PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician

kint van Early Access-ben, akit érdekelne a pokemon de nem akar nintendo cuccot venni, vagy emulatorozni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!


EA GAMES who?

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
 twitter.com/CDPROJEKTRED/status/1217861009446182912

😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/a-befeketetett-munkat-es-a-lemondasokat-kevesen-latjak-az-ev-e-sportoloja-2742299

kommentek...

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
érdekes beszélgetés
 www.youtube.com/watch?v=wswT_zTfH2s
Negritis
benne van Zoly.

az hogy lehet érdekes?
shawnka
a téma magában érdekes (az emberek nem annyira)
és csak közepes a demagógia ami körül lengi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
érdekes beszélgetés
 www.youtube.com/watch?v=wswT_zTfH2s
Negritis
benne van Zoly.

az hogy lehet érdekes?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
érdekes beszélgetés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
nem sok jrpg-re mondom hogy ok skip, de ez az 😀
pedig tudom hogy nagy a hype körülötte


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Switch tulajok help! Megéri csak ez miatt a 3 game miatt Switchet venni, van bennük elég játékidő? Fire Emblem 3 Houses, MUA 3, Super Smash Bros Ultimate.

Pár napja rátaláltam erre a 3 Housesra és kb. ez ilyen dream játéknak tűnik számomra, körökre osztott stratégia, kari managelős, permadeathes, csapat/ház rivalizálós, fantasy. Tisztára, mint vmi Xcom/Harry Potter/GoT keverék. Éééés a karakterek ugyan animesek, de nem ilyen ultra fan servicelt borzalmak, inkább Persona 5 stílus amit anno imádtam PS3on, egyik legmeglepőbb pozitív csalódásom volt az a game. Videók alapján (sokat nem akartam nézni, hogy ne rontsam el az élményt) ez még P5nél is szimpibb, van 3 fajta végig játszás is (mondjuk nem tudom mennyire eltérők) Game Awardson is elvitte a legjobb stratégia díjat meg a fan vote Game of the Yeart. Valaki próbálta innen, tényleg van ilyen jó?
MUA3 egész évbe idegesített, hogy Switch only, mert nagy XL2/MUA1 fan vagyok. Super Smash brosal meg még anno Wiin játszottam és nagyon fun party game volt.

Vagy esetleg van pletyka, hogy a fenti gamekből jövőre érkezik valamelyik PC/PSre? (Super Smash nyílván kizárt)
Raven17
Ha már szóba jött a Fire Emblem 3 houses. 😀

 www.youtube.com/watch?v=6x5bajtfc4Q
shawnka
Először látom a Fire Emblemet Magyar listán top10be, sőt itt egyből top5 😀 Nice. 😊
Switch vétel óta már belement 30+ órám pedig az utóbbi időbe egyre nehezebben ragadok le a single játékoknál, de ez nagyon beszippantott, ebbe valahogy minden stimmel ami mondjuk más Japán gamebe nem tetszett, vagy hiányoltam (pl full szinkron, ami még Persona 5be se volt, vagy a szerethető normális/reális karakterek) Ez a cím tényleg egyedüliként system seller. 😀
Raven17
nekem a xenoblade 2 volt az (amit azóta se fejeztem be .....) 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Switch tulajok help! Megéri csak ez miatt a 3 game miatt Switchet venni, van bennük elég játékidő? Fire Emblem 3 Houses, MUA 3, Super Smash Bros Ultimate.

Pár napja rátaláltam erre a 3 Housesra és kb. ez ilyen dream játéknak tűnik számomra, körökre osztott stratégia, kari managelős, permadeathes, csapat/ház rivalizálós, fantasy. Tisztára, mint vmi Xcom/Harry Potter/GoT keverék. Éééés a karakterek ugyan animesek, de nem ilyen ultra fan servicelt borzalmak, inkább Persona 5 stílus amit anno imádtam PS3on, egyik legmeglepőbb pozitív csalódásom volt az a game. Videók alapján (sokat nem akartam nézni, hogy ne rontsam el az élményt) ez még P5nél is szimpibb, van 3 fajta végig játszás is (mondjuk nem tudom mennyire eltérők) Game Awardson is elvitte a legjobb stratégia díjat meg a fan vote Game of the Yeart. Valaki próbálta innen, tényleg van ilyen jó?
MUA3 egész évbe idegesített, hogy Switch only, mert nagy XL2/MUA1 fan vagyok. Super Smash brosal meg még anno Wiin játszottam és nagyon fun party game volt.

Vagy esetleg van pletyka, hogy a fenti gamekből jövőre érkezik valamelyik PC/PSre? (Super Smash nyílván kizárt)
Raven17
Ha már szóba jött a Fire Emblem 3 houses. 😀

 www.youtube.com/watch?v=6x5bajtfc4Q
shawnka
Először látom a Fire Emblemet Magyar listán top10be, sőt itt egyből top5 😀 Nice. 😊
Switch vétel óta már belement 30+ órám pedig az utóbbi időbe egyre nehezebben ragadok le a single játékoknál, de ez nagyon beszippantott, ebbe valahogy minden stimmel ami mondjuk más Japán gamebe nem tetszett, vagy hiányoltam (pl full szinkron, ami még Persona 5be se volt, vagy a szerethető normális/reális karakterek) Ez a cím tényleg egyedüliként system seller. 😀

Szerkesztette: Raven17
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Switch tulajok help! Megéri csak ez miatt a 3 game miatt Switchet venni, van bennük elég játékidő? Fire Emblem 3 Houses, MUA 3, Super Smash Bros Ultimate.

Pár napja rátaláltam erre a 3 Housesra és kb. ez ilyen dream játéknak tűnik számomra, körökre osztott stratégia, kari managelős, permadeathes, csapat/ház rivalizálós, fantasy. Tisztára, mint vmi Xcom/Harry Potter/GoT keverék. Éééés a karakterek ugyan animesek, de nem ilyen ultra fan servicelt borzalmak, inkább Persona 5 stílus amit anno imádtam PS3on, egyik legmeglepőbb pozitív csalódásom volt az a game. Videók alapján (sokat nem akartam nézni, hogy ne rontsam el az élményt) ez még P5nél is szimpibb, van 3 fajta végig játszás is (mondjuk nem tudom mennyire eltérők) Game Awardson is elvitte a legjobb stratégia díjat meg a fan vote Game of the Yeart. Valaki próbálta innen, tényleg van ilyen jó?
MUA3 egész évbe idegesített, hogy Switch only, mert nagy XL2/MUA1 fan vagyok. Super Smash brosal meg még anno Wiin játszottam és nagyon fun party game volt.

Vagy esetleg van pletyka, hogy a fenti gamekből jövőre érkezik valamelyik PC/PSre? (Super Smash nyílván kizárt)
Raven17
Ha már szóba jött a Fire Emblem 3 houses. 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Nem tudom rajtam kívül érdekel-e valakit, de most megy a Annual Games Done Quick elnevezésű jótékonységi esemény, ahol mindenféle új és klasszikus játékokat speedrunolnak gamerek. (Épp most a Final Fantasy VIII megy, még vagy jó 6 órán keresztül). Nagyon nagy fun, ráadásul ha valaki donate-tel az direktben jótékonysági célra megy.

Igazi nerd móka. 😊

 www.twitch.tv/gamesdonequick
Gyurma Pappa
az AGDQ az awesome games done quick ha jól tudom 😀
és van nyáron is, az meg Summer Games Done Quick

oh, és "kill the animals!!!!" 😀

itt van a pontos menetrend, sajnos most januárban kevesebb időm van rá (
 gamesdonequick.com/schedule
Negritis
Persze hogy Awesome, idióta vagyok. Túl sokszor írom le az Annual-t más közegben, és nem is gondolkodtam, csak írtam. 'A' rövidítés = annual a fejemben... mindig is gondolkodom rajta, hogy túl sokat dolgozom 😕

köszi a korrekciót.

ofc, kill the animals

nekem is nagyon kevés időm van nézni, de minden kávészünetben odanézek 😊
Gyurma Pappa
nemsoká jön a Blazing Chrome ami az egyik legjobb tavalyi indie cím
(lesz blasphemous is ami szintén 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Nem tudom rajtam kívül érdekel-e valakit, de most megy a Annual Games Done Quick elnevezésű jótékonységi esemény, ahol mindenféle új és klasszikus játékokat speedrunolnak gamerek. (Épp most a Final Fantasy VIII megy, még vagy jó 6 órán keresztül). Nagyon nagy fun, ráadásul ha valaki donate-tel az direktben jótékonysági célra megy.

Igazi nerd móka. 😊

 www.twitch.tv/gamesdonequick
Gyurma Pappa
az AGDQ az awesome games done quick ha jól tudom 😀
és van nyáron is, az meg Summer Games Done Quick

oh, és "kill the animals!!!!" 😀

itt van a pontos menetrend, sajnos most januárban kevesebb időm van rá (
 gamesdonequick.com/schedule
Negritis
Persze hogy Awesome, idióta vagyok. Túl sokszor írom le az Annual-t más közegben, és nem is gondolkodtam, csak írtam. 'A' rövidítés = annual a fejemben... mindig is gondolkodom rajta, hogy túl sokat dolgozom 😕

köszi a korrekciót.

ofc, kill the animals

nekem is nagyon kevés időm van nézni, de minden kávészünetben odanézek 😊

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Nem tudom rajtam kívül érdekel-e valakit, de most megy a Annual Games Done Quick elnevezésű jótékonységi esemény, ahol mindenféle új és klasszikus játékokat speedrunolnak gamerek. (Épp most a Final Fantasy VIII megy, még vagy jó 6 órán keresztül). Nagyon nagy fun, ráadásul ha valaki donate-tel az direktben jótékonysági célra megy.

Igazi nerd móka. 😊

 www.twitch.tv/gamesdonequick
Gyurma Pappa
az AGDQ az awesome games done quick ha jól tudom 😀
és van nyáron is, az meg Summer Games Done Quick

oh, és "kill the animals!!!!" 😀

itt van a pontos menetrend, sajnos most januárban kevesebb időm van rá (
 gamesdonequick.com/schedule

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Nem tudom rajtam kívül érdekel-e valakit, de most megy a Annual Games Done Quick elnevezésű jótékonységi esemény, ahol mindenféle új és klasszikus játékokat speedrunolnak gamerek. (Épp most a Final Fantasy VIII megy, még vagy jó 6 órán keresztül). Nagyon nagy fun, ráadásul ha valaki donate-tel az direktben jótékonysági célra megy.

Igazi nerd móka. 😊

 www.twitch.tv/gamesdonequick

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 746 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha valakit érdekel esetleg free oktatóanyag...

"3DBuzz is one of the original online learning resources for computer graphics, programming and game development, first launching way back in 2002. Until recently the site was completely commercial, with prices set on a per course basis or available under a monthly subscription. They announced they will be shutting down, for the most unfortunate of reasons, and have released all of their content for free download."

 3dbuzz.com


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Jatszik valaki xboxon PESsel? lenne egy kerdesem.
Megvasaroltam a gamepasst, es ezzel egyidejuleg elszallt az osszes beallitasom, master ligaval pl nem is tudok jatszani, illetve az osszes mentesem is elszallt.

Aki tapasztalt hasonlot, es tudja a valaszt segitsen pls.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
tudom hogy nem sokakat érdekel, de végül válaszottam laptopot:
ASUS ROG STRIX G731GU
i7 9750H
gtx 1660 ti
16 GB RAM
1000 GB SSD
😀
Negritis
Lényeg hogy az Unreal Tournanent meg a Quake hasítson. 😁
warr_b
most jött ki új cucc a brutal doom-hoz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 746 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
tudom hogy nem sokakat érdekel, de végül válaszottam laptopot:
ASUS ROG STRIX G731GU
i7 9750H
gtx 1660 ti
16 GB RAM
1000 GB SSD
😀
Negritis
Lényeg hogy az Unreal Tournanent meg a Quake hasítson. 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
tudom hogy nem sokakat érdekel, de végül válaszottam laptopot:
ASUS ROG STRIX G731GU
i7 9750H
gtx 1660 ti
16 GB RAM
1000 GB SSD
😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Valaki nyomja NBA 2K20al?
Chargers LT
Nem tolongtok 😁 inkább twitteren próbálkozom
Chargers LT
ja, én igen, ps4-en. mizu?
shawnka
Én is azon. Lényegében felfedeztem benne bugokat, de minimum furcsaság... a MyTeamben
1. Az 5-5 elleniben (Domination) rookie módban 33 csapatot kell lenyomni 33 csillagért, stb... De az utolsó Bucks dream teamet már kétszer vertem le, mégse kapok semmit... Azaz a max 99 csillag így teljesíthetetlen, mert nem lehet befejezni mind a 3 szintet 1 csapat miatt. Szívás.
2. Spotlight challengeben megszerzett Dwayne Waddel (zöld 80-as) nem lehet zsákolni...😂 😢Pedig az első upgradehez követelmény 1 db dunk. Már kb 30 szor próbáltam lendületből, stb... Mindig csak ziccert dob. Szóval elég fura. De így őt nem lehet fejleszteni.
3. Triple Threatben olyan 40-50 nyert meccs után elég kocsog a CPU... Sok ziccert kihagyok 90+os playákkal (vicc), a gép bezzeg... Egyet sem soha. Gondolom így kompenzál, de baromság.
Volt, hogy James Hardennel a triplám 0/9 volt 😂😂 persze...
Direkt csak azt dobtam azért is.
Chargers LT
1. jó kérdés, nekem meglett elsőre az utolsó Domination is. biztos megvan a szükséges MT pont a meccs végén?
2. Csináld meg triple threatben, ott fog menni a zsákolás. De amúgy azt a wadet már nem éri meg feljeszteni. Szeptemberben alapember volt a csapatban, de most már egy 91-es amethyst sehogy nem fér be a pink diamondok meg a diamondok mellé.
3. Nem éri meg triple threatet csinálni. Elviszi az időt és nem jön érte elég reward. Jó, az Evo Desmond Mason nálam fix rota a padról, mert áttöm bárkit, de 200-on a Jason Williams helyett kapásból mondok 5 jobb lapot a posztra, akikért nem kell szívni órákat.
shawnka
1. Megszórtam őket, de majd akkor csekkolom a pontokat.
2. Elsőre is triple threatben próbáltam, meg még vagy 30szor ott. Mindenki mással ment is, jaja... De Wade-el sehogy sem. 😁
Hagyom is a fenébe, úgyis kiakakult a 90+os kezdőm.
3. Hát 75 nyertig mentem csak, a diamond lapig, és elég is volt. Igazából pont csak játékos fejlesztésre használtam a Triple Threatot. Arra jó volt a sok lepattanó és assziszt miatt.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Valaki nyomja NBA 2K20al?
Chargers LT
Nem tolongtok 😁 inkább twitteren próbálkozom
Chargers LT
ja, én igen, ps4-en. mizu?
shawnka
Én is azon. Lényegében felfedeztem benne bugokat, de minimum furcsaság... a MyTeamben
1. Az 5-5 elleniben (Domination) rookie módban 33 csapatot kell lenyomni 33 csillagért, stb... De az utolsó Bucks dream teamet már kétszer vertem le, mégse kapok semmit... Azaz a max 99 csillag így teljesíthetetlen, mert nem lehet befejezni mind a 3 szintet 1 csapat miatt. Szívás.
2. Spotlight challengeben megszerzett Dwayne Waddel (zöld 80-as) nem lehet zsákolni...😂 😢Pedig az első upgradehez követelmény 1 db dunk. Már kb 30 szor próbáltam lendületből, stb... Mindig csak ziccert dob. Szóval elég fura. De így őt nem lehet fejleszteni.
3. Triple Threatben olyan 40-50 nyert meccs után elég kocsog a CPU... Sok ziccert kihagyok 90+os playákkal (vicc), a gép bezzeg... Egyet sem soha. Gondolom így kompenzál, de baromság.
Volt, hogy James Hardennel a triplám 0/9 volt 😂😂 persze...
Direkt csak azt dobtam azért is.
Chargers LT
1. jó kérdés, nekem meglett elsőre az utolsó Domination is. biztos megvan a szükséges MT pont a meccs végén?
2. Csináld meg triple threatben, ott fog menni a zsákolás. De amúgy azt a wadet már nem éri meg feljeszteni. Szeptemberben alapember volt a csapatban, de most már egy 91-es amethyst sehogy nem fér be a pink diamondok meg a diamondok mellé.
3. Nem éri meg triple threatet csinálni. Elviszi az időt és nem jön érte elég reward. Jó, az Evo Desmond Mason nálam fix rota a padról, mert áttöm bárkit, de 200-on a Jason Williams helyett kapásból mondok 5 jobb lapot a posztra, akikért nem kell szívni órákat.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki nyomja NBA 2K20al?
Chargers LT
Nem tolongtok 😁 inkább twitteren próbálkozom
Chargers LT
ja, én igen, ps4-en. mizu?
shawnka
Én is azon. Lényegében felfedeztem benne bugokat, de minimum furcsaság... a MyTeamben
1. Az 5-5 elleniben (Domination) rookie módban 33 csapatot kell lenyomni 33 csillagért, stb... De az utolsó Bucks dream teamet már kétszer vertem le, mégse kapok semmit... Azaz a max 99 csillag így teljesíthetetlen, mert nem lehet befejezni mind a 3 szintet 1 csapat miatt. Szívás.
2. Spotlight challengeben megszerzett Dwayne Waddel (zöld 80-as) nem lehet zsákolni...😂 😢Pedig az első upgradehez követelmény 1 db dunk. Már kb 30 szor próbáltam lendületből, stb... Mindig csak ziccert dob. Szóval elég fura. De így őt nem lehet fejleszteni.
3. Triple Threatben olyan 40-50 nyert meccs után elég kocsog a CPU... Sok ziccert kihagyok 90+os playákkal (vicc), a gép bezzeg... Egyet sem soha. Gondolom így kompenzál, de baromság.
Volt, hogy James Hardennel a triplám 0/9 volt 😂😂 persze...
Direkt csak azt dobtam azért is.

Szóval vannak furcsaságok, amik bosszantóak, de amúgy szuper game.
Jah, normál módban (MyLeague) a CPU durván túlzó szerintem a jobb csapatoknál.
Elkezdtem a Bulls-al, mert kedvencek, esélyem se volt 😁
Muszáj voltam újra a Houston-al neki állni, mert úgy már kb ok, ha top csapatom van. Sajnos.
Chargers LT
Trade-elj nehany jatekost, akik jo vedok, a kulonbseg eg es fold lesz. En mindig ezt csinalom, rengeteg nagyon olcso playa van, akik tamadasban gyengek, de a masik oldalon kiralyok, ezekkel pedig kivaloan fel lehet turbozni a vedekezesed hatekonysagat, mert egyebkent foleg a perimeteren szetdobalna az ellenfel. Ha meg a palank alatt is ar-ertek aranyban hatekonysagot akarsz, DeAndre a tokeletes alany szerintem, barati fizetese van, nagyon jol vedekezik es pattanozik. A 2K-ben evek ota peremjatekosnak szamit, allandoan trade blockra teszik, meg ha elpasszolnad egy playad, szinte folyamatosan felajanlja neked a gep valami uzletben. Olcso.

Cserebe mondjuk a tamadasban nem fogja megvaltani a vilagot, bar rengeteg tamado-pattanot fog neked szedni, de buntetozni es pontot gyartani azert nem tudsz vele hatekonyan. En nekem mondjuk nem is kell, boven jo, ha atlagolok vele meccsenkent 6-8 pontot, a barati fizetese miatt mas posztokon jobba tudok erositeni.

Mondjuk en NBA-ben is trade buzi vagyok, szeretem mar az elejen a sajat stilusomra alakitani a rostert. 😀 Az elso dolgom az volt, hogy Porzingist elpasszoltam. XD