Olimpia

25 feliratkozó

több mint 11 éve
deee 290
Az amatőr boksz de már a profi is komolytalan az egész átláthatatlan egy külső ember számára, így van ez sajna majd minden pontozásos sportágban. Ha csak valaki nagyon látványosan nem jobb a másiknál. Judo-nál is iszonyú bosszantó, hogy szinte azonnal állást parancsolnak és a lényegét szinte elvesztette az egész.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
én is álságos vitának látom ezt dopping kérdést. egyrészt mindig egy lépéssel az ipar mögött vannak, így minden bizonnyal csak az amatőrök buknak le, ami alapból méltánytalanná teszi ezt az egészet.

másfelől az egész kérdés csak addig lesz érdekes, amíg nem jön pár pénzember aki megrendezi a drug-free olimpiát, pénzdíjért. és ha majd ott a gerelyhajító kidobja a temze partjára a szerszámot, senkit nem fog érdekelni, hogy néhányan koksz nélkül 99 métert tud.

****

ma tudtam bepótolni csak szilágyi szereplését, és azt kell mondjam ez igen. így kell szerepelni egy versenyen (OLIMPIAN).
alapból utálom, ha valaki azzal jön (csötönyi pl rendszeresen), hogy csaltak, meg az ellenfél, meg a bírók, meg a zsűri, meg mindenki, mert mi igazából kurva jók voltunk, csak a körülmények. pedig a gyerek topforit annyira sokat melózott, bla bla bla. lófaszt!

Szilágyi most viszont megmutatta mindenkinek, hogyan is kell ezt. hihetetlen amit művelt, és persze kell szerencse is, de mihez nem.
munka, kis szerencse, önbizalom, és maximális koncentráció, ennyi kell, nem kifogások gyártása.

az a mondata meg külön tetszett, hogy innentől azért fog dolgozni, hogy rióban a csapattal átélhesse ugyanezt. le a kalappal!gabtsi
Igazad is van, meg nem is. A bokszban sajnos kialakult több klikk az országok között a pontozásban. Mi sajnos egyikben sem vagyunk benne (ennyit a sportdiplomáciánkról- nem csak itt). Ezzel nyilván nem lehet mindig takarózni, de jobb ha tudod...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
az a mondata meg külön tetszett, hogy innentől azért fog dolgozni, hogy rióban a csapattal átélhesse ugyanezt. le a kalappal!gabtsi
A gond az, hogy rióban pont a kard marad ki csapatban.
Pálca
nem biztos, még változhat, a nemzetközi vívószövetség a kardot tartja a "leglátványosabb" fegyvernemnek, ezért szeretnék elérni, hogy csapatverseny mindig lehessen ebben a szakágban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
az a mondata meg külön tetszett, hogy innentől azért fog dolgozni, hogy rióban a csapattal átélhesse ugyanezt. le a kalappal!gabtsi
A gond az, hogy rióban pont a kard marad ki csapatban.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én is álságos vitának látom ezt dopping kérdést. egyrészt mindig egy lépéssel az ipar mögött vannak, így minden bizonnyal csak az amatőrök buknak le, ami alapból méltánytalanná teszi ezt az egészet.

másfelől az egész kérdés csak addig lesz érdekes, amíg nem jön pár pénzember aki megrendezi a drug-free olimpiát, pénzdíjért. és ha majd ott a gerelyhajító kidobja a temze partjára a szerszámot, senkit nem fog érdekelni, hogy néhányan koksz nélkül 99 métert tud.

****

ma tudtam bepótolni csak szilágyi szereplését, és azt kell mondjam ez igen. így kell szerepelni egy versenyen (OLIMPIAN).
alapból utálom, ha valaki azzal jön (csötönyi pl rendszeresen), hogy csaltak, meg az ellenfél, meg a bírók, meg a zsűri, meg mindenki, mert mi igazából kurva jók voltunk, csak a körülmények. pedig a gyerek topforit annyira sokat melózott, bla bla bla. lófaszt!

Szilágyi most viszont megmutatta mindenkinek, hogyan is kell ezt. hihetetlen amit művelt, és persze kell szerencse is, de mihez nem.
munka, kis szerencse, önbizalom, és maximális koncentráció, ennyi kell, nem kifogások gyártása.

az a mondata meg külön tetszett, hogy innentől azért fog dolgozni, hogy rióban a csapattal átélhesse ugyanezt. le a kalappal!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Vegyünk egy szén egyszerű példát Katirozi besétál a plasztikára, hogy ijenmegijen szájatmelletseggethasat akar, az teljesen rendben van, de ha izmoterőtgyorsaságot akar akkor meg? Bizonyos pályákon megengedett a jogosulatlan versenyelőny s akkor talán érdemes lenne végiggondolni, hogy mit is akarunk a sporttól, mert ha mindig csúcsok kellenek álá guiness, akkor mint a mellékelt ábra mutatja ijen igen kellemetlen problémák a hozadékai.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Szerintem a kolumbiai csávó egy köcsög fasz volt. Hogy mondhat olyat hogy MINDENKI kokszol? Egy köcsög volt és ÁLTALÁNOSÍTOTT, csak nem értem milyen jogon :rolleyes: 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Aki szerint Egér csak szódavíztől ment így, az naiv. Egy zseni volt, de biztos, hogy volt benne turpisság. Amadeus, kik voltak azok az ismerőseid, pm-ben megírhatnád...szaba
a félreértések elkerülése végett én sem gondolom hogy nem cuccozott abban az időben senki, persze hogy akkor is csinálták már. Abban nem értek egyet veletek hogy az adott cél elérése érdekében mekkora segítség volt a szer nekik és mennyi Egérnek (például neki, nem én hoztam fel a nevét).

Ez egy szubjektív kérdés, nem is várok rá választ tőletek mert napestig beszélhetünk erről.davemayer
Na ez így most számomra értelmezhetetlen lett.
1. Ki mondta, hogy akkor nem cuccozott senki? Pont az ellenkezője lett leírva inkább.
2. Hol írtam(tuk?), hogy mekkora segítsége volt a játékszer Egérnek, illetve a német srácoknak? Sehol. Így szerintem nem tudsz velünk se egyetérteni, se ellenünk érvelni, hiszen nincs ilyen vélemény leírva.

De akkor már leírom világosan, hogy én kb. hogy látom: a német srácok tenyészbikák voltak, a két nem közötti átmenetet képezték abban az időben, brutális izomzattal. Egér viszont egy olyan zsenije volt a sportágnak, aki annyival megelőzte a korát, hogy ha most úszna, mostani tudással és edzéstechnológiával a háta mögött ugyanúgy világklasszis lenne. Szóval a született zseni versenyzett a Bayer ellen kb., de ne higgyük azt, hogy a Richter Gedeon nem volt szponzor azért. (Csak illusztrisan a gyógyszergyárakkal persze.)
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Aki szerint Egér csak szódavíztől ment így, az naiv. Egy zseni volt, de biztos, hogy volt benne turpisság. Amadeus, kik voltak azok az ismerőseid, pm-ben megírhatnád...szaba
a félreértések elkerülése végett én sem gondolom hogy nem cuccozott abban az időben senki, persze hogy akkor is csinálták már. Abban nem értek egyet veletek hogy az adott cél elérése érdekében mekkora segítség volt a szer nekik és mennyi Egérnek (például neki, nem én hoztam fel a nevét).

Ez egy szubjektív kérdés, nem is várok rá választ tőletek mert napestig beszélhetünk erről.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Aki szerint Egér csak szódavíztől ment így, az naiv. Egy zseni volt, de biztos, hogy volt benne turpisság. Amadeus, kik voltak azok az ismerőseid, pm-ben megírhatnád...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
írták, hogy a csaj 100 gyorsa jobb volt mint Lochte 100 gyorsa, aki szerint ez normális az emelje fel a kezét.davemayer
szerintem senki nem írta, hogy ez normális lenne, de a felhozott dolgok miatt őt is legalább annyira megilleti az "ártatlanság vélelme", mint bárki mástjjncaa
megilleti, de pont azok miatt amiket ti is írtatok az ártatlanság erősen kétséges. Mondjuk azt nem értem hogy a kerékpárosoknál mindennapos lett a lebukás, itt hogyhogy nem? davemayer
a kerékpárosok kevésbé ügyesek. Amúgy miért rugózol ezen? Magyarországon kapásból összerántok neked 5 embert az ismeretségi körben, akit 15 évesen már pumpáltak úszás címén. És akkor csak egy csóró isten háta mögötti megyeszékhelyen vagyunk, nem a fővárosban az ilyen-olyan szövetségnél. De volt olyan csapattársam bunyós koromból (küzdősportoltam) aki Szerbiából importáltatta a "tablettákat" 17 évesen magának meg a szűk környezetének.
Ha tiszta sportteljesítményt akarsz látni akkor nézzél Sakkot vagy Paralimpiát. (bár létezik olyan szer amelyik a mentális teljesítményt fokozza, szóval az első sem tuti...)Amadeus91
és a paralimpiában meg lehet azért bírni ilyen téren?

igazad van, nem rugózok tovább rajta, alapvetően nálam nem erről szól az úszás, de ha úgy menne mint ahogy a kolumiai csávó mondta (mindenki kokszol így senkinek sincs belőle előnye) még azt mondom oké, csak maguknak ártanak, de amikor valaki új szert kap és így robbant az elég cinkes nekem. Nem azt mondjuk hogy de odatette magát, hanem hogy úúúú milyen jó cuccot kaphatott. Gratulálok.davemayer
nem értettél meg minket, a mi készülékünkben van a hiba valószínűleg.

ha már úszás:  a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553649_10150946779510064_27506670_n.jpg

full X-Men ember 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Szerintem kár ezen vitatkozni. Abban szerintem mind egyetérthetünk, hogy manapság az olimpián illetve a nagy világeseményeken nem lehet jó eredményt elérni (gondolok itt akár egy 10-be kerülésre is) anélkül, hogy ne szedne az adott versenyző ezt vagy azt.
Innentől pedig, hogy ezt a tényt tisztáztuk, már csak arról beszélünk, hogy melyik országnak/klubnak/versenyzőnek mennyi pénze van, milyen szert szerez be. No meg ugye az sem mindegy, hogy milyen sportot űz. Ez alapján fogják az adott szereket kombinálni. Nyilván egy sprinter úszó és egy hosszútáv úszó között is különbségek vannak, így addig már el sem megyek, hogy egy nehéz atléta és egy kerékpáros között mondjuk milyen szerbeli illetve adagolási különbségek vannak, hogy a szervezet reagálásáról már ne is beszéljek. Különböző emberek vagyunk, így mindenkinek máshogy reagál a szervezete bizonyos adagokra, illetve szerekre, ez nyilvánvaló. Mind mást és mást tolnak más és más adagolásban.
Sok múlik az orvosokon manapság, hiszen századok múlhatnak a megfelelő anyagon és adagon.

Azért hozzátenném, hogy szerintem csak annak érdemes beszednie a doppingok, akinek a megfelelő tehetsége is megvan, mert a kínai lány lehetne akármennyire tele, ha nem lenne tehetséges - nyilván a szer mellett - akkor egy legjobb 16 közötti hellyel mosolyogna jókat. Szóval a sportolók teljesítményét nem szabad elvitatni, azért mert a dopping így vagy úgy de bekerült a játékba.

Összegzésként, lehet, hogy megy a dopping és lehet, hogy ez különbségeket szül, ami nem etikus, de tenni nem sokat lehet ellene.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
írták, hogy a csaj 100 gyorsa jobb volt mint Lochte 100 gyorsa, aki szerint ez normális az emelje fel a kezét.davemayer
szerintem senki nem írta, hogy ez normális lenne, de a felhozott dolgok miatt őt is legalább annyira megilleti az "ártatlanság vélelme", mint bárki mástjjncaa
megilleti, de pont azok miatt amiket ti is írtatok az ártatlanság erősen kétséges. Mondjuk azt nem értem hogy a kerékpárosoknál mindennapos lett a lebukás, itt hogyhogy nem? davemayer
a kerékpárosok kevésbé ügyesek. Amúgy miért rugózol ezen? Magyarországon kapásból összerántok neked 5 embert az ismeretségi körben, akit 15 évesen már pumpáltak úszás címén. És akkor csak egy csóró isten háta mögötti megyeszékhelyen vagyunk, nem a fővárosban az ilyen-olyan szövetségnél. De volt olyan csapattársam bunyós koromból (küzdősportoltam) aki Szerbiából importáltatta a "tablettákat" 17 évesen magának meg a szűk környezetének.
Ha tiszta sportteljesítményt akarsz látni akkor nézzél Sakkot vagy Paralimpiát. (bár létezik olyan szer amelyik a mentális teljesítményt fokozza, szóval az első sem tuti...)Amadeus91
és a paralimpiában meg lehet azért bírni ilyen téren?

igazad van, nem rugózok tovább rajta, alapvetően nálam nem erről szól az úszás, de ha úgy menne mint ahogy a kolumiai csávó mondta (mindenki kokszol így senkinek sincs belőle előnye) még azt mondom oké, csak maguknak ártanak, de amikor valaki új szert kap és így robbant az elég cinkes nekem. Nem azt mondjuk hogy de odatette magát, hanem hogy úúúú milyen jó cuccot kaphatott. Gratulálok.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
írták, hogy a csaj 100 gyorsa jobb volt mint Lochte 100 gyorsa, aki szerint ez normális az emelje fel a kezét.davemayer
szerintem senki nem írta, hogy ez normális lenne, de a felhozott dolgok miatt őt is legalább annyira megilleti az "ártatlanság vélelme", mint bárki mástjjncaa
megilleti, de pont azok miatt amiket ti is írtatok az ártatlanság erősen kétséges. Mondjuk azt nem értem hogy a kerékpárosoknál mindennapos lett a lebukás, itt hogyhogy nem? davemayer
a kerékpárosok kevésbé ügyesek. Amúgy miért rugózol ezen? Magyarországon kapásból összerántok neked 5 embert az ismeretségi körben, akit 15 évesen már pumpáltak úszás címén. És akkor csak egy csóró isten háta mögötti megyeszékhelyen vagyunk, nem a fővárosban az ilyen-olyan szövetségnél. De volt olyan csapattársam bunyós koromból (küzdősportoltam) aki Szerbiából importáltatta a "tablettákat" 17 évesen magának meg a szűk környezetének.
Ha tiszta sportteljesítményt akarsz látni akkor nézzél Sakkot vagy Paralimpiát. (bár létezik olyan szer amelyik a mentális teljesítményt fokozza, szóval az első sem tuti...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
írták, hogy a csaj 100 gyorsa jobb volt mint Lochte 100 gyorsa, aki szerint ez normális az emelje fel a kezét.davemayer
szerintem senki nem írta, hogy ez normális lenne, de a felhozott dolgok miatt őt is legalább annyira megilleti az "ártatlanság vélelme", mint bárki mástjjncaa
megilleti, de pont azok miatt amiket ti is írtatok az ártatlanság erősen kétséges. Mondjuk azt nem értem hogy a kerékpárosoknál mindennapos lett a lebukás, itt hogyhogy nem?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
írták, hogy a csaj 100 gyorsa jobb volt mint Lochte 100 gyorsa, aki szerint ez normális az emelje fel a kezét.davemayer
szerintem senki nem írta, hogy ez normális lenne, de a felhozott dolgok miatt őt is legalább annyira megilleti az "ártatlanság vélelme", mint bárki mást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
A nevedet nézve ezen miért nem lepődök meg? Szerinted gondolom normális, hogy annyit jött, mint Lochte, gyorson.szaba
😀 igazából semmi köze a nevemnek a véleményemhez.
hogy szerintem normális-e? persze, hogy nem az. de láttunk már hasonló beteg dolgokat, aminek ezzel szemben mindenki tapsolt.

lucy liu
Hirtelen ehhez hasonló nem ugrik be.szaba
ööö:
Sobri Jóska
már megbocsáss de őt és az ő született tehetségét én nem keverném össze a tenyésztéssel, de örülök hogy ha másért nem is, ezért aktivizáltad magad. davemayer
Teljesen irreleváns, hogy te mit mivel keversz össze, nézz a képre, és döntsd el, hogy beteg dolog vagy sem - hiszen ezt illusztrálandó tettem be ezt a fotót.
Valamint fogadd el, hogy az úszósport, de az egész élsport a doppingról szól.
Kínában is, az USA-ban is, Magyarországon is.
Marion Jones vagy Carl Lewis be is vállalta, Phelps, Armstrong, Bolt, stb. számodra tisztának tűnik?
Életszerű, hogy egy fulldoppingolt atléta pár századot ver egy tisztára?
Vagy azt hiszed, hogy Darnyi, Rózsa, Czene, Egér dopping nélkül ütötte a szétkokszolt NDK-sokat, szovjeteket, amerikaiakat?
Nem lehetsz ily' naív.
A kilencvenes évek közepén volt "szerencsém" ismerni Zemplényi Györgyöt, és pár beszélgetést folytatni vele többek közt erről is. Végképp eloszlatta az illúzióimat.
És nem csak olyan dopping van, ami felfújja az embert, és olyan lesz tőle mint egy díjbírkózó, lásd pl. Egerszegit.
Azt írod zavar, hogy valaki a kokszolók közül előnyben van, mert jobb szert használ.
Az nem zavar, ha az egyik ember a genetikája, jobb felkészülési körülményei, családi helyzete, állami támogatottsága miatt van előnyben? Az mitől korrektebb?
És még két kérdés, várom válaszod.
Mikor az egész világ doppingol, te elvárod a kínaiaktól, hogy pont ők ne tegyék? Ugyan miért?Sobri Jóska
köszönöm hogy írtál Sobri és leírtad azt amit már lentebb is leírtam, olvasd majd el kérlek.

Tudom hogy minden a doppingról szól már, azt hiszem pont itt ezen a fórumon linkelte be valaki azt az interjút azzal a kolumbiai(?) ürgével aki elmondja hogy mindenki doppingol, és már felesleges is mert ugyanúgy az dönt hogy kinek jobb az adottsága ill. mennyit edz.

"Az nem zavar, ha az egyik ember a genetikája, jobb felkészülési körülményei, családi helyzete, állami támogatottsága miatt van előnyben? Az mitől korrektebb? "
1. ne keverd ide ezt a vonalat, akinek nem tetszik hogy hova született és milyenek az adottságai az ne kergessen olyan álmokat amihez ez kell. Én sem akarok 210 centis kosaras lenni mert nem vagyok akkora.
2. nézzük el azt amit egy 16 éves tinédzserrel tesznek csak azért mert megtehetik?

írták, hogy a csaj 100 gyorsa jobb volt mint Lochte 100 gyorsa, aki szerint ez normális az emelje fel a kezét.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mondjuk az se volt normális, amikor Egér 1991-ben egy 5 éve fennálló világcsúcsot döntött meg kerek 2 másodperccel 😀
Amit aztán 17 év múlva sikerült megdönteni másnak, a cáparuhák hajnalán

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Egerszegi volt az, ha jól emlékszem, aki azt mondta mikor visszavonult, hogy ő többet az uszoda közelébe nem megy, annyira utálja már az egészet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
A nevedet nézve ezen miért nem lepődök meg? Szerinted gondolom normális, hogy annyit jött, mint Lochte, gyorson.szaba
😀 igazából semmi köze a nevemnek a véleményemhez.
hogy szerintem normális-e? persze, hogy nem az. de láttunk már hasonló beteg dolgokat, aminek ezzel szemben mindenki tapsolt.

lucy liu
Hirtelen ehhez hasonló nem ugrik be.szaba
ööö:
Sobri Jóska
már megbocsáss de őt és az ő született tehetségét én nem keverném össze a tenyésztéssel, de örülök hogy ha másért nem is, ezért aktivizáltad magad. davemayer
Teljesen irreleváns, hogy te mit mivel keversz össze, nézz a képre, és döntsd el, hogy beteg dolog vagy sem - hiszen ezt illusztrálandó tettem be ezt a fotót.
Valamint fogadd el, hogy az úszósport, de az egész élsport a doppingról szól.
Kínában is, az USA-ban is, Magyarországon is.
Marion Jones vagy Carl Lewis be is vállalta, Phelps, Armstrong, Bolt, stb. számodra tisztának tűnik?
Életszerű, hogy egy fulldoppingolt atléta pár századot ver egy tisztára?
Vagy azt hiszed, hogy Darnyi, Rózsa, Czene, Egér dopping nélkül ütötte a szétkokszolt NDK-sokat, szovjeteket, amerikaiakat?
Nem lehetsz ily' naív.
A kilencvenes évek közepén volt "szerencsém" ismerni Zemplényi Györgyöt, és pár beszélgetést folytatni vele többek közt erről is. Végképp eloszlatta az illúzióimat.
És nem csak olyan dopping van, ami felfújja az embert, és olyan lesz tőle mint egy díjbírkózó, lásd pl. Egerszegit.
Azt írod zavar, hogy valaki a kokszolók közül előnyben van, mert jobb szert használ.
Az nem zavar, ha az egyik ember a genetikája, jobb felkészülési körülményei, családi helyzete, állami támogatottsága miatt van előnyben? Az mitől korrektebb?
És még két kérdés, várom válaszod.
Mikor az egész világ doppingol, te elvárod a kínaiaktól, hogy pont ők ne tegyék? Ugyan miért?

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
íme egy kis elemzés a tegnap esti partyhoz
 www.ksh.hu/szamlap/olimpia_via.html


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Karakas Hedvig a 8 között 😊 Sajnos csak a brazil leléptetésével sikerült oda kerülnie, de a technika (szerintem egy grúz volt), amit alkalmazott az új szabályrendszerben tiltott, így szerintem semmi szégyenkezni valója nincs ezzel a győzelemmel. A 8 között is ügyes lesz remélem 😊

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
ha ilyen lesz az úszás az olimpián elég hanyagolható lesz nézői szempontból, szerencsére férfiaknál még nem tartunk itt, kíváncsi leszek mikor bújnak elő ott is hirtelen a zsenik tömegei a kínaiaknál.
davemayer
vagy minden megkérdőjelezhető, vagy semmi. lucy liu
csak egy sith tárgyal végletekben 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
ha ilyen lesz az úszás az olimpián elég hanyagolható lesz nézői szempontból, szerencsére férfiaknál még nem tartunk itt, kíváncsi leszek mikor bújnak elő ott is hirtelen a zsenik tömegei a kínaiaknál.
davemayer
aki szeret egy olyan sportot, mint az úszás, az fogadja el, amit lát, másképp semmi értelme néznie, inkább játssza le vhs-en egerszegi győzelmeit. vagy minden megkérdőjelezhető, vagy semmi. ha az abnormalitásnak vannak határai, ki és hol húzhatná meg?
az elfogadható, hogy valaki 8 aranyat nyer egyetlen olimpia alatt, vagy a végén cigánykerekezve fut világcsúcsot 100-on?
és amúgy hol vannak zsenik tömegei a kínai nőknél? lucy liu
tökéletesen igazad van, ezt a határt már senki sem húzhatja meg, annyira elmosódott már. nekem személy szerint azzal van bajom amikor valaki a kokszolók között is előnyben van konkrétan egy új szertől. Ilyen volt Phelps 8 aranya is (az egyik után a medencéből kellett kiemelni, rá 40 percre nyert még 1et...) és ugyanezt mutatta NEKEM ez a női szám is, ez a hajrá amit a kínai levágott.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
ha ilyen lesz az úszás az olimpián elég hanyagolható lesz nézői szempontból, szerencsére férfiaknál még nem tartunk itt, kíváncsi leszek mikor bújnak elő ott is hirtelen a zsenik tömegei a kínaiaknál.
davemayer
aki szeret egy olyan sportot, mint az úszás, az fogadja el, amit lát, másképp semmi értelme néznie, inkább játssza le vhs-en egerszegi győzelmeit. vagy minden megkérdőjelezhető, vagy semmi. ha az abnormalitásnak vannak határai, ki és hol húzhatná meg?
az elfogadható, hogy valaki 8 aranyat nyer egyetlen olimpia alatt, vagy a végén cigánykerekezve fut világcsúcsot 100-on?
és amúgy hol vannak zsenik tömegei a kínai nőknél?