Politika
63 feliratkozó
1 hónapja
Nem egyről beszélünk.Szerintem egyről beszélünk. A Mészáros birodalom ezermilliárdos vagyon, ha a sajátja lett volna, akkor a feleségének nem 1-2 mrd járt volna, hiszen ha nincs házassági szerződés, akkor a házasság alatt szerzett vagyon közös. Ebből látszik, hogy ennek a teljes vagyonnak csak milyen kis része, ami ténylegesen Lölőé.Ugyan kérlek, Lölőnek sztem10 milliója se volt előtta kp-ban, nemhogy milliárdok.Régebben mondta egyszer valaki (talán Puzsér?) hogy vannak ezek a zseniális üzletemberek a nagy pénzekkel, aztán időnként eljönnek ilyen "igazság-pillanatok" amikor kiderül, hogy az a pénz kié valójában. Például amikor Lölő elvált, és a volt felesége kapott az ezermilliárdos vagyonból 1-2-3 mrd-ot. Hát azért, mert azt osztották meg, ami a sajátjuk volt, a többi meg nem az övék.
De ha annyi pénzhez jutott, abból nem tudott okosan félretenni pár száz milliót, amiből azért kihúzza az élete hátralévő részében?
Mennyit kellett neki leadnia a főnökök felé? Hihetetlen nekem ez az egész.
Bruce
Andy Vajna hirtelen halála után sem az lett, hogy Timike megörökölt kompletten mindent, de nagyon nem. Azt kapta, ami ténylegesen Vajnáé volt, -az sem kevés,- de a kaszinó bizniszt nem tarthatta meg, Hivatalosan Garancsi és Szalay-Bobro vették át, amikor Bobro miniszter lett, tovább adta Hernádinak.
Az, hogy ilyen Balásy-féléknél mennyi pénz forgott, az egy dolog, hogy ebből mennyi volt a sajátja, az meg egy teljesen másik dolog.
Jan
Ott az asszonyt kifizették egy számára hatalmas összeggel, aminek ha nem basz a seggére, akkor egész életében vígan elvan és utazgathat jobbra-balra a mi szintünkön vagy egy kicsit fentebb.
Vajna/Palácsik Timike meg ofkorsz megörökölte az Andy vagyont, de azért az sztem nem akkora tétel mint amikről beszélünk, hisz Vajna is egy stróman lett, akárhogy is nézzük. Nagyon maximum neki is adtak egy jelentősebb összeget, amivel ellehet a jueszéjben.
Lúdas Solymi
Vajnánál pedig tudtommal úgy volt, hogy teljesen külön volt választva; az amerikai vagyon az ottani gyerekeié, a mo.-i vagyon örököse pedig a Timike. De itt is ugyanaz a helyzet mint Lölőnél, ami a nevén volt, annak csak kis része volt valójában az övé.
Jan
Lölőnek effektíve nincs vagyona, max. az amit gázszereléssel magának összehozott, hiába van lepapírozva a többi. Így ő nem tudott az asszonynak adni 1-2mrd-t, hiába van az most így beállítva.
De végülis lényegtelen, majd elszámoltatják őt is.
Megnézném azt a kihallgatást, ügyvéd ide vagy oda, ahol beforgatják, bár a faszi magát forgatja be amint kinyitja a száját és gondolkodni akarna.
1 hónapja
Szerintem egyről beszélünk. A Mészáros birodalom ezermilliárdos vagyon, ha a sajátja lett volna, akkor a feleségének nem 1-2 mrd járt volna, hiszen ha nincs házassági szerződés, akkor a házasság alatt szerzett vagyon közös. Ebből látszik, hogy ennek a teljes vagyonnak csak milyen kis része, ami ténylegesen Lölőé.Ugyan kérlek, Lölőnek sztem10 milliója se volt előtta kp-ban, nemhogy milliárdok.Régebben mondta egyszer valaki (talán Puzsér?) hogy vannak ezek a zseniális üzletemberek a nagy pénzekkel, aztán időnként eljönnek ilyen "igazság-pillanatok" amikor kiderül, hogy az a pénz kié valójában. Például amikor Lölő elvált, és a volt felesége kapott az ezermilliárdos vagyonból 1-2-3 mrd-ot. Hát azért, mert azt osztották meg, ami a sajátjuk volt, a többi meg nem az övék.
De ha annyi pénzhez jutott, abból nem tudott okosan félretenni pár száz milliót, amiből azért kihúzza az élete hátralévő részében?
Mennyit kellett neki leadnia a főnökök felé? Hihetetlen nekem ez az egész.
Bruce
Andy Vajna hirtelen halála után sem az lett, hogy Timike megörökölt kompletten mindent, de nagyon nem. Azt kapta, ami ténylegesen Vajnáé volt, -az sem kevés,- de a kaszinó bizniszt nem tarthatta meg, Hivatalosan Garancsi és Szalay-Bobro vették át, amikor Bobro miniszter lett, tovább adta Hernádinak.
Az, hogy ilyen Balásy-féléknél mennyi pénz forgott, az egy dolog, hogy ebből mennyi volt a sajátja, az meg egy teljesen másik dolog.
Jan
Ott az asszonyt kifizették egy számára hatalmas összeggel, aminek ha nem basz a seggére, akkor egész életében vígan elvan és utazgathat jobbra-balra a mi szintünkön vagy egy kicsit fentebb.
Vajna/Palácsik Timike meg ofkorsz megörökölte az Andy vagyont, de azért az sztem nem akkora tétel mint amikről beszélünk, hisz Vajna is egy stróman lett, akárhogy is nézzük. Nagyon maximum neki is adtak egy jelentősebb összeget, amivel ellehet a jueszéjben.
Lúdas Solymi
Vajnánál pedig tudtommal úgy volt, hogy teljesen külön volt választva; az amerikai vagyon az ottani gyerekeié, a mo.-i vagyon örököse pedig a Timike. De itt is ugyanaz a helyzet mint Lölőnél, ami a nevén volt, annak csak kis része volt valójában az övé.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
1 hónapja
444.hu/2026/05/05/a-k-monitor-kiszamolta-sok-valasztokeruletben-hajszalpontosan-100-millio-jutott-az-nka-feketekasszas-tamogatasabolNahát.
„A kiosztott pénzek ugyanis sok esetben hajszálpontosan, pöccre 100 millió forintot tettek ki, pár esetben pedig éppenhogy alatta maradtak. Lássuk be: semmi sem indokolja a választókerületi alapú, fillérre kiszámolt pénzosztást, kivéve, ha egy előre meghatározott kampánykeretről van szó”
Ejj.
Vajon Balázsunk leüli vagy beterhel majd másokat?
1 hónapja
ez vmi kadari eleterzes utoelete, hogy akkor vagy vki ha vadaszol vagy legalabb vadaszaton veszel reszt.na, ha van még önálló állatfajta, akkor az a neres vadász.Vadászatokat ki ne hagyd!es meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.Mi okoz örömet?"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.
resistance is futile
Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi
Ismerek olyan NER huszárokat, aki rendszeresen évi 30-50M-t költenek csak vadászatra.
Jan
resistance is futile
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
- vacsora (legyen mondjuk ne valami nagyon fancy, csak a Pingrumba), koktélozással: 40.000azt hittem a felesegednek jobb izlese van mint a Pingrumba. sztem nem egy tul jo libanoni etterem. bar en Libanonon kivul meg nem nagyon talalkoztam jo libanoni etteremmel.
Gyurma Pappa
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
na, ha van még önálló állatfajta, akkor az a neres vadász.Vadászatokat ki ne hagyd!es meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.Mi okoz örömet?"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.
resistance is futile
Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi
Ismerek olyan NER huszárokat, aki rendszeresen évi 30-50M-t költenek csak vadászatra.
Jan
1 hónapja
Ugyan kérlek, Lölőnek sztem10 milliója se volt előtta kp-ban, nemhogy milliárdok.Régebben mondta egyszer valaki (talán Puzsér?) hogy vannak ezek a zseniális üzletemberek a nagy pénzekkel, aztán időnként eljönnek ilyen "igazság-pillanatok" amikor kiderül, hogy az a pénz kié valójában. Például amikor Lölő elvált, és a volt felesége kapott az ezermilliárdos vagyonból 1-2-3 mrd-ot. Hát azért, mert azt osztották meg, ami a sajátjuk volt, a többi meg nem az övék.
De ha annyi pénzhez jutott, abból nem tudott okosan félretenni pár száz milliót, amiből azért kihúzza az élete hátralévő részében?
Mennyit kellett neki leadnia a főnökök felé? Hihetetlen nekem ez az egész.
Bruce
Andy Vajna hirtelen halála után sem az lett, hogy Timike megörökölt kompletten mindent, de nagyon nem. Azt kapta, ami ténylegesen Vajnáé volt, -az sem kevés,- de a kaszinó bizniszt nem tarthatta meg, Hivatalosan Garancsi és Szalay-Bobro vették át, amikor Bobro miniszter lett, tovább adta Hernádinak.
Az, hogy ilyen Balásy-féléknél mennyi pénz forgott, az egy dolog, hogy ebből mennyi volt a sajátja, az meg egy teljesen másik dolog.
Jan
Ott az asszonyt kifizették egy számára hatalmas összeggel, aminek ha nem basz a seggére, akkor egész életében vígan elvan és utazgathat jobbra-balra a mi szintünkön vagy egy kicsit fentebb.
Vajna/Palácsik Timike meg ofkorsz megörökölte az Andy vagyont, de azért az sztem nem akkora tétel mint amikről beszélünk, hisz Vajna is egy stróman lett, akárhogy is nézzük. Nagyon maximum neki is adtak egy jelentősebb összeget, amivel ellehet a jueszéjben.
1 hónapja
Maradjunk annyiban, hogy csak az a low budget verzió, amit itt fiktív leírtam, az egy fiktív ismerősömnek - nyugodjon békében azóta - a heti rutin volt évekig fiktíven.Most ehhez még ez sem kell. Ha valaki teljesen normálisan él, de szeretne kimozdulni, most gyerekek nélkül, csak az asszonnyal (fiktív, ofc):
Plusz a külföldi történetek.
resistance is futile
- reggeli: kézműves helyen, kávé, frissen csavart minden is: 20.000
- rudas: 30.000 + 15.000 fogyasztás
- pékség, kávé, délután üdítő: 10.000
- Aréna, kávé, mozi, valami on sale ruha: 50.000
- vacsora (legyen mondjuk ne valami nagyon fancy, csak a Pingrumba), koktélozással: 40.000
- kettesben buli, iszogatás: 30.000 simán
- taxi: 10.000
Ott vagy, hogy 200.000 elment, és igazából 0 drog, 0 kurvázás, csak annyi hogy nem a legolcsóbb helyekre mentél, és nem nézted, hogy mire költesz.
Na, NER-es feleségeknél ott kezdődik (itt, Pécsett!), hogy hétfőn 150.000-ért rendeli házhoz a belvárosban a Bortársaságtól a borcsomagot (szó szerint, egy utcára laknak a bolttól), és pénteken (mert buli lesz) 300.000. És ez egy random hét volt (talán szeptember-október). És, hogy honnan tudom? MERT "DICSEKSZIK" VELE. Igazából, csak úgy meséli (teli hangon, az óvoda előtt).
Elképesztően drágán tudnak emberek élni. Még a legkonszolidáltabbak is simán dobálnak ki havi 2-3 milliót csak arra, hogy szerintünk MEGÉLJENEK. Abszolút nem érzik luxusnak a minden este éttermet vagy a heti 2-3 ruhavásárlást. Ez az alap. És még egyszer: ezek közel sem keresnek annyit, mint egy Balásy.

1 hónapja
Vadászatokat ki ne hagyd!es meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.Mi okoz örömet?"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.
resistance is futile
Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi
Ismerek olyan NER huszárokat, aki rendszeresen évi 30-50M-t költenek csak vadászatra.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
1 hónapja
nemtom miért küld haver ilyet nekem, de tényleg nem értik444.hu/2026/05/05/orban-viktor-a-dpk-teljes-halozata-a-nemzeti-oldal-megujulasanak-egyik-fontos-pillereen minden ilyen hirnek orulok. van remeny, hogy tovabbra sem ertik.
Gyurma Pappa
csebi
www.facebook.com/reel/959994406621131
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
444.hu/2026/05/05/orban-viktor-a-dpk-teljes-halozata-a-nemzeti-oldal-megujulasanak-egyik-fontos-pillereen minden ilyen hirnek orulok. van remeny, hogy tovabbra sem ertik.
Gyurma Pappa
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Maradjunk annyiban, hogy csak az a low budget verzió, amit itt fiktív leírtam, az egy fiktív ismerősömnek - nyugodjon békében azóta - a heti rutin volt évekig fiktíven.hidd el, voltak olyan hulyek, akik nem.Ezek jó eséllyel külföldön mentek. Kicsi ez az ország, még ha le is kell adni a telót a kapuban, a pletykák körbe-körbe jártak volna.es meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.Mi okoz örömet?"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.
resistance is futile
Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi
Dzsokijuing
de igen azt elfelejtettem hozzatenni, hogy es ez csak ami Magyarorszagon megy. de ezek az arcok siman nyomtak ugyanezt csak durvabban Dubajban, Monacoban meg New Yorkban. ahol meg aztan szorozd fel ezeket a vegtelennel. ahogy azta Hanni meg Amade fentebb irta mar.
ilyen eletszinvonalon aztan gyorsan elporog az a penz. foleg, ha az asszony (meg a szereto) is elmegy ezeken a helyeken bevasarolni mikozben te golfoztal.
nyilvan nem minden hetvegen, de egy evben tobbszor lazan.
csebi
Plusz a külföldi történetek.
Nekem is JC haverja mesélte.
Szerkesztette: resistance is futile
1 hónapja
ja es mondanom sem kell, hogy mindezt JC haverja meselte nekem.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Akkor átfogalmazom a kérdést:Balásy problémáját nem, de az 500 munkavállaló problémáját talán igen.
Balásynak melyik problémáját és miként oldja meg ez a kontrollos ajándékozásosdi?
Őszentsége Sobri Jóska
És itt nem arról van szó, hogy jó talpasként továbbra is ők viszik a kormányzati kommunikációt, hanem pl. arról, hogy egy darabig még nem szakad meg a TB.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
hidd el, voltak olyan hulyek, akik nem.Ezek jó eséllyel külföldön mentek. Kicsi ez az ország, még ha le is kell adni a telót a kapuban, a pletykák körbe-körbe jártak volna.es meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.Mi okoz örömet?"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.
resistance is futile
Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi
Dzsokijuing
de igen azt elfelejtettem hozzatenni, hogy es ez csak ami Magyarorszagon megy. de ezek az arcok siman nyomtak ugyanezt csak durvabban Dubajban, Monacoban meg New Yorkban. ahol meg aztan szorozd fel ezeket a vegtelennel. ahogy azta Hanni meg Amade fentebb irta mar.
ilyen eletszinvonalon aztan gyorsan elporog az a penz. foleg, ha az asszony (meg a szereto) is elmegy ezeken a helyeken bevasarolni mikozben te golfoztal.
nyilvan nem minden hetvegen, de egy evben tobbszor lazan.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Ezt megnézném egy Tiktok videón 😊Van olyan probléma amire ez a megoldás szerinted?Akkor átfogalmazom a kérdést:nem tudhatjuk, mivel nem ismerjük a teljes képet.
Balásynak melyik problémáját és miként oldja meg ez a kontrollos ajándékozásosdi?
Őszentsége Sobri Jóska
resistance is futile
Mintha azt latnám, hogy sírós arccal banánt tolsz a füledbe és közben Britney Spearst énekelsz norvégul. Nem ismerem a teljes képet, de ez nem tűnik semmire se megoldásnak.
Őszentsége Sobri Jóska

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Mi okoz örömet?Ennek volt egy Igazságos Izom Tibor fílingje 😊
...
Do the math.
resistance is futile
És baszki, lett új poszt márciusban 😀
izomtibi.hu/
Szerkesztette: Lúdas Solymi
1 hónapja
Van olyan probléma amire ez a megoldás szerinted?Akkor átfogalmazom a kérdést:nem tudhatjuk, mivel nem ismerjük a teljes képet.
Balásynak melyik problémáját és miként oldja meg ez a kontrollos ajándékozásosdi?
Őszentsége Sobri Jóska
resistance is futile
Mintha azt latnám, hogy sírós arccal banánt tolsz a füledbe és közben Britney Spearst énekelsz norvégul. Nem ismerem a teljes képet, de ez nem tűnik semmire se megoldásnak.
1 hónapja
Akkor átfogalmazom a kérdést:Nyilván nem ennyiből áll az egész, mert ennek valóban nem lenne értelme. De szerintem az nagyon nem véletlen, hogy a full tizsa kötődésű kontroll-hoz ment ezt az egészet bejelenteni a függetlenek helyett. Kb biztos vagyok benne, h van itt már valami deal amiről még nem tudunk.
Balásynak melyik problémáját és miként oldja meg ez a kontrollos ajándékozásosdi?
Őszentsége Sobri Jóska
1 hónapja
Akkor átfogalmazom a kérdést:nem tudhatjuk, mivel nem ismerjük a teljes képet.
Balásynak melyik problémáját és miként oldja meg ez a kontrollos ajándékozásosdi?
Őszentsége Sobri Jóska
1 hónapja
Fuh baszki…youtu.be/cslzmXaC51M?is=hiQZRXrWr3JwQDafaztakurva
WTF
Interjút adott a Kontrollnak Balásy Gyula, a NER kedvenc médiavállalkozója, aki bejelentette, hogy a mai napon egy közjegyző előtt aláírt okiratban lemondott valamennyi rendezvényszervező, kommunikációs és médiacégében birtokolt tulajdonrészéről, és azokat átadja az állam részére.
Gyurma Pappa
atapapa
Cowboykarcsi90
1 hónapja
Akkor átfogalmazom a kérdést:Balásynak melyik problémáját és miként oldja meg ez a kontrollos ajándékozásosdi?
1 hónapja
Ezek jó eséllyel külföldön mentek. Kicsi ez az ország, még ha le is kell adni a telót a kapuban, a pletykák körbe-körbe jártak volna.es meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.Mi okoz örömet?"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.
resistance is futile
Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
szegényes a fantáziámes meg ez egy visszafogott napi koltes volt, amit leirt.Bizony ám. Abba bele se menjünk, hogy ez ezek arcok, ezt a manővert mennyiből hozhatták le Monaco felsőn pont ugyanígy.Mi okoz örömet?"Így mulat a magyar elit", még ehhez sincs stílusuk.
resistance is futile
Egyébként kiegészíteném ezt a sztorit úgy, hogy az egész kimásolható és opcionálisan beilleszthető Dubai, Malé, Como bármelyikébe 1-2 nullával kiegészítve az árazást. Do the math.
Hanni
Ezért mondom, 1-2 mrd lófasz azon a szinten.
resistance is futile
mert az igazi buli az nem a Dojoban van. hanem vmeik kastelyban. ahova te fizeted be az escort csapatot. plusz a felszolgalo szemelyzet.
es kb evente ha nem hozol ossze 3-4 ilyen bulit sajat penzbol akkor nem fognak hivni es nem jonnek el mikor ujra grundolsz egy ilyen bulit. marpedig egy ilyen buli nem, hogy 1 hanem 4-5 millabol nem all meg.
csebi