Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 818 — LIGHTS OUT!
lol ez a kommentátor nem is nézett egyáltalán a 7es pályára

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ómájgád!

Abban igazam lett legalább h szoros lesz....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 589 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hajrá Sjöström

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 818 — LIGHTS OUT!
eddig lőtt 5x8at, most meg egy 7est ...

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 818 — LIGHTS OUT!
ez a hidrogénezett hajú indonéz nem tudom mit keres az olimpián, ilyeneket én szoktam lőni hátrakötött kézzel

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nekem meg sokadszorra szakadozik az ES, és második alkalom h így hajnalban 3-4 táján... még a végén m1-et kell néznem, az lenne csak a szomorú 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 818 — LIGHTS OUT!
5. henrik longbowmanjei büszkék lennének a brit íjászokra

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Megint az úszóprogram közepén lesz vívás meg judo érdekeltségünk, nagyon rossz ez a korai döntőzés...
Rajna
Sokat fizetett érte az NBC.
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Megint az úszóprogram közepén lesz vívás meg judo érdekeltségünk, nagyon rossz ez a korai döntőzés...

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na tippelek egy úszódöntőt, lássuk mi nem fog bejönni!

női 100 pillangó: Zhang, Wattel, McKeon
férfi 100 mell: Peaty, Kamminga, Andrew
női 400 gyors: Titmus, Ledecky, McIntosh
férfi 4*100 gyors: RUS, USA, ITA

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 818 — LIGHTS OUT!
hogy remegett már a brit keze, ennek ellenére 9es

több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Kharlan rögtön az elején kiesett, Liza innen favorit az ágán
Rajna
A harmadik kiemelt Shaot is kirakta az üzbég Márton Anna ágán, bár tőle pont nem tartottam annyira...
Igor
Ja, ő előrébb volt a ranglistán, mint amilyen a renoméja, inkább Berder volt ott a fő rivális

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kharlan rögtön az elején kiesett, Liza innen favorit az ágán
Rajna
A harmadik kiemelt Shaot is kirakta az üzbég Márton Anna ágán, bár tőle pont nem tartottam annyira...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Kharlan rögtön az elején kiesett, Liza innen favorit az ágán

Szerkesztette: Rajna

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 818 — LIGHTS OUT!
most nézem, hogy ez az a francia, aki a vegyes párosban is mindig az utolsó 1 secen belül lőtte el, ráfért már, hogy egyszer ráfázzon, emlékszem amikor a magyar kommentátor először látta sipákolt, hogy lőjje már el, mert mindjárt lejár az ideje

easy 6-0 usa-nak, franciáktól ez nagyon kellemetlen szereplés volt ,de ki lehet kapni, de így csúnya

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 818 — LIGHTS OUT!
usa meg megtalálta a célzókáját, 3x10essel indítanak a 3. szettben

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Jól láttam, hogy a franciáknál az utolsó lövő már nem lőtt, mert lejárt az idejük?
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Franciákkal az a baj, hogy próbálnak a Star Wars-szabályhoz igazodni - they let the Wukie win.
 www.teamusa.org/usa-archery/athletes/jacob-wukie

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 818 — LIGHTS OUT!
jézus úr isten mekkora hiba a francia 3. embertől már megint, a 6os után egy 0ás mert nem lőtte el időben, első eset az olimpián amikor valaki kifutott az időből, nem is értem, hogy hogy történhet meg ilyen, az összes többi csapatnál a többi mindig számoltak vissza 10 alatt, vagy az edzők, ez azért is kellemetlen, mert a másik 2 lőtt 3 10est meg egy 9est

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 589 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
azon illúzióm, hogy a ffi íjászat mennyivel jobb, mint a női az usa francia első szettben elillant, 52vs51, annyit még én is lövök
Sixo
nők precizitása lehet hasznosabb

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 818 — LIGHTS OUT!
íj egy 6os a 3. franciától, pedig itt jöhetett volna az egyenlítés

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 818 — LIGHTS OUT!
azon illúzióm, hogy a ffi íjászat mennyivel jobb, mint a női az usa francia első szettben elillant, 52vs51, annyit még én is lövök

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
jó isten, mi ez a 12 éves íjász gyerek, eltévedt? mindenki rajta kívül apu test és 40+ év
Sixo
@eaglesmcnabb, miért nem mondtam hogy kijutottál, basszus!

Grat és sok sikert!
Igor
meki arca nem 12 éves kisgyereknek néz ki 😀
Sixo
Szerintem van egy kevés hasonlóság azért... 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 818 — LIGHTS OUT!
jó isten, mi ez a 12 éves íjász gyerek, eltévedt? mindenki rajta kívül apu test és 40+ év
Sixo
@eaglesmcnabb, miért nem mondtam hogy kijutottál, basszus!

Grat és sok sikert!
Igor
meki arca nem 12 éves kisgyereknek néz ki 😀

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
jó isten, mi ez a 12 éves íjász gyerek, eltévedt? mindenki rajta kívül apu test és 40+ év
Sixo
@eaglesmcnabb, miért nem mondtad hogy kijutottál, basszus!

Grat és sok sikert!

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)