Politika
63 feliratkozó
1 hónapja
Na akkor már linkelek valamit én is, pedig nem szoktamMandula Viktor az egyik legalulértékeltebb propagandista, pedig aki a nyugati fény főszerkesztőjéből lesz a fideszes propaganda egyik ünnepelt alakja az elmondhatja magáról, hogy az egyik leggerinctelenebb ember a közéletben.
Ha volt már, akkor elnézést
index.hu/velemeny/2026/05/06/valasztas-2026-husz-allitas-fidesz-bukas-tisza-gyozelem/
Kampman
Köszi, hogy megosztottad, jó ha mind többen tudnak a “munkásságáról”. Talán csak a Hont, Schiffer, Ceglédi trió mérhető hozzá, de még ők se mondhatják el magukról, hogy Gyurcsány propagandistájából Orbánéi lettek.
1 hónapja
Szerinted egy ilyen mondat után az lett?Na akkor már linkelek valamit én is, pedig nem szoktamMost akkor az Index, miután helyreigazította a Tisza-adót és a főszerkesztője a TV2-höz ment, hirtelen olvasható lett?
Ha volt már, akkor elnézést
index.hu/velemeny/2026/05/06/valasztas-2026-husz-allitas-fidesz-bukas-tisza-gyozelem/
Kampman
Dzsokijuing
Bizarr része volt a kampánynak, hogy magukat feministának, nőjogi aktivistának definiáló médiaszereplők aggály nélkül váltak az önkéntes propagandistáivá egy olyan figurának, akivel szemben több női áldozat (köztük volt barátnők és az exfelesége) részéről is súlyos vádak merültek fel, és aki ha nem a feministák által gyűlölt Orbán Viktor kihívójaként árulta volna magát, akkor pont ezek az aktivisták lettek volna az elsők, akik a közéletből való eltűnését követelték volna. Magyar Péter kritikátlan propagálásával ezek a feminista szereplők elvesztették az erkölcsi alapjukat, hogy a jövőben nőjogi kérdésekben hitelesen megszólaljanak.
1 hónapja
Na akkor már linkelek valamit én is, pedig nem szoktamMost akkor az Index, miután helyreigazította a Tisza-adót és a főszerkesztője a TV2-höz ment, hirtelen olvasható lett?
Ha volt már, akkor elnézést
index.hu/velemeny/2026/05/06/valasztas-2026-husz-allitas-fidesz-bukas-tisza-gyozelem/
Kampman
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Na akkor már linkelek valamit én is, pedig nem szoktamHa volt már, akkor elnézést
index.hu/velemeny/2026/05/06/valasztas-2026-husz-allitas-fidesz-bukas-tisza-gyozelem/
1 hónapja
Az anyját nézd meg az Angélát. Szatmáriné jéél)Benne van minden ami rossz, gonosz és undorító volt az elmúlt 35 évben.Ő sem volt ott! 🤡 ...végén kiderül, hogy minden fideszes látás- és hallássérült..Szatmáryról elég annyit mondani, hogy 4 éve egy tényleg független jelölt is elverte a választásokon. Ha nem KAKAdu lenne a Honvéd elnöke, most részvétet nyilvánítanék Löflinek, hogy SZK meg a BVSC-é....
(...és arról ne is beszéljünk, hogy micsoda keresztény megnyilvánulás leírni, hogy "ki a f.sz az a...")
telex.hu/belfold/2026/05/06/szatmary-kristof-balasy-gyula-fidesz-reakcio
bogjosi
iktriad
Tipikus
Szerkesztette: ozibozi
1 hónapja
erre gondoltok?Jaj, Novál Előd sem okos. Csodálatosa besétált a számukra állított csapdába. Senkinek ne legyen kétsége, hogy a "jófejség" mellett MP egyértelmű célja volt a MH kiugrasztása is.Szerintem ez volt az egyetlen célja 😊
Gyurma Pappa
Szesze
telex.hu/belfold/2026/05/06/sulyokig-jutott-a-mi-hazank-panasza-az-europai-es-a-cigany-himnuszrol
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Ő sem volt ott! 🤡 ...végén kiderül, hogy minden fideszes látás- és hallássérült..Szatmáryról elég annyit mondani, hogy 4 éve egy tényleg független jelölt is elverte a választásokon. Ha nem KAKAdu lenne a Honvéd elnöke, most részvétet nyilvánítanék Löflinek, hogy SZK meg a BVSC-é....
(...és arról ne is beszéljünk, hogy micsoda keresztény megnyilvánulás leírni, hogy "ki a f.sz az a...")
telex.hu/belfold/2026/05/06/szatmary-kristof-balasy-gyula-fidesz-reakcio
bogjosi
Szerkesztette: iktriad
1 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/24/digitalis-polgari-korok-harcosok-klubja-aktivitas-eltunt-politikusok-fidesz-karolyElég nagy lehet a fejvakarás a Fidesz szimpatizánsoknál, nagyon magukra hagyták őket.
Javasolnám nekik, hogy "szivárogjanak be" a Tisza szigetekbe vagy kövessék be MP-t, ott kapnak híreket.
1 hónapja
Jaj, Novál Előd sem okos. Csodálatosa besétált a számukra állított csapdába. Senkinek ne legyen kétsége, hogy a "jófejség" mellett MP egyértelmű célja volt a MH kiugrasztása is.Szerintem ez volt az egyetlen célja 😊
Gyurma Pappa
1 hónapja
Jaj, Novál Előd sem okos. Csodálatosa besétált a számukra állított csapdába. Senkinek ne legyen kétsége, hogy a "jófejség" mellett MP egyértelmű célja volt a MH kiugrasztása is.

1 hónapja
Óvatosan a Gáspár, hátulról, orvul szavakkal egy szövegrészletben. 😀Inkább Gáspárban látom a ziccert. Fiatal, több nyelvet beszélő, EURÓPAI!, HADVISELT!, MAGYAR!, HAZAFI!, akinek apját hátulról orvul lekaraktergyilkolta az árulóNem igaz h nem ütöd le ezt a ziccert:lesz itt még Nemzeti Ellenzéki Összefogás a Fidesz, a KDNP és a NSZP (Nemzeti Szuverenista Párt) között, ahol azon fog menni a casting, hogy ki legyen az ellenzéki összefogás miniszterelnök jelöltje. Orbánnal vagy Orbán nélkül, megújulni fiatalokkal, új logóval, minecraft serverrel.hang.hu/belfold/zart-korben-orban-viktor-mar-a-sajat-karrierje-es-a-fidesz-vegerol-beszel-188300Kiváló ötlet. Hisz Gyurcsánynak is mennyire bevált, hogy csinált egy új pártot...
mondom én, új párt lesz.
resistance is futile
Ezek frankón elhiszik, hogy ha egy új nevet és logót kreálnak, akkor az emberek azt fogják hinni, hogy ők teljesen megváltoztak, és minden amit eddig tettek, az el lesz felejtve? Hát sok sikert az 1%-hoz vezető úton!
Jan
Még Fodor Gábor is szakérteni fog. Nagyon adom.
resistance is futile
Nemzeti Koalico. Látom is 10 év múlva a plakátot: Anikó kell.
csebiZách FelíciánMagyar Péter. Kormányzati rutin a családtag kormányfő mellett, feminin karakter, harácsolt családi örökséggel. Egy jobbos dobrevklára.
Frank Underwoodot idézve: Check, check, check.
Esetleg mesterházyattila poszton elindítják Gíró-Szász Áront, aki ott fog ugrálni nekünk 2030-ban, hogy igen-igen.
resistance is futile
1 hónapja
24.hu/belfold/2026/05/06/fekete-dzsekisek-orban-kampany-gyor-nyomozas/Kicsit basztassák meg őket is, főleg azt a bambafejű gyereket aki végig állta az interjúztató kérdéseket a busa fejével, aztán a végén meg még el is köszönt, mintha csinált volna bármit is. Faszfej
Beki
1 hónapja
Inkább Gáspárban látom a ziccert. Fiatal, több nyelvet beszélő, EURÓPAI!, HADVISELT!, MAGYAR!, HAZAFI!, akinek apját hátulról orvul lekaraktergyilkolta az árulóNem igaz h nem ütöd le ezt a ziccert:lesz itt még Nemzeti Ellenzéki Összefogás a Fidesz, a KDNP és a NSZP (Nemzeti Szuverenista Párt) között, ahol azon fog menni a casting, hogy ki legyen az ellenzéki összefogás miniszterelnök jelöltje. Orbánnal vagy Orbán nélkül, megújulni fiatalokkal, új logóval, minecraft serverrel.hang.hu/belfold/zart-korben-orban-viktor-mar-a-sajat-karrierje-es-a-fidesz-vegerol-beszel-188300Kiváló ötlet. Hisz Gyurcsánynak is mennyire bevált, hogy csinált egy új pártot...
mondom én, új párt lesz.
resistance is futile
Ezek frankón elhiszik, hogy ha egy új nevet és logót kreálnak, akkor az emberek azt fogják hinni, hogy ők teljesen megváltoztak, és minden amit eddig tettek, az el lesz felejtve? Hát sok sikert az 1%-hoz vezető úton!
Jan
Még Fodor Gábor is szakérteni fog. Nagyon adom.
resistance is futile
Nemzeti Koalico. Látom is 10 év múlva a plakátot: Anikó kell.
csebi
Frank Underwoodot idézve: Check, check, check.
Esetleg mesterházyattila poszton elindítják Gíró-Szász Áront, aki ott fog ugrálni nekünk 2030-ban, hogy igen-igen.
1 hónapja
Nem igaz h nem ütöd le ezt a ziccert:lesz itt még Nemzeti Ellenzéki Összefogás a Fidesz, a KDNP és a NSZP (Nemzeti Szuverenista Párt) között, ahol azon fog menni a casting, hogy ki legyen az ellenzéki összefogás miniszterelnök jelöltje. Orbánnal vagy Orbán nélkül, megújulni fiatalokkal, új logóval, minecraft serverrel.hang.hu/belfold/zart-korben-orban-viktor-mar-a-sajat-karrierje-es-a-fidesz-vegerol-beszel-188300Kiváló ötlet. Hisz Gyurcsánynak is mennyire bevált, hogy csinált egy új pártot...
mondom én, új párt lesz.
resistance is futile
Ezek frankón elhiszik, hogy ha egy új nevet és logót kreálnak, akkor az emberek azt fogják hinni, hogy ők teljesen megváltoztak, és minden amit eddig tettek, az el lesz felejtve? Hát sok sikert az 1%-hoz vezető úton!
Jan
Még Fodor Gábor is szakérteni fog. Nagyon adom.
resistance is futile
Nemzeti Koalico. Látom is 10 év múlva a plakátot: Anikó kell.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
előre a gyurcsányi úton!hang.hu/belfold/zart-korben-orban-viktor-mar-a-sajat-karrierje-es-a-fidesz-vegerol-beszel-188300Kiváló ötlet. Hisz Gyurcsánynak is mennyire bevált, hogy csinált egy új pártot...
mondom én, új párt lesz.
resistance is futile
Ezek frankón elhiszik, hogy ha egy új nevet és logót kreálnak, akkor az emberek azt fogják hinni, hogy ők teljesen megváltoztak, és minden amit eddig tettek, az el lesz felejtve? Hát sok sikert az 1%-hoz vezető úton!
Jan
1 hónapja
telex.hu/belfold/2026/05/06/nagy-ervin-kepviselo-feljelenetes-szavazatvasarlas-valasztasi-csalas-orizetbe-vetelna nézd már, ismét egy hatósági lépés belátható időn belül
1 hónapja
NSzMMKMegtisztulva egy hazafias Magyarországért!Igen, ugyanúgy ahogy a DK is egy nagyobb párt lett ideig-óráig, így az új OV párt is lehet mérsékelten sikeres, hisz brandelhetik úgy, hogy OV lehántotta magáról a korrumpált egyedeket, hisz már most ez a narratíva megy.hang.hu/belfold/zart-korben-orban-viktor-mar-a-sajat-karrierje-es-a-fidesz-vegerol-beszel-188300Kiváló ötlet. Hisz Gyurcsánynak is mennyire bevált, hogy csinált egy új pártot...
mondom én, új párt lesz.
resistance is futile
Ezek frankón elhiszik, hogy ha egy új nevet és logót kreálnak, akkor az emberek azt fogják hinni, hogy ők teljesen megváltoztak, és minden amit eddig tettek, az el lesz felejtve? Hát sok sikert az 1%-hoz vezető úton!
Jan
Lúdas Solymi
resistance is futile
Nemzeti SzerecsenMosdató Megújulás Kezdeményezés

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
Megtisztulva egy hazafias Magyarországért!Igen, ugyanúgy ahogy a DK is egy nagyobb párt lett ideig-óráig, így az új OV párt is lehet mérsékelten sikeres, hisz brandelhetik úgy, hogy OV lehántotta magáról a korrumpált egyedeket, hisz már most ez a narratíva megy.hang.hu/belfold/zart-korben-orban-viktor-mar-a-sajat-karrierje-es-a-fidesz-vegerol-beszel-188300Kiváló ötlet. Hisz Gyurcsánynak is mennyire bevált, hogy csinált egy új pártot...
mondom én, új párt lesz.
resistance is futile
Ezek frankón elhiszik, hogy ha egy új nevet és logót kreálnak, akkor az emberek azt fogják hinni, hogy ők teljesen megváltoztak, és minden amit eddig tettek, az el lesz felejtve? Hát sok sikert az 1%-hoz vezető úton!
Jan
Lúdas Solymi
1 hónapja
Igen, ugyanúgy ahogy a DK is egy nagyobb párt lett ideig-óráig, így az új OV párt is lehet mérsékelten sikeres, hisz brandelhetik úgy, hogy OV lehántotta magáról a korrumpált egyedeket, hisz már most ez a narratíva megy.hang.hu/belfold/zart-korben-orban-viktor-mar-a-sajat-karrierje-es-a-fidesz-vegerol-beszel-188300Kiváló ötlet. Hisz Gyurcsánynak is mennyire bevált, hogy csinált egy új pártot...
mondom én, új párt lesz.
resistance is futile
Ezek frankón elhiszik, hogy ha egy új nevet és logót kreálnak, akkor az emberek azt fogják hinni, hogy ők teljesen megváltoztak, és minden amit eddig tettek, az el lesz felejtve? Hát sok sikert az 1%-hoz vezető úton!
Jan
1 hónapja
lesz itt még Nemzeti Ellenzéki Összefogás a Fidesz, a KDNP és a NSZP (Nemzeti Szuverenista Párt) között, ahol azon fog menni a casting, hogy ki legyen az ellenzéki összefogás miniszterelnök jelöltje. Orbánnal vagy Orbán nélkül, megújulni fiatalokkal, új logóval, minecraft serverrel.hang.hu/belfold/zart-korben-orban-viktor-mar-a-sajat-karrierje-es-a-fidesz-vegerol-beszel-188300Kiváló ötlet. Hisz Gyurcsánynak is mennyire bevált, hogy csinált egy új pártot...
mondom én, új párt lesz.
resistance is futile
Ezek frankón elhiszik, hogy ha egy új nevet és logót kreálnak, akkor az emberek azt fogják hinni, hogy ők teljesen megváltoztak, és minden amit eddig tettek, az el lesz felejtve? Hát sok sikert az 1%-hoz vezető úton!
Jan
Még Fodor Gábor is szakérteni fog. Nagyon adom.
1 hónapja
Így van. Több podcastban is elmondták a szagértők (sic!) illetve akik foglalkoztak OV-val, hogy ő ezzel teljes mértékben tisztában van.A Balásy felé "kinyilatkoztatás", a különböző csontvázak amik most kiesnek a szekrényből, a szatyor fing visszaszolasa, Babisek jopofisaga és az új médián felmérés alapján, úgy megnézném OV fejét, mennyit öregedett az elmúlt napokban. Szerencsétlen most döbbent rá, hogy kurvara nem volt meghatározó figura se itthon, se nemzetközileg, csak egy dísz pöcs.Ne viccelj, erre a választások utáni hét már abszolút bizonyíték volt. Az összes spanja gratulált és beszélt Magyarral, illetve pozitív diplomáciai hangot adtak. A Kreml vitte be a legnagyobb mélyütést. Az üzlet minden “barátságot” felülír.
KB23
szaba
Neki ez nem meglepetés, hogy ha nincs hatalmon, akkor elkezd összeomlani a szervezet.
Eklatáns példa még Prigozsin kezdeti lázadása Putyin ellen, ami aztán el is halt, a kiindítójával együtt.
1 hónapja
hang.hu/belfold/zart-korben-orban-viktor-mar-a-sajat-karrierje-es-a-fidesz-vegerol-beszel-188300Kiváló ötlet. Hisz Gyurcsánynak is mennyire bevált, hogy csinált egy új pártot...
mondom én, új párt lesz.
resistance is futile
Ezek frankón elhiszik, hogy ha egy új nevet és logót kreálnak, akkor az emberek azt fogják hinni, hogy ők teljesen megváltoztak, és minden amit eddig tettek, az el lesz felejtve? Hát sok sikert az 1%-hoz vezető úton!
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.

