Olimpia

25 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
és Egér eredménye nem lehetett komoly cuccolás eredménye?jjncaa
teljesen egyértelműen látszik a mellékelt képen is hogy majd szét durran a szteroidoktól.... 😊yooker
jjncaa
akkor aki doppingolt 2x akkorára nőtt mert ilyenek voltak a szerek 20! éve , ma már nincs ekkora különbség , mert sokkal "jobbak" a szerek , kevesebb mellékhatással ugye...yooker
nekem is egyből ez jutott eszembe...
Úszósportban nem a tömegnövelés a cél, nem is értem hogy az ártatlan kis pofija miért nem változtatja meg az álláspontomat. komolyan azt mondjátok hogy az a hajrá teljesen normális volt?

ha ilyen lesz az úszás az olimpián elég hanyagolható lesz nézői szempontból, szerencsére férfiaknál még nem tartunk itt, kíváncsi leszek mikor bújnak elő ott is hirtelen a zsenik tömegei a kínaiaknál.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
és Egér eredménye nem lehetett komoly cuccolás eredménye?jjncaa
teljesen egyértelműen látszik a mellékelt képen is hogy majd szét durran a szteroidoktól.... 😊yooker
jjncaa
akkor aki doppingolt 2x akkorára nőtt mert ilyenek voltak a szerek 20! éve , ma már nincs ekkora különbség , mert sokkal "jobbak" a szerek , kevesebb mellékhatással ugye...
több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
az indulatomat nem a nemzeti érzelem szülte hanem az hogy annak a korszaknak a zsenijét összehasonlítja egy (lehet hogy szó szerint) tenyésztett úszó teljesítményével. Lehet azzal takarózni hogy azért születik náluk minden bokorban egy-egy "zseni" mert annyival többen vannak, de azért sokan voltak ők 15-20-50 évvel ezelőtt is, mégsem volt ez a helyzet ha jól emlékszem...
A tegnapi "úszás" meg egyszerűen undorító volt, amikor 200nál még egy testhosszal le volt maradva mondtam tesómnak hogy figyelje meg hogy 125-50nél már meg fogja nyitni a hajrát és simán nyeri - azt még én sem gondoltam hogy ennyire egyértelmű lesz.

Egyszer komolyan megnézném mi folyik ennek az országnak a laborjaiban, remélem Frei Tamás majd kideríti 😀

Viccet félretéve aki szerint az a tegnapi úszás nem egy komoly cuccolás eredménye az vak.davemayer
de abba gondolj már bele, hogy a zsenialitás nem jön elő csak úgy varázsszóra. a magyar úszósport képes volt kiaknázni egerszegi zsenijét, és olimpiai aranyra váltani, a kínai úszósportra ezzel szemben a legutóbbi évekig az izoláció, átláthatatlanság, gyökér, kultúra nélküliség volt jellemző. ezek más idők. attól, hogy eddig nem volt látszatja annak, hogy másfél milliárdnyian vannak, mostantól lehet.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
és Egér eredménye nem lehetett komoly cuccolás eredménye?jjncaa
teljesen egyértelműen látszik a mellékelt képen is hogy majd szét durran a szteroidoktól.... 😊yooker


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
és Egér eredménye nem lehetett komoly cuccolás eredménye?jjncaa
teljesen egyértelműen látszik a mellékelt képen is hogy majd szét durran a szteroidoktól.... 😊
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
és Egér eredménye nem lehetett komoly cuccolás eredménye?jjncaa
Dehogynem. Már akkor is tömte magába a Danettet.
(jó tom tegezhetlek 😀 )
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
és miért ne lehetne párhuzamot vonni? azért mert Egér magyar, Je meg kínai, és utóbbiak úgyis 100-szor többen vannak, és mi itt Európában képtelen vagyunk akár a kínai nőket a férfiaktól megkülönböztetni?

szerintem se helyénvaló az összehasonlítás, mert azért az még egy más korszak volt és Egerszegi végig vezetett (ergo egyszerűen jobb volt, nem látványosan a sprintre fújták fel), de azért ne keverjük már bele a nemzeti érzelmeket egy ilyen kérdésbe...jjncaa
az indulatomat nem a nemzeti érzelem szülte hanem az hogy annak a korszaknak a zsenijét összehasonlítja egy (lehet hogy szó szerint) tenyésztett úszó teljesítményével. Lehet azzal takarózni hogy azért születik náluk minden bokorban egy-egy "zseni" mert annyival többen vannak, de azért sokan voltak ők 15-20-50 évvel ezelőtt is, mégsem volt ez a helyzet ha jól emlékszem...
A tegnapi "úszás" meg egyszerűen undorító volt, amikor 200nál még egy testhosszal le volt maradva mondtam tesómnak hogy figyelje meg hogy 125-50nél már meg fogja nyitni a hajrát és simán nyeri - azt még én sem gondoltam hogy ennyire egyértelmű lesz.

Egyszer komolyan megnézném mi folyik ennek az országnak a laborjaiban, remélem Frei Tamás majd kideríti 😀

Viccet félretéve aki szerint az a tegnapi úszás nem egy komoly cuccolás eredménye az vak.davemayer
és Egér eredménye nem lehetett komoly cuccolás eredménye?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
és miért ne lehetne párhuzamot vonni? azért mert Egér magyar, Je meg kínai, és utóbbiak úgyis 100-szor többen vannak, és mi itt Európában képtelen vagyunk akár a kínai nőket a férfiaktól megkülönböztetni?

szerintem se helyénvaló az összehasonlítás, mert azért az még egy más korszak volt és Egerszegi végig vezetett (ergo egyszerűen jobb volt, nem látványosan a sprintre fújták fel), de azért ne keverjük már bele a nemzeti érzelmeket egy ilyen kérdésbe...jjncaa
az indulatomat nem a nemzeti érzelem szülte hanem az hogy annak a korszaknak a zsenijét összehasonlítja egy (lehet hogy szó szerint) tenyésztett úszó teljesítményével. Lehet azzal takarózni hogy azért születik náluk minden bokorban egy-egy "zseni" mert annyival többen vannak, de azért sokan voltak ők 15-20-50 évvel ezelőtt is, mégsem volt ez a helyzet ha jól emlékszem...
A tegnapi "úszás" meg egyszerűen undorító volt, amikor 200nál még egy testhosszal le volt maradva mondtam tesómnak hogy figyelje meg hogy 125-50nél már meg fogja nyitni a hajrát és simán nyeri - azt még én sem gondoltam hogy ennyire egyértelmű lesz.

Egyszer komolyan megnézném mi folyik ennek az országnak a laborjaiban, remélem Frei Tamás majd kideríti 😀

Viccet félretéve aki szerint az a tegnapi úszás nem egy komoly cuccolás eredménye az vak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
és miért ne lehetne párhuzamot vonni? azért mert Egér magyar, Je meg kínai, és utóbbiak úgyis 100-szor többen vannak, és mi itt Európában képtelen vagyunk akár a kínai nőket a férfiaktól megkülönböztetni?

szerintem se helyénvaló az összehasonlítás, mert azért az még egy más korszak volt és Egerszegi végig vezetett (ergo egyszerűen jobb volt, nem látványosan a sprintre fújták fel), de azért ne keverjük már bele a nemzeti érzelmeket egy ilyen kérdésbe...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
A nevedet nézve ezen miért nem lepődök meg? Szerinted gondolom normális, hogy annyit jött, mint Lochte, gyorson.szaba
😀 igazából semmi köze a nevemnek a véleményemhez.
hogy szerintem normális-e? persze, hogy nem az. de láttunk már hasonló beteg dolgokat, aminek ezzel szemben mindenki tapsolt.

lucy liu
Hirtelen ehhez hasonló nem ugrik be.szaba
ööö:
Sobri Jóska
már megbocsáss de őt és az ő született tehetségét én nem keverném össze a tenyésztéssel, de örülök hogy ha másért nem is, ezért aktivizáltad magad.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez jó, Sport1 facen 😊
Ezt most olvastuk egy Londonban dolgozó amerikai újságíró Twitter-accountján: "Az előbb egy magyar vívó fel akart szállni a médiabuszra. Egy tisztviselő megkérte, hogy mutassa meg az akkreditációját. Előhúzott egy aranyérmet. Felengedték." Vajon ki lehetett és mekkora király?Dub
Amúgy kanadai újságíró.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Női kerékpár mezőnyversenyben az mi, hogy 19-en időn túl jöttek be?😀 Az kicsit sok szerintem. 😀Vrijbloed
főleg hogy 66-an voltak összesen az indulók 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Ez jó, Sport1 facen 😊
Ezt most olvastuk egy Londonban dolgozó amerikai újságíró Twitter-accountján: "Az előbb egy magyar vívó fel akart szállni a médiabuszra. Egy tisztviselő megkérte, hogy mutassa meg az akkreditációját. Előhúzott egy aranyérmet. Felengedték." Vajon ki lehetett és mekkora király?
több mint 11 éve
deee 290
Na megvan az első arany, csodálatos!!!! Ahogy csodálatos volt hallgatni Gulyás Lászlót mégha nem is a sajátja nagyon jó volt. S nálam övé ennek a győzelemnek a mottója de lehetne az egész magyar csapat számára az olimpián nálam ez lenne a címlapon az NSO-n "Töretlen akarattal+ Ezt még a kínai ellen mondta és nagyon megragadott. Legyen így. A pólósok miatt nem tudok szomorkodni akkor sem ha érmet sem nyerünk annyit kaptunk már tőlük az évek alatt. S gratula Ungvárinak és Gyurtának is!
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ráérünk még a csúcsformával , de azért elég rossz volt nézni ezt a szerb-magyart...
gyatra védekezés , egyénieskedő , egysíkú támadások
mindössze 1-2 jó teljesítmény...
ma egy jól lakott csapat benyomását keltettük
de ha szép fokozatosan felpörgünk akkor minden rendben lesz..
igazából a vízilabda torna az egyenes kiesésnél fog elkezdődni majd...

a vívó arany meg a klasszikus meglepetés ami minden olimpián jön valaki(k)től !grat !!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
A nevedet nézve ezen miért nem lepődök meg? Szerinted gondolom normális, hogy annyit jött, mint Lochte, gyorson.szaba
😀 igazából semmi köze a nevemnek a véleményemhez.
hogy szerintem normális-e? persze, hogy nem az. de láttunk már hasonló beteg dolgokat, aminek ezzel szemben mindenki tapsolt.

lucy liu
Hirtelen ehhez hasonló nem ugrik be.szaba
ööö:

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Női kerékpár mezőnyversenyben az mi, hogy 19-en időn túl jöttek be?😀 Az kicsit sok szerintem. 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A nevedet nézve ezen miért nem lepődök meg? Szerinted gondolom normális, hogy annyit jött, mint Lochte, gyorson.szaba
😀 igazából semmi köze a nevemnek a véleményemhez.
hogy szerintem normális-e? persze, hogy nem az. de láttunk már hasonló beteg dolgokat, aminek ezzel szemben mindenki tapsolt.

lucy liu
Hirtelen ehhez hasonló nem ugrik be.
több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
A nevedet nézve ezen miért nem lepődök meg? Szerinted gondolom normális, hogy annyit jött, mint Lochte, gyorson.szaba
😀 igazából semmi köze a nevemnek a véleményemhez.
hogy szerintem normális-e? persze, hogy nem az. de láttunk már hasonló beteg dolgokat, aminek ezzel szemben mindenki tapsolt.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sokan vannak, de az a dühitő, hogy szinte minden világversenyen új garnitúrával aratnak. Nagyon kevés a standard ember néhány sportágban.szaba
Engem is ezek zavarnak legjobban. Pl. Sunnal már egész jól megbarátkoztam, ott van évek óta és nem is 12 évesen. Liu Xiangot pedig kifejezetten kedvelem, de mikor előhoznak ilyen 16-14 éveseket azért az tényleg megmosolyogtató.Schleck
azért, hogy előhúznak valakit, aki 1 világversenyen villog és eltűnik, vagy előhúznak egy tizeniksz éves gyereket, aki a semmiből berobbanva azonmód sztár státuszba emelkedik (bár egy kínaiaknak tripla annyit kell letennie egy európai ember előtt, hogy az sztárként gondoljon rá), majd emészthető karrierívet fut be, aközött óriási a különbség. márpedig az újabb kori kínai úszóválogatott jól menedzselt, felépített, többségében külföldön, külföldi edzőkkel készülő versenyzőkből áll.
például ye shiwen már 2010-ben 2-szeres rövidpályás vb ezüstérmes volt, tavaly nagymedencés világbajnok, illetve 5., és mindig is tudva levő volt, hogy újabb és újabb dimenziókba helyezheti a vegyesúszás hajráját. de a hosszút a végén megelőző li xuanxu is volt már többek között sc világbajnoki bronzérmes 400 vegyesen.lucy liu
A nevedet nézve ezen miért nem lepődök meg? Szerinted gondolom normális, hogy annyit jött, mint Lochte, gyorson.
több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
Sokan vannak, de az a dühitő, hogy szinte minden világversenyen új garnitúrával aratnak. Nagyon kevés a standard ember néhány sportágban.szaba
Engem is ezek zavarnak legjobban. Pl. Sunnal már egész jól megbarátkoztam, ott van évek óta és nem is 12 évesen. Liu Xiangot pedig kifejezetten kedvelem, de mikor előhoznak ilyen 16-14 éveseket azért az tényleg megmosolyogtató.Schleck
azért, hogy előhúznak valakit, aki 1 világversenyen villog és eltűnik, vagy előhúznak egy tizeniksz éves gyereket, aki a semmiből berobbanva azonmód sztár státuszba emelkedik (bár egy kínaiaknak tripla annyit kell letennie egy európai ember előtt, hogy az sztárként gondoljon rá), majd emészthető karrierívet fut be, aközött óriási a különbség. márpedig az újabb kori kínai úszóválogatott jól menedzselt, felépített, többségében külföldön, külföldi edzőkkel készülő versenyzőkből áll.
például ye shiwen már 2010-ben 2-szeres rövidpályás vb ezüstérmes volt, tavaly nagymedencés világbajnok, illetve 5., és mindig is tudva levő volt, hogy újabb és újabb dimenziókba helyezheti a vegyesúszás hajráját. de a hosszút a végén megelőző li xuanxu is volt már többek között sc világbajnoki bronzérmes 400 vegyesen.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Hát ezek a vízilabdások eléggé elszomorítottak, minden téren gyengék voltak, a csapat egyetlen értékelhető játékosa Szécsi volt, akit régen láttam ilyen jól védeni. Cselgáncsban megvan az ezüst, ennek viszont nagyon örülök, nem voltunk esélyesek, és nagyon kincsin múlott az arany. Abban bízok, hogy Szilágyi Áron még bekardozza magát a döntőbe.

Holnap nem leszünk ennyi számban érdekeltek mint ma, de lesz néznivalónk.
több mint 11 éve
valaki2 453 — Saints fan
Nincs Gators-topik, úgyhogy ide írom. Július 25-én Demps bekerült a sérült Mike Rodgers helyett az amerikai 4x100-as csapatba, tehát összejött az olimpiai álom, jelentkezhet a következő draftra.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor azt mond meg, hogy hol tippeljek ahol látom is. Mire katt, hová lépjek be?danyly
Ott ahol látod a napokat, hogy Day 1,2,3 stb. oda szoktam kattintani én. Amúgy írja is, hogy az aznapi eredményektől függően adhat vagy vehet el kérdést a holnapi kérdéssorból. Szóval a bioritmusodtól függően még este vagy reggel a versenyszámok előtt felnézel és akkor remélhetőleg időben felteszik a kérdéseket.Schleck
Ok. Köszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Akkor azt mond meg, hogy hol tippeljek ahol látom is. Mire katt, hová lépjek be?danyly
Ott ahol látod a napokat, hogy Day 1,2,3 stb. oda szoktam kattintani én. Amúgy írja is, hogy az aznapi eredményektől függően adhat vagy vehet el kérdést a holnapi kérdéssorból. Szóval a bioritmusodtól függően még este vagy reggel a versenyszámok előtt felnézel és akkor remélhetőleg időben felteszik a kérdéseket.