Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
fasza ez a pálya. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Azért a szlovének jól szarrá verik argentínát.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
van gerwen a hollandok edzője, milyen sok helyre elér a keze 😀

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
És akkor megint 3 döntő/éremosztó verseny jön egyszerre..

Női skeet - Meng Wei, Bacosi és még négyen
Cross-country bicikli - ez eltart egy darabig, lesz vagy másfél óra - van der Poel vs Pidcock
Műugrás - 10m-es toronyszinkron, ez megint Kína lesz...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
remek utolsó sorozat taiwantól, 5-1re legyőzték kínát a negyedöntőben, TAIWAN ÚJRA SZABAD !!!!

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
kurvára nem bírok korán kelni, de legalább melóban egy monitoron tudok nézni majd ezt-azt. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Az üzbég 3 ázsiait vert, és olyan nagyon nagy név nem volt köztük
Igor
Csak két forduló volt eddig, nem?
Szesze
Neki selejteznie is kellett, mint Katona Reninek, lévén nulla eredménye van a felnőttek között.
Rajna
Akkor mégse vagyok hülye, köszi, így már stimmel 😊
Mondjuk ez tényleg elég nagy sansz akkor.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Doncic gyerek nem is olyan rossz. Lehet jovoje.
Stez
Egy félidő alatt 31 pont 😁😄 majdnem több pontja van mint Argentínának!
Johnnyblaze
Zsenialis a csavo. Mondjuk ranezel, es latod, hogy konkretan fel gozzel megy, mintha egy edzesen lenne, annyira a kozelebe sem mernek menni.

több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Az üzbég 3 ázsiait vert, és olyan nagyon nagy név nem volt köztük
Igor
Csak két forduló volt eddig, nem?
Szesze
3
Sixo
jah tényleg, hülye vagyok
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Az üzbég 3 ázsiait vert, és olyan nagyon nagy név nem volt köztük
Igor
Csak két forduló volt eddig, nem?
Szesze
Neki selejteznie is kellett, mint Katona Reninek, lévén nulla eredménye van a felnőttek között.

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
Az üzbég 3 ázsiait vert, és olyan nagyon nagy név nem volt köztük
Igor
Csak két forduló volt eddig, nem?
Szesze
3

több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Az üzbég 3 ázsiait vert, és olyan nagyon nagy név nem volt köztük
Igor
Csak két forduló volt eddig, nem?
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
betli 2. kör a kínaiaktól, 3-1 taiwannak

több mint 2 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Ez a Doncic gyerek nem is olyan rossz. Lehet jovoje.
Stez
Egy félidő alatt 31 pont 😁😄 majdnem több pontja van mint Argentínának!

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Amúgy az üzbégen kívül végül elég jó 7 vívó jutott a 8ba női kardban, ha a négyes döntő meg is lesz, utána nagyon nehéz lesz, akárhogy is alakuljanak a meccsek.

Szerkesztette: Rajna

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
kína vs taiwan, nem is kérdés kinek kell szurkolni !

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 882 — Big Penix Energy
ki is esett usa, bár csak 5. kiemeltek voltak ,de szerintem ez akkor is meglepetés, az aktuális világbajnok és az egyik legtehetségesebb nem koreai fiatallal
Sixo
dobj egy linket plíz, nem találtam hozzá semmit
dancogo
 www.olympicstreams.me/archery-men-s-team-finals-live-stream/2/
Sixo
köszi

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy érem Anna névnapra jó lenne 😊
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
ki is esett usa, bár csak 5. kiemeltek voltak ,de szerintem ez akkor is meglepetés, az aktuális világbajnok és az egyik legtehetségesebb nem koreai fiatallal
Sixo
dobj egy linket plíz, nem találtam hozzá semmit
dancogo
 www.olympicstreams.me/archery-men-s-team-finals-live-stream/2/

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 882 — Big Penix Energy
ki is esett usa, bár csak 5. kiemeltek voltak ,de szerintem ez akkor is meglepetés, az aktuális világbajnok és az egyik legtehetségesebb nem koreai fiatallal
Sixo
dobj egy linket plíz, nem találtam hozzá semmit

több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Jó dolog tájfun szezonban íjászversenyt rendezni szabadtéren
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
ki is esett usa, bár csak 5. kiemeltek voltak ,de szerintem ez akkor is meglepetés, az aktuális világbajnok és az egyik legtehetségesebb nem koreai fiatallal

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Doncic gyerek nem is olyan rossz. Lehet jovoje.

több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
"nincs találat" - idióta barom!!
Szesze
Nem is értem mit néz, legalább azt lássa, hogy ég-e a lámpa meg ilyesmi.

Egy teljesen ismeretlen 18 éves üzbég jön, kicsit hajaz ez a tegnapi döntőre, de azért ez elvileg elég nagy sansz a négyes döntőre
Rajna
Az üzbég 3 ázsiait vert, és olyan nagyon nagy név nem volt köztük, Cannone azért durvább soron ment végig - talán Shao ugye a kivétel.. de azt már beszéltük, hogy azért ő se top 5.

Ha lehet választani hogy Velikaya vagy Zagunis vagy ő... sztem elég egyértelmű a választás 😊
Igor
Persze, csak tegnap is pont az ismeretlen outsider volt, aki problémát okozott. Bár a bírók miatt kardban a nímandoknak még kisebb a sanszuk, remélhetőleg lesz respektje Pankának

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
"nincs találat" - idióta barom!!
Szesze
Nem is értem mit néz, legalább azt lássa, hogy ég-e a lámpa meg ilyesmi.

Egy teljesen ismeretlen 18 éves üzbég jön, kicsit hajaz ez a tegnapi döntőre, de azért ez elvileg elég nagy sansz a négyes döntőre
Rajna
Az üzbég 3 ázsiait vert, és olyan nagyon nagy név nem volt köztük, Cannone azért durvább soron ment végig - talán Shao ugye a kivétel.. de azt már beszéltük, hogy azért ő se top 5.

Ha lehet választani hogy Velikaya vagy Zagunis vagy ő... sztem elég egyértelmű a választás 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)