Olimpia

25 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A saját my entry.be bemegyek most kidobta. 😊
De eddig miért nem csinálta. Ennyire be lenne lassulva, v. én vagyok ennyire hülye.
MIndegy. KÖszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sok ilyen volt. Tegnapi úszás, ma reggeli íjászat pl.danyly
Nem értelek. Én tegnap este tippeltem meg a maiakat, simán benne volt már az íjászat is.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sok ilyen volt. Tegnapi úszás, ma reggeli íjászat pl.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ekkora köcsög fantasy olimpiai játékot! A döntő előtt 30 perccel felteszi a kérdést. Persze lehetetlen rá tippelni. Főleg, hogy nem azt az oldalt nézed minden percben. Én úgy gondoltam felteszi a kérdéseket előző nap, tipp, és kész. Nem az, hogy nap közben még beszúr egy -két kérdést, amire nincs is lehetőséged sem válaszolni. Felháborító!! danyly
Ez melyik kérdés is volt?

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ekkora köcsög fantasy olimpiai játékot! A döntő előtt 30 perccel felteszi a kérdést. Persze lehetetlen rá tippelni. Főleg, hogy nem azt az oldalt nézed minden percben. Én úgy gondoltam felteszi a kérdéseket előző nap, tipp, és kész. Nem az, hogy nap közben még beszúr egy -két kérdést, amire nincs is lehetőséged sem válaszolni. Felháborító!!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sokan vannak, de az a dühitő, hogy szinte minden világversenyen új garnitúrával aratnak. Nagyon kevés a standard ember néhány sportágban.szaba
Engem is ezek zavarnak legjobban. Pl. Sunnal már egész jól megbarátkoztam, ott van évek óta és nem is 12 évesen. Liu Xiangot pedig kifejezetten kedvelem, de mikor előhoznak ilyen 16-14 éveseket azért az tényleg megmosolyogtató.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sokan vannak, de az a dühitő, hogy szinte minden világversenyen új garnitúrával aratnak. Nagyon kevés a standard ember néhány sportágban.
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Hála Istennek tegnap nem sokat láttam a versenyekből, de a vidalaok kezdete előtti "célom" még erősebb. Nekem már mindegy, hogy ki nyer vmilyen számot, lehet szlovák, román, üzbég, nigger, arab, bármi, csak ne kis sárga legyen. Tudom, hogy rasszista vagyok, dehogy egyszerűen már minden sportágban ott vannak és nem csak, hogy ott vannak, de mindenhol nyernek is. Ez marhára dühít engem.
Most mondja meg vki a Hosszú Katinka döntőjében a kínai győztes mégis hogy a faszomba úszott ilyen utolsó 100at. 300nál még a medencében sem volt, aztán nyert 3 másodperccel. Röhej.

Berki meg jó lehet a 3. helyre, max bravúr ezüst, mert ugye azt se gondolja senki komolyan, hogy nem a britek közül nyer vki.tüsi91
...régen a "baráti" szovjet sportolókat szerettük ennyire...
Mindegy. Sokan vannak, onnan könnnyű válogatni. (meg van jó "vegyiparuk" is. :-/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hála Istennek tegnap nem sokat láttam a versenyekből, de a vidalaok kezdete előtti "célom" még erősebb. Nekem már mindegy, hogy ki nyer vmilyen számot, lehet szlovák, román, üzbég, nigger, arab, bármi, csak ne kis sárga legyen. Tudom, hogy rasszista vagyok, dehogy egyszerűen már minden sportágban ott vannak és nem csak, hogy ott vannak, de mindenhol nyernek is. Ez marhára dühít engem.
Most mondja meg vki a Hosszú Katinka döntőjében a kínai győztes mégis hogy a faszomba úszott ilyen utolsó 100at. 300nál még a medencében sem volt, aztán nyert 3 másodperccel. Röhej.

Berki meg jó lehet a 3. helyre, max bravúr ezüst, mert ugye azt se gondolja senki komolyan, hogy nem a britek közül nyer vki.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Cancellaranak szerencsére nem tört el a kulcscsontja, bár elég rosszul van. A TT-ről azt írta, hogy 50/50 az esély.

több mint 11 éve
deee 290
 www.nemzetisport.hu/london_2012/olimpia-kijatszottam-magambol-ami-bennem-van-toth-k-2153769

Köszönjük Kriszta! Reméljük hasonló szintű edző válik majd belőled ha esetleg arra adnád a fejed.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
 galeria.sportgeza.hu/olimpia2012/2012/07/28/csernoviczki_eva_olimpiai_bronzermes/8
mennyire jó kép ez, ahogy a staffos fazonok mosolyognak Csernoviczki örömére 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
nem ismerem a dzsúdó szabályait de erre még én is felugrottam, gyönyörű volt!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó lesz úgy nézni holnap a 4x100as gyors váltót, hogy a 4 magyarból 2-nél jobbat tudok. 😀szaba
Kik lesznek benne?Schleck
Takács, Bernek, Kis, Balog.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó lesz úgy nézni holnap a 4x100as gyors váltót, hogy a 4 magyarból 2-nél jobbat tudok. 😀szaba
Kik lesznek benne?

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó lesz úgy nézni holnap a 4x100as gyors váltót, hogy a 4 magyarból 2-nél jobbat tudok. 😀
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, ezt magyarázza majd el valaki hogy mi történt... sztem sem volt waza-ari.. de hát ez elég sima yukonak tűnt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
Melyik az az evezős film amiben a megnyitón Mr Bean is szerepelt? Már régóta meg akarom nézni.zavi27
Nem evezős...szaba
Tényleg, nem is tudom honnan jött ez nekem.😊
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Melyik az az evezős film amiben a megnyitón Mr Bean is szerepelt? Már régóta meg akarom nézni.zavi27
Nem evezős...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Melyik az az evezős film amiben a megnyitón Mr Bean is szerepelt? Már régóta meg akarom nézni.zavi27
Tűzszekerek.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
Melyik az az evezős film amiben a megnyitón Mr Bean is szerepelt? Már régóta meg akarom nézni.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nah Tóth Kriszta csak kiszenvedte végül.. hiába az 5. olimipiája, meg a 40 éve totál be volt szarva végig és taktikailag is nagyon gyenge volt sajnos. Mind1 a lényeg, h meglett.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Van egy mondás a zsugában: első nyerő-kutya vesztő....
Ezért lesz jó ez az olimpia!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha az m1-en interjú van légyszi szóljatok. Azt a nyomorékot nem vagyok képes hallgatni.Schleck
Kossuth rádió az eurosport mellé. Komolyan a legjobb. Cseh-vel meg Verrasztóval is 1ből interjú.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
EBU/eurovisionsportson-n van valahol íjászat most amúgy? ÉN a hatost nézem, itt előbb az volt, most női sportlövészetre döntőre váltottak... Emmons felesége épp bejutott 😊Igor
Az ilyen oldalakat legközelebb kéretik hamarabb betenni 😊. Amúgy köszike.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!