Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
VanillaSky 1 696
Tiszta Való Világ kiszavazóshow. 😀 A hugi meg hívhatja is a hr-est, hogy bírói pályája mégsem szünetel túl hosszú ideig.

Szerkesztette: VanillaSky

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Tudom örök elégedetlenkedő vagyok, de azért ennél határozottabbnak kéne lenni… Ha szakmai alapon kiválasztunk valakit, akkor ne a - hozzá nem értő - nép döntse már el, hogy ki lehet a miniszter.
1 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Pankotai Lili megint győzött

1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 046 — zászló zászló szív
Annyira remélem, hogy ez volt a terv végig 🥰

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
fuuu ez az ország mennyit változott pár nap alatt, fidesz alatt ez elképzelhetetlen lett volna
Pep71
kedvenc Reddit kommentem
De amugy miez az orszag, mit tettetek.. nemerzem itt jol magam kerem vissza Orbanekat. Hat itt az emberek tisztessegesek. Fuj
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 953
fuuu ez az ország mennyit változott pár nap alatt, fidesz alatt ez elképzelhetetlen lett volna
Pep71
Pont ezt mondtam most asszonynak. Havernak már meg is írtam, hogy most aztán biztos a plafonon van, mert nem tudja szidni MPt nepotizmus miatt 😄

Szerkesztette: KB23
1 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
fuuu ez az ország mennyit változott pár nap alatt, fidesz alatt ez elképzelhetetlen lett volna
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 953
No hát akkor MP kereshet új igazságügyi minisztert.
Jughead
Link és részletezés nélkül ne írj már be ilyet, plíz! 😀
bogjosi
Most írta ki Fb-n Melléthei-Barna Márton. Ha jól látom még nem jelent meg sehol, Fb-ről meg nem akartam linkelni.
Jughead
 www.facebook.com/share/18edSn4EWi/
Gorro
Illetve már MP is megosztotta. Komoly.
bogjosi
Na akkor a karogok most bekussolhatnak
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
No hát akkor MP kereshet új igazságügyi minisztert.
Jughead
Link és részletezés nélkül ne írj már be ilyet, plíz! 😀
bogjosi
Most írta ki Fb-n Melléthei-Barna Márton. Ha jól látom még nem jelent meg sehol, Fb-ről meg nem akartam linkelni.
Jughead
 www.facebook.com/share/18edSn4EWi/
Gorro
Illetve már MP is megosztotta. Komoly.

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
Gorro Carolina Panthers 1 522 — Törzsvendég
No hát akkor MP kereshet új igazságügyi minisztert.
Jughead
Link és részletezés nélkül ne írj már be ilyet, plíz! 😀
bogjosi
Most írta ki Fb-n Melléthei-Barna Márton. Ha jól látom még nem jelent meg sehol, Fb-ről meg nem akartam linkelni.
Jughead
 www.facebook.com/share/18edSn4EWi/

1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 767
No hát akkor MP kereshet új igazságügyi minisztert.
Jughead
Link és részletezés nélkül ne írj már be ilyet, plíz! 😀
bogjosi
Most írta ki Fb-n Melléthei-Barna Márton. Ha jól látom még nem jelent meg sehol, Fb-ről meg nem akartam linkelni.
1 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Kicsit off, de végülis a politika szülte...

Meglehetősen elkeserítő látni, milyen habzószájú kommentelés megy/ment a telexes Csipes Tamara poszthoz fb-on. Hosszú évek lesznek, míg kinövünk ebből....(mondjuk, szerintem sajnos sosem fogunk társadalmi szinten)
...és ők nem a fideszes réteg...nemhiába, kis ország, egy csőcselékkel 😕

Más véleményen van/kritizál, rögtön ellenség lesz. Jönnek az "ezki" hiteltelenítő kommentek, fogalmuk sincs Tamara közéleti ténykedéséről, de fröcsögnek....szomorú látvány.
bogjosi
Majd akkor foglalkozzon ez a szétlopott és tönkretett ország a sporttal, ha már az egészségügy, oktatás, környezet stb..rendben lesz. Nevetséges, hogy olyan országok focistái jönnek Magyarországra focizni(sportolni) , mert itt sokkal többet keres mint a saját (sokkal fejlettebb) hazájában..érdekes az átlag munkás pont fordítva van.
Pep71
OK, és most ez hogy is jön az én soraimhoz? 😀 (full más témáról írsz, aminek tartalmával amúgy lényegében egyet is értek)
bogjosi
Úgy , hogy most minek okoskodik és keveri a szart ezzel a témával. Arról az élsportról, ami nagyon sokadrangú egy ilyen lepusztult országban. Marika néninek meg az átlagembernek semmivel nem lett jobb, csak szarabb, hogy kiszórtak egy csomó pénzt az élsportra. Beszéljen arról inkább, hogy hozna rendbe az egészségügyet, oktatást, H szedné vissza az ellopott milliárdokat..
Pep71
Továbbra se értelek 😀
Mivel keveri a szart? Élsportoló, fideszrendszer kritikus volt (kb az olimpikonok közül egyedüliként), megkérdezte a telex mit gondol a témáról és mondott egy 3 mondatos véleményt, se többet, se kevesebbet, ennyi:

„A sport amolyan mostoha gyerek, mindenhova beilleszthető, de igazán sehova sem illik. Az új kormány a Belügyminisztérium alá sorolta. Hát, ha valamivel, ezzel nem értek egyet. Már a Honvédelmi Minisztériumban sincs jó helyen, de ez a döntés még annál is kellemetlenebb” – mondta el véleményét arról, hogy a Tisza-kormány a belügy alá helyezte a sportot."

Amúgy úgy érzem, hogy most ezekkel a sorokkal kb alátámasztod a kezdő kommentemet. Próbáljunk már meg nyugodtak maradni! Peace! 😊
bogjosi
😀 nyugodt vagyok, leírtam a véleményemet az élsportról magyarországon. Egy vicc. Adja vissza akkor a neki járó juttatásokat, aztán kész. Tényleg nevetséges, hogy ebben a putri országban mennnyi pénz megy el élsportra, nem ám tömegsportra, véletlenül sem. Menjen el egy vidéki kórházba, aztán mindjárt rájön, hogy jó helyen a a sport ahol van..
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 953
No hát akkor MP kereshet új igazságügyi minisztert.
Jughead
Valami alap?
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 767
No hát akkor MP kereshet új igazságügyi minisztert.
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Kicsit off, de végülis a politika szülte...

Meglehetősen elkeserítő látni, milyen habzószájú kommentelés megy/ment a telexes Csipes Tamara poszthoz fb-on. Hosszú évek lesznek, míg kinövünk ebből....(mondjuk, szerintem sajnos sosem fogunk társadalmi szinten)
...és ők nem a fideszes réteg...nemhiába, kis ország, egy csőcselékkel 😕

Más véleményen van/kritizál, rögtön ellenség lesz. Jönnek az "ezki" hiteltelenítő kommentek, fogalmuk sincs Tamara közéleti ténykedéséről, de fröcsögnek....szomorú látvány.
bogjosi
Majd akkor foglalkozzon ez a szétlopott és tönkretett ország a sporttal, ha már az egészségügy, oktatás, környezet stb..rendben lesz. Nevetséges, hogy olyan országok focistái jönnek Magyarországra focizni(sportolni) , mert itt sokkal többet keres mint a saját (sokkal fejlettebb) hazájában..érdekes az átlag munkás pont fordítva van.
Pep71
OK, és most ez hogy is jön az én soraimhoz? 😀 (full más témáról írsz, aminek tartalmával amúgy lényegében egyet is értek)
bogjosi
Úgy , hogy most minek okoskodik és keveri a szart ezzel a témával. Arról az élsportról, ami nagyon sokadrangú egy ilyen lepusztult országban. Marika néninek meg az átlagembernek semmivel nem lett jobb, csak szarabb, hogy kiszórtak egy csomó pénzt az élsportra. Beszéljen arról inkább, hogy hozna rendbe az egészségügyet, oktatást, H szedné vissza az ellopott milliárdokat..
Pep71
Továbbra se értelek 😀
Mivel keveri a szart? Élsportoló, fideszrendszer kritikus volt (kb az olimpikonok közül egyedüliként), megkérdezte a telex mit gondol a témáról és mondott egy 3 mondatos véleményt, se többet, se kevesebbet, ennyi:

„A sport amolyan mostoha gyerek, mindenhova beilleszthető, de igazán sehova sem illik. Az új kormány a Belügyminisztérium alá sorolta. Hát, ha valamivel, ezzel nem értek egyet. Már a Honvédelmi Minisztériumban sincs jó helyen, de ez a döntés még annál is kellemetlenebb” – mondta el véleményét arról, hogy a Tisza-kormány a belügy alá helyezte a sportot."

Amúgy úgy érzem, hogy most ezekkel a sorokkal kb alátámasztod a kezdő kommentemet. Próbáljunk már meg nyugodtak maradni! Peace! 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Kicsit off, de végülis a politika szülte...

Meglehetősen elkeserítő látni, milyen habzószájú kommentelés megy/ment a telexes Csipes Tamara poszthoz fb-on. Hosszú évek lesznek, míg kinövünk ebből....(mondjuk, szerintem sajnos sosem fogunk társadalmi szinten)
...és ők nem a fideszes réteg...nemhiába, kis ország, egy csőcselékkel 😕

Más véleményen van/kritizál, rögtön ellenség lesz. Jönnek az "ezki" hiteltelenítő kommentek, fogalmuk sincs Tamara közéleti ténykedéséről, de fröcsögnek....szomorú látvány.
bogjosi
Majd akkor foglalkozzon ez a szétlopott és tönkretett ország a sporttal, ha már az egészségügy, oktatás, környezet stb..rendben lesz. Nevetséges, hogy olyan országok focistái jönnek Magyarországra focizni(sportolni) , mert itt sokkal többet keres mint a saját (sokkal fejlettebb) hazájában..érdekes az átlag munkás pont fordítva van.
Pep71
OK, és most ez hogy is jön az én soraimhoz? 😀 (full más témáról írsz, aminek tartalmával amúgy lényegében egyet is értek)
bogjosi
Úgy , hogy most minek okoskodik és keveri a szart ezzel a témával. Arról az élsportról, ami nagyon sokadrangú egy ilyen lepusztult országban. Marika néninek meg az átlagembernek semmivel nem lett jobb, csak szarabb, hogy kiszórtak egy csomó pénzt az élsportra. Beszéljen arról inkább, hogy hozna rendbe az egészségügyet, oktatást, H szedné vissza az ellopott milliárdokat..
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Kicsit off, de végülis a politika szülte...

Meglehetősen elkeserítő látni, milyen habzószájú kommentelés megy/ment a telexes Csipes Tamara poszthoz fb-on. Hosszú évek lesznek, míg kinövünk ebből....(mondjuk, szerintem sajnos sosem fogunk társadalmi szinten)
...és ők nem a fideszes réteg...nemhiába, kis ország, egy csőcselékkel 😕

Más véleményen van/kritizál, rögtön ellenség lesz. Jönnek az "ezki" hiteltelenítő kommentek, fogalmuk sincs Tamara közéleti ténykedéséről, de fröcsögnek....szomorú látvány.
bogjosi
Majd akkor foglalkozzon ez a szétlopott és tönkretett ország a sporttal, ha már az egészségügy, oktatás, környezet stb..rendben lesz. Nevetséges, hogy olyan országok focistái jönnek Magyarországra focizni(sportolni) , mert itt sokkal többet keres mint a saját (sokkal fejlettebb) hazájában..érdekes az átlag munkás pont fordítva van.
Pep71
OK, és most ez hogy is jön az én soraimhoz? 😀 (full más témáról írsz, aminek tartalmával amúgy lényegében egyet is értek)

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Kicsit off, de végülis a politika szülte...

Meglehetősen elkeserítő látni, milyen habzószájú kommentelés megy/ment a telexes Csipes Tamara poszthoz fb-on. Hosszú évek lesznek, míg kinövünk ebből....(mondjuk, szerintem sajnos sosem fogunk társadalmi szinten)
...és ők nem a fideszes réteg...nemhiába, kis ország, egy csőcselékkel 😕

Más véleményen van/kritizál, rögtön ellenség lesz. Jönnek az "ezki" hiteltelenítő kommentek, fogalmuk sincs Tamara közéleti ténykedéséről, de fröcsögnek....szomorú látvány.



bogjosi
Majd akkor foglalkozzon ez a szétlopott és tönkretett ország a sporttal, ha már az egészségügy, oktatás, környezet stb..rendben lesz. Nevetséges, hogy olyan országok focistái jönnek Magyarországra focizni(sportolni) , mert itt sokkal többet keres mint a saját (sokkal fejlettebb) hazájában..érdekes az átlag munkás pont fordítva van.
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Kicsit off, de végülis a politika szülte...

Meglehetősen elkeserítő látni, milyen habzószájú kommentelés megy/ment a telexes Csipes Tamara poszthoz fb-on. Hosszú évek lesznek, míg kinövünk ebből....(mondjuk, szerintem sajnos sosem fogunk társadalmi szinten)
...és ők nem a fideszes réteg...nemhiába, kis ország, egy csőcselékkel 😕

Más véleményen van/kritizál, rögtön ellenség lesz. Jönnek az "ezki" hiteltelenítő kommentek, fogalmuk sincs Tamara közéleti ténykedéséről, de fröcsögnek....szomorú látvány. Miközben semmi rosszat nem mondott, csak elmondta a véleményét a sporttal kapcsolatban, 3 mondatban.




Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Ebben az azbesztes ügyben amúgy kiket lehet elővenni mint bűnösök? Csak a bánya hibás ahonnan hozták? Vagy azokat is akik "olcsó" áron megvették és lerakták egy csomó helyre?

Szerkesztette: Pep71
1 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Kezdődik...

 telex.hu/gazdasag/2026/05/07/magyar-nemzeti-vagyonkezelo-zrt-egykori-foigazgato-elfogtak-ket-es-fel-milliard-hutlen-kezeles
Lúdas Solymi
Ezek azért durva dolgok.

„Itt nincs tékozlás, nincs pazarlás! Nincs, nincs!”
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Megéltük azt hogy Huth Gergely lett a jogállam védője. Hatalmas.
csebi
Gajdics meg is mondta a választási közvetítés kb. 3-4. órájában, hogy mostantól ő lesz a watchdog.

Lesznek itt még vicces dolgok, ahogy a másfél évtizedes reflexekből sokaknak át kell szokni.
1 hónapja
fake.id 1 938 — sixseveeeeeen
ha nem jön meg a pénz, szépen elő lehet venni OV-t és ráhúzni, hogy kárt okozott, térítse meg
NB2
am erre van bármilyen törvény, amivel meg lehetne fingatni a dagadékot h szándékosan kárt okozott az országnak a sleppjével együtt?
Beki
van. sok sikert bebizonyítani

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
mennyire kell senkiházinak lenni ehhez?! 😊


bogjosi
Jó esetben szerződésszegés is... 😀
Mikey
Ha TAOból jött, akkor nem
 www.facebook.com/share/p/14X6y8wCCTG/
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Úristen, hallottam egy részletet a Balásy interjúból, mikor elsírta magát.
Hát én ott felröhögtem 😀

Mekkora színészóriás, NKA biztos nem küldött neki egy kis pénzt?