Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 748 — LIGHTS OUT!
magyar érdekeltség 7-kor jön legközelebb a vívókkal?
Szesze
pontosan nem lehet tudni, 4 pást van, és amikor az előttük levők végeznek akkor jönnek, tegnap vagy tegnap előtt volt ott egy nagyobb csúszás ha jól emlékszem

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
nem vagyok egy maradi típus, de azért ez a gördeszka, mint olimpiai sport kicsit erős nekem..
Szesze
Bár emésztgetem a dolgot - és az ilyen extrém sportok spektrumát át kell gondolni, van ami teljesen jogos, van ami nehezebb dió, ez is ilyen sztem - de az hogy ott vannak, engem kevésbé zavar, mint az a link duma, h az olimpiának nagyobb szüksége van a gördeszkára mint fordítva.

Aztán 10 perccel később meg jön az, hogy hárman vettek részt az országos bajnokságon...

PS: és mielőtt megkapom h maradi vagyok (az vagyok) - de a breakdance-t vagy kötélhúzást, szívesebben nézném mint ezt, vagy a trambulint amúgy.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
magyar érdekeltség 7-kor jön legközelebb a vívókkal?
Szesze
Igen, mindketten hetre vannak kiirva.

több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
magyar érdekeltség 7-kor jön legközelebb a vívókkal?
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A triatlont miért kezdték amúgy ottani idő szerint reggel?
dancogo
Meleg+páratartalom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 866
A triatlont miért kezdték amúgy ottani idő szerint reggel?

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Jó meccs volt, a nüanszok a dánnal voltak, de tisztesen helytállt.
gabokocka
Sok rövidnek szánt szerva kicsúszott, ezen sok pont elment. Kár érte, nyerhető meccs volt.

több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
nem vagyok egy maradi típus, de azért ez a gördeszka, mint olimpiai sport kicsit erős nekem..
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Jó meccs volt, a nüanszok a dánnal voltak, de tisztesen helytállt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
9-8-nál két neccet ütött a dán 😕 nem fért bele sajnos.. Majoros kiesett.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 748 — LIGHTS OUT!
elkezdődtek a vitorlás versenyek is, vadnai benjámin a 26. helyen áll, cholnoky sára pedig a 21.

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Még Kanadát meg lehetett volna csípni, de zseniális úszás volt, és Kristóf jobbat úszott mint tegnap, ami azért fontos lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 132
A 4x100-on még mindig az a legendás 2008-as amerikai győztes idő a WR. Ha már feljött emiatt újra is néztem, még mindig óriási.
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kár érte... mármint h az amcsik nyertek 😛

Szépet úszott a váltó, kb ennyi volt benne.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 519 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na zárjanak ki kettőt előlünk plz 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kezd Majoros Bence is
Kampman
Eddig jók a hosszú szervák

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 519 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kylie Masse : 2017-ben kint voltam a Duna Arénában amikor WR-t úszott 100 méteren. Valamiért azt hittem hogy van még egy oda-vissza, ezért lemaradtam róla, előkészítve a telefonom kameráját hogy a vége meglegyen a futamnak. nem lett meg.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Kezd Majoros Bence is
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 748 — LIGHTS OUT!
100 háton 4edszer dőlt meg az OR

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha valahol egy dzsúdókarriert érdemes 41 évesen befejezni, akkor az ez a csarnok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Az osztrák dzsúdós hölgy így arcra simán mehetne a férfi mezőnybe is.
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Férfi dzsúdót amúgy adnak valahol... csak mert az m1 ráment a nőire, de jó lenne megnézni Shohei Onot is azért.

Ha nincs jobb keresek streamet, de hátha..
Igor
kérjél kampmantől, neki mindenre van angol streamje
Sixo
 www.olympicstreams.me/judo-men-s-81kg-women-s-63kg-preliminaries-live-stream/1/
Kampman
Köszi.. következő meccs már Ono, tökéletes.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Karakasnak van esélye a vígaszágra Igor?
Heisman
Nincs.
Dzúdóban akkor van vigaszág ha negyeddöntőben esel ki.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 519 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Karakasnak van esélye a vígaszágra Igor?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Férfi dzsúdót amúgy adnak valahol... csak mert az m1 ráment a nőire, de jó lenne megnézni Shohei Onot is azért.

Ha nincs jobb keresek streamet, de hátha..
Igor
kérjél kampmantől, neki mindenre van angol streamje
Sixo
 www.olympicstreams.me/judo-men-s-81kg-women-s-63kg-preliminaries-live-stream/1/