Politika

44 feliratkozó

2 hónapja
csipkelli 3 287
Nem hosszabbították meg Bicskéig. Jöhet a Lázár.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 825 — Kinek mit intézett a kormánya
Varga Juci vajon megy utána?
2 hónapja
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
lemondott, jól tette, utálom a Fideszt, de ez így volt korrekt
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Főnök elküldte a faszba.

2 hónapja
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
És lemondott



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
halvány rózsaszín, ami a gyermeki színt jelképezi, magyar zászlós kitűző.

Ügyesek.

2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
“Képmutató baloldali kampány”…

Ki ez a nézőpontos pondró?
StormST
elkezdődött a mosdatás.

2 hónapja
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
“Képmutató baloldali kampány”…

Ki ez a nézőpontos pondró?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
2 hónapja
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Közben posztolt K. Endre egy jó hosszút Facebookra, hogy ez boszorkányüldözés volt, amit Kati végre helyére tett.

Erre annyit szeretnék mondani, hogy a retkes kurva anyád, kedves Endre. Ilyenkor kicsit sajnálom, hogy nincs tényleg kivel elszámolni majd miután elpakoltál.

Egyébként valószínűleg az ő fejében ez teljesen rendben van, mert ugye a nagy mondókából teljesen kimaradt a kézzel írt cetli, amire a vád alapozva lett.
Gyurma Pappa
Ha valakinek alacsony lenne a vérnyomása

 www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=122094389054219254&id=61556577622742&ref=embed_post
r.baggio
Megpróbáltam elolvasni, amikor kikerült a HVG-te a link, de nem jutottam végig, mindenki IS hibás, bíróság, ügyész, a másik igazgató helyettes, ő nem tehet semmiről, nem is tudott semmit, csak az irodát adta és nézte mi történik. Aha…

Majd gondolom ezt fogják lobogtatni, hogy Katika igazából egy hős…



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 171 — The Mathematician
Többször kéne m1 híradót nézni, tök jó! Kati tolhatna egy G-napot 😀
csipkelli
nekem elég a random meccsnézés közbeni 1 perces gyűlölet cunamik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Többször kéne m1 híradót nézni, tök jó! Kati tolhatna egy G-napot 😀
csipkelli
en szerintem eletemben eloszor latok ilyen hiradot, de nagyon durva mennyire ignoraljak ezt az egesz tortenetet, meg tuntetest ami tegnap volt 😀

2 hónapja
csipkelli 3 287
Többször kéne m1 híradót nézni, tök jó! Kati tolhatna egy G-napot 😀
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Na, Novák Kati breaking newst tol majd az M1-en
zacknorb
Az utódnak annyit, hogy menjen el Győzike születésnapi bulijára, ha meghívják.
csipkelli
nem győzike lesz az utód?
Negritis, a vajda
Nagy Feró épp ráér.

2 hónapja
csipkelli 3 287
Na, Novák Kati breaking newst tol majd az M1-en
zacknorb
Az utódnak annyit, hogy menjen el Győzike születésnapi bulijára, ha meghívják.
csipkelli
nem győzike lesz az utód?
Negritis, a vajda
A tanácsadó testületben van üresedés. Alekosz és Tóth Gabi talán nem mondanak nemet.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 171 — The Mathematician
Na, Novák Kati breaking newst tol majd az M1-en
zacknorb
Az utódnak annyit, hogy menjen el Győzike születésnapi bulijára, ha meghívják.
csipkelli
nem győzike lesz az utód?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csipkelli 3 287
Na, Novák Kati breaking newst tol majd az M1-en
zacknorb
Az utódnak annyit, hogy menjen el Győzike születésnapi bulijára, ha meghívják.
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Na, Novák Kati breaking newst tol majd az M1-en
zacknorb
szerintem megpróbálja majd kimagyarázni.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 825 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, Novák Kati breaking newst tol majd az M1-en

Szerkesztette: zacknorb
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 634 — Egyéb témák lakó
Micsoda szép kapcsolatok és pénzosztások, úgy látszik tényleg nem csak egy sima kis igazgatóhelyettesről volt itt szó:

 telex.hu/belfold/2024/02/09/k-endre-kegyelmi-ugy-erdely-kapcsolatok
Lúdas Solymi
Több forrásból hallottam hogy ez az erdélyi egyházközösségben betöltött prominens szerepe miatt kérte Balog Zoltán a kegyelmet.
Azóta ő lapít, mint szar a fűben. Aztán nem véletlen, hogy nemrég bejelentette Facebookon, hogy elvonul gondolkodni...
empty taxi
Ki a Balog? Hát gondolkodhat rendesen...az mèg ugye a szèp, hogy pletykák olyasmiről is szólnak, hogy ezt mondjuk egy közös takaró alatt kèrhette....😥😔😡😔
dande2
Semmilyen pletyka nincs. Tények vannak.

A családi értékek

2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Micsoda szép kapcsolatok és pénzosztások, úgy látszik tényleg nem csak egy sima kis igazgatóhelyettesről volt itt szó:

 telex.hu/belfold/2024/02/09/k-endre-kegyelmi-ugy-erdely-kapcsolatok
Lúdas Solymi
Több forrásból hallottam hogy ez az erdélyi egyházközösségben betöltött prominens szerepe miatt kérte Balog Zoltán a kegyelmet.
Azóta ő lapít, mint szar a fűben. Aztán nem véletlen, hogy nemrég bejelentette Facebookon, hogy elvonul gondolkodni...
empty taxi
Ki a Balog? Hát gondolkodhat rendesen...az mèg ugye a szèp, hogy pletykák olyasmiről is szólnak, hogy ezt mondjuk egy közös takaró alatt kèrhette....😥😔😡😔
2 hónapja
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Az ostoba ellenzék meg ünnepel majd holnap, mikor februárban majd leváltják a ringyót, pedig nekik az lett volna az érdekük, hogy minél később történjen ez meg. A választásokig pont kifullad🙈sztori😕
ozibozi
Az ellenzék mindenképpen ostoba. Bármi történjen. Ez alap. Ugye? (Ha leváltják Katit, akkor azért. Ha nem váltják le, akkor azért.)
nagylaza, főpohárnok
ha megelégednek a Kati leváltásával és nem mossák a tovább a szart a fideszre akkor igen ostoba
linkeltem nemrég ahogy a petya vagy a tóni épp egy pedofilvédő pappal parolázik
ott a kaleta ügy is most a novák
simán meg lehetne ezt járatni végig
Negritis, a vajda
Van egy olyan érzésem kenegethetik ezt a szart oda ahová akarják, elkötelezett Fidesz szavazókat nem ingatnak meg vele.
Kicsi a merítés, környezetemben lévő vidéki Fidesz szavazókat kérdeztem az ügyről.
-nem tud (nem akar róla tudni)
-tud, DE a baloldal...
-tud, DE K.E. nem pedofil csak...
-tud, nem szép dolog Novák Katalintól, DE igazából háttérinformácio nincs, biztos megvan az oka.

Jelzem a pedofiliát mind elitélte és a pedofiloknak a legsúlyosabb büntetést adná.
DE....
kittli
Az elkötelezett Fidesz szavazók már javában érdeklődnek (persze csak titokban), hogy nekik is jut-e a jóból, mert hát a fideszes pedo az nem pedo, csak nagyon szereti a gyerekeket. És könnyű úgy védekezni, hogy a fideszes nem lehet pedo, mert a legszigorúbb törvényt hozták a pedofília ellen "ever", ha közben a törvény úgy se sújt le rájuk....

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
2 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Közben posztolt K. Endre egy jó hosszút Facebookra, hogy ez boszorkányüldözés volt, amit Kati végre helyére tett.

Erre annyit szeretnék mondani, hogy a retkes kurva anyád, kedves Endre. Ilyenkor kicsit sajnálom, hogy nincs tényleg kivel elszámolni majd miután elpakoltál.

Egyébként valószínűleg az ő fejében ez teljesen rendben van, mert ugye a nagy mondókából teljesen kimaradt a kézzel írt cetli, amire a vád alapozva lett.
Gyurma Pappa
Ha valakinek alacsony lenne a vérnyomása

 www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=122094389054219254&id=61556577622742&ref=embed_post


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
MC12 New Orleans Saints 5 829
A Bayer-cikk is arra utal, hogy súlyosan kínos a történet a Fideszen belül is.
Szerintem Novák két héten belül lemond, de persze tévedhetek.

Schmitt Pál ügyénél némileg kínosabb Fidesz-szempontból, nemcsak a plágium és a pedofília közötti megítélésbeli különbségek miatt, hanem mert Schmittet úgy lehetett lemondatni, hogy utána 2 évig még semmilyen választás nem volt. most viszont mindjárt lesz.
Kampman
A Bayer-cikk is mutatja a menekülő utat. Nem mondom, hogy nem segítség ez a központ felől Katinak, hogy mit csináljon. Szerintem a saját tábor felé egy nagy, nyilvános, megkoreografált bocsánatkérés és egy nyamvadt indoklás szűken, de elég lehet. Az emberek alapvetően meg szeretnek bocsájtani, szeretik azt a morális állást, érzést, hogy én megbocsátok neked. A politikatörténetben se ez lenne az első ilyen kéztördelős bocsánatkérès. Persze, ez egy high risk döntés lenne, mert ha nem jön be, és az elutasítottság magas marad táboron belül is, na az kurva gáz lenne. És akkor a lemondás se segít mondjuk 3 hónap múlva.

Aztán persze simán benne van, hogy lemondatják. Az nem olyan nagy risk. Szar ma, szar holnap de egy év múlva senkit nem érdekel, ahogy Pali bá lemondása se érdekelt 14ben senkit.
MC12
Csak ehhez nem kellene a saját tábort tájékoztatni arról, hogy mi is történt? Mert eddig ez finoman szólva sem lett elmesélve mondjuk az MTV vagy az Origo közönségének…
somoskovig
Szeritnem elég, ha Novák elmeséli a sztorit. Az előhangolás megvolt, lásd Bayer-cikk.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
A Bayer-cikk is arra utal, hogy súlyosan kínos a történet a Fideszen belül is.
Szerintem Novák két héten belül lemond, de persze tévedhetek.

Schmitt Pál ügyénél némileg kínosabb Fidesz-szempontból, nemcsak a plágium és a pedofília közötti megítélésbeli különbségek miatt, hanem mert Schmittet úgy lehetett lemondatni, hogy utána 2 évig még semmilyen választás nem volt. most viszont mindjárt lesz.
Kampman
A Bayer-cikk is mutatja a menekülő utat. Nem mondom, hogy nem segítség ez a központ felől Katinak, hogy mit csináljon. Szerintem a saját tábor felé egy nagy, nyilvános, megkoreografált bocsánatkérés és egy nyamvadt indoklás szűken, de elég lehet. Az emberek alapvetően meg szeretnek bocsájtani, szeretik azt a morális állást, érzést, hogy én megbocsátok neked. A politikatörténetben se ez lenne az első ilyen kéztördelős bocsánatkérès. Persze, ez egy high risk döntés lenne, mert ha nem jön be, és az elutasítottság magas marad táboron belül is, na az kurva gáz lenne. És akkor a lemondás se segít mondjuk 3 hónap múlva.

Aztán persze simán benne van, hogy lemondatják. Az nem olyan nagy risk. Szar ma, szar holnap de egy év múlva senkit nem érdekel, ahogy Pali bá lemondása se érdekelt 14ben senkit.
MC12
Csak ehhez nem kellene a saját tábort tájékoztatni arról, hogy mi is történt? Mert eddig ez finoman szólva sem lett elmesélve mondjuk az MTV vagy az Origo közönségének…

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Micsoda szép kapcsolatok és pénzosztások, úgy látszik tényleg nem csak egy sima kis igazgatóhelyettesről volt itt szó:

 telex.hu/belfold/2024/02/09/k-endre-kegyelmi-ugy-erdely-kapcsolatok
Lúdas Solymi
Több forrásból hallottam hogy ez az erdélyi egyházközösségben betöltött prominens szerepe miatt kérte Balog Zoltán a kegyelmet.
Azóta ő lapít, mint szar a fűben. Aztán nem véletlen, hogy nemrég bejelentette Facebookon, hogy elvonul gondolkodni...
empty taxi
Végülis az egész rohadó katolikus egyház falazott évtizedekig az összes pedofilnak, így végülis ez csak a hagyományok folytatása.

Közben posztolt K. Endre egy jó hosszút Facebookra, hogy ez boszorkányüldözés volt, amit Kati végre helyére tett.

Erre annyit szeretnék mondani, hogy a retkes kurva anyád, kedves Endre. Ilyenkor kicsit sajnálom, hogy nincs tényleg kivel elszámolni majd miután elpakoltál.

Egyébként valószínűleg az ő fejében ez teljesen rendben van, mert ugye a nagy mondókából teljesen kimaradt a kézzel írt cetli, amire a vád alapozva lett.
Gyurma Pappa
A hazáért tette...