Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Engem egy pillanat alatt elkapott a feeling. Ilyenkor a legtermészetesebb, hogy nézek sportlövészetet, vívást, íjászatot, meg mindent amit egyébként soha. A világ egyik legnagyszerűbb eseménye. Csak sajnálom azokat a sportolókat, akik most az egyszer jutnak ki, és nem élvezhetik ezt a dzsemborit. Meg élőben a nézők sem. Nem baj, csak 3 évet kell várni a következőre 😊
bcsarli
Jogos, de ha belegondolsz, 84-ben még jobban kibasztak rengeteg sportolóval, ahhoz képest ez még jobb is valamivel.
Sobri Jóska
Meg 80-ban is, ne feledd.

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Engem egy pillanat alatt elkapott a feeling. Ilyenkor a legtermészetesebb, hogy nézek sportlövészetet, vívást, íjászatot, meg mindent amit egyébként soha. A világ egyik legnagyszerűbb eseménye. Csak sajnálom azokat a sportolókat, akik most az egyszer jutnak ki, és nem élvezhetik ezt a dzsemborit. Meg élőben a nézők sem. Nem baj, csak 3 évet kell várni a következőre 😊
bcsarli
Jogos, de ha belegondolsz, 84-ben még jobban kibasztak rengeteg sportolóval, ahhoz képest ez még jobb is valamivel.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem egy pillanat alatt elkapott a feeling. Ilyenkor a legtermészetesebb, hogy nézek sportlövészetet, vívást, íjászatot, meg mindent amit egyébként soha. A világ egyik legnagyszerűbb eseménye. Csak sajnálom azokat a sportolókat, akik most az egyszer jutnak ki, és nem élvezhetik ezt a dzsemborit. Meg élőben a nézők sem. Nem baj, csak 3 évet kell várni a következőre 😊
bcsarli
Nekem is pontosan ezt adta, ilyenkor lövészettől trianonon át gördeszkázásig, mindenbe belenéztem, ez adja az igazi olimpiai feelinget. 😊 Remélem újra elkap 1-2 napon belül legkésőbb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyot megy ma Frafrika.
Cubehor
Egyébként minden bántás és rasszista gondolat nélkül kB ja abszolút így van. Alig van fehér sportoló köztük.
dande
Birodalmi orszag, teljesen normalis.
no
Plusz a jó utánpótlás-nevelő programok (sport irányú ösztöndíj rendszer, stb.) Mindenhol vannak szegények, akiknek egy sportolói karrier, és a vele járó pluszok komoly kitörési lehetőséget jelentenek. Nem csak foci és jól fizetett profi sportágakban. Önmagában a sportolói ösztöndíj és az azzal megszerezhető főiskolai végzettség például sokak számára csábító lehetőség, mert máshogy (se anyagilag, se az elő-iskolák miatt) nincs esélyük. Be kéne indítani nálunk is ilyesmit, és úgy gondolom bőven lenne jelentkező. (A roma felzárkóztatásnak is jót tehetnének ilyen programok például, de nem akarom elvinni a topic témát.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Engem egy pillanat alatt elkapott a feeling. Ilyenkor a legtermészetesebb, hogy nézek sportlövészetet, vívást, íjászatot, meg mindent amit egyébként soha. A világ egyik legnagyszerűbb eseménye. Csak sajnálom azokat a sportolókat, akik most az egyszer jutnak ki, és nem élvezhetik ezt a dzsemborit. Meg élőben a nézők sem. Nem baj, csak 3 évet kell várni a következőre 😊

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ki vagyok égve vagy titeket sem kapott el az olimpiai láz?
Szokol
Próbálom elkapatni magam, tegnapról mára például fenn maradtam (felkeltem) az úszás döntőkre, hátha elkap. De délben már elfelejtettem leülni a TV elé, elfelejtettem, hogy le kéne. 😕 Nem tudom a covid-e az oka, vagy kiégtem, de nekem sem jön össze az az érzése (remélem egyelőre), ami kölyök korom óta, egész életemben minden olimpia idején megvolt. 😕 Talán csak tényleg a furcsa kezdés az oka, mert a tavalyi NFL évadot majdnem úgy tudtam élvezni, mint egy normálisat. Úgyhogy próbálkozom, hátha. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hány óra az időeltolódás?
bcsarli
Hét.
warr_b
Köszi. Akkor Majorost jól írták, reggel 5-től játszik. Ottani idő szerint 12-kor.
Pont jó, akkor kelek.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 646 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hány óra az időeltolódás?
bcsarli
Hét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 646 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most komolyan, vitorlázást amúgy néz bárki?
warr_b
Onedin családot te is nézted, nem?
Sobri Jóska
Nem. 🙄😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hány óra az időeltolódás?

több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
Vívásban a csapatverseny el, amelyekben érdekeltek vagyunk, mikor lesznek? Már ha van ilyen
Gergőbácsi
Ott van kitűzve az oldal tetején, ki tudod böngészni belőle ezt is és minden mást. Főleg az indexes. 😉 De ha jól emlékszem az első csapatverseny csütörtökön lesz.
dande
Én marha.
Köszönöm szépen!!!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 415 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vívásban a csapatverseny el, amelyekben érdekeltek vagyunk, mikor lesznek? Már ha van ilyen
Gergőbácsi
Ott van kitűzve az oldal tetején, ki tudod böngészni belőle ezt is és minden mást. Főleg az indexes. 😉 De ha jól emlékszem az első csapatverseny csütörtökön lesz.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Ki vagyok égve vagy titeket sem kapott el az olimpiai láz?
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
Vívásban a csapatverseny el, amelyekben érdekeltek vagyunk, mikor lesznek? Már ha van ilyen

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Most komolyan, vitorlázást amúgy néz bárki?
warr_b
Onedin családot te is nézted, nem?

több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Most komolyan, vitorlázást amúgy néz bárki?
warr_b
Én szívesen belenéznék, és jó lenne tudni, hogy mondjuk egy ilyen sportnál mi dönti el, hogy valaki első lesz vagy harmincadik 😀
Hanni
szoktam/szoktunk volt menni évente vitorlázni Adriára, szóval minimális, tényleg kisebb ismeretem van a témában
vitorlázás nagyon technikai sport, és egyben nagyon nehéz is

ugyanis az olimpián kapnak a manusok egy vitorlást, amelyen nincs kb. semmi mérő, hogy merről hogyan fúj a szél, van cserébe baszom sok kötél és vitorlaállítási szög
és gyakorlatilag az nyer, aki a szél és szélváltozásokra a leggyorsabban tud a leghatékonyabban reagálni
ez nagyon nehéz technikai sport, mert ezerféle lehetőség van, és kevés automata műszer

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 646 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szóval senki sem nézi, ahogy gondoltam 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Most komolyan, vitorlázást amúgy néz bárki?
warr_b
Én szívesen belenéznék, és jó lenne tudni, hogy mondjuk egy ilyen sportnál mi dönti el, hogy valaki első lesz vagy harmincadik 😀
Hanni
Ki ér előbb a célba?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 569 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most komolyan, vitorlázást amúgy néz bárki?
warr_b
Én szívesen belenéznék, és jó lenne tudni, hogy mondjuk egy ilyen sportnál mi dönti el, hogy valaki első lesz vagy harmincadik 😀
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Most komolyan, vitorlázást amúgy néz bárki?
warr_b
Ha nem dolgozni mennék és adná az m4... why not. Amúgy sose láttam még. 😀
alatriste
Én most néztem bele a kekszalagba... Életemben először. De az egy más sport...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most komolyan, vitorlázást amúgy néz bárki?
warr_b
Ha nem dolgozni mennék és adná az m4... why not. Amúgy sose láttam még. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
holnap Karakas és a 4x100-asok és azon kívül semmi???

jah mazochistáknak lesz egy női póló is...
NB2
A lányok esélyesebbek az oroszoknál nem a pólóban?
alatriste
Sajnos nem...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 577 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
egy Karakas bronz király lenne, lenne így mindhárom színű érmünk

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 646 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most komolyan, vitorlázást amúgy néz bárki?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
holnap Karakas és a 4x100-asok és azon kívül semmi???

jah mazochistáknak lesz egy női póló is...
NB2
Női kard 3 induló
Vitorla 3 induló
Úszász 5 előfutam
Triatlon 2
A lányok esélyesebbek az oroszoknál nem a pólóban?


Liverpool Fc fan