Olimpia

25 feliratkozó

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Warrbnek azt fogom mesélni, hogy az igazi Mona Lisát a folyóba dobták a megnyitó kedvéért.

1 hónapja
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
vazze bedobták a Mona Lisát a Szajnába!!!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
MINYONOK!!!!!!!!!4
zacknorb
Mindig volt belőlük egy meg két szemű?
Sixo
ja, asszem
ehhez már én is túl öreg vagyok, nálunk még a Verdák volt a menő
1 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Repülős blokknál kifelejteni a léghajós figura közben a Montgolfier tesókat elég vicci.
1 hónapja
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
BANANAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval a franciák szembelőtték a holdat és kivitték a Szabadság-Szobrot a Marsra?
Sixo
Sajtból van a hold?
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Egyébként a pekingi megnyitón nem lehet túltenni. Szerintem.
nagylaza, főpohárnok
Nekem egyedüliként pont az nem tetszett.
Eddig nálam a londoni a legjobb, néhány történelemhamisító jelenettől eltekintve.
Kampman
Abban egyetértünk, hogy a londoni is jó volt, nálam második.
nagylaza, főpohárnok
Sajnos nekem kifejezetten nem teszett a peikigi megnyitó. A londoni viszont minden idők legjobbja nekem. Nem hittem volna, hogy Sex Pistolsot fogok valaha hallani olimpiai megnyitón
csi77
Oké, ízlések és pofonok. Amennyire utáltam, hogy Kína olimpiát kapott, annyira lenyűgözött a megnyitó. Összességében az egész rossz emlék.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
MINYONOK!!!!!!!!!4
zacknorb
Mindig volt belőlük egy meg két szemű?

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Szóval a franciák szembelőtték a holdat és kivitték a Szabadság-Szobrot a Marsra?

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
MINYONOK!!!!!!!!!4
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy persze megértem, de kicsit szomorú, hogy a 180+ emberből alig van 60 ott a megnyitón.
Hanni
A 2/3-ad szokás szerint máshol van, remélem azért nem Tusványoson. 😀
iktriad
Szepesi Nikinek van ötlete, hogy hol lehetnek.
Sixo
Nincs túl korán még ahhoz?
1 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Ez kibaszott jó. Pont akkor, amikor a magyarok jöttek, becsöngetett egy 120 centis ázsiai ételfutár, pedig nem rendeltünk semmit. Mutogatta a mobilját, hogy hova hozta a kaját, én pedig lemaradtam...
nagylaza, főpohárnok
Ezért jó a T-home-on nézni, mi többször visszatekertük, nálunk most Bissau Guinea van éppen most 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Ez kibaszott jó. Pont akkor, amikor a magyarok jöttek, becsöngetett egy 120 centis ázsiai ételfutár, pedig nem rendeltünk semmit. Mutogatta a mobilját, hogy hova hozta a kaját, én pedig lemaradtam...
nagylaza, főpohárnok
ő volt?


Kampman
Nem keresztbe 120 centi, magasságban.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Amúgy persze megértem, de kicsit szomorú, hogy a 180+ emberből alig van 60 ott a megnyitón.
Hanni
A 2/3-ad szokás szerint máshol van, remélem azért nem Tusványoson. 😀
iktriad
Szepesi Nikinek van ötlete, hogy hol lehetnek.

1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Ez kibaszott jó. Pont akkor, amikor a magyarok jöttek, becsöngetett egy 120 centis ázsiai ételfutár, pedig nem rendeltünk semmit. Mutogatta a mobilját, hogy hova hozta a kaját, én pedig lemaradtam...
nagylaza, főpohárnok
ő volt?

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Tamberi a leendő ezüstérmes

1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy persze megértem, de kicsit szomorú, hogy a 180+ emberből alig van 60 ott a megnyitón.
Hanni
A 2/3-ad szokás szerint máshol van, remélem azért nem Tusványoson. 😀
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Ez kibaszott jó. Pont akkor, amikor a magyarok jöttek, becsöngetett egy 120 centis ázsiai ételfutár, pedig nem rendeltünk semmit. Mutogatta a mobilját, hogy hova hozta a kaját, én pedig lemaradtam...
nagylaza, főpohárnok
Miért nem vágtad pofán...

1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Ez kibaszott jó. Pont akkor, amikor a magyarok jöttek, becsöngetett egy 120 centis ázsiai ételfutár, pedig nem rendeltünk semmit. Mutogatta a mobilját, hogy hova hozta a kaját, én pedig lemaradtam...
1 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Egyébként a pekingi megnyitón nem lehet túltenni. Szerintem.
nagylaza, főpohárnok
Nekem egyedüliként pont az nem tetszett.
Eddig nálam a londoni a legjobb, néhány történelemhamisító jelenettől eltekintve.
Kampman
Abban egyetértünk, hogy a londoni is jó volt, nálam második.
nagylaza, főpohárnok
Sajnos nekem kifejezetten nem teszett a peikigi megnyitó. A londoni viszont minden idők legjobbja nekem. Nem hittem volna, hogy Sex Pistolsot fogok valaha hallani olimpiai megnyitón

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Amúgy persze megértem, de kicsit szomorú, hogy a 180+ emberből alig van 60 ott a megnyitón.
Hanni
Infláció.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Ott van a Kirani James. Remélem idén nem lesz döntő.
Sixo
Nana, nem bántani az öreget!
warr_b
Ne fagyi. Szerinted ki lesz bent a helyén a döntőben?

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ott van a Kirani James. Remélem idén nem lesz döntő.
Sixo
Nana, nem bántani az öreget!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amúgy persze megértem, de kicsit szomorú, hogy a 180+ emberből alig van 60 ott a megnyitón.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
BBB ekkora név? Azt hittem kéziben soha semmit sem nyerünk felnőtt szinten.