Politika

44 feliratkozó

2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
 telex.hu/belfold/2024/02/17/online-tartalomgyartok-influenszer-tuntetes-budapest-hosok-tere-adomany-gyujtes-utcarol-lakasba



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 478
Ezeknek mi értelme van?

A híveinek, ha odaszarna a színpad közepére az is elég lenne és akkor is a legnagyobb királynak tartanák. Teljesen felesleges ezt a sok hülyeséget összehordani .
zinedine5
És nem mondott igazából semmit. Nesze semmi, de azt úgy markold, mintha aranyat adott volna.
2 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Ezeknek mi értelme van?

A híveinek, ha odaszarna a színpad közepére az is elég lenne és akkor is a legnagyobb királynak tartanák. Teljesen felesleges ezt a sok hülyeséget összehordani .
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 466
"A távozó két asszony kis ujjában több méltóság van, mint a baloldal összes vezetőjében együttvéve."

És nem röhögte el magát, amikor ezt kimondta a Gömbi.
KB23
Na mondjuk erre a mondatra lehetne építeni, mert miért van bennük méltóság?
Egy pedofilt védő, elítélt embert védtek és egyik se mondott le amikor alá kellett írni a kegyelmet.

2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Jegybank megszurva😃

2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 478
"A távozó két asszony kis ujjában több méltóság van, mint a baloldal összes vezetőjében együttvéve."

És nem röhögte el magát, amikor ezt kimondta a Gömbi.
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Holgyek megtapsolva, keresztviz leveve, baloldal megszurva.
Ugyesen lezavarta az elejen.

2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megy az évértékelő.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
😀
 24.hu/elet-stilus/2024/02/16/hosok-tere-tuntetes-kegyelem-curtis-osvath-zsolt/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
YoungZeeZee 7 971
ez most komoly? mert viccnek nem volt jó...én pl nem miatta mentem és azok se akiket ismertem, voltak nem kevesen...de sok fiatalt is láttam, aki nyilván lelkesedett, amikor beköszönt, de a többi alatt is ugyanúgy lelkes volt
Klaci79
Nem viccnek szántam tényleg így gondolom. A héten is volt emiatt tüntetés, és kb 500 ember volt kint rajta. Szerdán és vasárnap is lesz, és biztos vagyok benne hogy egyiken sem lesznek 50.000 en. Szóval számomra esélyes hogy a többség tényleg Azariah miatt ment ki.
kapitnono
nem tudom, hogy a többit ki szervezte, én erről hallottam először és nem is érek rá állandóan tüntetésekre járni, de gondolj amit akarsz, én biztosan nem miatta mentem ki...bár jól beszélt a csávó és szerintem tök jó, hogy akár ülhetne a babérjain is, mert a fidesz se mer vele semmit kezdeni, de mégis odaállt a tüntetés szervezői mellé
Klaci79
A tobbit partok szerveztek..itt meg az volt az alap h ne legyenek partok jelei stb..
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
ez most komoly? mert viccnek nem volt jó...én pl nem miatta mentem és azok se akiket ismertem, voltak nem kevesen...de sok fiatalt is láttam, aki nyilván lelkesedett, amikor beköszönt, de a többi alatt is ugyanúgy lelkes volt
Klaci79
Nem viccnek szántam tényleg így gondolom. A héten is volt emiatt tüntetés, és kb 500 ember volt kint rajta. Szerdán és vasárnap is lesz, és biztos vagyok benne hogy egyiken sem lesznek 50.000 en. Szóval számomra esélyes hogy a többség tényleg Azariah miatt ment ki.
kapitnono
nem tudom, hogy a többit ki szervezte, én erről hallottam először és nem is érek rá állandóan tüntetésekre járni, de gondolj amit akarsz, én biztosan nem miatta mentem ki...bár jól beszélt a csávó és szerintem tök jó, hogy akár ülhetne a babérjain is, mert a fidesz se mer vele semmit kezdeni, de mégis odaállt a tüntetés szervezői mellé
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 818 — Keep pounding
Most visszanéztem youtube-on a tegnapit, nekem pozitív csalódás mind a megszólalók, mind a létszám, lehet szervezni a következőt, ha akarnak vmi változást.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Ezt csak úgy itthagyom szemlézni 🤣

A Mérce élője szerint zömében MTK ultrák skandálnak a Fidesz-székház előtt
Két-háromszáz fős tömeg lehet, és szerintük sok diák is lehet a tömegben, „mert Pintér Sándor neve is felmerült”.
Klaci79
 www.origo.hu/itthon/2024/02/eroszakba-torkollt-az-eroszakmentesnek-hazudott-tuntetes-igy-tamadtak-rendorokre-es-ujsagirokra-video

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Szóval számomra esélyes hogy a többség tényleg Azariah miatt ment ki.
kapitnono
Nyilvánvalóan, hisz egyetlen másik ismert és releváns ember sem volt ott a szervezők között.
Hanni
És bizonyara csak az elmaradt Azariah koncertet keresve nézték meg a közvetítést a Partizánon 258ezren, Potyondinál 245ezren, az ATV-n 234ezren, a Jólvanezígyen 158ezren és Zsoltinál 129ezren.

2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szóval számomra esélyes hogy a többség tényleg Azariah miatt ment ki.
kapitnono
Nyilvánvalóan, hisz egyetlen másik ismert és releváns ember sem volt ott a szervezők között.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 106 — WHO DAT!!!!
ez most komoly? mert viccnek nem volt jó...én pl nem miatta mentem és azok se akiket ismertem, voltak nem kevesen...de sok fiatalt is láttam, aki nyilván lelkesedett, amikor beköszönt, de a többi alatt is ugyanúgy lelkes volt
Klaci79
Nem viccnek szántam tényleg így gondolom. A héten is volt emiatt tüntetés, és kb 500 ember volt kint rajta. Szerdán és vasárnap is lesz, és biztos vagyok benne hogy egyiken sem lesznek 50.000 en. Szóval számomra esélyes hogy a többség tényleg Azariah miatt ment ki.


2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 466
 telex.hu/direkt36/2024/02/17/nem-lehet-felmunkat-vegezni-igy-kezeltek-orbanek-a-szinfalak-mogott-a-kegyelmi-botranyt
Amadeus von Dollárbaloldal
Most akkor tudta vagy nem tudta? 😀
Ha tudta volna, biztos nem engedte volna 😀

2 hónapja
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
 telex.hu/direkt36/2024/02/17/nem-lehet-felmunkat-vegezni-igy-kezeltek-orbanek-a-szinfalak-mogott-a-kegyelmi-botranyt

criminal lawyer or criminal lawyer?
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ezek valós tények? Végzettség, múlt, stb...
https://i.ytimg.com/vi/iouhYt3ETq8/maxresdefault.jpg
...a segítő segítője
További érdekes ismeretek a jelenleg zajló felmentési botrány körül.Ha tudod, támogasd te is a csatornát a Patreon közösségi támogatói oldalon keresztül.htt...

2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezt csak úgy itthagyom szemlézni 🤣

A Mérce élője szerint zömében MTK ultrák skandálnak a Fidesz-székház előtt
Két-háromszáz fős tömeg lehet, és szerintük sok diák is lehet a tömegben, „mert Pintér Sándor neve is felmerült”.
Klaci79
de ha MTK szurkolók voltak csak ott, akkor tehát nem volt ott senki?! 🤔🤭
bogjosi
@eaglesmcnabb gyanúsan nem írt tegnap óta 👀
3 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 190
Ezt csak úgy itthagyom szemlézni 🤣

A Mérce élője szerint zömében MTK ultrák skandálnak a Fidesz-székház előtt
Két-háromszáz fős tömeg lehet, és szerintük sok diák is lehet a tömegben, „mert Pintér Sándor neve is felmerült”.
Klaci79
de ha MTK szurkolók voltak csak ott, akkor tehát nem volt ott senki?! 🤔🤭

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
3 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt csak úgy itthagyom szemlézni 🤣

A Mérce élője szerint zömében MTK ultrák skandálnak a Fidesz-székház előtt
Két-háromszáz fős tömeg lehet, és szerintük sok diák is lehet a tömegben, „mert Pintér Sándor neve is felmerült”.
Klaci79


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
3 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 287
 24.hu/belfold/2024/02/17/novak-katalin-lemondas-fidesz-orban-viktor-videk-pedofil-riport/
YoungZeeZee
Gyöngyösi és Kirillia interjúján behugyoztam. Nagyon jó 😃
- JC6
durva hogy utánaolvas, és levonja a következtetést: csak a fidesz!
ez az amivel nem tudsz kb mit csinálni
3 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Ezt csak úgy itthagyom szemlézni 🤣

A Mérce élője szerint zömében MTK ultrák skandálnak a Fidesz-székház előtt
Két-háromszáz fős tömeg lehet, és szerintük sok diák is lehet a tömegben, „mert Pintér Sándor neve is felmerült”.

Szerkesztette: Klaci79
3 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 350
 24.hu/belfold/2024/02/17/novak-katalin-lemondas-fidesz-orban-viktor-videk-pedofil-riport/
YoungZeeZee
Gyöngyösi és Kirillia interjúján behugyoztam. Nagyon jó 😃