Politika
63 feliratkozó
1 hónapja
Munkahelyemen egy kollégával beszélgettünk, mondta, hogy szerinte nem kellene csinálni ezt a vendettát.Csórikám, kapott egy öt perces választ, ami alatt szóhoz se jutott 😮 (váltásra szavazott szerintem, de még úgy is)
De akkor is, aki önként felvette a lantot, és a fidesz támogatásával, az általuk felhergelt agyhalottakkal a háta mögött bármilyen szinten is részt vett a karaktergyilkosságokban, az arrogánsan végrehajtott megszégyenítésekben, a keménykedésben, az most tegye súlyba a pofáját, köpjön fel egy hatalmasat, és álljon alá, kevesebbet számít a véleménye, mint a szaromnak, amit reggel lehúztam a vécén.
Tegnap linkeltétek ide annak a wannabe hülyegyereknek a siránkozását, pontosabban amikor Áron meg Rainer-Micsinyei Nóra meg még valaki könnyesre röhögték magukat azon, ahogy a gyerek (Young G Beci, gondolom Fiatal Ge*i Bélát takar) megbocsátásért esdekel meg amilyen tartalmat gyártott előtte, hát felment bennem a pumpa, kisköcsöggel szembejött a valóság, aztán összefosta a bokáját.
Srácok, ez van, tisztára mint amikor a Rendőrakadémiában hergelik a bűnözőket a kerítés másik oldalán, aztán hirtelen elfogy a kerítés. Hát nem kellett volna tátott szájjal rohanni a faszerdőbe.
1 hónapja
Az sose döglik be 😄ja es mondanom sem kell, hogy mindezt JC haverja meselte nekem.Nálad is bedöglött a Miele?
csebi
Tactful Cactus

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
A facebookról:Nekem az ilyenekkel az a bajom, ami általában a hasonló oldalakkal, hogy valaki egy álnév vagy oldal mögé bújva kurvaanyázik.
Bruce
Kurvaanyázni nem menő, mondhatná azt, hogy "anyádat nézd hülyének" vagy "ott kellene megrohadnod ahova való vagy", de kurvaanyázni... ha nekem mondja valaki, akkor abban az esetben is csípőből szájba verem, ha egyébként történetesen jogos a sértődöttsége.
Ettől függetlenül persze lehet osztani, sőt ér is osztani a faszt, ha éveken keresztül folyamat belefosnak a ventilátorba, akkor ne tessék sírni, ha megfordul a szélirány.
1 hónapja
ja es mondanom sem kell, hogy mindezt JC haverja meselte nekem.Nálad is bedöglött a Miele?
csebi
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
1 hónapja
Azért remelem, hogy ez a bátor hazafi Rogán szemébe is bele meri mondani a véleményét.a rühes szájú levonta a következtetést a Balásy-ügyben.Tehát nem a kicsizés a nagyképűsködés meg a lopás volt baj. Még nincs meg a gödör alja viszont dolgoznak a srácok serényen.
444.hu/2026/05/05/menczer-tamas-balasy-gyula-miatt-vesztettunk
deyell
Matthew99
1 hónapja
még 1 menekülő patkányhvg.hu/kkv/20260505_fekete-szaloky-zoltan-index-uj-foszerkeszto-gedei-norbert-tisza-adocsomag
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
A facebookról:Vajákos Biri néne
Balásy Gyula álszent sírdogálása minden szempontból szintlépés az eddigi NER interjúk sorában, pedig nem akármilyen nevek és cégek állnak fejre, és esnek térdre a szemünk láttára. De olyat, hogy Ferrari ÉS Lamborghini gyűjteménnyel, floridai, tihanyi és ki tudja, hány villával, penthouse lakással, birtokkal a háta mögött valaki nekilásson látványosan sajnáltatni magát, meg pityeregve szánalmat kelteni, miközben a választások ELŐTTI napon még kijött egy kis 3 milliárdos megbízás a Honvédelmi minisztériumból, miközben ez a rohadék 1 hónapja még röhögve legyintett, ha megállította egy valódi újságíró - az egy "picit" durva.
Ez az ember piaci verseny nélkül kapott több, mint 1300 milliárd ft értékű állami megrendelést. A rendezvény és kommunikációs szakmában ha van egy céged, ami évente 1 milliárd ft forgalmat (nem nyereséget) termel, akkor neked egy nagy céged van, és neved a szakmában. Ez a faszi évente 25-30 mrd ft osztalékot vett ki a cégeiből. 1300 mrd ft az egymillió háromszázezer forint - egymilliószor. Erre adnék egy kis időt.
Ez a faszi nem dominálta a plakát, a rendezvény és kommunikációs piacot. Ezek egyesével levadászták a már 20-30 éve a piacon levőket, egyesével megfenyegették, majd ár alatt felvásárolták őket. Ha valaki nem adta a cégét, ment az APEH, a Nébih, a minden hatóság. Ezek ellopták a többiek ügyfeleit, mert az ügyfelek közül is sokat azzal zsaroltak, hogyha nem tőlük rendeltek, akkor azokra is ment a hatóság, vagy az állam többé nem volt megrendelőjük - bankok, biztosítók, globál cégek magyar leányvállalatainak volt "javasolt" a Lounge csoporttal dolgozni, ha kampányt, nagy eseményt szerveztek. Különben jött a bosszú.
Itt nem csak arról van szó, hogy több szakmában kinyírták olyan emberek évtizedes munkáját, akiknek az életművét vették el. Itt nem csak a pálya, és/vagy az ország elhagyására kényszerültek emberek százai, ezrei. Itt emberek öngyilkosok lettek, lelkileg, anyagilag padlóra kerültek, családok mentek szét, gyerekek nézték tátott szájjal, falfehér arccal, hogy a szüleik tehetetlenül szenvednek, veszekednek, elválnak, leépülnek.
Ez nem olyan, te mocskos állat, hogy a végén felajánlod, hogy visszaadod a lopott százmilliárdok egy részét, cserébe bűnbocsánatot kérsz, meg kisebb börtönbüntetést. Ez olyan, mintha egy sorozatgyilkos 16 év gyilkolás után sírva visszaadná az áldozatok karkötőit, babáit, kocsikulcsait, és bocsánatot kérne.
Komplett iparágakat romboltál le, baszdmeg. Pincérek, technikusok, hostessek, szállodai alkalmazottak, rendezvényesek, grafikusok, buszos cégek, bútorkölcsönzők, rendezvényhelyszín üzemeltetők, éttermesek, catering cégek, szakácsok, rakodók, reklámajándékos cégek, kreatívok, újságírók, szerkesztők - ez csak néhány szakma (!!), amibe visszavonhatatlanul belegázoltál egy lángszóróval, és helyrehozhatatlan károkat okoztál.
Miközben emberek milliót tartottátok rettegésben és gyűlöletben az undorító plakátokkal, kampányokkal. Miközben az aljas politikai céljaitok és a korlátlan lopás és hatalom érdekében gátlástalanul szöges bakanccsal és lánctalpassal vonultatok át az országon ezerszer.
Téged nem csak börtönbe kell csukni. Belőled esettanulmányt, egyetemi előadást, tanmesét kell készíteni, és a jövő nemzedékeit rólad oktatni. Hogy hogyan NEM élünk, hogyan NEM gondolkodunk, hogyan nem viselkedünk.
A NER okozta rombolás, és torokszorító, visszavonhatatlan károkozás egyik logója, ikonja, címerállata vagy.
Ne sírdogálj egy kamera előtt, a rohadék, gusztustalan, aljas, gonosz kurva anyádat, hanem takarodjál a szemünk elől. Nem kell visszaadni semmit. Visszavesszük, amit elloptál. És vezetőszáron beviszünk a sittre 20 évre. Ott majd lehet pityeregni.
Addig pedig még egyszer, mert annyira jólesik leírni:
A kurva anyádat!!!
1 hónapja
Ize, a Simicska-fele atombomba mikor erkezik? Ha mar…most talan…nem is tudom, lenne ra lehetoseg.Vagy mar mindegy neki? Esetleg kivar?
Vagy csendben atadta MP-eknek?
En a zujsagirok helyeben megkerdeznem.
1 hónapja
Valaki el tudja nekem gügyögni, hogy az NKA pénzeket hogy tudják cash-é alakítani? Túlárazzák a koncertsorozat számláit beavatott alvállalkozókkal és kp-ban visszakérik? Vagy hogy megy ez? Mivel gondolom valahogy azért előbb utóbb el kell vele számolni.miután odaadják a "hazai" seggvégeknek az ő cégeiket bízzák meg mint alvállalkozó
Eazzy
gondolom én
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Valaki el tudja nekem gügyögni, hogy az NKA pénzeket hogy tudják cash-é alakítani? Túlárazzák a koncertsorozat számláit beavatott alvállalkozókkal és kp-ban visszakérik? Vagy hogy megy ez? Mivel gondolom valahogy azért előbb utóbb el kell vele számolni.
Don't talk the walk, Walk the talk!
1 hónapja
a rühes szájú levonta a következtetést a Balásy-ügyben.Tehát nem a kicsizés a nagyképűsködés meg a lopás volt baj. Még nincs meg a gödör alja viszont dolgoznak a srácok serényen.
444.hu/2026/05/05/menczer-tamas-balasy-gyula-miatt-vesztettunk
deyell

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Amúgy átlagos hétköznapi emberként is igaz, hogy minél több a pénzed annál többet költesz, amiről nagyon nehéz visszaállni.Mi például mikor szülési szabadságon volt a feleségem, alig tudtunk félretenni, holott még így is jóval többet kerestünk, mint azelőtt 2-3 évvel, amikor még csak egyszerű beosztottak voltunk mindketten.
Tudtuk, hogy kevesebb a bevétel, vissza is fogtuk magunkat, de kb. nem értettük, hogy pár évvel azelőtt, hogy tudtunk ennek a töredékéből megélni (és nem csak az infláció miatt elszálló árak voltak a hibásak).
1 hónapja
Ezt nagyon kösz, nem gondoltam, hogy lesz még valaha új poszt. Épp a napokban nézegettem a könyveit a polcon, hogy újra kéne olvasni.Mi okoz örömet?Ennek volt egy Igazságos Izom Tibor fílingje 😊
...
Do the math.
resistance is futile
És baszki, lett új poszt márciusban 😀
izomtibi.hu/
Lúdas Solymi
"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
1 hónapja
Előbb nem tudtam leírni az előző hsz-hez, de most leírom, hogy azért bennem is bennem van, hogy kipróbálnám ezt a luxizást egy kicsit. De hogy hol lenne a határ, amikor már azt mondanám, hogy ez sok. Mert nyilván mindenkinek van egy határ, amire még azt mondja hogy ez belefér, ez oké, de ezen felül már nem vagy ez így elmosódik ez a határvonal?Magyarul ha közben elment szarni még akkor is jobban keresett a magyar átlagnál 😊
Mert a saját buborékomban azt mondom, hogy ha megdobnának egy olyan munkával (pl egy neres cég alvállalkozójának az alvállalkozójaként), ami tisztának látszik és csinálni is kell valamit érte, de mondjuk azért látszana, hogy túl sokat fizetnek érte, akkor biztos, hogy én nem érezném kifogásolhatónak, pedig ugye lehet annak minősíteni.
Régebben tesóm mesélte, hogy ők dolgoztak Gödön a Samsung gyárban és ők is így voltak, hogy valami alvállalkozó alvállalkozójaként dolgoztak és csak porfesteni kellett valamilyen fém elemeket, de olyan pénzt kaptak, hogy arra nem lehetett nemet mondani és megszakadniuk sem kellett. Tartott egy bizonyos ideig aztán kész, utána már nem jöttek ilyen melók, de nyilván akivel tesóm dolgozott, az kapott megbízásokat később is és ha úgy volt, akkor vitte tesómat is. Nekik sehová nem kellett jattolniuk semmit, szóval tiszta volt ilyen szempontból a dolog. De azért kilóg egy kicsit a lóláb, hogy ha így a meló végén is ilyen pénzeket fizetnek, akkor milyen összegek mozoghatnak fentebb...
Bruce
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
a rühes szájú levonta a következtetést a Balásy-ügyben.444.hu/2026/05/05/menczer-tamas-balasy-gyula-miatt-vesztettunk
built for this shit
1 hónapja
Előbb nem tudtam leírni az előző hsz-hez, de most leírom, hogy azért bennem is bennem van, hogy kipróbálnám ezt a luxizást egy kicsit. De hogy hol lenne a határ, amikor már azt mondanám, hogy ez sok. Mert nyilván mindenkinek van egy határ, amire még azt mondja hogy ez belefér, ez oké, de ezen felül már nem vagy ez így elmosódik ez a határvonal?Mert a saját buborékomban azt mondom, hogy ha megdobnának egy olyan munkával (pl egy neres cég alvállalkozójának az alvállalkozójaként), ami tisztának látszik és csinálni is kell valamit érte, de mondjuk azért látszana, hogy túl sokat fizetnek érte, akkor biztos, hogy én nem érezném kifogásolhatónak, pedig ugye lehet annak minősíteni.
Régebben tesóm mesélte, hogy ők dolgoztak Gödön a Samsung gyárban és ők is így voltak, hogy valami alvállalkozó alvállalkozójaként dolgoztak és csak porfesteni kellett valamilyen fém elemeket, de olyan pénzt kaptak, hogy arra nem lehetett nemet mondani és megszakadniuk sem kellett. Tartott egy bizonyos ideig aztán kész, utána már nem jöttek ilyen melók, de nyilván akivel tesóm dolgozott, az kapott megbízásokat később is és ha úgy volt, akkor vitte tesómat is. Nekik sehová nem kellett jattolniuk semmit, szóval tiszta volt ilyen szempontból a dolog. De azért kilóg egy kicsit a lóláb, hogy ha így a meló végén is ilyen pénzeket fizetnek, akkor milyen összegek mozoghatnak fentebb...
1 hónapja
Kimondottan felháborító.Értek én mindent, de ez akkor sem normális és nem elfogadható.Egyikünk sem állította, hogy ez normális ésvagy morálisan elfogadható.
Bruce
resistance is futile

1 hónapja
amíg van kattintás addig lesz444.hu/2026/05/05/orban-viktor-a-dpk-teljes-halozata-a-nemzeti-oldal-megujulasanak-egyik-fontos-pillereLassan egyébként leszokhatna már a sajtó arról, hogy minden felböffenéséből cikket írnak...
Ásító inas.
Gyurma Pappa
bobi0092
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Értek én mindent, de ez akkor sem normális és nem elfogadható.Egyikünk sem állította, hogy ez normális ésvagy morálisan elfogadható.
Bruce
1 hónapja
Értek én mindent, de ez akkor sem normális és nem elfogadható."Egy ideális rendszerben nem kellene itt ülnöm" - mondta Szabó százados
"Egy ideális rendszerben ezzel nem kellene foglalkoznunk" - mondta Bruce
1 hónapja
444.hu/2026/05/05/orban-viktor-a-dpk-teljes-halozata-a-nemzeti-oldal-megujulasanak-egyik-fontos-pillereLassan egyébként leszokhatna már a sajtó arról, hogy minden felböffenéséből cikket írnak...
Ásító inas.
Gyurma Pappa
De azért szép látni, hogy onnantól, hogy nincs se hatalmad se esélyed a közeljövőben a hatalomra, hatványozottan érződik, hogy mennyire unalmasan és érdektelenül hangzik minden ilyen mondása... Pontosan ugyanolyan neszesemmi mint az ellenzéki szövegek voltak a 2010-es évektől.
Alig várom már, hogy egy március 15 / augusztus 20 / október 23 / bármi alakalom MP beszéd után az aktuális ellenzék az MTI-hez eljuttatott sajtóközleményben ítélje el amit MP / a Tisza kormány mondott majd beüljön az ATV-be az Egyenes beszédben ugyanazt megismételni.
1 hónapja
egyrészt a fikcióban a férfi ízlése, másrészt meg a fikció itt volt utoljára, ezért jutott ez eszembe, semmi másért.- vacsora (legyen mondjuk ne valami nagyon fancy, csak a Pingrumba), koktélozással: 40.000azt hittem a felesegednek jobb izlese van mint a Pingrumba. sztem nem egy tul jo libanoni etterem. bar en Libanonon kivul meg nem nagyon talalkoztam jo libanoni etteremmel.
Gyurma Pappa
csebi
(egyébként (állítólag) máj jó, meg a dahl is, a többi kaja tényleg felejthető)

1 hónapja
Urizálás, ugyanúgy mint a kastély meg a birtok.ez vmi kadari eleterzes utoelete, hogy akkor vagy vki ha vadaszol vagy legalabb vadaszaton veszel reszt.na, ha van még önálló állatfajta, akkor az a neres vadász.Vadászatokat ki ne hagyd!es meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.Mi okoz örömet?"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.
resistance is futile
Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi
Ismerek olyan NER huszárokat, aki rendszeresen évi 30-50M-t költenek csak vadászatra.
Jan
resistance is futile
csebi
Kádárék is csak urizálni tudtak.