NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 653 — Vikings fan
Ez így tükörsima német arany lesz
gdavid
Úgy tűnik 😀
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
Ez szép volt.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 942 — nabege2@yahoo.com
Doll alakít 😊
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ez így tükörsima német arany lesz
gdavid
Pfeifferben kell megint bízni

Perception is reality.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 942 — nabege2@yahoo.com
franicák 2 perc hátrány egy ember alatt, az jó :d
eaglesmcnabb
Hét elején még vegyes váltóban nyert 0+0-ás lövészettel vele a francia váltó. Érthetetlen.
dawyd728
és még tempóban is pocsék volt!
több mint 6 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ez így tükörsima német arany lesz

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
franicák 2 perc hátrány egy ember alatt, az jó :d
eaglesmcnabb
Hét elején még vegyes váltóban nyert 0+0-ás lövészettel vele a francia váltó. Érthetetlen.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
franicák 2 perc hátrány egy ember alatt, az jó :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
Megéltük azt is, h teleház legyen egy havas eseményen.. Szép.
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
Tetszik, amit látok. 2 lövészet alatt 5 hiba váltóban? Ilyet én meg nem láttam. 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
nagy fourcade többet csinált volna mint ez a bohoc :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 942 — nabege2@yahoo.com
franciák elszálltak
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Lorentzen majdnem duplázott, 4 század

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 942 — nabege2@yahoo.com
franciák rögtön az elején elszúrják???
nem akarok norvég aranyat😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 755 — Keep pounding
MA nagyjából el is dől a dolog olyan szempontból, hogy ha nem nyer a norvég biatlonváltó, akkor nem marad esélyem. Ha viszont igen, akkor sanszos, hogy az alpesi csapatverseny fog dönteni, Gabó svéd különítménye ellen az én három nemzetbeli trióm. 😊
somoskovig
Csodálatos megkoronázása lenne az amúgy is fantasztikus olimpiának, ha az utolsó számban Kalla megnyerné nekem a fantasyt 😊
gabokocka
Lehet megnyeri neked, de a versenyt szerintem nem fogja.
Soha nem nyert 30km-en egy árva világkupát sem. Plusz fejlődött idén klasszikusban, de azért még mindig a gyengébbik stílusa. Persze bárki kaphat jó waxot és rosszat, aminek 30km-en van a legnagyobb jelentősége főleg klasszikus stílusban. Niskanennel lesz harcban szerintem az éremért.
dawyd728
Én is éremben gondolkodom, sztem Parmakoski, Bjoergen és az oroszok lehetnek jók, másban nem látom, hogy odaérhetne. Kalla pedig élete formájában van, ha bírja végig a finnt lenyomhatja a hajrában, Bjoergen ellen nem látok esélyt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
Amúgy megint csak mi akadályozta meg a szervezőket, h a tegnapi roncsderbi helyett ma rendezzék a női váltót? Tiszta szélcsendes idő, illetve semmi nem volt a műkorcsolya vége óta 11-ig. Helyette kaptunk egy hétfőihez hasonló lyukas napot. Plusz 3 db fehérorosz Bradburyt. Kurva jót szórakoztam ez igaz, de megint csak egy olimpia a sportolókért kéne legyen..
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A koreai gyerek odarakta rendesen 😊 1:08 eleje érem elég valószínű

Perception is reality.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 653 — Vikings fan
Magyar himnusz téli olimpián.
Köszi srácok! 😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
Amúgy nem tudom volt-e már, de így újra meghallhatva a futam kommentárt, Vásárhelyi Tamásnak óriási elégtétel lehet ez a sorstól, h az első magyar téli aranyat pont ő közvetíthette. Nincs nála nagyobb téli sport buzi ebben az országban. 4 éve ES nem közvetített az olimpiáról, az MTVA nem kölcsönözte ki, mint SZG-t. Erre fogta magát és jelentkezett önkéntesnek és úgy tolta végig Szocsiban az olimpiát. Lehet néha kicsit sótlan a közvetítése vagy a hangszíne lehetne fülbarátabb, de az egyik legfelkészültebb magyar sportriporter és neki tényleg nem munka ez, hanem hobbi. 😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
MA nagyjából el is dől a dolog olyan szempontból, hogy ha nem nyer a norvég biatlonváltó, akkor nem marad esélyem. Ha viszont igen, akkor sanszos, hogy az alpesi csapatverseny fog dönteni, Gabó svéd különítménye ellen az én három nemzetbeli trióm. 😊
somoskovig
Csodálatos megkoronázása lenne az amúgy is fantasztikus olimpiának, ha az utolsó számban Kalla megnyerné nekem a fantasyt 😊
gabokocka
Lehet megnyeri neked, de a versenyt szerintem nem fogja.
Soha nem nyert 30km-en egy árva világkupát sem. Plusz fejlődött idén klasszikusban, de azért még mindig a gyengébbik stílusa. Persze bárki kaphat jó waxot és rosszat, aminek 30km-en van a legnagyobb jelentősége főleg klasszikus stílusban. Niskanennel lesz harcban szerintem az éremért.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 755 — Keep pounding
MA nagyjából el is dől a dolog olyan szempontból, hogy ha nem nyer a norvég biatlonváltó, akkor nem marad esélyem. Ha viszont igen, akkor sanszos, hogy az alpesi csapatverseny fog dönteni, Gabó svéd különítménye ellen az én három nemzetbeli trióm. 😊
somoskovig
Csodálatos megkoronázása lenne az amúgy is fantasztikus olimpiának, ha az utolsó számban Kalla megnyerné nekem a fantasyt 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nah, Konrád egész jót ment, szép volt.
Chargers LT
taktikusan beosztotta, nem az elején kell menni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
NA ezzel 18. lehetett lenni 1 éve a vb. Szép volt Konrád.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 601 — Jedi Master
Nah, Konrád egész jót ment, szép volt.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
még 2-3 ilyen olimpia, és KHL-es játékosok sem nyomhatják 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!