Politika

44 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
nincs is facebook kinaban 😊
én amúgy a kontentre gondoltam, gyakorlatilag agyrákot kapok annyira kellemetlen a "humor" ezekben a videokban. de ezzel a formátummal már a vinenál is gondom volt.
rokaur
Bárhol feljött ez a hír kommentelhető felületen tegnap óta, a hozzászólások nagyrésze erre a rendkívül objektív megállapításra korlátozódik.
"hELyeS MinDEnhOl eZt kÉne".
Nyilván az emberek nagyrésze el sem olvassa a hírt, hogy épp milyen indok van mögötte, csak felül az internetes plebhate vonatra és nagyon ért hozzá egyből.

Csak tudnám ki a faszom kényszeríti őket, hogy TikTokozzanak.
Hanni
sztem elég sok olyan content van bármilyen formában minden ember számára amitől a falra mászik és zsigeri dolog hogy be kéne tiltani

csak épp itt jön elő a "bezzeg az én időmben", "ezek a mai fiatalok" ....

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
nincs is facebook kinaban 😊
én amúgy a kontentre gondoltam, gyakorlatilag agyrákot kapok annyira kellemetlen a "humor" ezekben a videokban. de ezzel a formátummal már a vinenál is gondom volt.
rokaur
Bárhol feljött ez a hír kommentelhető felületen tegnap óta, a hozzászólások nagyrésze erre a rendkívül objektív megállapításra korlátozódik.
"hELyeS MinDEnhOl eZt kÉne".
Nyilván az emberek nagyrésze el sem olvassa a hírt, hogy épp milyen indok van mögötte, csak felül az internetes plebhate vonatra és nagyon ért hozzá egyből.

Csak tudnám ki a faszom kényszeríti őket, hogy TikTokozzanak.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Péterfalvi Attila Facebook-törvényt kér a kormánytól

Kedvenc részem:
"Ha a politikai kampány hajrájában a személyes profilokat tömegesen letiltják, megbéníthatják a kormányzati erőt, és erre komoly esély is van a következő választáson."

😀😀😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
Trump meg közben betiltja Amerikában a Tiktokot 😊
warr_b
az egész világon be kellene 😀
rokaur
miért? a kontent miatt? akkor jöhet utána a youtube, internet, tv, könyv, zene és minden más ...
Negritis
Kínai kézben van az egész, fura hogy ez a sztori nincs meg
r.baggio
tisztába vagyok vele, csak kurvára vicces hogy az amerikai adatgyűjtés senkit sem zavar pedig ők konkrétan kereskednek az adataiddal
Negritis
Az amerikai adatgyűjtés miért zavarná az amerikaiakat? Azt mjd Kínában tiltják be, aztán lehet arra is mutogatni, hogy micsoda cenzúra és csendőrállam működik ott (nyilván nyugaton is, csak nem kommunizmusba, hanem szabad kapitalizmusba csomagolva)
r.baggio
nincs is facebook kinaban 😊
én amúgy a kontentre gondoltam, gyakorlatilag agyrákot kapok annyira kellemetlen a "humor" ezekben a videokban. de ezzel a formátummal már a vinenál is gondom volt.
rokaur
 www.youtube.com/watch?v=xRIWwnO5f-s
Negritis
Off: ot azota mar leigazolta a 100 Thiefs content creatornak 😀

Bar gondolom Te pont tudod
Borbinho
nope nem tudtam, nem követem annyira az e-girlöket
csak a meme-t ismerem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Trump meg közben betiltja Amerikában a Tiktokot 😊
warr_b
az egész világon be kellene 😀
rokaur
miért? a kontent miatt? akkor jöhet utána a youtube, internet, tv, könyv, zene és minden más ...
Negritis
Kínai kézben van az egész, fura hogy ez a sztori nincs meg
r.baggio
tisztába vagyok vele, csak kurvára vicces hogy az amerikai adatgyűjtés senkit sem zavar pedig ők konkrétan kereskednek az adataiddal
Negritis
Az amerikai adatgyűjtés miért zavarná az amerikaiakat? Azt mjd Kínában tiltják be, aztán lehet arra is mutogatni, hogy micsoda cenzúra és csendőrállam működik ott (nyilván nyugaton is, csak nem kommunizmusba, hanem szabad kapitalizmusba csomagolva)
r.baggio
nincs is facebook kinaban 😊
én amúgy a kontentre gondoltam, gyakorlatilag agyrákot kapok annyira kellemetlen a "humor" ezekben a videokban. de ezzel a formátummal már a vinenál is gondom volt.
rokaur
 www.youtube.com/watch?v=xRIWwnO5f-s
Negritis
Off: ot azota mar leigazolta a 100 Thiefs content creatornak 😀

Bar gondolom Te pont tudod

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
Trump meg közben betiltja Amerikában a Tiktokot 😊
warr_b
az egész világon be kellene 😀
rokaur
miért? a kontent miatt? akkor jöhet utána a youtube, internet, tv, könyv, zene és minden más ...
Negritis
Kínai kézben van az egész, fura hogy ez a sztori nincs meg
r.baggio
tisztába vagyok vele, csak kurvára vicces hogy az amerikai adatgyűjtés senkit sem zavar pedig ők konkrétan kereskednek az adataiddal
Negritis
Az amerikai adatgyűjtés miért zavarná az amerikaiakat? Azt mjd Kínában tiltják be, aztán lehet arra is mutogatni, hogy micsoda cenzúra és csendőrállam működik ott (nyilván nyugaton is, csak nem kommunizmusba, hanem szabad kapitalizmusba csomagolva)
r.baggio
nincs is facebook kinaban 😊
én amúgy a kontentre gondoltam, gyakorlatilag agyrákot kapok annyira kellemetlen a "humor" ezekben a videokban. de ezzel a formátummal már a vinenál is gondom volt.
rokaur

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
rokaur 864
Trump meg közben betiltja Amerikában a Tiktokot 😊
warr_b
az egész világon be kellene 😀
rokaur
miért? a kontent miatt? akkor jöhet utána a youtube, internet, tv, könyv, zene és minden más ...
Negritis
Kínai kézben van az egész, fura hogy ez a sztori nincs meg
r.baggio
tisztába vagyok vele, csak kurvára vicces hogy az amerikai adatgyűjtés senkit sem zavar pedig ők konkrétan kereskednek az adataiddal
Negritis
Az amerikai adatgyűjtés miért zavarná az amerikaiakat? Azt mjd Kínában tiltják be, aztán lehet arra is mutogatni, hogy micsoda cenzúra és csendőrállam működik ott (nyilván nyugaton is, csak nem kommunizmusba, hanem szabad kapitalizmusba csomagolva)
r.baggio
nincs is facebook kinaban 😊
én amúgy a kontentre gondoltam, gyakorlatilag agyrákot kapok annyira kellemetlen a "humor" ezekben a videokban. de ezzel a formátummal már a vinenál is gondom volt.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
Trump meg közben betiltja Amerikában a Tiktokot 😊
warr_b
az egész világon be kellene 😀
rokaur
miért? a kontent miatt? akkor jöhet utána a youtube, internet, tv, könyv, zene és minden más ...
Negritis
Kínai kézben van az egész, fura hogy ez a sztori nincs meg
r.baggio
tisztába vagyok vele, csak kurvára vicces hogy az amerikai adatgyűjtés senkit sem zavar pedig ők konkrétan kereskednek az adataiddal
Negritis
Az amerikai adatgyűjtés miért zavarná az amerikaiakat? Azt mjd Kínában tiltják be, aztán lehet arra is mutogatni, hogy micsoda cenzúra és csendőrállam működik ott (nyilván nyugaton is, csak nem kommunizmusba, hanem szabad kapitalizmusba csomagolva)
r.baggio
én a világon mindenhol be kellene dologra utaltam

tisztában vagyok amerika és india miért tiltotta be

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Trump meg közben betiltja Amerikában a Tiktokot 😊
warr_b
az egész világon be kellene 😀
rokaur
miért? a kontent miatt? akkor jöhet utána a youtube, internet, tv, könyv, zene és minden más ...
Negritis
Kínai kézben van az egész, fura hogy ez a sztori nincs meg
r.baggio
tisztába vagyok vele, csak kurvára vicces hogy az amerikai adatgyűjtés senkit sem zavar pedig ők konkrétan kereskednek az adataiddal
Negritis
Az amerikai adatgyűjtés miért zavarná az amerikaiakat? Azt mjd Kínában tiltják be, aztán lehet arra is mutogatni, hogy micsoda cenzúra és csendőrállam működik ott (nyilván nyugaton is, csak nem kommunizmusba, hanem szabad kapitalizmusba csomagolva)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
Trump meg közben betiltja Amerikában a Tiktokot 😊
warr_b
az egész világon be kellene 😀
rokaur
miért? a kontent miatt? akkor jöhet utána a youtube, internet, tv, könyv, zene és minden más ...
Negritis
Kínai kézben van az egész, fura hogy ez a sztori nincs meg
r.baggio
tisztába vagyok vele, csak kurvára vicces hogy az amerikai adatgyűjtés senkit sem zavar pedig ők konkrétan kereskednek az adataiddal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Trump meg közben betiltja Amerikában a Tiktokot 😊
warr_b
az egész világon be kellene 😀
rokaur
miért? a kontent miatt? akkor jöhet utána a youtube, internet, tv, könyv, zene és minden más ...
Negritis
Kínai kézben van az egész, fura hogy ez a sztori nincs meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
Trump meg közben betiltja Amerikában a Tiktokot 😊
warr_b
az egész világon be kellene 😀
rokaur
miért? a kontent miatt? akkor jöhet utána a youtube, internet, tv, könyv, zene és minden más ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
rokaur 864
Trump meg közben betiltja Amerikában a Tiktokot 😊
warr_b
az egész világon be kellene 😀
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 037 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Trump meg közben betiltja Amerikában a Tiktokot 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
„Azt a javaslatot tettem, hogy létre kellene hozni egy magyar hatósági eljárást, amelynek során a magyar hatóság kötelezi a Facebookot az indokolatlan letiltások felülvizsgálatára, hogy a véleménynyilvánítás valóban szabad maradjon” – mondta Péterfalvi Attila a Magyar Nemzetnek.

már csak az érdekel, hogy hogyan fogják ezt a facebookra rákényszeríteni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 444.hu/2020/07/31/orban-a-magyar-egeszsegugyi-rendszer-europa-egyik-legjobbja
"Az interjú végén röviden szólt az európai unió következő költségvetési ciklusáról, kijelentette:
bár a magyar nyelvben valamiért így rögzítette, hogy mi pénzt kapunk az EU-tól, de a nagy fenét, nem kapunk pénzt. A nyugatiak által innen kivitt pénz egy részét szerezzük vissza.
Orbán szeretné, ha a magyarok a brüsszeli pénzekre úgy gondolnának, hogy "mi negyven évnyi kommunizmus után megengedtük a nyugatiaknak, hogy idehozzák védővámok nélkül az áruikat, megengedjük, hogy beruházzanak, hogy versenyre kényszerítsenek bennünket, holott mi körhátrányból indulunk. Ezért cserébe elvárjuk, hogy az itt keletkező profit egy méltányos részét azt jutassák ide vissza."
Ebben azért van igazság, csak megint az a kérdés, hogy mennyi.Solymi
Az EU támogatások nem az innen kivitt pénzekért járnak kompenzációként. Ez nem fordítási hiba, ilyen nincs a költségvetésben. A támogatások jelentős része nem is ország szerint, hanem régió elven működik, a szegényebb kap, a kevésbé szegény nem kap. Másik része mezőgazdasági, aminek szintén semmi köze a "kivitt" pénzhez, a harmadik része pedig valamilyen célzott támogatás (infrastruktúra, karbon-egyenleg javítása, stb.)

Én egyébként nagyon nem szeretem ezt a narratívát, mert az áldozatiságra épít, mint a holokauszt biznisz. Nem kell itt negyven évezni. Nem kell adni az áldozatot, bőven elég - 21. századi, jelenbeli - indok az, hogy ha egy közösség közösségként képzeli el magát, akkor gazdasági szempontból jogos elvárás, hogy a gazdaságilag elmaradottabb, kevésbé versenyképes régiókat támogassák, hogy felvehessékk a versenyzt a versenyképesekkel. Ugyanazon az elven, ahogy egy országon belül is támogatjuk a szegényebb régiókat, a szegényebb rétegeket, a mikrovállalkozásokat, stb. Nem feltétlenül kell ennek "ingyen pénznek" lennie, lehetnek ezek jól megkonstruált hitelek, vagy piacra kerülést elősegítő intézkedések (pl. ingyen reklám külföldön), satöbbi. Az EU is ezen az elven és ezért ad ide támogatást, nem a negyven év vagy a nyócév miatt.

A "kiviszik"-el is vigyázni kell, hogy mikor mivel kapcsolatban érvelünk vele. Mert mi is az, hogy "kiviszik a pénzt"? Hát az a kivitt pénz, az ő saját pénzükből itt létrehozott beruházások után itt keletkező haszon, amit itt leadóztak, és a leadózott nyereséget, a saját pénzüket viszik ki. Egy a szocializmusból kikopott, magát kapitalistának való országban ennek a "jogosságát" megkérzőjelezni sem nagyon lehet, hiszen a vállalkozó pénzéről van szó.

Másrészt érdemes azért emögé alaposaban is benézni. Mert például van nekünk egy "Európa legalacsonyabb társasági adója" történetünk, a 9%-os társasági adóval. Ez a kisvállalkozásoknak nem sokat jelent, mert kevesen veszik ki nyereségként a pénzüket, ez elsősorban a nagyobbakról szól. Az Audi félékről, akiket ezzel próbálunk ide csábítani. És egy ilyen 9%-os társasági adónak lehet is egy olyan következménye, hogy az Audi úgy dönt, hogy ide "csoportosítja át" a nyereségét (tudjuk, hogy a multik ott mutatják ki a nyereséget, ahol akarják), mert itt a legérdemesebb kivenni. Szóval a spanyol, a portugál gyáraikat nulszaldóssá könyvelik, és a győribe átkönyvelik a nyereséget, majd itt adózzák le 9%-al. Aztán kiviszik. Namost, ha nem 9% lenne az adó, akkor lehet, hogy nem hoznák ide a nyereséget, nem is lenne adózott nyereségük. És ugyan nem vinnének akkor ki semmit, de nem is adóznának a nyereségét. Szóval az a kivitt ezervalahányszáz milliárd forint azt jelenti, hogy azt mind itt leadózták előtte, miközben nem biztos, hogy tényleg itt is keletkezett. Lehet, hogy a spanyol nyereség egy része is itt adózott. És akkor kifejezetten jót jelent, hogy ilyen magas a "kivitt nyereség".

(És persze sok oldala van ennek, hiszen előfordulhat, hogy tényleg túl magas a kivitt nyereségarány. Ami azt jelentheti például, hogy az ország nem nyúlt megfelelő újrabefektetési lehetőségeket. És azt is jelentheti, hogy lehet, hogy piacit magasabb adót is ki lehetne vetni, amivel nem vinnék még el a könyvelt nyereséget, de többet hagynának a költségvetésben belőle. Szóval tud itt fontos szerepe lenni egy jól eltalált adórendszernek is, hogy "ne legyün megszivatva" annyira a külfőldi tőke által. És szerintem ilyent akkor tudunk összerakni, ha felhagyunk az áldozati logikával, és egyszerűen üzletemberi, üzleti alapont próbálunk ügyesebbek lenni.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 125 — nabege2@yahoo.com
Nézem az NBA-t, és mindenki térdel a himnusz alatt. Hiába támogatom azt hogy mindenki egyenjogú, mert én nekem ez mindig alapvető volt, de magyarként is megtisztelném az amerikai himnuszt azzal hogy felállok.
Heisman Trophy
Eléggé irritáló volt már a PL-ben is a kényszerű térdelés.
Egyrészt bármilyen politikai üzenet erőltetése a sport világában mindig is gáz, de ráadásul sikerül azt is elérniük, hogy ez a bátornak szánt kiállás most már egy teljesen elfogadott és konformista performansz, konkrétan már az a tökösebb, aki nem térdel.
Kampman
Főleg úgy vicces, hogy ha te a pólódra ráírod, hogy szabadságot xy-nak, akkor megcsesznek, mert ugye nem politizálj! Undorító, álszent világ ez!
Én egyébként tökös lennék és direkt olyat kiírnék a pólómra, ami nem igazán pc, vajon ha arra ugranak, mondhatom, hogy a térdelés sem igazán korrekt?

Szerkesztette: NB2
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Nézem az NBA-t, és mindenki térdel a himnusz alatt. Hiába támogatom azt hogy mindenki egyenjogú, mert én nekem ez mindig alapvető volt, de magyarként is megtisztelném az amerikai himnuszt azzal hogy felállok.
Heisman Trophy
Eléggé irritáló volt már a PL-ben is a kényszerű térdelés.
Egyrészt bármilyen politikai üzenet erőltetése a sport világában mindig is gáz, de ráadásul sikerül azt is elérniük, hogy ez a bátornak szánt kiállás most már egy teljesen elfogadott és konformista performansz, konkrétan már az a tökösebb, aki nem térdel.
Kampman
Nekem manapság egy csomó politikailag korrekt dologról a következő idézet ugrik be: "Álljunk meg emberek! Túltoltuk!"



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Nem kell kommentálni semmit, csak a híreket megírni.
Németh Sankó, Vajna, meg a bárki találkozik a Nobu étteremben. Nem történik fizetés a fogyasztás után.
Nem kell véleményezni semmit, csak a száraz évekkel ezelőtti tények.
Véletlenül Vaszily faszom Miki meg Rogán Tóni ugyancsak fizetés nélkül távoztak. No komment, csak a száraz tények. A pénztáros mindent lát, de a pincér se vak.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 495
Nézem az NBA-t, és mindenki térdel a himnusz alatt. Hiába támogatom azt hogy mindenki egyenjogú, mert én nekem ez mindig alapvető volt, de magyarként is megtisztelném az amerikai himnuszt azzal hogy felállok.
Heisman Trophy
Eléggé irritáló volt már a PL-ben is a kényszerű térdelés.
Egyrészt bármilyen politikai üzenet erőltetése a sport világában mindig is gáz, de ráadásul sikerül azt is elérniük, hogy ez a bátornak szánt kiállás most már egy teljesen elfogadott és konformista performansz, konkrétan már az a tökösebb, aki nem térdel.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 831 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nézem az NBA-t, és mindenki térdel a himnusz alatt. Hiába támogatom azt hogy mindenki egyenjogú, mert én nekem ez mindig alapvető volt, de magyarként is megtisztelném az amerikai himnuszt azzal hogy felállok.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
 nepszava.us/lemondott-a-hit-gyulekezete-szegedi-vezetoje-joob-marton-edesapja/

Gedeon Bácsi a nők | a pénz hamis | bálványa - Valaki 😊 tudna autentikusan nyilatkozni, hogy mennyi az igazságtartalma?

"Németh Sándor a bibliai Gedeon példázatán keresztül mindig azt tanította, hogy az adócsalás ügyesség, az “ördög lopása” elől megszerzett pénz."
Fast Willie
25 éve vagyok tag, egyszer nem hallottam ilyen tanítást. De hát ez senkit nem érdekel, a lényeg hogy egy kiszakadt, sértődött, Amerikába menekült migráns most megmondja a tutit. Megint.
Amerikai Népszava mint hiteles forrás. Aha. Egyszerűen minden egyes betűt a gyűlölet táplál. Teszi ezt azért, mert 95-ben őt meg Görbiczet nem engedték a tűz közelébe..

A Gyülekezet elhatárolódik a Joób-ügytől, az apja is azért mondott le, mert azonnal a Gyülekezettel kötötte össze megint mindenki az ügyet, közben fogalmunk sem volt róla, mit csinál Marci vagy mibe rángatták bele. Mindenkit megillet az ártatlanság védelme, kiváncsi vagyok az új infokra illetve mi volt a szerepe.
#JC6
vélelme
Negritis
Sándort megilleti a tagadás védelme
Fast Willie
direkt nem álltam bele hogy a keresztény üldözéstudathoz milyen szépen Freud-i módon passzol az ártatlanság védelme
de kár hogy a papoknál ez nem jut eszükbe a ministránsokkal

ejj végül is beleálltam
Negritis
én sugalltam, nyugi, az ördög a rézleletben lapozik, óvatosan a burkolókkal 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 445 — The Mathematician
 nepszava.us/lemondott-a-hit-gyulekezete-szegedi-vezetoje-joob-marton-edesapja/

Gedeon Bácsi a nők | a pénz hamis | bálványa - Valaki 😊 tudna autentikusan nyilatkozni, hogy mennyi az igazságtartalma?

"Németh Sándor a bibliai Gedeon példázatán keresztül mindig azt tanította, hogy az adócsalás ügyesség, az “ördög lopása” elől megszerzett pénz."
Fast Willie
25 éve vagyok tag, egyszer nem hallottam ilyen tanítást. De hát ez senkit nem érdekel, a lényeg hogy egy kiszakadt, sértődött, Amerikába menekült migráns most megmondja a tutit. Megint.
Amerikai Népszava mint hiteles forrás. Aha. Egyszerűen minden egyes betűt a gyűlölet táplál. Teszi ezt azért, mert 95-ben őt meg Görbiczet nem engedték a tűz közelébe..

A Gyülekezet elhatárolódik a Joób-ügytől, az apja is azért mondott le, mert azonnal a Gyülekezettel kötötte össze megint mindenki az ügyet, közben fogalmunk sem volt róla, mit csinál Marci vagy mibe rángatták bele. Mindenkit megillet az ártatlanság védelme, kiváncsi vagyok az új infokra illetve mi volt a szerepe.
#JC6
vélelme
Negritis
Sándort megilleti a tagadás védelme
Fast Willie
direkt nem álltam bele hogy a keresztény üldözéstudathoz milyen szépen Freud-i módon passzol az ártatlanság védelme
de kár hogy a papoknál ez nem jut eszükbe a ministránsokkal

ejj végül is beleálltam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
 nepszava.us/lemondott-a-hit-gyulekezete-szegedi-vezetoje-joob-marton-edesapja/

Gedeon Bácsi a nők | a pénz hamis | bálványa - Valaki 😊 tudna autentikusan nyilatkozni, hogy mennyi az igazságtartalma?

"Németh Sándor a bibliai Gedeon példázatán keresztül mindig azt tanította, hogy az adócsalás ügyesség, az “ördög lopása” elől megszerzett pénz."
Fast Willie
25 éve vagyok tag, egyszer nem sem hallottam ilyen tanítást.

#JC6
Ennyi pont elég lett volna. 😉
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
 nepszava.us/lemondott-a-hit-gyulekezete-szegedi-vezetoje-joob-marton-edesapja/

Gedeon Bácsi a nők | a pénz hamis | bálványa - Valaki 😊 tudna autentikusan nyilatkozni, hogy mennyi az igazságtartalma?

"Németh Sándor a bibliai Gedeon példázatán keresztül mindig azt tanította, hogy az adócsalás ügyesség, az “ördög lopása” elől megszerzett pénz."
Fast Willie
25 éve vagyok tag, egyszer nem hallottam ilyen tanítást. De hát ez senkit nem érdekel, a lényeg hogy egy kiszakadt, sértődött, Amerikába menekült migráns most megmondja a tutit. Megint.
Amerikai Népszava mint hiteles forrás. Aha. Egyszerűen minden egyes betűt a gyűlölet táplál. Teszi ezt azért, mert 95-ben őt meg Görbiczet nem engedték a tűz közelébe..

A Gyülekezet elhatárolódik a Joób-ügytől, az apja is azért mondott le, mert azonnal a Gyülekezettel kötötte össze megint mindenki az ügyet, közben fogalmunk sem volt róla, mit csinál Marci vagy mibe rángatták bele. Mindenkit megillet az ártatlanság védelme, kiváncsi vagyok az új infokra illetve mi volt a szerepe.
#JC6
vélelme
Negritis
Sándort megilleti a tagadás védelme