Olimpia

25 feliratkozó

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
lehet csűrni , csavarni de akkor is
óriási csalódás ez a "teljesítmény"....
az meg pláne butaság hogy jobb ez mint egy 4-5. hely...yooker
Nem jobb, de nagy különbség nincs.

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem kell amúgy egy külön eredménykövető topic? Mert a fórumba ágyazott cset erre tök jó, csak a tartalmasabb kommentek így hamar elvesznek... 😊jjncaa
Egyet értek.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
nem te érveltél azzal, hogy Phelpset úgyse akarják megelőzni? 😉sapka
Ki nm akarja megelőzni? Én azt modntam, hogy fix volt, hogy Phelps nem hagyja Lacit futamot nyerni, mert az presztízsveszteség lett volna.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
lehet csűrni , csavarni de akkor is
óriási csalódás ez a "teljesítmény"....
az meg pláne butaság hogy jobb ez mint egy 4-5. hely...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Nem kell amúgy egy külön eredménykövető topic? Mert a fórumba ágyazott cset erre tök jó, csak a tartalmasabb kommentek így hamar elvesznek... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kerékpár: 12-en szökésben. Már majd 5 perc az előnyük. Pinotti (9), Roelandts (18), O'Grady (24), Duggan (26), Westra (35), Schar (41), Brajkovic (59), Menchov (63), Beppu (76), Kristoff (122), Castroviejo (1), Park (130) danyly
Ebből látszik, hogy senki sem akar mezőnyhajrát a németeken és a briteken kívül, még a szlovénok, a spanyolok, vagy a norvégok sem, ez jó hír, bár ez a csoport tuti nem ér haza.Rajna
Vannak itt szép tréfás kanyarok. 😊 Én nem szeretném, hogy Cavendish nyerjen. Inkább egy jó kis szökés.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
kicsit másképp; egyszerű a képlet
Csehnek az volt a taktikája, hogy Phelpsszel megy, Phlepsnek pedig, hogy 13-at ússzon. A miértekre érdemes választ keresni.sapka
De ennyire tudják az amerikaiak, hogy a többiek mit fognak úszni tényleg? Meg azt is, hogy Lacinak mi lesz a taktikája?Rajna
nem te érveltél azzal, hogy Phelpset úgyse akarják megelőzni? 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, Biedermann is elszállt... látszik, hogy azért az olimpiaia döntő elég kemény lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
EBU/eurovisionsportson-n van valahol íjászat most amúgy? ÉN a hatost nézem, itt előbb az volt, most női sportlövészetre döntőre váltottak... Emmons felesége épp bejutott 😊Igor
lehet választani sportáganként is streamet a felső sorbanjjncaa
Ahh, ezer köszönet.. mostmár a döntőt azért megnézem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
EBU/eurovisionsportson-n van valahol íjászat most amúgy? ÉN a hatost nézem, itt előbb az volt, most női sportlövészetre döntőre váltottak... Emmons felesége épp bejutott 😊Igor
lehet választani sportáganként is streamet a felső sorban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
kicsit másképp; egyszerű a képlet
Csehnek az volt a taktikája, hogy Phelpsszel megy, Phlepsnek pedig, hogy 13-at ússzon. A miértekre érdemes választ keresni.sapka
De ennyire tudják az amerikaiak, hogy a többiek mit fognak úszni tényleg? Meg azt is, hogy Lacinak mi lesz a taktikája?

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
kicsit másképp; egyszerű a képlet
Csehnek az volt a taktikája, hogy Phelpsszel megy, Phlepsnek pedig, hogy 13-at ússzon. A miértekre érdemes választ keresni.sapka
ne legyél már paranoiás...
Phelpsnek az volt a taktikája, hogy 4:10 körül úszik, azt hitte, hogy meg is van de amikor beért csalódottan konstatálta, hogy nincs. simán lehet, hogy mivel egy miniversenyt tolt Lacival ami miatt volt 50 métere amit nem az előre tervezett tempójában úszott azt hitte időben van. nem volt, Laci meg nyilván hasonlóan érezte egész egyszerűen ő szopott.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
EBU/eurovisionsportson-n van valahol íjászat most amúgy? ÉN a hatost nézem, itt előbb az volt, most női sportlövészetre döntőre váltottak... Emmons felesége épp bejutott 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Kerékpár: 12-en szökésben. Már majd 5 perc az előnyük. Pinotti (9), Roelandts (18), O'Grady (24), Duggan (26), Westra (35), Schar (41), Brajkovic (59), Menchov (63), Beppu (76), Kristoff (122), Castroviejo (1), Park (130) danyly
Ebből látszik, hogy senki sem akar mezőnyhajrát a németeken és a briteken kívül, még a szlovénok, a spanyolok, vagy a norvégok sem, ez jó hír, bár ez a csoport tuti nem ér haza.

több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Kerékpár: 12-en szökésben. Már majd 5 perc az előnyük. Pinotti (9), Roelandts (18), O'Grady (24), Duggan (26), Westra (35), Schar (41), Brajkovic (59), Menchov (63), Beppu (76), Kristoff (122), Castroviejo (1), Park (130) danyly
Stuart! nyerje csak meg 😀
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kerékpár: 12-en szökésben. Már majd 5 perc az előnyük. Pinotti (9), Roelandts (18), O'Grady (24), Duggan (26), Westra (35), Schar (41), Brajkovic (59), Menchov (63), Beppu (76), Kristoff (122), Castroviejo (1), Park (130)

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
kicsit másképp; egyszerű a képlet
Csehnek az volt a taktikája, hogy Phelpsszel megy, Phlepsnek pedig, hogy 13-at ússzon. A miértekre érdemes választ keresni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
nem hiszem, hogy 7 század másodperc különbséget előre lehet tervezni.Boston
Azt lehet, hogy a végén megnyerem a futamot 😊 azt viszont nem, hogy majd mindenki elver a következő futamból, és akkor nincs Laci. Nem mintha tőle féltek volna szvsz.

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nem hiszem, hogy ezt Phelps taktikának szánta nem létezik, ez hüleség szvsz... ha Laci sprintel egyet a végén, Phelps kiesik.. szerintem túllazsázták a gyorsot, és elmérték az időt, ennyi.Igor
+1 Phelps is elbaxta, de neki szerencséje volt.Boston
érdekes, hogy pont neki volt nem? 😊sapka
nem hiszem, hogy 7 század másodperc különbséget előre lehet tervezni.

Do your job
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nem hiszem, hogy ezt Phelps taktikának szánta nem létezik, ez hüleség szvsz... ha Laci sprintel egyet a végén, Phelps kiesik.. szerintem túllazsázták a gyorsot, és elmérték az időt, ennyi.Igor
+1 Phelps is elbaxta, de neki szerencséje volt.Boston
Így van, maradjunk ennyiben. Remélem Fortuna kárpótolja 200 vegyesen (és sztem 200 pillén meglepi lesz, h mennyire jó lesz)


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Nem hiszem, hogy ezt Phelps taktikának szánta nem létezik, ez hüleség szvsz... ha Laci sprintel egyet a végén, Phelps kiesik.. szerintem túllazsázták a gyorsot, és elmérték az időt, ennyi.Igor
+1 Phelps is elbaxta, de neki szerencséje volt.Boston
érdekes, hogy pont neki volt nem? 😊sapka
azért mert Cseh úszott Phelps-szel és nem fordítva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Nem hiszem, hogy ezt Phelps taktikának szánta nem létezik, ez hüleség szvsz... ha Laci sprintel egyet a végén, Phelps kiesik.. szerintem túllazsázták a gyorsot, és elmérték az időt, ennyi.Igor
+1 Phelps is elbaxta, de neki szerencséje volt.Boston
érdekes, hogy pont neki volt nem? 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nem hiszem, hogy ezt Phelps taktikának szánta nem létezik, ez hüleség szvsz... ha Laci sprintel egyet a végén, Phelps kiesik.. szerintem túllazsázták a gyorsot, és elmérték az időt, ennyi.Igor
+1 Phelps is elbaxta, de neki szerencséje volt.

Do your job
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Nem vagyok úszó, inkább szabát kéne kérdezni, de az utolsó 25-be beletenni annyi lábtempót, h 1-2 mp-el jobb legyen (még mindig 3-4 mp-re a várt legjobbjától), az nem befolyásolja az esti úszást.
De majd szaba megmondja.Robilluma
Az nem, bár Phelps nem hagyta volna, hogy lehajrázza, az hétszentség. Nyilván kellett volna mindennel kalkulálni, de azért ne húzzuk le róla a keresztvizet, mert az volt a taktika, hogy Phelps-szel megy egy időt. Ha nekem ezt mondják előre, aláírom.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Nem hiszem, hogy ezt Phelps taktikának szánta nem létezik, ez hüleség szvsz... ha Laci sprintel egyet a végén, Phelps kiesik.. szerintem túllazsázták a gyorsot, és elmérték az időt, ennyi.Igor
„Azt hittem, hogy ennél jobb időt úszunk. Végig együtt mentem Phelpsszel, nem hittem volna, hogy ez ilyen gyenge idő lesz, és nem lesz elég a döntőhöz. És arra sem számítottam, hogy az utánunk következő futam ilyen erős lesz. A felkészülésem úgy érzem jól sikerül, még most is maradt bennem, ezt elrontottam. Ennyi”


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal