Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha Yee meghajtaná akkor tényleg szétszitálná a mezőnyt
ThundersNFL
El is kezdte, szépen .. ki a legjobb futó még rajta kívül, Wilde? Coninx-ot nem ismerem..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Ha Yee meghajtaná akkor tényleg szétszitálná a mezőnyt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
Nagyot megy ma Frafrika.
Cubehor
Egyébként minden bántás és rasszista gondolat nélkül kB ja abszolút így van. Alig van fehér sportoló köztük.
dande
Birodalmi orszag, teljesen normalis.
no
Plusz a jó utánpótlás-nevelő programok (sport irányú ösztöndíj rendszer, stb.) Mindenhol vannak szegények, akiknek egy sportolói karrier, és a vele járó pluszok komoly kitörési lehetőséget jelentenek. Nem csak foci és jól fizetett profi sportágakban. Önmagában a sportolói ösztöndíj és az azzal megszerezhető főiskolai végzettség például sokak számára csábító lehetőség, mert máshogy (se anyagilag, se az elő-iskolák miatt) nincs esélyük. Be kéne indítani nálunk is ilyesmit, és úgy gondolom bőven lenne jelentkező. (A roma felzárkóztatásnak is jót tehetnének ilyen programok például, de nem akarom elvinni a topic témát.)
peterk2005
Ott az ökölvívás. Tucat számra lehetne roma fiatalokat bevonni egy ilyen programba, mert jók benne. Ehelyett egy induló, egy vereség a mérlegünk Tokióban. Siralmas!! Pap László emléke ennél biztos többet érdemelne...
nagir
Nem tudom mennyit adnak egy aranyert, de akkora tudassal amivel elerheto azt profikent konnyebben megkeresi talan meg pofozozsakkent is.
no
 www.blikk.hu/sport/olimpia2021/kiemelkedonek-szamit-a-vilagon-a-magyar-olimpiai-bajnokok-jutalma/pwdmrsq
Negritis
szep, de akkor is az a realitas hogy ennyit siman keres egy technikailag nagyon kepzett okolvivo profikent, sikertelenseg eseten is ami alapbol adott, az olimpiat megnyerni meg sokkal nehezebb.
no
Gondolom nem véletlenül fiatalok szoktak olimpián versenyezni boxban.
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bicsák nagyon jól csinálja.. ha Yee tempójába belehalnak néhányan, akár a TOP10 is meglehet.

Yee pedig tükörsimán fogja ezt megnyerni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Gyerünk Bicsu!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 611
Nagyot megy ma Frafrika.
Cubehor
Egyébként minden bántás és rasszista gondolat nélkül kB ja abszolút így van. Alig van fehér sportoló köztük.
dande
Birodalmi orszag, teljesen normalis.
no
Plusz a jó utánpótlás-nevelő programok (sport irányú ösztöndíj rendszer, stb.) Mindenhol vannak szegények, akiknek egy sportolói karrier, és a vele járó pluszok komoly kitörési lehetőséget jelentenek. Nem csak foci és jól fizetett profi sportágakban. Önmagában a sportolói ösztöndíj és az azzal megszerezhető főiskolai végzettség például sokak számára csábító lehetőség, mert máshogy (se anyagilag, se az elő-iskolák miatt) nincs esélyük. Be kéne indítani nálunk is ilyesmit, és úgy gondolom bőven lenne jelentkező. (A roma felzárkóztatásnak is jót tehetnének ilyen programok például, de nem akarom elvinni a topic témát.)
peterk2005
Ott az ökölvívás. Tucat számra lehetne roma fiatalokat bevonni egy ilyen programba, mert jók benne. Ehelyett egy induló, egy vereség a mérlegünk Tokióban. Siralmas!! Pap László emléke ennél biztos többet érdemelne...
nagir
Nem tudom mennyit adnak egy aranyert, de akkora tudassal amivel elerheto azt profikent konnyebben megkeresi talan meg pofozozsakkent is.
no
 www.blikk.hu/sport/olimpia2021/kiemelkedonek-szamit-a-vilagon-a-magyar-olimpiai-bajnokok-jutalma/pwdmrsq
Negritis
szep, de akkor is az a realitas hogy ennyit siman keres egy technikailag nagyon kepzett okolvivo profikent, sikertelenseg eseten is ami alapbol adott, az olimpiat megnyerni meg sokkal nehezebb.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 963 — The Mathematician
Nagyot megy ma Frafrika.
Cubehor
Egyébként minden bántás és rasszista gondolat nélkül kB ja abszolút így van. Alig van fehér sportoló köztük.
dande
Birodalmi orszag, teljesen normalis.
no
Plusz a jó utánpótlás-nevelő programok (sport irányú ösztöndíj rendszer, stb.) Mindenhol vannak szegények, akiknek egy sportolói karrier, és a vele járó pluszok komoly kitörési lehetőséget jelentenek. Nem csak foci és jól fizetett profi sportágakban. Önmagában a sportolói ösztöndíj és az azzal megszerezhető főiskolai végzettség például sokak számára csábító lehetőség, mert máshogy (se anyagilag, se az elő-iskolák miatt) nincs esélyük. Be kéne indítani nálunk is ilyesmit, és úgy gondolom bőven lenne jelentkező. (A roma felzárkóztatásnak is jót tehetnének ilyen programok például, de nem akarom elvinni a topic témát.)
peterk2005
Ott az ökölvívás. Tucat számra lehetne roma fiatalokat bevonni egy ilyen programba, mert jók benne. Ehelyett egy induló, egy vereség a mérlegünk Tokióban. Siralmas!! Pap László emléke ennél biztos többet érdemelne...
nagir
Nem tudom mennyit adnak egy aranyert, de akkora tudassal amivel elerheto azt profikent konnyebben megkeresi talan meg pofozozsakkent is.
no
 www.blikk.hu/sport/olimpia2021/kiemelkedonek-szamit-a-vilagon-a-magyar-olimpiai-bajnokok-jutalma/pwdmrsq

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 611
Nagyot megy ma Frafrika.
Cubehor
Egyébként minden bántás és rasszista gondolat nélkül kB ja abszolút így van. Alig van fehér sportoló köztük.
dande
Birodalmi orszag, teljesen normalis.
no
Plusz a jó utánpótlás-nevelő programok (sport irányú ösztöndíj rendszer, stb.) Mindenhol vannak szegények, akiknek egy sportolói karrier, és a vele járó pluszok komoly kitörési lehetőséget jelentenek. Nem csak foci és jól fizetett profi sportágakban. Önmagában a sportolói ösztöndíj és az azzal megszerezhető főiskolai végzettség például sokak számára csábító lehetőség, mert máshogy (se anyagilag, se az elő-iskolák miatt) nincs esélyük. Be kéne indítani nálunk is ilyesmit, és úgy gondolom bőven lenne jelentkező. (A roma felzárkóztatásnak is jót tehetnének ilyen programok például, de nem akarom elvinni a topic témát.)
peterk2005
Ott az ökölvívás. Tucat számra lehetne roma fiatalokat bevonni egy ilyen programba, mert jók benne. Ehelyett egy induló, egy vereség a mérlegünk Tokióban. Siralmas!! Pap László emléke ennél biztos többet érdemelne...
nagir
Nem tudom mennyit adnak egy aranyert, de akkora tudassal amivel elerheto azt profikent konnyebben megkeresi talan meg pofozozsakkent is.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 611
 index.hu/sport/2021/07/25/tokio-olimpia-nob-bevetel-visszaosztas/
nagir
"Hogy mennyire nem babra megy a játék, azt jelzi, hogy olyan sportágak vannak a szakadék szélén az olimpiai pénzek nélkül, mint a torna, a boksz, a vívás, a birkózás, az öttusa vagy a kajak-kenu."

torna: pontozásos sportág, tehát szubjektív dolgok alapján lehet tudni ki nyer, a néző nem akar ennyire szakértője lenni a sportágnak
boksz: szerintem ha lehetne látni a pontozást, talán nézőbarátibb lenne. Talán esetleg túlságosan puhány lett
vívás: Kampman írta korábban - és rám is igaz - onnan tudom ki talált, ahol felvillan a lámpa. Konkrétan Szilágyi tegnapi meccsénél lehetetlen volt (számomra) megmondani ki talált. Szerintem előbb utóbb csak a lassabb fegyvernem marad mag
birkózás: ezt nem kell ecsetelnem, évek óta látjuk azt a szerencsétlenkedést amit a birkózok művelnek, arra a gyömöszkölésre tényleg senki nem kíváncsi
öttusa: talán a számolgatásokkal van a baj, azt lehetne csinálni mint a biatlonban, hogy mindenféle büntetőköröket kéne futtatni az emberekkel és akkor talán látványosabbak és néző barátabb lehetne a sportág. Egy lövőhiba +50 méter, egy akadály leverés +50 méter. Úszni, futni gyorsan kell
kajak-kenu: ezt nem csak az érdekeltségem mondatja, de ezzel mi a gond?😊 evezésben szerintem sokkal nagyobb különbségek vannak, itt legalább izgalmasak a versenyek
NB2
En ugy tekintek ezekre hogy nem drukkolva senkinek vegigneznek egy tornat vagy sem. Ezekbol egyedul a torna ami a csapatverseny tud izgalmas lenni es pavaskodast leveve szerek mindegyike tud jo es latvanyos lenni. A tobbi gyotrelem. Nemelyik meg elfogultan is
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 927 — nabege2@yahoo.com
Most indult (újra) a ffi triatlon. Eurosport1.
Sobri Jóska
Jézus én még le sem feküdtem, aztàn ezeknél már új nap van 😊
Mondjuk fél7-kor reggel nagyon jó lehet versenyezni.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 927 — nabege2@yahoo.com
Legyen olimpián minden sportág, ahol értelmezhető mennyiségű sportoló és profi szerű versenyek zajlanak és hadd szóljon az egész akár 1 hónapig is. Nem lenne olyan sűrű a program, jutna elég reflektor fény mindenhová és a rendező is tovább nyomhatja az ön PR programját
FLZOLI
Nekem is ez az talán, ami mostanában a leginkább nem tetszik. Jó, hogy rengeteg dolog van, de egy időben akár 5-6 érdekes program is lehet, így sokat nem lehet élőben látni.

Utoljára egyébként 1924-ben volt hosszabb az olimpia, mint a jelenlegi 16 nap. Akkor 22 volt.
Kampman
Talán Igor? írta, hogy a téli jobb, mert ott tényleg nincs ennyi műsor egyszerre. És tényleg röhejes volt, de azt még a melóhelyen is jobban tudtam követni, mint ezt a mostanit itthon.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Most indult (újra) a ffi triatlon. Eurosport1.

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
Legyen olimpián minden sportág, ahol értelmezhető mennyiségű sportoló és profi szerű versenyek zajlanak és hadd szóljon az egész akár 1 hónapig is. Nem lenne olyan sűrű a program, jutna elég reflektor fény mindenhová és a rendező is tovább nyomhatja az ön PR programját
FLZOLI
Nekem is ez az talán, ami mostanában a leginkább nem tetszik. Jó, hogy rengeteg dolog van, de egy időben akár 5-6 érdekes program is lehet, így sokat nem lehet élőben látni.

Utoljára egyébként 1924-ben volt hosszabb az olimpia, mint a jelenlegi 16 nap. Akkor 22 volt.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Pap László emléke ennél biztos többet érdemelne...
nagir
Mág egy "p"-t minimum. 😊
Sobri Jóska
Ppap László?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 index.hu/sport/2021/07/25/tokio-olimpia-nob-bevetel-visszaosztas/
nagir
"Hogy mennyire nem babra megy a játék, azt jelzi, hogy olyan sportágak vannak a szakadék szélén az olimpiai pénzek nélkül, mint a torna, a boksz, a vívás, a birkózás, az öttusa vagy a kajak-kenu."

torna: pontozásos sportág, tehát szubjektív dolgok alapján lehet tudni ki nyer, a néző nem akar ennyire szakértője lenni a sportágnak
boksz: szerintem ha lehetne látni a pontozást, talán nézőbarátibb lenne. Talán esetleg túlságosan puhány lett
vívás: Kampman írta korábban - és rám is igaz - onnan tudom ki talált, ahol felvillan a lámpa. Konkrétan Szilágyi tegnapi meccsénél lehetetlen volt (számomra) megmondani ki talált. Szerintem előbb utóbb csak a lassabb fegyvernem marad mag
birkózás: ezt nem kell ecsetelnem, évek óta látjuk azt a szerencsétlenkedést amit a birkózok művelnek, arra a gyömöszkölésre tényleg senki nem kíváncsi
öttusa: talán a számolgatásokkal van a baj, azt lehetne csinálni mint a biatlonban, hogy mindenféle büntetőköröket kéne futtatni az emberekkel és akkor talán látványosabbak és néző barátabb lehetne a sportág. Egy lövőhiba +50 méter, egy akadály leverés +50 méter. Úszni, futni gyorsan kell
kajak-kenu: ezt nem csak az érdekeltségem mondatja, de ezzel mi a gond?😊 evezésben szerintem sokkal nagyobb különbségek vannak, itt legalább izgalmasak a versenyek
NB2
Nem sok olyan sportágat tudsz mondani ami jól tudta rebranding-elni magát és a semmiből újra valami népszerű, globálisan is tömegével űzött valami legyen.

A boksz, birkózás szerintem teljesen kuka már, az öttusa próbálkozik de egyre hülyébb irányba mennek. A kajak kenu se érdekel sok embert, nem véletlen a sprint távok eroltetese ott sem.

Alapvetően az olimpia továbbra sem a profitról és a tv főnök reggeli erekciójáról kéne szóljon a nézettségi adatok megtekintése után. Legyen olimpián minden sportág, ahol értelmezhető mennyiségű sportoló és profi szerű versenyek zajlanak és hadd szóljon az egész akár 1 hónapig is. Nem lenne olyan sűrű a program, jutna elég reflektor fény mindenhová és a rendező is tovább nyomhatja az ön PR programját

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Pap László emléke ennél biztos többet érdemelne...
nagir
Mág egy "p"-t minimum. 😊

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 927 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/sport/2021/07/25/tokio-olimpia-nob-bevetel-visszaosztas/
nagir
"Hogy mennyire nem babra megy a játék, azt jelzi, hogy olyan sportágak vannak a szakadék szélén az olimpiai pénzek nélkül, mint a torna, a boksz, a vívás, a birkózás, az öttusa vagy a kajak-kenu."

torna: pontozásos sportág, tehát szubjektív dolgok alapján lehet tudni ki nyer, a néző nem akar ennyire szakértője lenni a sportágnak
boksz: szerintem ha lehetne látni a pontozást, talán nézőbarátibb lenne. Talán esetleg túlságosan puhány lett
vívás: Kampman írta korábban - és rám is igaz - onnan tudom ki talált, ahol felvillan a lámpa. Konkrétan Szilágyi tegnapi meccsénél lehetetlen volt (számomra) megmondani ki talált. Szerintem előbb utóbb csak a lassabb fegyvernem marad mag
birkózás: ezt nem kell ecsetelnem, évek óta látjuk azt a szerencsétlenkedést amit a birkózok művelnek, arra a gyömöszkölésre tényleg senki nem kíváncsi
öttusa: talán a számolgatásokkal van a baj, azt lehetne csinálni mint a biatlonban, hogy mindenféle büntetőköröket kéne futtatni az emberekkel és akkor talán látványosabbak és néző barátabb lehetne a sportág. Egy lövőhiba +50 méter, egy akadály leverés +50 méter. Úszni, futni gyorsan kell
kajak-kenu: ezt nem csak az érdekeltségem mondatja, de ezzel mi a gond?😊 evezésben szerintem sokkal nagyobb különbségek vannak, itt legalább izgalmasak a versenyek
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
 index.hu/sport/2021/07/25/tokio-olimpia-nob-bevetel-visszaosztas/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
Nagyot megy ma Frafrika.
Cubehor
Egyébként minden bántás és rasszista gondolat nélkül kB ja abszolút így van. Alig van fehér sportoló köztük.
dande
Birodalmi orszag, teljesen normalis.
no
Plusz a jó utánpótlás-nevelő programok (sport irányú ösztöndíj rendszer, stb.) Mindenhol vannak szegények, akiknek egy sportolói karrier, és a vele járó pluszok komoly kitörési lehetőséget jelentenek. Nem csak foci és jól fizetett profi sportágakban. Önmagában a sportolói ösztöndíj és az azzal megszerezhető főiskolai végzettség például sokak számára csábító lehetőség, mert máshogy (se anyagilag, se az elő-iskolák miatt) nincs esélyük. Be kéne indítani nálunk is ilyesmit, és úgy gondolom bőven lenne jelentkező. (A roma felzárkóztatásnak is jót tehetnének ilyen programok például, de nem akarom elvinni a topic témát.)
peterk2005
Ott az ökölvívás. Tucat számra lehetne roma fiatalokat bevonni egy ilyen programba, mert jók benne. Ehelyett egy induló, egy vereség a mérlegünk Tokióban. Siralmas!! Pap László emléke ennél biztos többet érdemelne...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 927 — nabege2@yahoo.com
Engem egy pillanat alatt elkapott a feeling. Ilyenkor a legtermészetesebb, hogy nézek sportlövészetet, vívást, íjászatot, meg mindent amit egyébként soha. A világ egyik legnagyszerűbb eseménye. Csak sajnálom azokat a sportolókat, akik most az egyszer jutnak ki, és nem élvezhetik ezt a dzsemborit. Meg élőben a nézők sem. Nem baj, csak 3 évet kell várni a következőre 😊
bcsarli
Konkrétan ilyenkor csak olyan sportágakat nézek szinte amiket év közben soha 😊
Csapatsportágbuzi vagyok, de itt kb az elődöntőkig nem is nézek semmit. Pedig a kosár, kézi és a röpi meccsek is piszok jók tudnak lenni!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
Most komolyan, vitorlázást amúgy néz bárki?
warr_b
Az elejétől a végéig senki.
De közvetítésben pár percre odakapcsolva jól mutat.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Korrekt elemzést adnak Borsosék a franciák elleni meccsről:  www.sport1tv.hu/podcasts/101900/kezivezerles-175-biztato-vereseg-kezdeskent/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Engem egy pillanat alatt elkapott a feeling. Ilyenkor a legtermészetesebb, hogy nézek sportlövészetet, vívást, íjászatot, meg mindent amit egyébként soha. A világ egyik legnagyszerűbb eseménye. Csak sajnálom azokat a sportolókat, akik most az egyszer jutnak ki, és nem élvezhetik ezt a dzsemborit. Meg élőben a nézők sem. Nem baj, csak 3 évet kell várni a következőre 😊
bcsarli
Jogos, de ha belegondolsz, 84-ben még jobban kibasztak rengeteg sportolóval, ahhoz képest ez még jobb is valamivel.
Sobri Jóska
Meg 80-ban is, ne feledd.
bcsarli
Persze, de az minket nem érintett.
Sobri Jóska
Én nem csak a mieinkre gondoltam, hanem minden sportolóra.

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Engem egy pillanat alatt elkapott a feeling. Ilyenkor a legtermészetesebb, hogy nézek sportlövészetet, vívást, íjászatot, meg mindent amit egyébként soha. A világ egyik legnagyszerűbb eseménye. Csak sajnálom azokat a sportolókat, akik most az egyszer jutnak ki, és nem élvezhetik ezt a dzsemborit. Meg élőben a nézők sem. Nem baj, csak 3 évet kell várni a következőre 😊
bcsarli
Jogos, de ha belegondolsz, 84-ben még jobban kibasztak rengeteg sportolóval, ahhoz képest ez még jobb is valamivel.
Sobri Jóska
Meg 80-ban is, ne feledd.
bcsarli
Persze, de az minket nem érintett.

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Engem egy pillanat alatt elkapott a feeling. Ilyenkor a legtermészetesebb, hogy nézek sportlövészetet, vívást, íjászatot, meg mindent amit egyébként soha. A világ egyik legnagyszerűbb eseménye. Csak sajnálom azokat a sportolókat, akik most az egyszer jutnak ki, és nem élvezhetik ezt a dzsemborit. Meg élőben a nézők sem. Nem baj, csak 3 évet kell várni a következőre 😊
bcsarli
Nekem is pontosan ezt adta, ilyenkor lövészettől trianonon át gördeszkázásig, mindenbe belenéztem, ez adja az igazi olimpiai feelinget. 😊 Remélem újra elkap 1-2 napon belül legkésőbb.
peterk2005
Most pl annyira elkapott, hogy arról kezdtem ábrándozni, hogy Párizsba el szeretnék menni bringával, és ott lennék az elejétől a végéig. Persze ehhez el kellene érni a teljes anyagi függetlenséget is (lottó 5-ös 😊) hogy ne kelljen munkahelyel egyeztetni, és minden beleférjen, ha már ott vagyok 😊
Nem lehetelen, még csak 54 leszek akkor 😀

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló