Politika

44 feliratkozó

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 628 — Patriot
olyat senki nem vizionál, hogy megindul az ellenzékben a harc a pártok között?
mindenki akar egy picit a kondérból
NB2
Én is ettől tartok. Elmúlik a kis rózsaszín köd, aztán jön majd a "nem is ebben állapodtunk meg haló" rész. Egy év alatt szét fog esni minden. De ne legyen igazam.
Hanni
Én sem látom, hogy pl. Horváth Csaba mitől lenne hirtelen alkalmas egy kerület el nem lopására.
"9 évig nem voltunk a kondér közelében, éhesek vagyunk"
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Borkai zseniális arc. Elkúrta a Fidesz utolsó hetét, egy méretes pofonba vitte bele a pártot, de ő csak behúzta Győrt. Nem lennék a helyében.
Amadeus
Nehezen tudom elhinni, hogy a helyén hagynák...
PEEtör
De akkor új választást kell kiírni nem? Nem lehet csak úgy lecserélni az arcot egy másik fideszesre.
Igaz, tök felesleges cécó lenne, mert lehet akkor is nyerne a Fidesz.
Solymi
Erről szól az egész.
Nagyon úgy néz ki Borkai vmelyik párton belüli ellenlábasa áll az egész mögött. Ő eltakarodik, a pártnak megmarad a város attól függetlenül h új választást kell kiírni. "Mindenki" boldog.
empty taxi
Hat nem eppen. Csengeek nagyon szomik lesznek, gondolom a beveteluk szep szazalekanak mondhatnak bucsut. ☹️

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
olyat senki nem vizionál, hogy megindul az ellenzékben a harc a pártok között?
mindenki akar egy picit a kondérból
NB2
Én is ettől tartok. Elmúlik a kis rózsaszín köd, aztán jön majd a "nem is ebben állapodtunk meg haló" rész. Egy év alatt szét fog esni minden. De ne legyen igazam.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 042 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kósa már meg is magyarázta 😊

 444.hu/2019/10/14/kosa-lajos-szerint-a-kulfoldiek-szavazatai-miatt-nyert-karacsony-gergely
csebi
Sajnos tapasztaltam, hogy Debrecenben a vérnyugdíjasok istenként tisztelik Lalit, gondolom ő volt az egyetlen politikus az életük alatt, akinek a szavait tudták értelmezni.
Nálam továbbra is életem rejtélye, hogy ezt az embert hogyan választhatja meg bárki, hogy képviselje őt bármivel kapcsolatban. Próbaidő első napján bsznák ki bármilyen versenyszférában dolgozó cégtől, de még ráadásként a toborzót is utána, aki felvette. Nem véletlenül nem dolgozott soha semmit, önéletrajza alapján 😀.
MarioAna
Mert melyik dolgozott közülük? 😃
Az autószerelő? 🤔😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
A vamzer ügyvéd következőleg Rogánról fog írni, mondjuk konkrét bizonyítékok nem ártanának.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 126 — nabege2@yahoo.com
olyat senki nem vizionál, hogy megindul az ellenzékben a harc a pártok között?
mindenki akar egy picit a kondérból
több mint 4 éve
dawyd728 3 707
Puzsér és Borkainak pacsi a Fidesz tábor megbontásáért.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 042 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kósa már meg is magyarázta 😊

 444.hu/2019/10/14/kosa-lajos-szerint-a-kulfoldiek-szavazatai-miatt-nyert-karacsony-gergely
csebi
Lol, nyilván 😂
Deutsch Tompika meg... már rég szétkokózta az agyát, ő tényleg hülye 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
Kósa már meg is magyarázta 😊

 444.hu/2019/10/14/kosa-lajos-szerint-a-kulfoldiek-szavazatai-miatt-nyert-karacsony-gergely

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
Azért most kapott pár szép sallert a fidesz, kiváncsi leszek a hogyan továbbra...
warr_b
Jön majd a sértődött puffogás nemzethalálról, árulásról, álomgyilkosságról. Ennyit tudnak.
Amadeus
Nem, nagyon komolyan tévedsz. Lehet kifelé ez lesz a narratíva, de belülről komolyan menni fog a gépezet hogy történhetett ez és mit kell a jövőben tenni hogy ez ne forduljon elő újra. Olyanok mint a csótányok. Folyamatosan fejlesztik az ellenálló képességüket az irtó szerek ellen, mert meg tudnak újulni.
csebi
Egyetértek. Nem hülyék. Tuti hogy komoly elemzések fognak menni a háttérben.
warr_b
Bár Deutsch szerint ez is győzelem 😊 kérdem én akkor milyen a vereség? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 042 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért most kapott pár szép sallert a fidesz, kiváncsi leszek a hogyan továbbra...
warr_b
Jön majd a sértődött puffogás nemzethalálról, árulásról, álomgyilkosságról. Ennyit tudnak.
Amadeus
Nem, nagyon komolyan tévedsz. Lehet kifelé ez lesz a narratíva, de belülről komolyan menni fog a gépezet hogy történhetett ez és mit kell a jövőben tenni hogy ez ne forduljon elő újra. Olyanok mint a csótányok. Folyamatosan fejlesztik az ellenálló képességüket az irtó szerek ellen, mert meg tudnak újulni.
csebi
Egyetértek. Nem hülyék. Tuti hogy komoly elemzések fognak menni a háttérben.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
Azért most kapott pár szép sallert a fidesz, kiváncsi leszek a hogyan továbbra...
warr_b
Jön majd a sértődött puffogás nemzethalálról, árulásról, álomgyilkosságról. Ennyit tudnak.
Amadeus
Nem, nagyon komolyan tévedsz. Lehet kifelé ez lesz a narratíva, de belülről komolyan menni fog a gépezet hogy történhetett ez és mit kell a jövőben tenni hogy ez ne forduljon elő újra. Olyanok mint a csótányok. Folyamatosan fejlesztik az ellenálló képességüket az irtó szerek ellen, mert meg tudnak újulni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
Azért most kapott pár szép sallert a fidesz, kiváncsi leszek a hogyan továbbra...
warr_b
Jön majd a sértődött puffogás nemzethalálról, árulásról, álomgyilkosságról. Ennyit tudnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 042 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért most kapott pár szép sallert a fidesz, kiváncsi leszek a hogyan továbbra...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
Amúgy sztem nem kell ezt most túl ragozni, egy parlamenti választáson teljesen más határok vannak akar Budapesten akar vidéken, amiket nagyon durván Fidesz érdekből húztak meg. De ezt most fel lehet használni. Összes önkormányzati cégből kirúgni a Fidesz kádereket, helyi lapoktol elvenni a támogatást, és kiépíteni a saját helyi médiát amit folyamatosan terjeszteni, minden fideszes botrányt felnagyítani. De sztem erre képtelenek lesznek, OV meg ebből szokas szerint tanul és 3 év múlva megint 2/3.
csebi
A helyzet az, hogy az ellenzéknek is van 3 éve, és mostmár lesz valamennyi pénze is. Az ellenzék nem hülye, hanem a megkötötték az olyan pártok, ahol a Fidesz már átvette az irányítást (LMP, részben az MSZP és a Jobbik, illetve inkább már a Mi Hazánk). De a helyzet már nem ennyire egyszerű: az országos szervezetek meg van lőve, mert a helyi szervezetek sikereket értek el.

Van 3 évük felosztani a frakciókat, és nem lesz ott a LMP az osztoskodásnál, hogy a Peti anyuval megbeszéljen otthon mindent, és hát a MSZP helyett már a DK a Big Dick.
Gyurma Pappa
Ezt mondom én is. Lehet nagyon keményen hangzik de most minden pénzt propagandára kell költeni helyi szinten, utolsó utáni esély. Ja és elore leosztani mindent országos szinten is, hogy ne 22 elején menjen a marakodás.
csebi
Pontosan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
Amúgy sztem nem kell ezt most túl ragozni, egy parlamenti választáson teljesen más határok vannak akar Budapesten akar vidéken, amiket nagyon durván Fidesz érdekből húztak meg. De ezt most fel lehet használni. Összes önkormányzati cégből kirúgni a Fidesz kádereket, helyi lapoktol elvenni a támogatást, és kiépíteni a saját helyi médiát amit folyamatosan terjeszteni, minden fideszes botrányt felnagyítani. De sztem erre képtelenek lesznek, OV meg ebből szokas szerint tanul és 3 év múlva megint 2/3.
csebi
A helyzet az, hogy az ellenzéknek is van 3 éve, és mostmár lesz valamennyi pénze is. Az ellenzék nem hülye, hanem a megkötötték az olyan pártok, ahol a Fidesz már átvette az irányítást (LMP, részben az MSZP és a Jobbik, illetve inkább már a Mi Hazánk). De a helyzet már nem ennyire egyszerű: az országos szervezetek meg van lőve, mert a helyi szervezetek sikereket értek el.

Van 3 évük felosztani a frakciókat, és nem lesz ott a LMP az osztoskodásnál, hogy a Peti anyuval megbeszéljen otthon mindent, és hát a MSZP helyett már a DK a Big Dick.
Gyurma Pappa
Ezt mondom én is. Lehet nagyon keményen hangzik de most minden pénzt propagandára kell költeni helyi szinten, utolsó utáni esély. Ja és elore leosztani mindent országos szinten is, hogy ne 22 elején menjen a marakodás.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Amúgy sztem nem kell ezt most túl ragozni, egy parlamenti választáson teljesen más határok vannak akar Budapesten akar vidéken, amiket nagyon durván Fidesz érdekből húztak meg. De ezt most fel lehet használni. Összes önkormányzati cégből kirúgni a Fidesz kádereket, helyi lapoktol elvenni a támogatást, és kiépíteni a saját helyi médiát amit folyamatosan terjeszteni, minden fideszes botrányt felnagyítani. De sztem erre képtelenek lesznek, OV meg ebből szokas szerint tanul és 3 év múlva megint 2/3.
csebi
A helyzet az, hogy az ellenzéknek is van 3 éve, és mostmár lesz valamennyi pénze is. Az ellenzék nem hülye, hanem a megkötötték az olyan pártok, ahol a Fidesz már átvette az irányítást (LMP, részben az MSZP és a Jobbik, illetve inkább már a Mi Hazánk). De a helyzet már nem ennyire egyszerű: az országos szervezetek meg van lőve, mert a helyi szervezetek sikereket értek el.

Van 3 évük felosztani a frakciókat, és nem lesz ott a LMP az osztoskodásnál, hogy a Peti anyuval megbeszéljen otthon mindent, és hát a MSZP helyett már a DK a Big Dick.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Erről szól az egész.
Nagyon úgy néz ki Borkai vmelyik párton belüli ellenlábasa áll az egész mögött. Ő eltakarodik, a pártnak megmarad a város attól függetlenül h új választást kell kiírni. "Mindenki" boldog.
empty taxi
Nem, akkor ezt helyben intézték volna. Sokkal kontroláltabb lett volna a hatás, nem hagyták volna hogy ekkora pillangóhatás legyen. Lehet Karácsony enélkül is nyer, de néhány kerületben mérhető a hatás.

Inkább az a valószínű, hogy a párton kívüli, de helyi erő, tehát szükségszerűen jobboldali kötődésű csoport intézte ezt. Ha párton belülről jön, akkor megvárják a választást, kijön a 2/3-os közgyűlés és UTÁNA öntik rá az egészet Borkaira.

Mivel az egész manőver tudatos volt, én inkább azt érzem, hogy szándékosan úgy volt időzítve, hogy a Fidesz ne tudjon reagálni, és megmutassák az "elkövetők", hogy tudnak kárt okozni, hogy ha nem intézik el Borkait. Ez üzlet, semmi személyes.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Borkai zseniális arc. Elkúrta a Fidesz utolsó hetét, egy méretes pofonba vitte bele a pártot, de ő csak behúzta Győrt. Nem lennék a helyében.
Amadeus
Nehezen tudom elhinni, hogy a helyén hagynák...
PEEtör
De akkor új választást kell kiírni nem? Nem lehet csak úgy lecserélni az arcot egy másik fideszesre.
Igaz, tök felesleges cécó lenne, mert lehet akkor is nyerne a Fidesz.
Solymi
Erről szól az egész.
Nagyon úgy néz ki Borkai vmelyik párton belüli ellenlábasa áll az egész mögött. Ő eltakarodik, a pártnak megmarad a város attól függetlenül h új választást kell kiírni. "Mindenki" boldog.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 475
Borkai zseniális arc. Elkúrta a Fidesz utolsó hetét, egy méretes pofonba vitte bele a pártot, de ő csak behúzta Győrt. Nem lennék a helyében.
Amadeus
Nehezen tudom elhinni, hogy a helyén hagynák...
PEEtör
De akkor új választást kell kiírni nem? Nem lehet csak úgy lecserélni az arcot egy másik fideszesre.
Igaz, tök felesleges cécó lenne, mert lehet akkor is nyerne a Fidesz.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
Kossuth indulót énekeltek most a srácok?

Amúgy sztem nem kell ezt most túl ragozni, egy parlamenti választáson teljesen más határok vannak akar Budapesten akar vidéken, amiket nagyon durván Fidesz érdekből húztak meg. De ezt most fel lehet használni. Összes önkormányzati cégből kirúgni a Fidesz kádereket, helyi lapoktol elvenni a támogatást, és kiépíteni a saját helyi médiát amit folyamatosan terjeszteni, minden fideszes botrányt felnagyítani. De sztem erre képtelenek lesznek, OV meg ebből szokas szerint tanul és 3 év múlva megint 2/3.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 690 — balazs.t85@gmail.com
Ezen az eredményen nagyon szépen látszik, hogy Puzsért a kiábrándult jobboldaliak választották, a baloldalt teljesen hidegen hagyta az ő indulása.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 423 — #NoStress
- Bejut-e valamelyik önkormányzatba az MKKP kompenzációs listáról?
- Hány százalékot kapok én? 😀 (MKKP, Zugló, 1. EVK)
Löfli
4 hely, neked meg 7.2% - wtf?
Viszont a gátőr jobban szerepelt nálad is a 2. körzetben 😛
Igor
Jó hát ellenem a civil Zuglós listavezető indult, nem volt egyszerű dolgom 😀
Löfli
Meg őszintén, azért a kampány se volt túltolva.
Se egy kotkodács a kerületi tévében, se egy kampánybézbóz meccs a Kassai téren, még a kurvázós képek is fényt kaptak és használhatatlanok lettek.
Bár nulla aktivitással ez pont így hatékony.
Ha 5 év múlva százszor ennyit nem csinálsz, a győzelem is meg lehet.

több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 323 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
- Bejut-e valamelyik önkormányzatba az MKKP kompenzációs listáról?
- Hány százalékot kapok én? 😀 (MKKP, Zugló, 1. EVK)
Löfli
4 hely, neked meg 7.2% - wtf?
Viszont a gátőr jobban szerepelt nálad is a 2. körzetben 😛
Igor
Jó hát ellenem a civil Zuglós listavezető indult, nem volt egyszerű dolgom 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár


egyedül Szíjjártó vigyorgott, mint akit most szoptak le az Adrián