Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
dawyd728 3 704
Eddig Saarinen az egyetlen említésre érdemes leszakadó.
Miután beírtam Bjoergen berakta a gereblyét. 😀

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
dawyd728 3 704
Elég meleg van. Furcsa dolgokra számítok a sífutásban.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Svédek, Kanadaiak után az Oroszokat is megverik. Ez tényleg csoda a jégen.
Nomac
Gusevnek nem szóltak 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 647 — balazs.t85@gmail.com
Azt hittem egy rossz döntő lesz 😊
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egál...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 647 — balazs.t85@gmail.com
Svédek, Kanadaiak után az Oroszokat is megverik. Ez tényleg csoda a jégen.
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 647 — balazs.t85@gmail.com
Vezetnek a Németek!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Naa.. meccs van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Szegény koreai skip elsírta magát a végén, nagyon rosszul játszottak...

A két döntőből egy arany csak meg lett, mondjuk se a köztévé, se az eurosport1 nem adta, pedig semmi más nem ment most.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
A koreaiak eléggé indiszponálrak a döntőben, innen ez meg kell legyen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ha Friedrichék megnyerik a négyesbobot, akkor a norvégoknak muszáj lesz a 30 kilit megnyerni reggel, különben bukják az első helyet az éremtáblán

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 704
Nézzük a 6. hely és a 176 pont miként jött össze:
1) Marcel Hirscher
Kb esélyes a legeredményesebb sportoló címre. Stabil! Ha nem is nyer aranyat, az nem azért lesz, mert kiesik, akkor is ezüstöt képes hozni. 3 aranyat várok tőle. Szerencséje, h nem normál kombináció lesz, hanem könnyű mezőny, így vélhetőleg simán be fog kerülni lesiklásban a top30-ba, és nem mondjuk 3x. helyen kell majd jönni a kombinációs szlalomban. Csapatban szerintem Feller&Matt fog bekerülni, a kapu verős technikához nincs elég teste, míg a két fiatalnak lesz. De akár még itt is csapatba kerülhet.. (24-36 pont)
dawyd728
20 pont. Kiesés szlalomban fájt a legjobban. Mr. stabilitás.. A csapatverseny pályáját látva max 1 futamra lett volna érdemes berakni a koreaiak ellen. Matt és Schwarz jobb volt erre a pályára, de még Feller is. Mindenképpen csalódás. Első körösként ez kevés. Bent maradt min 4 pont.
2) Mikaela Shiffrin
Előbb kifejtettem, h Kronplatz és Lenzerheide (2 GS és 1 SL) mélyen a tudása alatt sikerült. A 2 DNF sem biztos, h jót tesz neki. Plusz egész USA tőle várja a megváltást. Eddigi pályafutását nézve extrán jól viseli a terhet, szóval bizakodom. Coloradoi ezért nem hagyhattam bent. (24-30 pont)
dawyd728
16 pont. A szlalom itt is érthetetlen volt. A kombi az hagyján, ott a teljes lesikló pálya sízése és a szlovén edző szlalom tűzése nem igazán kedvezett neki, de azért saját magában is keresheti a hibát, főleg lesiklásban voltak látható hibái. Nála is bent hagytam alaphangon 8-10 pontot.
3) Lindsey Vonn
Ő is coloroadoi, csak érte kicsit reachelnem kellett. Tavalyi versenyen is jól ment itt, pedig annyira nem is volt akkor formában, mint idén. Szerintem jót tesz neki, h Shiffrin árnyékában van. Eddigi olimpiáin sérülések és elizgulások jellemezték. Szerintem öreg fejjel már könnyebb lesz neki. Cortina és Garmisch után szerintem legnagyobb favorit lesiklásban. Plusz a koreai száraz hóhoz a coloradoi hasonlít leginkább, ami coloradoiként, plusz Lake Louise királynőjeként feküdni fog neki. Kombináció utolsó szám lesz, és ha addig jól alakul az olimpiája még egy érmet is elcsíphet. Szerencsére a lesikló lejtő alja nem meredek annyira, így szlalom képességek csak akkor fognak kijönni, ha mondjuk egy svájci (Holdener) vagy bármilyen inkább szlalomos versenyző edzője fogja tűzni a pályát. (10-20 pont)
dawyd728
4 pont. Ez akkor is reach volt, utólag nagyon ronda húzás volt részemről. Super-G-be belehibázott,persze egyessel kellett jöjjön. A lesiklásban nem adott bele 100%-ot. Ez lett a veszte. Kombinációban meg szétnyomta az esélyesség terhe. 6-8 pontot ő is bent hagyott.
4) Ireen Wust
3 egyéni száma lesz, plusz a csapat. Lehet nem lesz aranya, de 3 érem simán benne van. Nagyon örültem neki, h bent volt még. 18-20. választástól kezdve vártam ki viszi ki, és senki. (16-22 pont)
dawyd728
22 pont. Na ő viszont az első, aki kihozta magából amit vártam. Talán 3000 aranya összejöhetett volna még, amivel maxot hozta volna. Nem is szaporítom a szót, legeredményesebb versenyzőm volt 22 ponttal..
5) Natalie Geisenberger
Nála az a kérdés nyeri-e az aranyat egyéniben, mert akkor kb biztos a 2 A, de ha bármelyik német honfitársa megelőzi és csak ezüstérmes lesz, akkor oda a csapat indulása. (6-20 pont)
dawyd728
20 pont. Mindkét számát megnyerte. Kiegyensúlyozott volt a versenyzése. Nem övé voltak a legjobb futamok, de nem hibázott egyszer sem. Maxot kihozta magából.
6) Toni Eggert
Kb a legesélyesebb sportolók egyike. Párosban szinte verhetetlenek. Remélem nem most cáfolnak rám. (16-20 pont)
dawyd728
4 pont. Na ez a legnagyobb csalódás. Igorral együtt szoptuk be a párost. Igazán az a fájó, h Wendl miatt egy rivális még +14 pontot is kaszált, míg én vesztettem 16 pontot.
7) Kjetil Jansrud
Vele simán befürödhetek, mert a ffi gyors számok a leginkább szorosak alpesí síben. Viszont és rendkívül sokat adok a múlt eredményeire. A teszt versenyt megnyerte lesiklásban. Az észak-amerikai versenyek statisztikai alapon kifejezetten fekszenek neki, tehát a hó minősége nála is előny lehet. Ettől még kis hiba és érem nélkül is maradhat. Igazán 2 száma van, kombinációban nem várok tőle sokat. Egy vk versenyen csak csak, de olimpián vb-n mindig a szlalomosok dominálnak. (0-16 pont)
dawyd728
10 pont. Hozta a vártat. Se többet, se kevesebbet. Elégedett vagyok vele. Kicsit kiszúrt vele az időjárás kombinációban, ott talán egy érmet még elcsíphetett volna.
8) Ester Ledecka
Ez a választás kb azért volt, mert hirtelen nem találtam jobbat. 1 számos, de abban toronymagas favorit. (parallel GS) Persze alpesi sí lesiklásban is indul, de ott nem várok tőle semmit. Egy dolog aggaszt, h 1 nappal a DH után már selejteznie kell. Ha azt túléli lesz 2 nap pihije. (6-10 pont)
dawyd728
20 pont. Az olimpia pillanata hozzá fűződik. Plusz hallhatatlanság felé tett egy óriási lépést a két aranyával. Övé a csapatom legnagyobb túlteljesítése. +10 pont.
9) Wendy Holdener
Na őt simán vittem volna Jansrud és Ledecka előtt is. Szlalom és kombinációban masszív éremesélyes. Plusz a svájci csapatban is alapember. Remélem Shiffrin és ő szépen elviszik az 1-2-t szlalom és kombinációban. (8-20 pont)
dawyd728
20 pont. Egy igen optimális forgatókönyvet teljesített be. Szlalomban és kombinációban együttesen szerzett 10 pontot, ami kevesebb az optimálisnál, ennyi kb elvárt volt, de csapatban 4-el többet hozott, így összességében pozitívan értékelem.
10) Gus Kenworthy
Colodaro megint csak. 😀 Előszeretettel politizál, így óriási rajta a figyelem az USA-ban, remélem ez csak spannolja. Egy számos, és abban sem kiemelkedő esélyes. Így utólag később is hozhattam volna. (0-6 pont)
dawyd728
0 pont. Ez homer pick volt. Döntőben nem tudott egy hiba nélküli menetet lerakni. Itt azért van hiányérzetem, de inkább a 10. kör volt túl korai. Ettől még 4 pontot bent hagyott.
11) Alex Harvey
Harveyban a 15+15km és az 50km-en bízok. Mindkettő tömegrajtos, és arra számítok a sprintkészsége kifizetődik mindkét távon. A többi versenyen szerintem el sem indul, ez mondjuk jelenthet számára frissességet az 50-re. (0-10 pont)
dawyd728
0 pont. 4 számából, ahol esélyei voltak mindig 4-8 helyen jött be. Igazán idegesítő pick lett belőle. 4-6 pont benne maradt szerintem.
12) Beat Feuz
Jansrudnál már említettem, a lesiklás nagyon szoros. Plusz meséltem, h szerintem a gyors számok, és leginkább a lesiklás a múlt eredményeiből könnyebben következtethető. Ő is versenyzett 2 éve itt, habár csak 5. lett, de az a sérülése utáni visszatérő éve volt.. Plusz nem lehet elmenni amellett, h a tavalyi vb-t is beleszámítva az elmúlt egy éveben 6x volt első vagy második. Sajnos Super-G-ben nem igazán esélyes. (4-10pont)
dawyd728
10 pont. Kb papírforma. Hasonlóan Jansrudhoz, elégedett vagyok vele. Nála talán kicsit jobban, mert igazán 1-2 száma volt, ahol pontot vártam tőle, addig a norvégnak 2-3-ból jött ugyanennyi össze.
13) Sandra Naeslund
Egyszámos versenyző. Holmlund sajnálatos kiesése után egyeduralkodója a ski cross-nak. Persze bukásba bármikor belekerülhet, de ha csak rajta múlik, nagyon erős aranyesély. (6-10pont)
dawyd728
0 pont. 4. lett, hogyan.. Igazából a döntőben ellene mutatott versenyzés miatt vagyok mérges. Sandra addig esélyeshez mérten teljesített. Ettől még itt is bent maradt min 6 pont.
14) Xu Mengtao
Életemben nem láttam még versenyezni, de úgy érzem most fogom. 😀 Ő is egyszámos. Elvileg nagy favorit, de ezt csak a fogadóirodák alapján mondom. Meglátjuk. (4-10 pont)
dawyd728
0 pont. Itt inkább magamra vagyok mérges. Egy ilyen sportban egy főfavoritra tenni baromság. 1 apró kis hiba és teljesen el tud szállni egy ilyen versenyző. Nincs javítási lehetőség, mint a legtöbb freestyle számban. Hiába volt fő favorit, ha 2-3 kiemelkedő ugrása után becsúszik egy rontott és máris ugrik a továbbjutás. Ide kiváló fej kell. Ha azt nézem a hatosdöntő előtt ki milyen pontokat kapott addig, akkor biztosan elúszott 2-3. hely.
15) Jaelin Kauf
Remélem Shiffrin és Vonn után nem hoz szégyent Vail, CO-ra. Viccen kívül mogul versenyeket elvétve nézek. A 2022-es olimpia teszt versenyét láttam idén, ott két nap egy első és második helyet szerzett.. Ez alapján érmet azért várok, de nem tudom mennyire változékony a női mogul mezőnye a vk-ban. (4-10pont)
dawyd728
0 pont. Pont nála kezdett el szakadni a hó a női mogul versenyeken. Nem tudom mennyire zavarta, de selejtezőben, 12-es döntőben mindig top4 menetet jött, majd mikor 6-ba kellett kerülni, ott lett 7. Bosszantó.
Benne is bent maradt 4-6 pont.
16) Michela Moioli
Az igazsághoz hozzátartozik, itt is kifogytam az időből. Éremesélyes SBX-ben, de még 4-5-en hasonló esélyekkel pályáznak. (0-10 pont)
dawyd728
10 pont. Nekem személyes favoritom SBX-ben, így különösen örültem neki, ha már egy nappal korábban a férfi favoritom Visintin irtó pechesen járt. Maximumot hozta, ami ritka a csapatomban, már 4-6 ponttal is elégedett lettem volna.
17) Federica Brignone
Rajta meglepődtem, h bent volt még. 3 számban van éremesélye. Egyik sem masszív éremesély. Simán lehet 3x 4-6 között. Azért egy érmet szeretnék tőle nagyon. (0-10 pont)
dawyd728
4 pont. Fede hozta a vártat. Sajnos a lesikló lejtő nem kedvezett neki, így kombiban és lesiklásban esélytelen volt. Super-G-ben érem azért halványan benne volt, végül 6. lett és látva a pálya tűzését, inkább lesiklóknak kedvezett, mint óriás-műlesiklóknak. GS 3. hely a minimum volt, azt hozta.
18) Alex Ferreira
3db Vail és 1 Telluride lakos után itt van a legjobb aspeni is. Colorado népe érmet vár tőle sí félcsőben. Remélem nem bánom meg, h Aaron Blunckot bent hagytam. Csúnya lenne, ha mondjuk félcsőben elhozza az érmet Ferreira elől. (0-10 pont)
dawyd728
6 pont. Homer pick. David Wise menete szerintem nem ért többet, de ez van. A 6 ponttal tőle elégedett vagyok. Mind a 3 menete érmet ért volna a döntőben. Nagyon stabil volt. Szerencsére nevadai hozta el előle az aranyat, így legalább azt elmondhatom, h jó colorado-i lóra 😊 tettem.
19) Vincent Kriechmayr
Én egész szezonban bíztam benne, de az eredmények valahogy sosem jöttek neki össze. 2 dobogós helyezése volt egész szezonban. Monduk a beaver creek-i super-g győzelem amerikai száraz havon pozitív mindenképpen. Két száma van ilyen szempontból akár Feuz-nál is eredményesebb lehet. Szerintem ő lesz a legeredményesebb gyors sízője Ausztriának. (0-10 pont)
dawyd728
0 pont. Lesiklásban jól jött, de addigra leromlott annyira a pálya, h ne legyen esélye éremre. Super-G-ben Mayer hozta azt, amit tőle vártam volna. Ott nagyon rosszul jött ki, h előtte ketten is buktak és 3-as rajtszámmal nem futtatta a léceit és inkább precíz ívekre törekedett. Ha jobb rajtszáma lett volna, lehet érmes lett volna. Igazából mondanám, h benne maradt pár pont, de Feuz, Jansrud és ő a gyors számokból kb annyi pontot hozott együttesen, amit elvárt a szakvezetés.
20) Nevin Galmarini
Ledecka után a parallel GS férfi legnagyobb esélyesét is kiválasztottam, mondjuk ez a legnagyobb esély 4-be kerülést sem garantál, mert nagyon szoros a mezőny. Ő is csak egy számos, így bármi lehet. (0-10 pont)
dawyd728
10 pont. Ez a legfrissebb. Nagyon elégedett vagyok vele, de azt azért látni kell, h csak 2 tizeddel nyerte a selejtezőt, ami után már viszonylag könnyen hozta a kiesése részt, de nem sokon múlt. A 10 pont a maximum, volt tőle.
Összességében a draftommal elégedett vagyok, bár a felületen kicsit nehézkes volt követni ki ment ki, ki maradt, de a célt teljesítettem és enyém a legerősebb coloradoi felhozatal. Ha még versenyképes is lesz a csapatom, az csak bónusz. 😊
dawyd728
Hát ami a coloradoi részleget illeti kb Ferreirát leszámítva mindenki alulteljesített. Ez azért nem jött jól. Plusz azért volt pár érmes, akit választhattam volna és inkább kihagytam. pl. Red Gerard (A), Lauren Gibbs (E), Arielle Gold (B)

Összességében rossz felfogásban draftoltam Holdener után. Sokkal több csapatversenyekben éremesélyes tagokat kellett volna választani. Biathlon, sífutás, síugrás, műkorcsolya szinte teljes kihagyása nem volt jó ötlet. Az egyszámosok erőltetése sem volt vmi nagy húzás. Ha a túlteljesítéseket és felülteljesítéseket nézem, még ezzel a csapattal is 30-40 pont lazán bent maradt. Azzal sem lennék győztes, de érem körül lennék. A játék számomra élvezetesebbé tette az olimpiát. Csomó olyan eseményt követtem, amit sosem tettem volna. A következőkben semmi pénzért nem hagynék ki egy ilyen mókát. 😊 Mindenkinek sikeres visszarázódást a hétköznapi rutinba.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A második harmad után megtettem a 4-1-es és 4-2-es kanadai sikert.

Hát, nem voltam messze ettől az eredménytől... 😀 lesz talán 8-5 a vége.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hát Poltoranin nem kalkulált jól, meg talán a 15 km-es formája van csúcson, nem az 50-es, ami hiba. Így 6 pont a hátrány az utolsó nap előtt, Weng vs Kalla+kanadai bobcsapat, legalább a matematikai esély megmaradt (Wengnek nyernie kéne, Kalláéknak semmit sem hozni, mert a tiebreakerek is gabónak kedveznek a sok bronzom miatt). A 2. hely úgy mehetne el, hogy Diggins nyer, de azért az Wengnél is jóval nagyobb meglepetés lenne.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
vagy 2 körönként az utolsó ember mindig kiesik
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Több részhajrá kéne (vagy kisebb kör, bár ez nem túl reális ugye), mondjuk minden második körben.. és ha valaki el tud szokni 3-4-5 részhajrára, az megnyerhetné.

Kicsit lehetne csavarni a számokon..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Kicsit lehetne hosszabb a táv, de jó kis verseny. A részhajrák meg érhetnének 15-10-5 pontot, amivel nyerni még nem lehet, de dobogóra állni igen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Észt csaj remélem, végignyomja 😊
Jakehomer
Semmi értelme nincs így az egésznek. Persze de jó, hogy 4. lett, de az a lényeg, aki az 1-2-3-at megcsinálja a végén. Ez úgy lenne jó, ha mondjuk az utolsó részhajrá 15-10-5 pontot érne.
NB2
Azért az is fura lenne, ha csak részhajrákkal nyerni lehetne, csak az a lényege egy versenynek, hogy a végén ki az első.
Jakehomer
ok, de akkor mi értelme van?😊
NB2
A részhajráknak nem sok (a világkupákon nyilván jobban számít, hogy valaki negyedik vagy nyolcadik), amúgy nem rossz ez, olyan, mint egy országúti bringa utolsó 5 km csapatok nélkül 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
LOL, még hogy Kramer feláldozta magát... ugyanmár.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Észt csaj remélem, végignyomja 😊
Jakehomer
Semmi értelme nincs így az egésznek. Persze de jó, hogy 4. lett, de az a lényeg, aki az 1-2-3-at megcsinálja a végén. Ez úgy lenne jó, ha mondjuk az utolsó részhajrá 15-10-5 pontot érne.
NB2
Azért az is fura lenne, ha csak részhajrákkal nyerni lehetne, csak az a lényege egy versenynek, hogy a végén ki az első.
Jakehomer
ok, de akkor mi értelme van?😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Papírforma, de Swings jó volt... nem tudom miért dühöngött mondjuk, végig jött vele a koreai.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Észt csaj remélem, végignyomja 😊
Jakehomer
Semmi értelme nincs így az egésznek. Persze de jó, hogy 4. lett, de az a lényeg, aki az 1-2-3-at megcsinálja a végén. Ez úgy lenne jó, ha mondjuk az utolsó részhajrá 15-10-5 pontot érne.
NB2
Azért az is fura lenne, ha csak részhajrákkal nyerni lehetne, csak az a lényege egy versenynek, hogy a végén ki az első.

Perception is reality.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Kramer nyitott egy cancellarat :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Észt csaj remélem, végignyomja 😊
Jakehomer
Semmi értelme nincs így az egésznek. Persze de jó, hogy 4. lett, de az a lényeg, aki az 1-2-3-at megcsinálja a végén. Ez úgy lenne jó, ha mondjuk az utolsó részhajrá 15-10-5 pontot érne.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért kíváncsi lennék, hogy Sablikova egyedül meg tudna-e nyerni egy ilyet
Jakehomer
Most már nem.. fénykorában talán. De azért itt eléggé kell a robbanékonyság is/jó kanyarvétel az utolsó körökben..

Szerintem ter Mors érdekesebb lett volna ilyen szempontból 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)