Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 049 — zászló zászló szív
Ha az EU valóban olyan sötét, hogy 3-4-6-12 hónapos határidőcsúszást nem enged meg egy ilyen helyzetben, akkor gratulálok, hozzá. Tényleg az a cél, hogy megerősítse a HUXIT hívők számát?
Egy ország állt oda, hogy az orosz medve öleléséből kitépje magát, erre ezek elkezdenek határidőkön lovagolni és jogászkodni?
Mondjon le a f@szom a vétójogról bazdmg. A végén megint O.Viktornak igaza LESZ.

 telex.hu/gazdasag/2026/05/07/eu-helyreallitasi-alap-hitel-politico-nepszava
vpi
Ezért nevezik határidőnek..
Lett volna lehetőség 4 éve is kibontakozni a népnek a medve öleléséből

Nem értem miért várja el bárki, hogy vele kivételezzenek? Azt meg végképp nem értem, hogy van egy szabálykeret és határidő, amit mi nem tudunk tartani, akkor vétózgassunk...
topin
Méltányosság. De nyilván nem elvárható, főleg a világ legbürokratikusabban működő szervezetétől.
szaba
A lengyelekkel is kivételeztek.

De egyébként üdvözlünk mindenkit a normálisan működő világban.

Én éltem (lelki) bántalmazó kapcsolatban, másfél évtized telt el, mire képes voltam szembenézni és feldolgozni azt az 5 évet. 16 évnyi bántalmazó kapcsolatból még nehezebb lesz kimozdulni.

1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Ha az EU valóban olyan sötét, hogy 3-4-6-12 hónapos határidőcsúszást nem enged meg egy ilyen helyzetben, akkor gratulálok, hozzá. Tényleg az a cél, hogy megerősítse a HUXIT hívők számát?
Egy ország állt oda, hogy az orosz medve öleléséből kitépje magát, erre ezek elkezdenek határidőkön lovagolni és jogászkodni?
Mondjon le a f@szom a vétójogról bazdmg. A végén megint O.Viktornak igaza LESZ.

 telex.hu/gazdasag/2026/05/07/eu-helyreallitasi-alap-hitel-politico-nepszava
vpi
Ezért nevezik határidőnek..
Lett volna lehetőség 4 éve is kibontakozni a népnek a medve öleléséből

Nem értem miért várja el bárki, hogy vele kivételezzenek? Azt meg végképp nem értem, hogy van egy szabálykeret és határidő, amit mi nem tudunk tartani, akkor vétózgassunk...
topin
Méltányosság. De nyilván nem elvárható, főleg a világ legbürokratikusabban működő szervezetétől.
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 049 — zászló zászló szív
@Gyurma?

 444.hu/2026/05/07/huth-gergely-azt-hogy-a-tiszasok-nemzeti-oldalnak-nevezhessek-magukat-azt-meg-ki-kell-erdemelni
csebi
Igen? Bencsikhez meg Huth Gergelyhez fűzzek hozzá valamit?

„Felkerültünk a világtérképbe. Személyesen Orbán Viktor is az elmúlt száz év egyik legfontosabb államférfiaként és filozófusaként ehhez nagyon nagy mértékben hozzátette a magáét. Ezt a tudást miért is dobnánk el? Ez a jövő tudása. Lehet, hogy kicsit túl hamar kezdtünk mi ebbe bele, a világ még nem volt teljesen érett rá.”Huth Gergely
Ehhez mit fűzzek hozzá? Ez úgy tökéletes, ahogy van.

(Ez a beszélgetés gyakorlatilag pontos lenyomata annak, hogy mennyire nem lesz képes megújulni a Fidesz.)

1 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Juhász Péter szerint Rogán Amerikánál kilincsel befogadásért Orosz kéminformációkért cserébe.

Persze ezt illik fenntartásokkal kezelni, mert Juhi eléggé szereti az ilyen ordas pletykákat tényként kezelni.
Meg ha ennek lenne valóságalapja, akkor már Rogán nem biztos hogy nem esett volna ki a tizedik emeletről véletlenül.
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Ha az EU valóban olyan sötét, hogy 3-4-6-12 hónapos határidőcsúszást nem enged meg egy ilyen helyzetben, akkor gratulálok, hozzá. Tényleg az a cél, hogy megerősítse a HUXIT hívők számát?
Egy ország állt oda, hogy az orosz medve öleléséből kitépje magát, erre ezek elkezdenek határidőkön lovagolni és jogászkodni?
Mondjon le a f@szom a vétójogról bazdmg. A végén megint O.Viktornak igaza LESZ.

 telex.hu/gazdasag/2026/05/07/eu-helyreallitasi-alap-hitel-politico-nepszava
vpi
Ezért nevezik határidőnek..
Lett volna lehetőség 4 éve is kibontakozni a népnek a medve öleléséből

Nem értem miért várja el bárki, hogy vele kivételezzenek? Azt meg végképp nem értem, hogy van egy szabálykeret és határidő, amit mi nem tudunk tartani, akkor vétózgassunk...
topin
Plusz, ez precedenst teremthet és akkor borulhat a költségvetés is.
Nem kell itt annyira parázni, nem ez húzza ki az országot a szarból, plusz meg lehet oldani másképpen, máskor.

Felesleges ez a hangulatkeltés.
Lúdas Solymi
Ez miért hangulatkeltés? 15%-a szerintem elég masszív összeg | (halkan kérdem, hogy mi fogja kihúzni az országot a szarból rövid távon, ha nem ez?) | , de akkor bocsánat, hogy a szuper optimista világképedre, (ami 3 hete van, mert előtte ugye minden szar volt), szóval ha erre árnyékot vetek.
De, ha az EU itt mindenki szerint jogosan tartatja be a határidőt és szarik magasan arra, hogy orosz érdekből fogva volt az egyik tagállama, akkor ti milyen alapon gondoljátok, hogy szatyorfingnak, Poltnak meg a többieknek menniük kéne? Az nem teremthet precedenst? Arra nem lett volna 4 év kibontakozni? Vagy legyen mindenhol tabula rasa vagy sehol.
vpi
Valóban, a választások előtt minden szar volt és minden úgy is tűnt, hogy szar lesz, ha nem nyer nagyon a Tisza.
Viszont mivel ez megtörtént, így pozitívan tekintek a jövőbe, nem szuper optimistán.

Az EU jogosan tartatja be a határidőt, legalábbis látszólag, mert ne gondold azt, hogy MP-ék nem próbálnak meg minden kártyát kijátszani azért, hogy megkapják a hitelt és ezzel tisztában van az EU is, nem véletlenül járkálnak ide-oda tárgyalni, idestova másfél-két éve.

Viszont azt nem tehetik meg (legalábbis hivatalosan/látszólag/kommunikációban), hogy odadobják ezt csak azért, mert most a választáson le lett verve a Fidesz, mert az precedens értékű lehet, aminél nehéz megállapítani, hogy mi az a határ aminél még el lehet térni a szabályoktól és mi az ami nem.

Jelenlegi tudásunk alapján (már ha valóban vétett a szabályok ellen), egy jó szemléltető példa a BB-érából: Butler padoztatása.

Szóval lehet, hogy a maradék pár hónapban megpróbálnak valamit kitalálni, de az jelzésértékű, hogy közlik azt, hogy ez nagy valószínűség szerint ebben a formában nem fog menni.
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
ha nem jön meg a pénz, szépen elő lehet venni OV-t és ráhúzni, hogy kárt okozott, térítse meg
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Női miniszterelnök vagy és fehérneműs képet posztoltál magadról be like
Sanna Marin X Magyar Péter mit menne
zacknorb
Kicsit érdekes ez a kép. Lehetne erről egy testbeszéd videó elemzés. Nagyon tartozkodónak tűnik Meloni.
KB23
szakácsistván, te vagy az? 😀


...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
@Gyurma?

 444.hu/2026/05/07/huth-gergely-azt-hogy-a-tiszasok-nemzeti-oldalnak-nevezhessek-magukat-azt-meg-ki-kell-erdemelni

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Női miniszterelnök vagy és fehérneműs képet posztoltál magadról be like


Sanna Marin X Magyar Péter mit menne
zacknorb
Kicsit érdekes ez a kép. Lehetne erről egy testbeszéd videó elemzés. Nagyon tartozkodónak tűnik Meloni.
KB23
ő ilyen. a dagadékkal is így ült szemben, az meg majd beleesett az ölébe

1 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 847 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Ha az EU valóban olyan sötét, hogy 3-4-6-12 hónapos határidőcsúszást nem enged meg egy ilyen helyzetben, akkor gratulálok, hozzá. Tényleg az a cél, hogy megerősítse a HUXIT hívők számát?
Egy ország állt oda, hogy az orosz medve öleléséből kitépje magát, erre ezek elkezdenek határidőkön lovagolni és jogászkodni?
Mondjon le a f@szom a vétójogról bazdmg. A végén megint O.Viktornak igaza LESZ.

 telex.hu/gazdasag/2026/05/07/eu-helyreallitasi-alap-hitel-politico-nepszava
vpi
Ezért nevezik határidőnek..
Lett volna lehetőség 4 éve is kibontakozni a népnek a medve öleléséből

Nem értem miért várja el bárki, hogy vele kivételezzenek? Azt meg végképp nem értem, hogy van egy szabálykeret és határidő, amit mi nem tudunk tartani, akkor vétózgassunk...
topin
Plusz, ez precedenst teremthet és akkor borulhat a költségvetés is.
Nem kell itt annyira parázni, nem ez húzza ki az országot a szarból, plusz meg lehet oldani másképpen, máskor.

Felesleges ez a hangulatkeltés.
Lúdas Solymi
Ez miért hangulatkeltés? 15%-a szerintem elég masszív összeg | (halkan kérdem, hogy mi fogja kihúzni az országot a szarból rövid távon, ha nem ez?) | , de akkor bocsánat, hogy a szuper optimista világképedre, (ami 3 hete van, mert előtte ugye minden szar volt), szóval ha erre árnyékot vetek.
De, ha az EU itt mindenki szerint jogosan tartatja be a határidőt és szarik magasan arra, hogy orosz érdekből fogva volt az egyik tagállama, akkor ti milyen alapon gondoljátok, hogy szatyorfingnak, Poltnak meg a többieknek menniük kéne? Az nem teremthet precedenst? Arra nem lett volna 4 év kibontakozni? Vagy legyen mindenhol tabula rasa vagy sehol.
vpi
Csak Magyarországot akarta fogva tartani az orosz érdek, a többit nem? 😉
1 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Ha az EU valóban olyan sötét, hogy 3-4-6-12 hónapos határidőcsúszást nem enged meg egy ilyen helyzetben, akkor gratulálok, hozzá. Tényleg az a cél, hogy megerősítse a HUXIT hívők számát?
Egy ország állt oda, hogy az orosz medve öleléséből kitépje magát, erre ezek elkezdenek határidőkön lovagolni és jogászkodni?
Mondjon le a f@szom a vétójogról bazdmg. A végén megint O.Viktornak igaza LESZ.

 telex.hu/gazdasag/2026/05/07/eu-helyreallitasi-alap-hitel-politico-nepszava
vpi
Ezért nevezik határidőnek..
Lett volna lehetőség 4 éve is kibontakozni a népnek a medve öleléséből

Nem értem miért várja el bárki, hogy vele kivételezzenek? Azt meg végképp nem értem, hogy van egy szabálykeret és határidő, amit mi nem tudunk tartani, akkor vétózgassunk...
topin
Plusz, ez precedenst teremthet és akkor borulhat a költségvetés is.
Nem kell itt annyira parázni, nem ez húzza ki az országot a szarból, plusz meg lehet oldani másképpen, máskor.

Felesleges ez a hangulatkeltés.
Lúdas Solymi
Ez miért hangulatkeltés? 15%-a szerintem elég masszív összeg | (halkan kérdem, hogy mi fogja kihúzni az országot a szarból rövid távon, ha nem ez?) | , de akkor bocsánat, hogy a szuper optimista világképedre, (ami 3 hete van, mert előtte ugye minden szar volt), szóval ha erre árnyékot vetek.
De, ha az EU itt mindenki szerint jogosan tartatja be a határidőt és szarik magasan arra, hogy orosz érdekből fogva volt az egyik tagállama, akkor ti milyen alapon gondoljátok, hogy szatyorfingnak, Poltnak meg a többieknek menniük kéne? Az nem teremthet precedenst? Arra nem lett volna 4 év kibontakozni? Vagy legyen mindenhol tabula rasa vagy sehol.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Mint utovizsgan kettesert sírni mondván megjelentunk és kiöltöztünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Ha az EU valóban olyan sötét, hogy 3-4-6-12 hónapos határidőcsúszást nem enged meg egy ilyen helyzetben, akkor gratulálok, hozzá. Tényleg az a cél, hogy megerősítse a HUXIT hívők számát?
Egy ország állt oda, hogy az orosz medve öleléséből kitépje magát, erre ezek elkezdenek határidőkön lovagolni és jogászkodni?
Mondjon le a f@szom a vétójogról bazdmg. A végén megint O.Viktornak igaza LESZ.

 telex.hu/gazdasag/2026/05/07/eu-helyreallitasi-alap-hitel-politico-nepszava
vpi
Ezért nevezik határidőnek..
Lett volna lehetőség 4 éve is kibontakozni a népnek a medve öleléséből

Nem értem miért várja el bárki, hogy vele kivételezzenek? Azt meg végképp nem értem, hogy van egy szabálykeret és határidő, amit mi nem tudunk tartani, akkor vétózgassunk...
topin
Plusz, ez precedenst teremthet és akkor borulhat a költségvetés is.
Nem kell itt annyira parázni, nem ez húzza ki az országot a szarból, plusz meg lehet oldani másképpen, máskor.

Felesleges ez a hangulatkeltés.
1 hónapja
topin New England Patriots 2 390
Ha az EU valóban olyan sötét, hogy 3-4-6-12 hónapos határidőcsúszást nem enged meg egy ilyen helyzetben, akkor gratulálok, hozzá. Tényleg az a cél, hogy megerősítse a HUXIT hívők számát?
Egy ország állt oda, hogy az orosz medve öleléséből kitépje magát, erre ezek elkezdenek határidőkön lovagolni és jogászkodni?
Mondjon le a f@szom a vétójogról bazdmg. A végén megint O.Viktornak igaza LESZ.

 telex.hu/gazdasag/2026/05/07/eu-helyreallitasi-alap-hitel-politico-nepszava
vpi
Ezért nevezik határidőnek..
Lett volna lehetőség 4 éve is kibontakozni a népnek a medve öleléséből

Nem értem miért várja el bárki, hogy vele kivételezzenek? Azt meg végképp nem értem, hogy van egy szabálykeret és határidő, amit mi nem tudunk tartani, akkor vétózgassunk...
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 955
Női miniszterelnök vagy és fehérneműs képet posztoltál magadról be like


Sanna Marin X Magyar Péter mit menne
zacknorb
Kicsit érdekes ez a kép. Lehetne erről egy testbeszéd videó elemzés. Nagyon tartozkodónak tűnik Meloni.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Ha az EU valóban olyan sötét, hogy 3-4-6-12 hónapos határidőcsúszást nem enged meg egy ilyen helyzetben, akkor gratulálok, hozzá. Tényleg az a cél, hogy megerősítse a HUXIT hívők számát?
Egy ország állt oda, hogy az orosz medve öleléséből kitépje magát, erre ezek elkezdenek határidőkön lovagolni és jogászkodni?
Mondjon le a f@szom a vétójogról bazdmg. A végén megint O.Viktornak igaza LESZ.

 telex.hu/gazdasag/2026/05/07/eu-helyreallitasi-alap-hitel-politico-nepszava
vpi
ugyanakkor a keret 80-85 százaléka az pont 80-85 százalékkal több, mint a nulla.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
mindenhonnan dől a szar

 www.facebook.com/mirko.petenyi/posts/pfbid02912jcQeqZBcceTBKAKNtDKQ6Rx2xhia9RbLcWYRitGSm8TsQ4pW5m9KpN2Ka4KCXl

 www.facebook.com/groups/1245430101092764
rva
Nem tisztem védeni / tisztázni senkit, de mielőtt félremenne az info, mert aki esetleg nem ismeri ezt a piacot rossz következtetést von le. Ebben a táblázatban nem az óradíjjal van probléma, hanem az órák számával. Az óradíj kb iparági átlag, minimálisan felette...
vpi
megnézném egyébként, hogy az összes szerződésben foglalt munkaóra hogyan viszonyult az alkalmazottak számával és a napi 24 órával. gyanús, hogy ezek az emberek napi 40 órát dolgoztak papíron
rva
multitaskingolnak, egyszerre több projekten is dolgoznak párhuzamosan (osztott képernyő rulez), úgyhogy jogos a többszörös számlázás!!44!44!4négy!
1 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Ha az EU valóban olyan sötét, hogy 3-4-6-12 hónapos határidőcsúszást nem enged meg egy ilyen helyzetben, akkor gratulálok, hozzá. Tényleg az a cél, hogy megerősítse a HUXIT hívők számát?
Egy ország állt oda, hogy az orosz medve öleléséből kitépje magát, erre ezek elkezdenek határidőkön lovagolni és jogászkodni?
Mondjon le a f@szom a vétójogról bazdmg. A végén megint O.Viktornak igaza LESZ.

 telex.hu/gazdasag/2026/05/07/eu-helyreallitasi-alap-hitel-politico-nepszava

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
mennyire kell senkiházinak lenni ehhez?! 😊



Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Dellában jól beleszálltak Palkovicsba, vagy legalábbis próbáltak volna, de faszi folyamatosan angolnázik.

Nem történt semmi, minden fasza volt, nem basztunk el semmit, stb.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
mindenhonnan dől a szar

 www.facebook.com/mirko.petenyi/posts/pfbid02912jcQeqZBcceTBKAKNtDKQ6Rx2xhia9RbLcWYRitGSm8TsQ4pW5m9KpN2Ka4KCXl

 www.facebook.com/groups/1245430101092764
rva
Nem tisztem védeni / tisztázni senkit, de mielőtt félremenne az info, mert aki esetleg nem ismeri ezt a piacot rossz következtetést von le. Ebben a táblázatban nem az óradíjjal van probléma, hanem az órák számával. Az óradíj kb iparági átlag, minimálisan felette...
vpi
megnézném egyébként, hogy az összes szerződésben foglalt munkaóra hogyan viszonyult az alkalmazottak számával és a napi 24 órával. gyanús, hogy ezek az emberek napi 40 órát dolgoztak papíron
rva
jo munkahoz ido kell. szarhoz meg tobb.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
rva 4 706 — Me for President!
mindenhonnan dől a szar

 www.facebook.com/mirko.petenyi/posts/pfbid02912jcQeqZBcceTBKAKNtDKQ6Rx2xhia9RbLcWYRitGSm8TsQ4pW5m9KpN2Ka4KCXl

 www.facebook.com/groups/1245430101092764
rva
Nem tisztem védeni / tisztázni senkit, de mielőtt félremenne az info, mert aki esetleg nem ismeri ezt a piacot rossz következtetést von le. Ebben a táblázatban nem az óradíjjal van probléma, hanem az órák számával. Az óradíj kb iparági átlag, minimálisan felette...
vpi
megnézném egyébként, hogy az összes szerződésben foglalt munkaóra hogyan viszonyult az alkalmazottak számával és a napi 24 órával. gyanús, hogy ezek az emberek napi 40 órát dolgoztak papíron
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 049 — zászló zászló szív
Sanna Marin X Magyar Péter mit menne
zacknorb
Gyurma is nagyot menne arra a filmre

| elnézést elhatárolódom |
Hanni
Zavarna Magyar Péter jelenléte

| Sanna x Varga Judit filmet előbb nézném meg |

1 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Sanna Marin X Magyar Péter mit menne
zacknorb
Gyurma is nagyot menne arra a filmre

| elnézést elhatárolódom |
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
"Felkerültünk a világtérképre. Személyesen Orbán Viktor is az elmúlt száz év egyik legfontosabb államférfiaként ÉS FILOZÓFUSAKÉNT ehhez nagyon nagy mértékben hozzátette a magáét. Ezt a tudást miért is dobnánk el? Ez a jövő tudása. Lehet, hogy kicsit túl hamar kezdtünk mi ebbe bele, a világ még nem volt teljesen érett rá.”
Huth Gergelynek innen is üzenem, hogy a műveletlenség vitt benneteket a politikai sírba.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)