Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Na gyerünk Nuis 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Buzi oroszok faxé kaptak ki a csoportkörben???
Olyan jó lett volna ez egy döntőnek...
Remélem azért a cseheké lesz a bronz.
Délután Kanada szerintem lehozza, de majd a döntőben elkenik a ruszkik a szájukat😊
NB2
Sajnos összességében elég sótlan, hangulattan az egész torna, ahhoz képest mi lehetett volna az NHL-esekkel. Ez az elődőntő is uncsi, egysíkú volt.
zavi27
hogy lehet már uncsi egy orosz győzelem? 😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
A top 5 meglepetés között van ez a BLR női biatlon arany.
Olyan országos német fix1 volt mint a ház!
NB2
Azért Kryuko/Skardino nem rossz, szerintem 6-7. legjobb csapatnak számítottak..

Ledecka, Loch, német szánkópáros, kanadai női curlingcsapat, Krueger, USA sprintváltó... 😉

Szerintem még a Peiffer-győzelem is meglepőbb volt 😀
Igor
Tiltakozom. 😀
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Buzi oroszok faxé kaptak ki a csoportkörben???
Olyan jó lett volna ez egy döntőnek...
Remélem azért a cseheké lesz a bronz.
Délután Kanada szerintem lehozza, de majd a döntőben elkenik a ruszkik a szájukat😊
NB2
Sajnos összességében elég sótlan, hangulattan az egész torna, ahhoz képest mi lehetett volna az NHL-esekkel. Ez az elődőntő is uncsi, egysíkú volt.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Buzi oroszok faxé kaptak ki a csoportkörben???
Olyan jó lett volna ez egy döntőnek...
Remélem azért a cseheké lesz a bronz.
Délután Kanada szerintem lehozza, de majd a döntőben elkenik a ruszkik a szájukat😊
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
MA nagyjából el is dől a dolog olyan szempontból, hogy ha nem nyer a norvég biatlonváltó, akkor nem marad esélyem. Ha viszont igen, akkor sanszos, hogy az alpesi csapatverseny fog dönteni, Gabó svéd különítménye ellen az én három nemzetbeli trióm. 😊

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
akkor éremátadó 11-kor?
baggio 🏈
11:54

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
akkor éremátadó 11-kor?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
Hál istennek Zagitova hozta a papírformát 😊
Sixo
Ugyanúgy ahogy az Eagles a SB-n. Nem mindig a favorit nyer, de ha úgy gondolod hogy igen akkor nyugodtan lovagolj ezen a témán.
eaglesmcnabb
Fura mód a kommentátoroknál is még ő volt a favorit még a rövid program előtt, de nyilván mindig az a legnagyobb favorit akit a fogadó irodák mondanak.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Klaebo kihagyja az 50-et, pedig kíváncsi lettem volna mire megy a nagyágyúk ellen, így akkor hajrá Niskanen
eaglesmcnabb
Síatlonban sem tudott ott maradni 30 km-en, 50-en se lett volna reális esélye nyerni.
gabokocka
Benne van a pakliban, de ő azért klasszikus stílusban jobb mint szabadban.
Éppen ezért szerintem lett volna olyan forgatókönyv ahol maradt volna esélye a végén. Bár tény hogy nem ő lett volna a favorit, de Northug is nyert már 50-et, mikor a többiek nem mentek iramot.
Hál istennek Zagitova hozta a papírformát 😊
Sixo
Ugyanúgy ahogy az Eagles a SB-n. Nem mindig a favorit nyer, de ha úgy gondolod hogy igen akkor nyugodtan lovagolj ezen a témán.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
Hál istennek Zagitova hozta a papírformát 😊

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Klaebo kihagyja az 50-et, pedig kíváncsi lettem volna mire megy a nagyágyúk ellen, így akkor hajrá Niskanen
eaglesmcnabb
Síatlonban sem tudott ott maradni 30 km-en, 50-en se lett volna reális esélye nyerni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megmondtam, vagy megmondtam? 😊

Életem egyik legnagyobb sportélménye volt. És nem az ölükbe hullott (mondjuk az sem érdekelt volna), hanem ők nyerték meg. Korea magától esett el, nem kilökték őket, ergó ők hibáztak, ez nem szerencse. Amit pedig a végén művelt a két Liu az zseniális, Ádó levadászta Vu Ta-csinget, aki 500-on nyert aranyat világcsúccsal, majd Sanyi megette reggelire Girardot, aki 1000-en nyert.

Még most is részeg vagyok, de hát ma új nap van és itt kellett lennem Ivetten is. (Mondjuk nem lesz túl hosszú anyag 😊, bár erről ő is tett), de hát szívesen járok ebbe a csarnokba. 😊 Viszont itteni 13.30-ra megyek találkozni a fiúkkal-lányokkal.

És csak egy gondolat még. LSS 22 évesen olimpiai, világ- és Európa-bajnok. Azért ezt érdemes ízlelgetni. Amúgy fura, de tegnap végig nyugodt voltam, valahogy végig éreztem, hogy nem lehet hogy érem nélkül maradjunk. Nem féltem. Persze a futam alatt izgultam, de ez normális. Az egyetlen necces pillanat Ádó előzése volt valamikor féltávnál, a többi sima volt. Azt hiszem, innentől szombatig (amíg haza nem mennek), nem sok alvás lesz, de ezt már féllábbal is kibírom. Édes gondok. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
A nőknek vagy a havazás vagy az ugratókból való lereszelés miatt kevésbé tűnik balesetveszélyesnek az SX pálya. Kifejezetten lassúnak tűnnek a pályán..

Azért 6. futamban már kellett a hordágy. Mondjuk magának köszönhette a kanadai lány.

Ez a futambeosztás se semmi. Naeslund, F. Smith és Berger Sabbatel egy futamba kerül a 16 között. Kb olimpiai dobogónak is elmenne.

Jól van élnek a reményeim. 😀 Piszok kemény meló lesz Fanny Smith ellen a továbbiakban.

Na az elődöntőben meg Naeslund verte magabiztosan Smith-t. 😀

Hát b+ ekkora lökdösődést. Mintha mindenki Naeslundot akarta volna vesén könyökölni. Egy másodperce nem volt a döntőnek, ahol ne ellene harcolt volna mindenki. Röhejes futam. Én Sandra helyében egy két csicskalángos kiosztanék.
Vicc. Ezzel el is dőlt, h 6-7. helyre leszek már csak jó. Arnd Peiffer nem állt így földbe, mint a csapatom.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
És vannak részhajrák pontokért, vagy körönként kiesik az utolsó, vagy simán csak az első a győztes? Nem láttam még ilyet.
gabokocka
Nyugi én sem. A távot tudom csak. 😊
dawyd728
Elvileg a közepén van három sprint (4,8,12.kör), aki azt elviszi az kap 5-3-1 pontokat, a legvégén meg kapsz 60-40-20 pontokat..
(Ne kérdezzétek mi értelme... írtam már tegnap is, hogy hülyeség és lehetne pályakerékpárból okosabban lopni.)

Mindhárom elődöntőből az első 8 továbbmegy (szóval itt számít az intermediate sprint), a döntőben már nem igazán.. aki éremért megy, az spórol majd.

Illetve ezt talán nem írtam, de akit leköröznek, az valóban kiesik... bár 400 méteres körrel ez nem nagy büntetés.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
 www.m4sport.hu/teli-olimpia-2018/cikk/2018/02/22/igy-szurkolta-ki-az-olimpiai-aranyat-az-m4-sport-stabja-video/
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Klaebo kihagyja az 50-et, pedig kíváncsi lettem volna mire megy a nagyágyúk ellen, így akkor hajrá Niskanen

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
És vannak részhajrák pontokért, vagy körönként kiesik az utolsó, vagy simán csak az első a győztes? Nem láttam még ilyet.
gabokocka
Nyugi én sem. A távot tudom csak. 😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
Nem olvastam még vissza a délutáni termést, de Soldi nem megmondta. Arany lesz és Sanyi szerzi. Aki mégis végigizgulta az puni. 😀
A csapat érmeket amúgy is többre iértékelem, mint az egyéni. Nagyszerű érzés, még ha nem is olyan sportágban, amit szorosabban követtem korábbiakban. Edittől egy érem még nagyobb eufóriát jelentett volna, de sebaj. Jó érzés magyarnak lenni és ez a lényeg. 😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
És vannak részhajrák pontokért, vagy körönként kiesik az utolsó, vagy simán csak az első a győztes? Nem láttam még ilyet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
11:54 ha minden igaz.

Egyébként a tömegrajtos koriban mekkora a táv?
gabokocka
16 kör. Kb 6km.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
11:54 ha minden igaz.

Egyébként a tömegrajtos koriban mekkora a táv?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lehet tudni mikor lesz pontosan az érem átadás?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Olvasgatom a híreket, nézegetem a képeket, videókat, de nagyon nehéz még elhinni, hogy tényleg megnyertük.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
a 6. lövészet előtt svédek 11.-ek voltak 1.41-gyel az olaszok mögött, 1-gyel! a németek mögött
és innen lettek 2.ak???
NB2
Három teljesen hibátlan lövészet és Öberg elég jó futó.

Uccsó váltásnál már csak 59 sec volt ráadásul.
Igor
Jah, csak itt az élő eredménykövetésben volt "ellendrukkerkedés", hogy a németek mikor nem jöhetnek már vissza. És gyakorlatilag simán visszajöhettek volna! Persze hogy sikerült utolsó 3 hibátlan lövészetet tolni ilyen időben, az wtf😊
Egyébként durva, hogy amilyen kaotikus körülmények voltak 8 váltó 1 percen belül jött be! Pedig év közben a nők dobálták simán a plusz perceket egymásnak😊 Azért csoda ez a verseny, mert tényleg legalább 8 csapatnak volt esélye közben, hogy nyerjen. Ami fura, hogy a németek soha nem voltak köztük!