasban. mae 4 eve kezdett el edzeni (bar gyerekkora ota siel), h reszt vehessen az olimpian. ez am a teljesitmeny 😀 banani tongaja pedig a pofatlansag netovabbja. szepen megkente a nob vmelyik korifeusat mindketto, aztan kesz.
a mehikoi csavo legalabb tenyleg mehikoi, azzal az olimpia szellemeben kulonosebb bajom nincs, bar az is csak arrol szol, h vmi kogazdag gyoker bevasarolja magat a jatekokra. ha en osztrak sizo lennek, iszonyatosan elgurulna a gyogyszerem, amikor ilyenekrol olvasok.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szujó és Szabó Gábor pedig kifejezetten jól nyomja, nekem tetszik a megnyitó.gabokocka
Na ebben maximálisan egyetértek. A lehető legjobb választás volt ez a párosítás.

És köszi az infót Pulaival kapcsolatban.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Maenek az apja thaiföldi és kvalifikálta magát.
Pulai meg nem Banani miatt maradt le, hanem mert egy dél-koreai női szánkós kapta a szabadkártyát,
És sztem igenis jó, hogy egyre több ország tud részt venni ilyen vagy olyan formában a játékokon.

Szujó és Szabó Gábor pedig kifejezetten jól nyomja, nekem tetszik a megnyitó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én nagyon bírom a téli olimpiákat pont az ilyen arcok miatt.
gabokocka
marmint az olyan arcok miatt, akik ponthogy pofankopik a sportszeru magatartas fogalmat ? banani tonga, mae thaifold ... penz beszel basszameg. ez nem sport, h befizetem magam az olimpiara.MMMS
Mae pl. kvalifikálta magát az olimpiára, szóval nem minden a pénz. Bannanival leginkább csak az a baj, hogy pont Pulai maradt le miatta.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Én nagyon bírom a téli olimpiákat pont az ilyen arcok miatt.
gabokocka
marmint az olyan arcok miatt, akik ponthogy pofankopik a sportszeru magatartas fogalmat ? banani tonga, mae thaifold ... penz beszel basszameg. ez nem sport, h befizetem magam az olimpiara.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Én nagyon bírom a téli olimpiákat pont az ilyen arcok miatt.
Sajnálom, hogy nincs a kenyai sífutó, de legalább van jamaicai bobcsapat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vanessa Mae és Bruno Bannani olimpikon (a mexikói pasasról nem is beszélve). Az osztrákok nem akarják valamiben elindítani Dj Ötzit vagy a svájciak DJ Bobot? 😀😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 4 és fél karikás olimpia logó lehet szimbolizálja majd az idei játékokat. 😀😀 Aztán cáfoljanak rám az oroszok.

Ik, tudom h jenő régen nyomta a biatlont nem is rosszul, de összességében sztem az elmúlt pár évben ( mióta mtv nél van ) szakmailag jelentősen visszafejlődött....aztán cáfoljon rám 😊peach
Igaz.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Ik, tudom h jenő régen nyomta a biatlont nem is rosszul, de összességében sztem az elmúlt pár évben ( mióta mtv nél van ) szakmailag jelentősen visszafejlődött....aztán cáfoljon rám 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 www.nemzetisport.hu/teli_olimpia/kevesebb-olimpiat-kapunk-420-ezer-euroert-2313411

pfff... ismét dejó 😊 eltudom képzelni, ahogy gondolkoztak, hogy ki közvetítse a bob, szánkó, skeleton versenyeket, majd rájöttek, hogy végtére itt is gyorsan mennek, olyan mint a forma 1, legyen szujó!!! 😀 knézy is vicces lesz biathlonnál tuti lesz egy kis kavar... 😀peach
Én tudtam követni, nézni a snowboard-ot és a buckasít tegnap itt:
 www.vipboxeu.co/sports/winter-sports.html

És nem is volt rossz minőségű.
De remélem a megnyitó után is lehet majd valamelyik stream-em követni az eseményeket, nem csak valami mézesmadzag volt ez az akció (mármint, hogy tegnap lehetett látni az eseményeket). Mert gondolom a -1. napi selejtezőket nem nagyon közvetítették sehol (m1 sem), így még gondolták ez kimehet blokkolás nélkül a világba.
Majd meglátjuk. Persze ne legyen igazam.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/teli_olimpia/kevesebb-olimpiat-kapunk-420-ezer-euroert-2313411

pfff... ismét dejó 😊 eltudom képzelni, ahogy gondolkoztak, hogy ki közvetítse a bob, szánkó, skeleton versenyeket, majd rájöttek, hogy végtére itt is gyorsan mennek, olyan mint a forma 1, legyen szujó!!! 😀 knézy is vicces lesz biathlonnál tuti lesz egy kis kavar... 😀peach
Mondjuk Knézy biatlont közvetített az eurosporton, nem is keveset. Szóval az talán nem lesz neki túl nagy feladat.iktriad
Nagy feladat lesz neki, hidd el! Majd bámulja a monitoron a statisztikákat és még véletlenül se fog arról beszélni ami épp történik. Az meg az alap Jenőnél, hogy az első lövészet után kijelenti, hogy kik nyerhetik meg a versenyt, aztán meg csodálkozik, hogy aki az első körben jól lőtt, az később tud hibázni.Zolika
Ez az mégegy topic ahol lehet ekézni Jenőt bár még semmit nem csinált...
több mint 10 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
 www.nemzetisport.hu/teli_olimpia/kevesebb-olimpiat-kapunk-420-ezer-euroert-2313411

pfff... ismét dejó 😊 eltudom képzelni, ahogy gondolkoztak, hogy ki közvetítse a bob, szánkó, skeleton versenyeket, majd rájöttek, hogy végtére itt is gyorsan mennek, olyan mint a forma 1, legyen szujó!!! 😀 knézy is vicces lesz biathlonnál tuti lesz egy kis kavar... 😀peach
Mondjuk Knézy biatlont közvetített az eurosporton, nem is keveset. Szóval az talán nem lesz neki túl nagy feladat.iktriad
Nagy feladat lesz neki, hidd el! Majd bámulja a monitoron a statisztikákat és még véletlenül se fog arról beszélni ami épp történik. Az meg az alap Jenőnél, hogy az első lövészet után kijelenti, hogy kik nyerhetik meg a versenyt, aztán meg csodálkozik, hogy aki az első körben jól lőtt, az később tud hibázni.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.nemzetisport.hu/teli_olimpia/kevesebb-olimpiat-kapunk-420-ezer-euroert-2313411

pfff... ismét dejó 😊 eltudom képzelni, ahogy gondolkoztak, hogy ki közvetítse a bob, szánkó, skeleton versenyeket, majd rájöttek, hogy végtére itt is gyorsan mennek, olyan mint a forma 1, legyen szujó!!! 😀 knézy is vicces lesz biathlonnál tuti lesz egy kis kavar... 😀peach
Mondjuk Knézy biatlont közvetített az eurosporton, nem is keveset. Szóval az talán nem lesz neki túl nagy feladat.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/teli_olimpia/az-orszag-ahol-sor-nem-alkohol-nagyobb-mint-a-pluto-es-valos-gta-versenyt-rendeztek-2313559