Olimpia

25 feliratkozó

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem hiszem, hogy ezt Phelps taktikának szánta nem létezik, ez hüleség szvsz... ha Laci sprintel egyet a végén, Phelps kiesik.. szerintem túllazsázták a gyorsot, és elmérték az időt, ennyi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Ha az m1-en interjú van légyszi szóljatok. Azt a nyomorékot nem vagyok képes hallgatni.Schleck
megértem...

Do your job
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Az a 100 gyors nagyon nagy elfürdőzés volt a végén... az első három százas teljesen oké volt, de úsztak vagy 57 másodpercet, vagy mennyit?

Szerintem amikor felnéztek, és meglátták az időt, azért egyikük sem volt elégedett,és ez benne volt sajnos.. Phelps fintorgott is.
Nem értek hozzá, de azért illik érezni mondjuk a különbséget egy 53/55/57 közötti gyors között azért sztem..Igor
Phelps úszott 1:00:73-at, Laci 1:01:44-et az utolsó 100-on, Clos 59:25-öt
több mint 11 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Az a 100 gyors nagyon nagy elfürdőzés volt a végén... az első három százas teljesen oké volt, de úsztak vagy 57 másodpercet, vagy mennyit?

Igor
Jaja. Az utolsó 100 előtt, ha jól emlékszem 3 tizedre volt Lochte idejétől és nőtt a hátrány a végére, pedig Lochte szinte megállt már...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja, hogy Le Clos majd Lochteval meccsel. Gondolom itt a fórumon mindenki azzal számolt, hogy Phelps kiesik, és jól oda kell neki csapni.Rajna
Le Clos nem a kiengedő Lochteval meccselt, hanem az idővel.
Az idei világranglistán 12-en úsztak 4:13-an belül. Az egyéni legjobbját pedig mindenki ide időzíti, nem? LAcinak tudnia kellett, h a 4:13.40 nem lesz elég.
Az utolsó 25-ön nem volt Lacinak lábtempója szinte. Sikeresen tartalékolt...Robilluma
Ha az előfutamra időzíted a legjobbadat, az jó taktika. Gondolom ha megússza most amit tud, és bemegy top3as pályára, majd kifáradva a döntőben 8. lesz, akkor is menne itt az észosztás.Rajna
Így tényleg jobb.
Nem fárad el este.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
nem kell ezt túlbonyolítani, sima konspiráció, Phelps bejegelte a futamot (most miért meccselne bárki vele?), Chehnek, pedig nem volt elég 'visszajelzése', hogy tudja mennyi időnél járnak; mert hogy a Lochte+Phelps nyerte ezzel a legnagyobbat az biztos.sapka
Phelps meg kiszámolta, hogy pont öten fognak ennél jobban menni a 3. futamban?

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ja, hogy Le Clos majd Lochteval meccsel. Gondolom itt a fórumon mindenki azzal számolt, hogy Phelps kiesik, és jól oda kell neki csapni.Rajna
Le Clos nem a kiengedő Lochteval meccselt, hanem az idővel.
Az idei világranglistán 12-en úsztak 4:13-an belül. Az egyéni legjobbját pedig mindenki ide időzíti, nem? LAcinak tudnia kellett, h a 4:13.40 nem lesz elég.
Az utolsó 25-ön nem volt Lacinak lábtempója szinte. Sikeresen tartalékolt...Robilluma
Ha az előfutamra időzíted a legjobbadat, az jó taktika. Gondolom ha megússza most amit tud, és bemegy top3as pályára, majd kifáradva a döntőben 8. lesz, akkor is menne itt az észosztás.Rajna
Nem vagyok úszó, inkább szabát kéne kérdezni, de az utolsó 25-be beletenni annyi lábtempót, h 1-2 mp-el jobb legyen (még mindig 3-4 mp-re a várt legjobbjától), az nem befolyásolja az esti úszást.
De majd szaba megmondja.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Nem baj, lehet hogy jobb ez mint egy 4-5. hely egyébként (Hagino nagyon durvának tűnt... nem tudom, hogy meglett-e volna az érem), talán így motivált lesz Laci a másik két számban.Igor
Jaja, egyébként ez is igaz, csak ne menjen el a kedve. én nem számoltam itt éremmel, mert a japánok durvák.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
nem kell ezt túlbonyolítani, sima konspiráció, Phelps bejegelte a futamot (most miért meccselne bárki vele?), Chehnek, pedig nem volt elég 'visszajelzése', hogy tudja mennyi időnél járnak; mert hogy a Lochte+Phelps nyerte ezzel a legnagyobbat az biztos.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha az m1-en interjú van légyszi szóljatok. Azt a nyomorékot nem vagyok képes hallgatni.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem baj, lehet hogy jobb ez mint egy 4-5. hely egyébként (Hagino nagyon durvának tűnt... nem tudom, hogy meglett-e volna az érem), talán így motivált lesz Laci a másik két számban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ja, hogy Le Clos majd Lochteval meccsel. Gondolom itt a fórumon mindenki azzal számolt, hogy Phelps kiesik, és jól oda kell neki csapni.Rajna
Le Clos nem a kiengedő Lochteval meccselt, hanem az idővel.
Az idei világranglistán 12-en úsztak 4:13-an belül. Az egyéni legjobbját pedig mindenki ide időzíti, nem? LAcinak tudnia kellett, h a 4:13.40 nem lesz elég.
Az utolsó 25-ön nem volt Lacinak lábtempója szinte. Sikeresen tartalékolt...Robilluma
Ha az előfutamra időzíted a legjobbadat, az jó taktika. Gondolom ha megússza most amit tud, és bemegy top3as pályára, majd kifáradva a döntőben 8. lesz, akkor is menne itt az észosztás.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem most nincs igazad Rajna. Én azt gondolom, hogy ha valaki éremesélyes, annak úgy kell úsznia egy olimpiai selejtezőben, hogy biztosan odaérjen a döntőbe. Minden egyéb magyarázkodás. Boston
Így van, elbaszta mert azt hitte, hogy pincsipancsival is megvan a döntő.

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ja, hogy Le Clos majd Lochteval meccsel. Gondolom itt a fórumon mindenki azzal számolt, hogy Phelps kiesik, és jól oda kell neki csapni.Rajna
Le Clos nem a kiengedő Lochteval meccselt, hanem az idővel.
Az idei világranglistán 12-en úsztak 4:13-an belül. Az egyéni legjobbját pedig mindenki ide időzíti, nem? LAcinak tudnia kellett, h a 4:13.40 nem lesz elég.
Az utolsó 25-ön nem volt Lacinak lábtempója szinte. Sikeresen tartalékolt...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az a 100 gyors nagyon nagy elfürdőzés volt a végén... az első három százas teljesen oké volt, de úsztak vagy 57 másodpercet, vagy mennyit?

Szerintem amikor felnéztek, és meglátták az időt, azért egyikük sem volt elégedett,és ez benne volt sajnos.. Phelps fintorgott is.
Nem értek hozzá, de azért illik érezni mondjuk a különbséget egy 53/55/57 közötti gyors között azért sztem..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Szerintem most nincs igazad Rajna. Én azt gondolom, hogy ha valaki éremesélyes, annak úgy kell úsznia egy olimpiai selejtezőben, hogy biztosan odaérjen a döntőbe. Minden egyéb magyarázkodás.

Do your job
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ja bocsika, akkor minden rendben.
Végülis elég három másodpercel lassabbat úszni, mint az előzetesen várt döntős idő.
Hagyjál már komolyan.Bazzani
Mondom, azzal a taktikával nem vitatkozom, hogy Phelps mellett megyünk végig. Nyilván van felelőssége, de ezt szimpla nagyképűségnek venni tőle, hogy enm húzott el Phelpstől, ez nevetséges.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Laci fő száma nem a 200?Hanni
Nem, 400-on erősebb, bár a japánok miatt ott talán jobb az esély az éremre, de mondjuk pont a döntőbe jutás sokkal biztosabbnak tűnt.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Atyaég.
Faszért kell arcoskodva, lazáskodva úszni????Bazzani
Miért, te három másodpercet akarnál adni Phelpsnek, ha mellette úszol egy előfutamban és este döntő van? Logikus döntés mellett menni oszt szevasz, ez szerencsefaktor volt.Rajna
Tudnia kell, h milyen a tempó a saját úszásánál, és a többiek mit tudnak 100%-os délelőtti úszással. Az eredmény mutatja.Robilluma
Ja, hogy Le Clos majd Lochteval meccsel. Gondolom itt a fórumon mindenki azzal számolt, hogy Phelps kiesik, és jól oda kell neki csapni.Rajna
Ja bocsika, akkor minden rendben.
Végülis elég három másodpercel lassabbat úszni, mint az előzetesen várt döntős idő.
Hagyjál már komolyan.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Laci fő száma nem a 200?Hanni
én úgy tudom hogy a 400

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Laci fő száma nem a 200?
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mennyi munka ment pocsékba a nagy mellényen. Hihetetlen 😕.
Mellesleg, ha megnyomja a végét, akkor Phelps esik ki.
Robilluma
Dehogy esik. Phelps gyorsabb nála jóval.Schleck
De ő is lazázott itt. Csak a véletlenen múlt, h nem előzte meg Laci. Robilluma
Szerintem nem hagyta volna, hogy megelőzze. De ezt már nem fogjuk soha megtudni.

Atyaég.
Faszért kell arcoskodva, lazáskodva úszni????Bazzani
Miért, te három másodpercet akarnál adni Phelpsnek, ha mellette úszol egy előfutamban és este döntő van? Logikus döntés mellett menni oszt szevasz, ez szerencsefaktor volt.Rajna
Tudnia kell, h milyen a tempó a saját úszásánál, és a többiek mit tudnak 100%-os délelőtti úszással. Az eredmény mutatja.Robilluma
Ja, hogy Le Clos majd Lochteval meccsel. Gondolom itt a fórumon mindenki azzal számolt, hogy Phelps kiesik, és jól oda kell neki csapni.Rajna
Akkor sem szabad 4:13-at menni az előfutamban szerintem, hogyha mellette mindenki belefullad a vízbe. Ebben benne volt hogy nem lesz elég és nem is lett. Nehogy már azt hozzuk ki belőle, hogy ő erről nem tehetett.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
ez olimpia b@szki!nem ? , nem értem miért kell centizgetni az időkkel...
nesze...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Atyaég.
Faszért kell arcoskodva, lazáskodva úszni????Bazzani
Miért, te három másodpercet akarnál adni Phelpsnek, ha mellette úszol egy előfutamban és este döntő van? Logikus döntés mellett menni oszt szevasz, ez szerencsefaktor volt.Rajna
hát az első 3 futamban is volt 2 jobb idő, várható volt hogy az utolsó futamban ennyien beelőzik.
Faszán kezdődik az e kurva olimpia... eaglesmcnabb
hogy 5-en jobbat úsznak? ez cseppet sem volt várhatóHurka
4.13-nál? hát az kurvára várható volt 😊 Ne a neveket nézd hanem az időt. Nyilván senki sem árt 4.13-at Phelpstől és Lacitól, de előzetesen 4.10-et mondtak hogy kell a döntőhöz. Várható volt hogy az utolsó futamban sokan a határon mennek majd, hogy ezt a nem túl veretes 4.13 végét verjék. Ami aztán be is jött.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Atyaég.
Faszért kell arcoskodva, lazáskodva úszni????Bazzani
Miért, te három másodpercet akarnál adni Phelpsnek, ha mellette úszol egy előfutamban és este döntő van? Logikus döntés mellett menni oszt szevasz, ez szerencsefaktor volt.Rajna
hát az első 3 futamban is volt 2 jobb idő, várható volt hogy az utolsó futamban ennyien beelőzik.
Faszán kezdődik az a kurva olimpia... Ezért megérte ennyit edzeni, visszább kellett volna venni az arcból...
Mondjuk azt nem vágom hogy Phelps és Laci miért nem az utolsó futamban indultak...eaglesmcnabb
Miért indultak volna? A három kiemelt futam kb. egyerős.