Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 505

De ha annyi pénzhez jutott, abból nem tudott okosan félretenni pár száz milliót, amiből azért kihúzza az élete hátralévő részében?
Mennyit kellett neki leadnia a főnökök felé? Hihetetlen nekem ez az egész.
Bruce
Régebben mondta egyszer valaki (talán Puzsér?) hogy vannak ezek a zseniális üzletemberek a nagy pénzekkel, aztán időnként eljönnek ilyen "igazság-pillanatok" amikor kiderül, hogy az a pénz kié valójában. Például amikor Lölő elvált, és a volt felesége kapott az ezermilliárdos vagyonból 1-2-3 mrd-ot. Hát azért, mert azt osztották meg, ami a sajátjuk volt, a többi meg nem az övék.

Andy Vajna hirtelen halála után sem az lett, hogy Timike megörökölt kompletten mindent, de nagyon nem. Azt kapta, ami ténylegesen Vajnáé volt, -az sem kevés,- de a kaszinó bizniszt nem tarthatta meg, Hivatalosan Garancsi és Szalay-Bobro vették át, amikor Bobro miniszter lett, tovább adta Hernádinak.

Az, hogy ilyen Balásy-féléknél mennyi pénz forgott, az egy dolog, hogy ebből mennyi volt a sajátja, az meg egy teljesen másik dolog.
Jan
Ugyan kérlek, Lölőnek sztem10 milliója se volt előtta kp-ban, nemhogy milliárdok.
Ott az asszonyt kifizették egy számára hatalmas összeggel, aminek ha nem basz a seggére, akkor egész életében vígan elvan és utazgathat jobbra-balra a mi szintünkön vagy egy kicsit fentebb.

Vajna/Palácsik Timike meg ofkorsz megörökölte az Andy vagyont, de azért az sztem nem akkora tétel mint amikről beszélünk, hisz Vajna is egy stróman lett, akárhogy is nézzük. Nagyon maximum neki is adtak egy jelentősebb összeget, amivel ellehet a jueszéjben.
Lúdas Solymi
Szerintem egyről beszélünk. A Mészáros birodalom ezermilliárdos vagyon, ha a sajátja lett volna, akkor a feleségének nem 1-2 mrd járt volna, hiszen ha nincs házassági szerződés, akkor a házasság alatt szerzett vagyon közös. Ebből látszik, hogy ennek a teljes vagyonnak csak milyen kis része, ami ténylegesen Lölőé.

Vajnánál pedig tudtommal úgy volt, hogy teljesen külön volt választva; az amerikai vagyon az ottani gyerekeié, a mo.-i vagyon örököse pedig a Timike. De itt is ugyanaz a helyzet mint Lölőnél, ami a nevén volt, annak csak kis része volt valójában az övé.
Jan
Nem egyről beszélünk.
Lölőnek effektíve nincs vagyona, max. az amit gázszereléssel magának összehozott, hiába van lepapírozva a többi. Így ő nem tudott az asszonynak adni 1-2mrd-t, hiába van az most így beállítva.

De végülis lényegtelen, majd elszámoltatják őt is.
Megnézném azt a kihallgatást, ügyvéd ide vagy oda, ahol beforgatják, bár a faszi magát forgatja be amint kinyitja a száját és gondolkodni akarna.
1 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan

De ha annyi pénzhez jutott, abból nem tudott okosan félretenni pár száz milliót, amiből azért kihúzza az élete hátralévő részében?
Mennyit kellett neki leadnia a főnökök felé? Hihetetlen nekem ez az egész.
Bruce
Régebben mondta egyszer valaki (talán Puzsér?) hogy vannak ezek a zseniális üzletemberek a nagy pénzekkel, aztán időnként eljönnek ilyen "igazság-pillanatok" amikor kiderül, hogy az a pénz kié valójában. Például amikor Lölő elvált, és a volt felesége kapott az ezermilliárdos vagyonból 1-2-3 mrd-ot. Hát azért, mert azt osztották meg, ami a sajátjuk volt, a többi meg nem az övék.

Andy Vajna hirtelen halála után sem az lett, hogy Timike megörökölt kompletten mindent, de nagyon nem. Azt kapta, ami ténylegesen Vajnáé volt, -az sem kevés,- de a kaszinó bizniszt nem tarthatta meg, Hivatalosan Garancsi és Szalay-Bobro vették át, amikor Bobro miniszter lett, tovább adta Hernádinak.

Az, hogy ilyen Balásy-féléknél mennyi pénz forgott, az egy dolog, hogy ebből mennyi volt a sajátja, az meg egy teljesen másik dolog.
Jan
Ugyan kérlek, Lölőnek sztem10 milliója se volt előtta kp-ban, nemhogy milliárdok.
Ott az asszonyt kifizették egy számára hatalmas összeggel, aminek ha nem basz a seggére, akkor egész életében vígan elvan és utazgathat jobbra-balra a mi szintünkön vagy egy kicsit fentebb.

Vajna/Palácsik Timike meg ofkorsz megörökölte az Andy vagyont, de azért az sztem nem akkora tétel mint amikről beszélünk, hisz Vajna is egy stróman lett, akárhogy is nézzük. Nagyon maximum neki is adtak egy jelentősebb összeget, amivel ellehet a jueszéjben.
Lúdas Solymi
Szerintem egyről beszélünk. A Mészáros birodalom ezermilliárdos vagyon, ha a sajátja lett volna, akkor a feleségének nem 1-2 mrd járt volna, hiszen ha nincs házassági szerződés, akkor a házasság alatt szerzett vagyon közös. Ebből látszik, hogy ennek a teljes vagyonnak csak milyen kis része, ami ténylegesen Lölőé.

Vajnánál pedig tudtommal úgy volt, hogy teljesen külön volt választva; az amerikai vagyon az ottani gyerekeié, a mo.-i vagyon örököse pedig a Timike. De itt is ugyanaz a helyzet mint Lölőnél, ami a nevén volt, annak csak kis része volt valójában az övé.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
1 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 832
 444.hu/2026/05/05/a-k-monitor-kiszamolta-sok-valasztokeruletben-hajszalpontosan-100-millio-jutott-az-nka-feketekasszas-tamogatasabol

Nahát.

„A kiosztott pénzek ugyanis sok esetben hajszálpontosan, pöccre 100 millió forintot tettek ki, pár esetben pedig éppenhogy alatta maradtak. Lássuk be: semmi sem indokolja a választókerületi alapú, fillérre kiszámolt pénzosztást, kivéve, ha egy előre meghatározott kampánykeretről van szó”

Ejj.

Vajon Balázsunk leüli vagy beterhel majd másokat?
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Mi okoz örömet?
resistance is futile
"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.

Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.

Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
es meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.

mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi
Vadászatokat ki ne hagyd!

Ismerek olyan NER huszárokat, aki rendszeresen évi 30-50M-t költenek csak vadászatra.
Jan
na, ha van még önálló állatfajta, akkor az a neres vadász.
resistance is futile
ez vmi kadari eleterzes utoelete, hogy akkor vagy vki ha vadaszol vagy legalabb vadaszaton veszel reszt.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
- vacsora (legyen mondjuk ne valami nagyon fancy, csak a Pingrumba), koktélozással: 40.000

Gyurma Pappa
azt hittem a felesegednek jobb izlese van mint a Pingrumba. sztem nem egy tul jo libanoni etterem. bar en Libanonon kivul meg nem nagyon talalkoztam jo libanoni etteremmel.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 832
Mi okoz örömet?
resistance is futile
"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.

Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.

Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
es meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.

mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi
Vadászatokat ki ne hagyd!

Ismerek olyan NER huszárokat, aki rendszeresen évi 30-50M-t költenek csak vadászatra.
Jan
na, ha van még önálló állatfajta, akkor az a neres vadász.
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 505

De ha annyi pénzhez jutott, abból nem tudott okosan félretenni pár száz milliót, amiből azért kihúzza az élete hátralévő részében?
Mennyit kellett neki leadnia a főnökök felé? Hihetetlen nekem ez az egész.
Bruce
Régebben mondta egyszer valaki (talán Puzsér?) hogy vannak ezek a zseniális üzletemberek a nagy pénzekkel, aztán időnként eljönnek ilyen "igazság-pillanatok" amikor kiderül, hogy az a pénz kié valójában. Például amikor Lölő elvált, és a volt felesége kapott az ezermilliárdos vagyonból 1-2-3 mrd-ot. Hát azért, mert azt osztották meg, ami a sajátjuk volt, a többi meg nem az övék.

Andy Vajna hirtelen halála után sem az lett, hogy Timike megörökölt kompletten mindent, de nagyon nem. Azt kapta, ami ténylegesen Vajnáé volt, -az sem kevés,- de a kaszinó bizniszt nem tarthatta meg, Hivatalosan Garancsi és Szalay-Bobro vették át, amikor Bobro miniszter lett, tovább adta Hernádinak.

Az, hogy ilyen Balásy-féléknél mennyi pénz forgott, az egy dolog, hogy ebből mennyi volt a sajátja, az meg egy teljesen másik dolog.
Jan
Ugyan kérlek, Lölőnek sztem10 milliója se volt előtta kp-ban, nemhogy milliárdok.
Ott az asszonyt kifizették egy számára hatalmas összeggel, aminek ha nem basz a seggére, akkor egész életében vígan elvan és utazgathat jobbra-balra a mi szintünkön vagy egy kicsit fentebb.

Vajna/Palácsik Timike meg ofkorsz megörökölte az Andy vagyont, de azért az sztem nem akkora tétel mint amikről beszélünk, hisz Vajna is egy stróman lett, akárhogy is nézzük. Nagyon maximum neki is adtak egy jelentősebb összeget, amivel ellehet a jueszéjben.
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 049 — zászló zászló szív
Maradjunk annyiban, hogy csak az a low budget verzió, amit itt fiktív leírtam, az egy fiktív ismerősömnek - nyugodjon békében azóta - a heti rutin volt évekig fiktíven.

Plusz a külföldi történetek.
resistance is futile
Most ehhez még ez sem kell. Ha valaki teljesen normálisan él, de szeretne kimozdulni, most gyerekek nélkül, csak az asszonnyal (fiktív, ofc):
- reggeli: kézműves helyen, kávé, frissen csavart minden is: 20.000
- rudas: 30.000 + 15.000 fogyasztás
- pékség, kávé, délután üdítő: 10.000
- Aréna, kávé, mozi, valami on sale ruha: 50.000
- vacsora (legyen mondjuk ne valami nagyon fancy, csak a Pingrumba), koktélozással: 40.000
- kettesben buli, iszogatás: 30.000 simán
- taxi: 10.000
Ott vagy, hogy 200.000 elment, és igazából 0 drog, 0 kurvázás, csak annyi hogy nem a legolcsóbb helyekre mentél, és nem nézted, hogy mire költesz.

Na, NER-es feleségeknél ott kezdődik (itt, Pécsett!), hogy hétfőn 150.000-ért rendeli házhoz a belvárosban a Bortársaságtól a borcsomagot (szó szerint, egy utcára laknak a bolttól), és pénteken (mert buli lesz) 300.000. És ez egy random hét volt (talán szeptember-október). És, hogy honnan tudom? MERT "DICSEKSZIK" VELE. Igazából, csak úgy meséli (teli hangon, az óvoda előtt).

Elképesztően drágán tudnak emberek élni. Még a legkonszolidáltabbak is simán dobálnak ki havi 2-3 milliót csak arra, hogy szerintünk MEGÉLJENEK. Abszolút nem érzik luxusnak a minden este éttermet vagy a heti 2-3 ruhavásárlást. Ez az alap. És még egyszer: ezek közel sem keresnek annyit, mint egy Balásy.

1 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Mi okoz örömet?
resistance is futile
"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.

Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.

Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
es meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.

mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi
Vadászatokat ki ne hagyd!

Ismerek olyan NER huszárokat, aki rendszeresen évi 30-50M-t költenek csak vadászatra.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 975 — The Mathematician
 444.hu/2026/05/05/orban-viktor-a-dpk-teljes-halozata-a-nemzeti-oldal-megujulasanak-egyik-fontos-pillere

Gyurma Pappa
en minden ilyen hirnek orulok. van remeny, hogy tovabbra sem ertik.
csebi
nemtom miért küld haver ilyet nekem, de tényleg nem értik

 www.facebook.com/reel/959994406621131

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
 444.hu/2026/05/05/orban-viktor-a-dpk-teljes-halozata-a-nemzeti-oldal-megujulasanak-egyik-fontos-pillere

Gyurma Pappa
en minden ilyen hirnek orulok. van remeny, hogy tovabbra sem ertik.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 832
Mi okoz örömet?
resistance is futile
"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.

Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.

Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
es meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.

mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi
Ezek jó eséllyel külföldön mentek. Kicsi ez az ország, még ha le is kell adni a telót a kapuban, a pletykák körbe-körbe jártak volna.
Dzsokijuing
hidd el, voltak olyan hulyek, akik nem.

de igen azt elfelejtettem hozzatenni, hogy es ez csak ami Magyarorszagon megy. de ezek az arcok siman nyomtak ugyanezt csak durvabban Dubajban, Monacoban meg New Yorkban. ahol meg aztan szorozd fel ezeket a vegtelennel. ahogy azta Hanni meg Amade fentebb irta mar.
ilyen eletszinvonalon aztan gyorsan elporog az a penz. foleg, ha az asszony (meg a szereto) is elmegy ezeken a helyeken bevasarolni mikozben te golfoztal.
nyilvan nem minden hetvegen, de egy evben tobbszor lazan.
csebi
Maradjunk annyiban, hogy csak az a low budget verzió, amit itt fiktív leírtam, az egy fiktív ismerősömnek - nyugodjon békében azóta - a heti rutin volt évekig fiktíven.

Plusz a külföldi történetek.

Nekem is JC haverja mesélte.

Szerkesztette: resistance is futile
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 049 — zászló zászló szív
 444.hu/2026/05/05/orban-viktor-a-dpk-teljes-halozata-a-nemzeti-oldal-megujulasanak-egyik-fontos-pillere


1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
ja es mondanom sem kell, hogy mindezt JC haverja meselte nekem.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Akkor átfogalmazom a kérdést:
Balásynak melyik problémáját és miként oldja meg ez a kontrollos ajándékozásosdi?
Őszentsége Sobri Jóska
Balásy problémáját nem, de az 500 munkavállaló problémáját talán igen.
És itt nem arról van szó, hogy jó talpasként továbbra is ők viszik a kormányzati kommunikációt, hanem pl. arról, hogy egy darabig még nem szakad meg a TB.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Mi okoz örömet?
resistance is futile
"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.

Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.

Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
es meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.

mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi
Ezek jó eséllyel külföldön mentek. Kicsi ez az ország, még ha le is kell adni a telót a kapuban, a pletykák körbe-körbe jártak volna.
Dzsokijuing
hidd el, voltak olyan hulyek, akik nem.

de igen azt elfelejtettem hozzatenni, hogy es ez csak ami Magyarorszagon megy. de ezek az arcok siman nyomtak ugyanezt csak durvabban Dubajban, Monacoban meg New Yorkban. ahol meg aztan szorozd fel ezeket a vegtelennel. ahogy azta Hanni meg Amade fentebb irta mar.
ilyen eletszinvonalon aztan gyorsan elporog az a penz. foleg, ha az asszony (meg a szereto) is elmegy ezeken a helyeken bevasarolni mikozben te golfoztal.
nyilvan nem minden hetvegen, de egy evben tobbszor lazan.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor átfogalmazom a kérdést:
Balásynak melyik problémáját és miként oldja meg ez a kontrollos ajándékozásosdi?
Őszentsége Sobri Jóska
nem tudhatjuk, mivel nem ismerjük a teljes képet.
resistance is futile
Van olyan probléma amire ez a megoldás szerinted?
Mintha azt latnám, hogy sírós arccal banánt tolsz a füledbe és közben Britney Spearst énekelsz norvégul. Nem ismerem a teljes képet, de ez nem tűnik semmire se megoldásnak.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezt megnézném egy Tiktok videón 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 505
Mi okoz örömet?
...
Do the math.
resistance is futile
Ennek volt egy Igazságos Izom Tibor fílingje 😊

És baszki, lett új poszt márciusban 😀

 izomtibi.hu/

Szerkesztette: Lúdas Solymi
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Akkor átfogalmazom a kérdést:
Balásynak melyik problémáját és miként oldja meg ez a kontrollos ajándékozásosdi?
Őszentsége Sobri Jóska
nem tudhatjuk, mivel nem ismerjük a teljes képet.
resistance is futile
Van olyan probléma amire ez a megoldás szerinted?
Mintha azt latnám, hogy sírós arccal banánt tolsz a füledbe és közben Britney Spearst énekelsz norvégul. Nem ismerem a teljes képet, de ez nem tűnik semmire se megoldásnak.

1 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Akkor átfogalmazom a kérdést:
Balásynak melyik problémáját és miként oldja meg ez a kontrollos ajándékozásosdi?
Őszentsége Sobri Jóska
Nyilván nem ennyiből áll az egész, mert ennek valóban nem lenne értelme. De szerintem az nagyon nem véletlen, hogy a full tizsa kötődésű kontroll-hoz ment ezt az egészet bejelenteni a függetlenek helyett. Kb biztos vagyok benne, h van itt már valami deal amiről még nem tudunk.
1 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 832
Akkor átfogalmazom a kérdést:
Balásynak melyik problémáját és miként oldja meg ez a kontrollos ajándékozásosdi?
Őszentsége Sobri Jóska
nem tudhatjuk, mivel nem ismerjük a teljes képet.
1 hónapja
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
 youtu.be/cslzmXaC51M?is=hiQZRXrWr3JwQDaf

WTF

Interjút adott a Kontrollnak Balásy Gyula, a NER kedvenc médiavállalkozója, aki bejelentette, hogy a mai napon egy közjegyző előtt aláírt okiratban lemondott valamennyi rendezvényszervező, kommunikációs és médiacégében birtokolt tulajdonrészéről, és azokat átadja az állam részére.
Gyurma Pappa
aztakurva
atapapa
Fuh baszki…
Cowboykarcsi90
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Akkor átfogalmazom a kérdést:
Balásynak melyik problémáját és miként oldja meg ez a kontrollos ajándékozásosdi?

1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Mi okoz örömet?
resistance is futile
"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.

Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.

Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
es meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.

mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi
Ezek jó eséllyel külföldön mentek. Kicsi ez az ország, még ha le is kell adni a telót a kapuban, a pletykák körbe-körbe jártak volna.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 832
Mi okoz örömet?
resistance is futile
"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.

Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.

Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
es meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.

mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi
szegényes a fantáziám