Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Munkahelyemen egy kollégával beszélgettünk, mondta, hogy szerinte nem kellene csinálni ezt a vendettát.

Csórikám, kapott egy öt perces választ, ami alatt szóhoz se jutott 😮 (váltásra szavazott szerintem, de még úgy is)

De akkor is, aki önként felvette a lantot, és a fidesz támogatásával, az általuk felhergelt agyhalottakkal a háta mögött bármilyen szinten is részt vett a karaktergyilkosságokban, az arrogánsan végrehajtott megszégyenítésekben, a keménykedésben, az most tegye súlyba a pofáját, köpjön fel egy hatalmasat, és álljon alá, kevesebbet számít a véleménye, mint a szaromnak, amit reggel lehúztam a vécén.

Tegnap linkeltétek ide annak a wannabe hülyegyereknek a siránkozását, pontosabban amikor Áron meg Rainer-Micsinyei Nóra meg még valaki könnyesre röhögték magukat azon, ahogy a gyerek (Young G Beci, gondolom Fiatal Ge*i Bélát takar) megbocsátásért esdekel meg amilyen tartalmat gyártott előtte, hát felment bennem a pumpa, kisköcsöggel szembejött a valóság, aztán összefosta a bokáját.

Srácok, ez van, tisztára mint amikor a Rendőrakadémiában hergelik a bűnözőket a kerítés másik oldalán, aztán hirtelen elfogy a kerítés. Hát nem kellett volna tátott szájjal rohanni a faszerdőbe.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ja es mondanom sem kell, hogy mindezt JC haverja meselte nekem.
csebi
Nálad is bedöglött a Miele?
Tactful Cactus
Az sose döglik be 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
A facebookról:
Bruce
Nekem az ilyenekkel az a bajom, ami általában a hasonló oldalakkal, hogy valaki egy álnév vagy oldal mögé bújva kurvaanyázik.

Kurvaanyázni nem menő, mondhatná azt, hogy "anyádat nézd hülyének" vagy "ott kellene megrohadnod ahova való vagy", de kurvaanyázni... ha nekem mondja valaki, akkor abban az esetben is csípőből szájba verem, ha egyébként történetesen jogos a sértődöttsége.

Ettől függetlenül persze lehet osztani, sőt ér is osztani a faszt, ha éveken keresztül folyamat belefosnak a ventilátorba, akkor ne tessék sírni, ha megfordul a szélirány.
1 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
ja es mondanom sem kell, hogy mindezt JC haverja meselte nekem.
csebi
Nálad is bedöglött a Miele?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
a rühes szájú levonta a következtetést a Balásy-ügyben.

 444.hu/2026/05/05/menczer-tamas-balasy-gyula-miatt-vesztettunk
deyell
Tehát nem a kicsizés a nagyképűsködés meg a lopás volt baj. Még nincs meg a gödör alja viszont dolgoznak a srácok serényen.
Matthew99
Azért remelem, hogy ez a bátor hazafi Rogán szemébe is bele meri mondani a véleményét.

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 975 — The Mathematician
még 1 menekülő patkány
 hvg.hu/kkv/20260505_fekete-szaloky-zoltan-index-uj-foszerkeszto-gedei-norbert-tisza-adocsomag

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
A facebookról:


Vajákos Biri néne

Balásy Gyula álszent sírdogálása minden szempontból szintlépés az eddigi NER interjúk sorában, pedig nem akármilyen nevek és cégek állnak fejre, és esnek térdre a szemünk láttára. De olyat, hogy Ferrari ÉS Lamborghini gyűjteménnyel, floridai, tihanyi és ki tudja, hány villával, penthouse lakással, birtokkal a háta mögött valaki nekilásson látványosan sajnáltatni magát, meg pityeregve szánalmat kelteni, miközben a választások ELŐTTI napon még kijött egy kis 3 milliárdos megbízás a Honvédelmi minisztériumból, miközben ez a rohadék 1 hónapja még röhögve legyintett, ha megállította egy valódi újságíró - az egy "picit" durva.
Ez az ember piaci verseny nélkül kapott több, mint 1300 milliárd ft értékű állami megrendelést. A rendezvény és kommunikációs szakmában ha van egy céged, ami évente 1 milliárd ft forgalmat (nem nyereséget) termel, akkor neked egy nagy céged van, és neved a szakmában. Ez a faszi évente 25-30 mrd ft osztalékot vett ki a cégeiből. 1300 mrd ft az egymillió háromszázezer forint - egymilliószor. Erre adnék egy kis időt.
Ez a faszi nem dominálta a plakát, a rendezvény és kommunikációs piacot. Ezek egyesével levadászták a már 20-30 éve a piacon levőket, egyesével megfenyegették, majd ár alatt felvásárolták őket. Ha valaki nem adta a cégét, ment az APEH, a Nébih, a minden hatóság. Ezek ellopták a többiek ügyfeleit, mert az ügyfelek közül is sokat azzal zsaroltak, hogyha nem tőlük rendeltek, akkor azokra is ment a hatóság, vagy az állam többé nem volt megrendelőjük - bankok, biztosítók, globál cégek magyar leányvállalatainak volt "javasolt" a Lounge csoporttal dolgozni, ha kampányt, nagy eseményt szerveztek. Különben jött a bosszú.
Itt nem csak arról van szó, hogy több szakmában kinyírták olyan emberek évtizedes munkáját, akiknek az életművét vették el. Itt nem csak a pálya, és/vagy az ország elhagyására kényszerültek emberek százai, ezrei. Itt emberek öngyilkosok lettek, lelkileg, anyagilag padlóra kerültek, családok mentek szét, gyerekek nézték tátott szájjal, falfehér arccal, hogy a szüleik tehetetlenül szenvednek, veszekednek, elválnak, leépülnek.
Ez nem olyan, te mocskos állat, hogy a végén felajánlod, hogy visszaadod a lopott százmilliárdok egy részét, cserébe bűnbocsánatot kérsz, meg kisebb börtönbüntetést. Ez olyan, mintha egy sorozatgyilkos 16 év gyilkolás után sírva visszaadná az áldozatok karkötőit, babáit, kocsikulcsait, és bocsánatot kérne.
Komplett iparágakat romboltál le, baszdmeg. Pincérek, technikusok, hostessek, szállodai alkalmazottak, rendezvényesek, grafikusok, buszos cégek, bútorkölcsönzők, rendezvényhelyszín üzemeltetők, éttermesek, catering cégek, szakácsok, rakodók, reklámajándékos cégek, kreatívok, újságírók, szerkesztők - ez csak néhány szakma (!!), amibe visszavonhatatlanul belegázoltál egy lángszóróval, és helyrehozhatatlan károkat okoztál.
Miközben emberek milliót tartottátok rettegésben és gyűlöletben az undorító plakátokkal, kampányokkal. Miközben az aljas politikai céljaitok és a korlátlan lopás és hatalom érdekében gátlástalanul szöges bakanccsal és lánctalpassal vonultatok át az országon ezerszer.
Téged nem csak börtönbe kell csukni. Belőled esettanulmányt, egyetemi előadást, tanmesét kell készíteni, és a jövő nemzedékeit rólad oktatni. Hogy hogyan NEM élünk, hogyan NEM gondolkodunk, hogyan nem viselkedünk.
A NER okozta rombolás, és torokszorító, visszavonhatatlan károkozás egyik logója, ikonja, címerállata vagy.
Ne sírdogálj egy kamera előtt, a rohadék, gusztustalan, aljas, gonosz kurva anyádat, hanem takarodjál a szemünk elől. Nem kell visszaadni semmit. Visszavesszük, amit elloptál. És vezetőszáron beviszünk a sittre 20 évre. Ott majd lehet pityeregni.
Addig pedig még egyszer, mert annyira jólesik leírni:
A kurva anyádat!!!
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 505
Ize, a Simicska-fele atombomba mikor erkezik? Ha mar…most talan…nem is tudom, lenne ra lehetoseg.
Vagy mar mindegy neki? Esetleg kivar?
Vagy csendben atadta MP-eknek?

En a zujsagirok helyeben megkerdeznem.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 975 — The Mathematician
Valaki el tudja nekem gügyögni, hogy az NKA pénzeket hogy tudják cash-é alakítani? Túlárazzák a koncertsorozat számláit beavatott alvállalkozókkal és kp-ban visszakérik? Vagy hogy megy ez? Mivel gondolom valahogy azért előbb utóbb el kell vele számolni.
Eazzy
miután odaadják a "hazai" seggvégeknek az ő cégeiket bízzák meg mint alvállalkozó
gondolom én

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Valaki el tudja nekem gügyögni, hogy az NKA pénzeket hogy tudják cash-é alakítani? Túlárazzák a koncertsorozat számláit beavatott alvállalkozókkal és kp-ban visszakérik? Vagy hogy megy ez? Mivel gondolom valahogy azért előbb utóbb el kell vele számolni.

Don't talk the walk, Walk the talk!
1 hónapja
Beki New York Jets 2 890
 telex.hu/gazdasag/2026/05/05/balasy-gyula-lounge-cegcsoport-rendorseg-nyomozas-penz-lefoglalasa-szamlak-zarolasa-tularazott-szerzodesek-hutlen-kezeles
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
a rühes szájú levonta a következtetést a Balásy-ügyben.

 444.hu/2026/05/05/menczer-tamas-balasy-gyula-miatt-vesztettunk
deyell
Tehát nem a kicsizés a nagyképűsködés meg a lopás volt baj. Még nincs meg a gödör alja viszont dolgoznak a srácok serényen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 768
Amúgy átlagos hétköznapi emberként is igaz, hogy minél több a pénzed annál többet költesz, amiről nagyon nehéz visszaállni.

Mi például mikor szülési szabadságon volt a feleségem, alig tudtunk félretenni, holott még így is jóval többet kerestünk, mint azelőtt 2-3 évvel, amikor még csak egyszerű beosztottak voltunk mindketten.

Tudtuk, hogy kevesebb a bevétel, vissza is fogtuk magunkat, de kb. nem értettük, hogy pár évvel azelőtt, hogy tudtunk ennek a töredékéből megélni (és nem csak az infláció miatt elszálló árak voltak a hibásak).
1 hónapja
Henderson New York Giants 1 079
Mi okoz örömet?
...
Do the math.
resistance is futile
Ennek volt egy Igazságos Izom Tibor fílingje 😊

És baszki, lett új poszt márciusban 😀

 izomtibi.hu/
Lúdas Solymi
Ezt nagyon kösz, nem gondoltam, hogy lesz még valaha új poszt. Épp a napokban nézegettem a könyveit a polcon, hogy újra kéne olvasni.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
1 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Előbb nem tudtam leírni az előző hsz-hez, de most leírom, hogy azért bennem is bennem van, hogy kipróbálnám ezt a luxizást egy kicsit. De hogy hol lenne a határ, amikor már azt mondanám, hogy ez sok. Mert nyilván mindenkinek van egy határ, amire még azt mondja hogy ez belefér, ez oké, de ezen felül már nem vagy ez így elmosódik ez a határvonal?

Mert a saját buborékomban azt mondom, hogy ha megdobnának egy olyan munkával (pl egy neres cég alvállalkozójának az alvállalkozójaként), ami tisztának látszik és csinálni is kell valamit érte, de mondjuk azért látszana, hogy túl sokat fizetnek érte, akkor biztos, hogy én nem érezném kifogásolhatónak, pedig ugye lehet annak minősíteni.

Régebben tesóm mesélte, hogy ők dolgoztak Gödön a Samsung gyárban és ők is így voltak, hogy valami alvállalkozó alvállalkozójaként dolgoztak és csak porfesteni kellett valamilyen fém elemeket, de olyan pénzt kaptak, hogy arra nem lehetett nemet mondani és megszakadniuk sem kellett. Tartott egy bizonyos ideig aztán kész, utána már nem jöttek ilyen melók, de nyilván akivel tesóm dolgozott, az kapott megbízásokat később is és ha úgy volt, akkor vitte tesómat is. Nekik sehová nem kellett jattolniuk semmit, szóval tiszta volt ilyen szempontból a dolog. De azért kilóg egy kicsit a lóláb, hogy ha így a meló végén is ilyen pénzeket fizetnek, akkor milyen összegek mozoghatnak fentebb...
Bruce
Magyarul ha közben elment szarni még akkor is jobban keresett a magyar átlagnál 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 870 — Sworn to the Dark
a rühes szájú levonta a következtetést a Balásy-ügyben.

 444.hu/2026/05/05/menczer-tamas-balasy-gyula-miatt-vesztettunk

built for this shit

1 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
"Mik azok a plakátok amik mérgezték a közhangulatot?" - dajcstomi

OK!



Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Előbb nem tudtam leírni az előző hsz-hez, de most leírom, hogy azért bennem is bennem van, hogy kipróbálnám ezt a luxizást egy kicsit. De hogy hol lenne a határ, amikor már azt mondanám, hogy ez sok. Mert nyilván mindenkinek van egy határ, amire még azt mondja hogy ez belefér, ez oké, de ezen felül már nem vagy ez így elmosódik ez a határvonal?

Mert a saját buborékomban azt mondom, hogy ha megdobnának egy olyan munkával (pl egy neres cég alvállalkozójának az alvállalkozójaként), ami tisztának látszik és csinálni is kell valamit érte, de mondjuk azért látszana, hogy túl sokat fizetnek érte, akkor biztos, hogy én nem érezném kifogásolhatónak, pedig ugye lehet annak minősíteni.

Régebben tesóm mesélte, hogy ők dolgoztak Gödön a Samsung gyárban és ők is így voltak, hogy valami alvállalkozó alvállalkozójaként dolgoztak és csak porfesteni kellett valamilyen fém elemeket, de olyan pénzt kaptak, hogy arra nem lehetett nemet mondani és megszakadniuk sem kellett. Tartott egy bizonyos ideig aztán kész, utána már nem jöttek ilyen melók, de nyilván akivel tesóm dolgozott, az kapott megbízásokat később is és ha úgy volt, akkor vitte tesómat is. Nekik sehová nem kellett jattolniuk semmit, szóval tiszta volt ilyen szempontból a dolog. De azért kilóg egy kicsit a lóláb, hogy ha így a meló végén is ilyen pénzeket fizetnek, akkor milyen összegek mozoghatnak fentebb...
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 049 — zászló zászló szív
Értek én mindent, de ez akkor sem normális és nem elfogadható.


Bruce
Egyikünk sem állította, hogy ez normális ésvagy morálisan elfogadható.
resistance is futile
Kimondottan felháborító.

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 975 — The Mathematician
 444.hu/2026/05/05/orban-viktor-a-dpk-teljes-halozata-a-nemzeti-oldal-megujulasanak-egyik-fontos-pillere

Ásító inas.
Gyurma Pappa
Lassan egyébként leszokhatna már a sajtó arról, hogy minden felböffenéséből cikket írnak...

bobi0092
amíg van kattintás addig lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 832
Értek én mindent, de ez akkor sem normális és nem elfogadható.


Bruce
Egyikünk sem állította, hogy ez normális ésvagy morálisan elfogadható.
1 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Értek én mindent, de ez akkor sem normális és nem elfogadható.

"Egy ideális rendszerben nem kellene itt ülnöm" - mondta Szabó százados

"Egy ideális rendszerben ezzel nem kellene foglalkoznunk" - mondta Bruce
1 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
 444.hu/2026/05/05/orban-viktor-a-dpk-teljes-halozata-a-nemzeti-oldal-megujulasanak-egyik-fontos-pillere

Ásító inas.
Gyurma Pappa
Lassan egyébként leszokhatna már a sajtó arról, hogy minden felböffenéséből cikket írnak...

De azért szép látni, hogy onnantól, hogy nincs se hatalmad se esélyed a közeljövőben a hatalomra, hatványozottan érződik, hogy mennyire unalmasan és érdektelenül hangzik minden ilyen mondása... Pontosan ugyanolyan neszesemmi mint az ellenzéki szövegek voltak a 2010-es évektől.

Alig várom már, hogy egy március 15 / augusztus 20 / október 23 / bármi alakalom MP beszéd után az aktuális ellenzék az MTI-hez eljuttatott sajtóközleményben ítélje el amit MP / a Tisza kormány mondott majd beüljön az ATV-be az Egyenes beszédben ugyanazt megismételni.
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 049 — zászló zászló szív
- vacsora (legyen mondjuk ne valami nagyon fancy, csak a Pingrumba), koktélozással: 40.000

Gyurma Pappa
azt hittem a felesegednek jobb izlese van mint a Pingrumba. sztem nem egy tul jo libanoni etterem. bar en Libanonon kivul meg nem nagyon talalkoztam jo libanoni etteremmel.
csebi
egyrészt a fikcióban a férfi ízlése, másrészt meg a fikció itt volt utoljára, ezért jutott ez eszembe, semmi másért.

(egyébként (állítólag) máj jó, meg a dahl is, a többi kaja tényleg felejthető)

1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 505
Mi okoz örömet?
resistance is futile
"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.

Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.

Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
es meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.

mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi
Vadászatokat ki ne hagyd!

Ismerek olyan NER huszárokat, aki rendszeresen évi 30-50M-t költenek csak vadászatra.
Jan
na, ha van még önálló állatfajta, akkor az a neres vadász.
resistance is futile
ez vmi kadari eleterzes utoelete, hogy akkor vagy vki ha vadaszol vagy legalabb vadaszaton veszel reszt.
csebi
Urizálás, ugyanúgy mint a kastély meg a birtok.
Kádárék is csak urizálni tudtak.