Olimpia

25 feliratkozó

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én mennék, ha nem 30-án kéne leadni a szakdogámat. Fuck.

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ezt ide, most lehet bizonyítani, hogy ki az, akit tényleg érdekelnek a magyar sikersportok, és nem csak az olimpia idejére válik szurkolóvá 😊



tökéletes időpontban, április 25. és 28. között (éjszaka draft, napközben dzsúdó), akár egy bowl.hu-s tábort is összehozhatnánk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Visszakanyorédnék a korábbi vitára, ami a tollaslabdát illeti. Nem más sportok ellen, a tollaslabdáért írom, amit írok.
Csak a dánok és a kinaiak mondtátok, és volt akinek az "érve" az volt, hogy nem akarja a tollast az olimpián látni.
Egy hete értvéget azt Európabajnokság. Trónfosztás történt, Németország lett az Európabajnok. Angolok és oroszok hihetetlen jók voltak, oroszok jobban megszorították a németeket mint a dánok. Magyarok is helytálltak, végre nem utolsóak lettek a csoportban, sőt Tóth Henrik a svájci első számú srácot is leszedte. Szóval nem csak dánok vannak már. És az hogy magyarok nem akarják látni ezt a sportot az olimpián, attól még a világ lehet, hogy igen. Most jött ki a német és angol open trailere.
 www.youtube.com/watch?v=CK6KxMBY05Y&feature=youtu.be
 www.youtube.com/watch?v=t6tD1mUlQyI
Lehet, hogy ezért is gondolják úgy sokan, hogy ott a helye az olimpián.diverdoc
Na akkor még egyszer. Én ugyan nem szeretem a tollast különösebben (ezért talán megbocsátasz, nem élvezheti mindenki ugyanazt), de ezt nem hoztam érvként a sportág ellen, több sportot szeretek amik szerintem szintén levételre valók,

Az EB kiegyenlítettsége pedig örömteli, de amíg nem látok olimpiai döntőst más európai országból, mint Dánia, nehezen tudom értékelni olimpiai szinten. De erre kár visszatérni, szerinted van a sportág annyira jó és népszerű, hogy ne kerüljön ki a programból, szerintem pedig az érmesek egyhangúsága túlságosan nagy ahhoz, hogy ott maradjon, szerintem ez két legitim álláspont. Rajna
Természetesen elfogadom, hogy Neked nem tetszik és egy sikúnak gondolod. Csak az olimpia a világ részére szól, és ezért hoztam ezeket a trailereket, mert az a sport, ahol egy "sima" opent 350 millióan néznek meg és a helyszínen (Európában) több tízezres csarnokokat töltenek meg, úgy hogy nem nagyon lehet jegyet kapni rá, az lehet, hogy mégis oda való. (Btw sztem német, orosz angol döntős eséllyel lesz majd legközelebb.)
De túl ragoztuk a kérdést és megértem, hogy Te úgy látod, ahogy.
Peace


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Visszakanyorédnék a korábbi vitára, ami a tollaslabdát illeti. Nem más sportok ellen, a tollaslabdáért írom, amit írok.
Csak a dánok és a kinaiak mondtátok, és volt akinek az "érve" az volt, hogy nem akarja a tollast az olimpián látni.
Egy hete értvéget azt Európabajnokság. Trónfosztás történt, Németország lett az Európabajnok. Angolok és oroszok hihetetlen jók voltak, oroszok jobban megszorították a németeket mint a dánok. Magyarok is helytálltak, végre nem utolsóak lettek a csoportban, sőt Tóth Henrik a svájci első számú srácot is leszedte. Szóval nem csak dánok vannak már. És az hogy magyarok nem akarják látni ezt a sportot az olimpián, attól még a világ lehet, hogy igen. Most jött ki a német és angol open trailere.
 www.youtube.com/watch?v=CK6KxMBY05Y&feature=youtu.be
 www.youtube.com/watch?v=t6tD1mUlQyI
Lehet, hogy ezért is gondolják úgy sokan, hogy ott a helye az olimpián.diverdoc
Na akkor még egyszer. Én ugyan nem szeretem a tollast különösebben (ezért talán megbocsátasz, nem élvezheti mindenki ugyanazt), de ezt nem hoztam érvként a sportág ellen, több sportot szeretek amik szerintem szintén levételre valók,

Az EB kiegyenlítettsége pedig örömteli, de amíg nem látok olimpiai döntőst más európai országból, mint Dánia, nehezen tudom értékelni olimpiai szinten. De erre kár visszatérni, szerinted van a sportág annyira jó és népszerű, hogy ne kerüljön ki a programból, szerintem pedig az érmesek egyhangúsága túlságosan nagy ahhoz, hogy ott maradjon, szerintem ez két legitim álláspont.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Visszakanyorédnék a korábbi vitára, ami a tollaslabdát illeti. Nem más sportok ellen, a tollaslabdáért írom, amit írok.
Csak a dánok és a kinaiak mondtátok, és volt akinek az "érve" az volt, hogy nem akarja a tollast az olimpián látni.
Egy hete értvéget azt Európabajnokság. Trónfosztás történt, Németország lett az Európabajnok. Angolok és oroszok hihetetlen jók voltak, oroszok jobban megszorították a németeket mint a dánok. Magyarok is helytálltak, végre nem utolsóak lettek a csoportban, sőt Tóth Henrik a svájci első számú srácot is leszedte. Szóval nem csak dánok vannak már. És az hogy magyarok nem akarják látni ezt a sportot az olimpián, attól még a világ lehet, hogy igen. Most jött ki a német és angol open trailere.
 www.youtube.com/watch?v=CK6KxMBY05Y&feature=youtu.be
 www.youtube.com/watch?v=t6tD1mUlQyI
Lehet, hogy ezért is gondolják úgy sokan, hogy ott a helye az olimpián.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
100 év alatt teljesen átalakulnak a sportok.
De ugye ez meddő vita, egyikünk se látja, hogy mi lesz akkor.

Egyetértek, és érthető is, de értelmetlen.
Mivel ott van korrupció, ahol megéri.
Tehát ha valakik kilobbizták maguknak a bekerülést, vagy a birkózásnak a kikerülést ezt biztos nem ok nélkül, vagy viccből tették, hanem anyagi érdekektől vezérelve. Pont a korrupt döntés bizonyítja a döntés gazdasági érdekektől történő befolyásoltságát.
És akkor körbe is érünk, hogy mégiscsak gazdasági érdekek döntenek - ha nem is sportszerűen és tisztán.Sobri Jóska
100 év alatt a sportok átalakulhattak, de csak az népszerű ma (ténylegesen), ami mögött valami háború előtti tradíció is van. Ez persze önmagában nem elég, de arra írtam, hogy mekkora fluktuáció van a koroknak megfelelően a sportágak között, és hát szerintem nem sok, amit ma néznek az emberek, az létezett a XX. század első felében is.

Az viszont szerintem marhaság, hogy a korrupció mértéke mutatja a gazdasági potenciált is. Lehet egy valag pénz egy sportágban, attól még nem feltétlenül fér hozzá a szükséges sportvezetőkhöz, akár azért, mert az illető a nemzeti szövetségek érdekeit képviseli, ami szembemegy az olimpia mozgalom gazdasági/sportszakmai érdekeivel, vagy mert akkor épp nem mozgósították magukat, pl. azért, mert eszükbe sem jutott, hogy felmerülhetnek kikerülőként, stb. Szerintem objektíven látható, hogy a birkózás semmilyen szempontból nem a legkevésbé olimpiára való sport, ilyenkor pedig a NOBnak is érdeke, hogy saját testülete döntése ellen lépjen valamit. Szerintem fog is.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Persze a választás még mindig adott, legfeljebb nem néz az olimpiát akit nem érdekel a trambulin, BMX, vagy a vitorlázás. Így teszek majd én is...Boston
Azért a vitorlázás a modern kori olimpiáknak a része már a kezdetektől fogva, szóval ennyiből nem hasonlítható össze a trambulinnal vagy a BMX-szel. Itthon nyilván nem túl népszerű, főleg azért, mert mi az országok azon kisebbségébe tartozunk, akinek semmilyen partszakasza nincs, de ettől még elvitatni az olimpián való helyét szerintem nem jogos. Abban van valami, hogy túl sok szám szerepel valószínűleg, de ez már tényleg a hajógyártók lobbija miatt lehet gondolom.
Mondjuk az gondolom innen senkit nem szomorítana el, ha a repülő hollandi is verseny szám lenne mostanság. 😊

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Egyszerűen a birkózás egy unalmas, idejétmúlt sportág azok szerint akik erről hivatottak dönteni.
És hogy ez a véleményük mennyire sportszerű, vagy őszinte, vagy logikus egyszerűen nem szempont.Sobri Jóska
Könnyebb lenne az ilyen döntéseket "eladni", ha állna mögötte valami objektívnek ható adat (nézettségi adatok, jegyeladási statisztika, bármi) azon kívül, hogy x embernek éppen mi unalmas, vagy idejemúlt.
Persze a választás még mindig adott, legfeljebb nem néz az olimpiát akit nem érdekel a trambulin, BMX, vagy a vitorlázás. Így teszek majd én is...

Do your job
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Mennyire "sportszerű" lenne azért kidobni egy sportágat, mert a győztesek mindig egy nációhoz tartoznak?

Egyébként lehet, hogy most ez a "pénz a minden" mentalitás sokaknak a világok lehető legjobbika, de az Olimpia eredetileg nem erről szólt. Talán nem véletlen, hogy már nem hoz lázba annyira, mint régen.Atari
A létező világok legjobbika. Vagy úgy is mondhatjuk, hogy az egyetlen.
Eredetileg az írás se arról szólt, hogy bárki bármit leírhasson, vagy a lőfegyverek se arról szóltak, amiről ma.
Mit számít, hogy valami miről szólt eredetileg?

Gondolom trambulinból sokkal többet lehet eladni a világon, mint bírkózószőnyegből. Az más kérdés, hogy én ettől még nem fogok leülni a tévé elé megnézni egy ilyen versenyt, mert egyszerűen nem érdekel (ettől még persze másokat simán érdekelhet).Boston
Nem kell ilyen primér összefüggésekre gondolni.
Egyszerűen a birkózás egy unalmas, idejétmúlt sportág azok szerint akik erről hivatottak dönteni.
És hogy ez a véleményük mennyire sportszerű, vagy őszinte, vagy logikus egyszerűen nem szempont.

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Gondolom trambulinból sokkal többet lehet eladni a világon, mint bírkózószőnyegből. Az más kérdés, hogy én ettől még nem fogok leülni a tévé elé megnézni egy ilyen versenyt, mert egyszerűen nem érdekel (ettől még persze másokat simán érdekelhet).

Do your job
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Mennyire "sportszerű" lenne azért kidobni egy sportágat, mert a győztesek mindig egy nációhoz tartoznak?

Egyébként lehet, hogy most ez a "pénz a minden" mentalitás sokaknak a világok lehető legjobbika, de az Olimpia eredetileg nem erről szólt. Talán nem véletlen, hogy már nem hoz lázba annyira, mint régen.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Azért a BMX csak bekerült vagy a trambulin, és 100 év múlva rengeteg új sport lesz, és sok régi fog kikerülni, ez a világ rendje, el kell fogadni.
A sportban is.

A bírkózás levételére meg te magad adod meg a logikus és kielégítő gazdasági magyarázatot:

A NOB döntéseit sokszor nem a gazdasági vagy sportszakmai realitás befolyásolja, hanem a szimpla lobbi vagy másik nevén korrupció.
Rajna
Sobri Jóska
Bekerült a BMX meg trambulin, de viszonylag kevesen követik tudtommal, nem tudom, átveszik-e az ilyen sportok a foci, a kosár, az atlétika helyét, de egyelőre kétlem. Ennyiről beszéltem.

Ha pedig egyetértesz a magyarázatommal, akkor érthető talán az össznépi felháborodás. Az egyértelműen korrupt döntésekkel szemben fellépni egyáltalán nem "konzervatív reflex" vagy ilyesmi (önmagában).Rajna
100 év alatt teljesen átalakulnak a sportok.
De ugye ez meddő vita, egyikünk se látja, hogy mi lesz akkor.

Egyetértek, és érthető is, de értelmetlen.
Mivel ott van korrupció, ahol megéri.
Tehát ha valakik kilobbizták maguknak a bekerülést, vagy a birkózásnak a kikerülést ezt biztos nem ok nélkül, vagy viccből tették, hanem anyagi érdekektől vezérelve. Pont a korrupt döntés bizonyítja a döntés gazdasági érdekektől történő befolyásoltságát.
És akkor körbe is érünk, hogy mégiscsak gazdasági érdekek döntenek - ha nem is sportszerűen és tisztán.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Azért a BMX csak bekerült vagy a trambulin, és 100 év múlva rengeteg új sport lesz, és sok régi fog kikerülni, ez a világ rendje, el kell fogadni.
A sportban is.

A bírkózás levételére meg te magad adod meg a logikus és kielégítő gazdasági magyarázatot:

A NOB döntéseit sokszor nem a gazdasági vagy sportszakmai realitás befolyásolja, hanem a szimpla lobbi vagy másik nevén korrupció.
Rajna
Sobri Jóska
Bekerült a BMX meg trambulin, de viszonylag kevesen követik tudtommal, nem tudom, átveszik-e az ilyen sportok a foci, a kosár, az atlétika helyét, de egyelőre kétlem. Ennyiről beszéltem.

Ha pedig egyetértesz a magyarázatommal, akkor érthető talán az össznépi felháborodás. Az egyértelműen korrupt döntésekkel szemben fellépni egyáltalán nem "konzervatív reflex" vagy ilyesmi (önmagában).

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Azért a BMX csak bekerült vagy a trambulin, és 100 év múlva rengeteg új sport lesz, és sok régi fog kikerülni, ez a világ rendje, el kell fogadni.
A sportban is.

A bírkózás levételére meg te magad adod meg a logikus és kielégítő gazdasági magyarázatot:

A NOB döntéseit sokszor nem a gazdasági vagy sportszakmai realitás befolyásolja, hanem a szimpla lobbi vagy másik nevén korrupció.
Rajna

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jó, hogy felhoztad az olimpia és a sport szellemiségét: tudtad, hogy gyakorlatilag ez az egyetlen sport a világon, ami az esetek döntő többségében "önbíráskodó"? És akár hiszed, akár nem, a játékosok megbüntetik magukat, ha véletlenül szabálytalankodnakJakehomer
A snooker pont ugyanilyen. Irány az olimpia.Robilluma
A snooker Nagy-Britannián kívül alig-alig űzött sportág (tudom vannak kínaiak is), szóval eleve szóba se kéne jöjjön.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az öttusát gyorsan letudják 2 nap alatt.
De 3-4 olimpia és öttusa se lesz.
Fel kell tudni fogni, hogy változik a világ.
És ami egy trendi sportág volt 50-80 éve, az mostanra idejétmúlttá, unalmassá vált, és más sportágak vonzóak üzletileg, közvetíthetőek, progresszívebbek.
Fura, hogy én vagyok itt az egyik legidősebb fórumozó, de sokan, fiatalok olyan konzervatívan állnak minden változáshoz, mintha nem erről szólna a világ amióta csak fennáll.
Lehet értetlenkedni, de most a bírkózást ítélték úgy, hogy könnyen elengedik.
Lehet 200 év múlva a jelenlegi sportágak 20%-a lesz csak műsoron, azok is átalakítva, felpörgetve, stb.
Sobri Jóska
Szerintem a sportban a tradíció sokkal többet számít, mint máshol az életben. A II. világháború óta nem igazán indult el olyan sport, ami komolyan népszerű lehet, max az extrém sportok, de azok is inkább underground kulturális elemként, mintsem sportágként lettek népszerűek. Az benne van a kalapban, hogy a legnépszerűbb sportágak kicsit visszaesnek, vagy kevésbé népszerűek feltörnek, de a kalap nagyjából ugyanaz. A birkózás levétele a te érveid alapján sem logikus, mivel számos sportág vana programban, ami kevesebb országot ér el. Engem ezért zavar a birkózás levétele és nem a potenciális magyar érmek miatt, az öttusa és a vízilabda de akár a kajak-kenu is kevésbé való olimpiára minden szempontból mint a birkózás szerintem. A NOB döntéseit sokszor nem a gazdasági vagy sportszakmai realitás befolyásolja, hanem a szimpla lobbi vagy másik nevén korrupció.

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Jó, hogy felhoztad az olimpia és a sport szellemiségét: tudtad, hogy gyakorlatilag ez az egyetlen sport a világon, ami az esetek döntő többségében "önbíráskodó"? És akár hiszed, akár nem, a játékosok megbüntetik magukat, ha véletlenül szabálytalankodnakJakehomer
A snooker pont ugyanilyen. Irány az olimpia.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
javaslok egy-két sportágat még az olimpiára, úgymint szkander, csocsó, ulti, petanque, darts, húzódzkodás az ajtófélfára...... Menjenek a picsába, még ha igazuk is lehet! 😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Nem kell meghatnia. Természetesen kinek a pap, kinek a ministráns fiú, de floorball-lacrosse, sport és olimpia szellemisége viszonylatban ha a golf nektek a befutó ám legyen neked igazatok, bár érvet nem hallottam még a felől, hogy miben jobb, de részemről lezárva.
1 indokot azért elfogadtam volna, de sebaj. Így jártam.
kishaszi
Jó, hogy felhoztad az olimpia és a sport szellemiségét: tudtad, hogy gyakorlatilag ez az egyetlen sport a világon, ami az esetek döntő többségében "önbíráskodó"? És akár hiszed, akár nem, a játékosok megbüntetik magukat, ha véletlenül szabálytalankodnak (nyilván vannak szándékos szabálytalanságok,magyarán csalások, de 99,9 százalékban a kezdők között, ha valaki komolyan foglalkozik a golffal, akkor átveszi annak a szellemiségét). Nem viccből mondják, hogy alázatra és tisztességre tanít a golf - kell ennél méltóbb szellemiségű sport az olimpiára?

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
oké!, lehet hogy a birkózás felett eljárt az idő, ezt úgy tűnik el el kell tudni fogadni de azt azért nem igazán értem hogy már az öttusával sem tudott versenyre kelni a szavazáson...yooker
Az öttusát gyorsan letudják 2 nap alatt.
De 3-4 olimpia és öttusa se lesz.
Fel kell tudni fogni, hogy változik a világ.
És ami egy trendi sportág volt 50-80 éve, az mostanra idejétmúlttá, unalmassá vált, és más sportágak vonzóak üzletileg, közvetíthetőek, progresszívebbek.
Fura, hogy én vagyok itt az egyik legidősebb fórumozó, de sokan, fiatalok olyan konzervatívan állnak minden változáshoz, mintha nem erről szólna a világ amióta csak fennáll.
Lehet értetlenkedni, de most a bírkózást ítélték úgy, hogy könnyen elengedik.
Lehet 200 év múlva a jelenlegi sportágak 20%-a lesz csak műsoron, azok is átalakítva, felpörgetve, stb.
Sobri Jóska
mintha pont azzal kezdtem volna hogy ezt el kell fogadni, mert változnak az idők...
viszont akkor miért nem szabadulnak meg egyszerre több felesleges sporttól is egy füst alatt aztán le van tudva és jöhetnek a legújabb trendek??
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Nem szerintem bla-bla, mert ezzel az erővel én is azt mondom, hogy a NOB érvei blabla kategória. Kurvára nem érdekel mennyire biznisz a golfközvetítés a NOB-nak, sportról beszélek, meg sportteljesítményről, aminél szubjektív blablaként nálam az számít, hogy látványos. Tőlem aztán legyen ott a golf, de ne várja el tőlem senki, hogy tapsoljak, örüljek, meg bólogassak hozzá, hogy ez mennyire jó, hogy van nekünk címszóval, mert egy vicc, ha az olimpiai szellemiségről van szó. Ezzel az erővel a fedett-pályás távolbarecskázás is lehetne olimpiai sportág, ha mondjuk a Való Világ szintjén akarnék példát hozni. Utóbbi nézettsége is gondolom kurva nagy lehetett meg eladható, de attól még egy rakás fos.kishaszi
Tőled is megkérdezem, honnan veszed, hogy az nem sportteljesítmény, mégis milyen elképzeléseid vannak, milyen munkát végez egy profi golfozó?
Mégiscsak focis fórumon vagyunk, egy kis Jerry Rice interjú, mielőtt megpróbált egy második vonalas versenyen elindulni:  www.youtube.com/watch?v=J0Lrmb5IfAA
És persze akkorát égett, mint a Reichstag, mert ugyanolyan komolytalan volt a próbálkozás, mintha Tiger Woods most az NFL-be akarna bekerülni, pedig Rice tényleg jól golfozik és kurva sokat edz.

Senki se kéri, hogy tapsoljál se a golfnak, se másnak, csak legalább próbáld meg megérteni, hogy miről beszélsz.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
oké!, lehet hogy a birkózás felett eljárt az idő, ezt úgy tűnik el el kell tudni fogadni de azt azért nem igazán értem hogy már az öttusával sem tudott versenyre kelni a szavazáson...yooker
Az öttusát gyorsan letudják 2 nap alatt.
De 3-4 olimpia és öttusa se lesz.
Fel kell tudni fogni, hogy változik a világ.
És ami egy trendi sportág volt 50-80 éve, az mostanra idejétmúlttá, unalmassá vált, és más sportágak vonzóak üzletileg, közvetíthetőek, progresszívebbek.
Fura, hogy én vagyok itt az egyik legidősebb fórumozó, de sokan, fiatalok olyan konzervatívan állnak minden változáshoz, mintha nem erről szólna a világ amióta csak fennáll.
Lehet értetlenkedni, de most a bírkózást ítélték úgy, hogy könnyen elengedik.
Lehet 200 év múlva a jelenlegi sportágak 20%-a lesz csak műsoron, azok is átalakítva, felpörgetve, stb.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
oké!, lehet hogy a birkózás felett eljárt az idő, ezt úgy tűnik el el kell tudni fogadni de azt azért nem igazán értem hogy már az öttusával sem tudott versenyre kelni a szavazáson...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Azt írtam, hogy a globális okokat tekintve elfogadom, ha nem lesznek olimpiai sportágak, de attól még 100x inkább ott lenne a helyük, mint a golfnak.kishaszi
Ha 100x inkább, akkor egy valódi érvet mondj, ami nem a szokásos "szerintem blabla", hanem a NOB nézőpontjából, üzleti szempontból, a valóságot figyelembe véve is akceptálható, hogy a világ egyik legnépszerűbb, legeladhatóbb, jól közvetíthető, egyszerű, stb. sportjánál ugyan miért lenne inkább ott a helye a lacrosse-nak.Sobri Jóska
Nem szerintem bla-bla, mert ezzel az erővel én is azt mondom, hogy a NOB érvei blabla kategória. Kurvára nem érdekel mennyire biznisz a golfközvetítés a NOB-nak, sportról beszélek, meg sportteljesítményről, aminél szubjektív blablaként nálam az számít, hogy látványos. Tőlem aztán legyen ott a golf, de ne várja el tőlem senki, hogy tapsoljak, örüljek, meg bólogassak hozzá, hogy ez mennyire jó, hogy van nekünk címszóval, mert egy vicc, ha az olimpiai szellemiségről van szó. Ezzel az erővel a fedett-pályás távolbarecskázás is lehetne olimpiai sportág, ha mondjuk a Való Világ szintjén akarnék példát hozni. Utóbbi nézettsége is gondolom kurva nagy lehetett meg eladható, de attól még egy rakás fos.kishaszi
Akkor sem értem.
Milyen ismérvek alapján rakás fos?
Hogy te így gondolod?
Mert azok, akik milliárdok fölött döntenek nem így látják.
Ők golfot akarnak. Vannak érveik is. Eszközeik is.
Neked?
Tényleg nem írsz bármit amiben minimális objektivitás van? (Még ha ostobaság se baj, csak ne az egyes szám első személyben előadott badarság legyen, hogy neked mi tetszik, mi nem.)

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
mert egy internetes fórumon, pusztán elméleti síkon, verbálisan nyilván meg lehetne bárkit is győzni arról, hogy A sport jobb, mint B, komolyan... mégis milyen érveket vársz, pláne ha alapból elutasító vagy a golffal szemben? de tessék, virtuálisan kezedbe adtam egy golfütőt, képzeld el, hogy épp az aranyért puttolsz Rióban, körülötted több ezer ember, a tévéken keresztül milliók nézik, hatalmas a tét, ha elhibázod úszik a győzelem, hát mi ez, ha nem a sport és az olimpia szellemének megtestesítője?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal