Politika

44 feliratkozó

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Balatoni szomszéd immár 30 éve Lexingtonban praktizál. 1 hónapra jár nyaranta haza. Általában Wildcats elmúlt szezonjairól szoktam vele dumálni. Szerencsére képben van az öreg és nézi a meccseiket, viszont, ha politika előjön Obama és az Obamacare, akkor nem telik el úgy egy beszélgetés, h ne savazná szét. Mondjuk váltig állítja, h se orvosként, se lakókörnyezetében nem ismer egy szál Obama rajongót és szerinte max a szegénynegyedekben vannak egyáltalán demokrata szavazók arrafelé, mert aki vitte valamire az életben, az sosem szavazna a demokratákra.. Mondjuk néha kis elitizmussal kevert rasszizmust vélek felfedezni a mondataiban, de ezt leszámítva a csávó minden csak nem iskolázatlan. Persze Kentucky nem keleti/nyugati part, de nem is egy porfészek. Nem repes Trumptól, de Obama és közte még mindig a piros sapkást választaná.
Persze ez csak 1 ember véleménye + a feleségéé..
dawyd728
mert felvette a helyi szokásokat.
nézd meg, az elmúlt mondjuk 15 választáson hányszor szavaztak demokrata elnökre.
Oboa Bill kétszer, Jimmy Carter egyszer, LBJ egyszer. aztán ennyi. tizenötből négy. érted, ezek még Bush kettőt is csont nélkül szavazták meg mindkétszer. 'nuff said.
| a cégünk központja amúgypont Lexingtonban van, muhaha |

szerk: de feltételezem, Lexington az Lexington, KY és nem mondjuk Lexington, MA

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem ez egy közönséges kamu, amit vagy maga az NYT talált ki, vagy legalábbis átverték őket ezzel. Annyira nevetséges még csak belegondolni is. Adott egy konzervatív politikai nagyágyú (az lehet, ha tényleg kormányközelben van), aki néhány kollégájával gyakorlatilag kontroll alatt tartja vagy próbálja tartani az elnököt. Ugye mi az első dolog, ami biztos soha nem jutna eszébe az embernek ilyen helyzetben. Eldicsekedni vele bárkinek, pláne nem a világ egyik legolvasottabb és hogy, hogynem a másik oldalon álló újságnak, ahelyett, hogy inkább észrevétlenül folytatnák nemzetmentő munkájukat. Főleg, hogy a Trump-stáb viszonylag véges létszámú, ezért aztán ha a történet igaz, kb. azonnal le is kéne lepleződnie, hogy pontosan kik is vannak benne.

Ennek az egész botránynak nyilván az a célja, hogy összeugrassza a republikánusokat és paranoiddá tegye Trumpékat. Ezek a magok persze termékeny talajra fognak hullani, hiszen Trump valóban baromi megosztó személyiség még a saját pártján belül is, ha csak a párteliten múlt volna, már a 2016-os előválasztásokon elbukik.

De ha mégis igaz, (amit én kizártnak tartok), akkor ők a világ legostobább összeesküvői, kb. a magyar jakobinusokkal holtversenyben.
Kampman
Én a Times-ból azért ennél többet nézek ki... ha te nem, akkor a többiben se fogunk szerintem egyetérteni.
És ha mondjuk Woodward v Trump közül kell választani, a korábbi tapasztalatok és tények alapján, hogy melyik szavahihetőbb/melyik hazudik többet... nos, itt is elég egyértelmű a dolog.

Azt gondolom továbbá hogy itt nincs semmilyen összeesküvés és semmilyen kontroll - pont azért mert Trump állandóan csapong és a véleményét változtatja, őt nem lehet kontrollálni..
Szerintem Trumpra nem lehet konstans módon hatni/kedvében járni, hacsak nem vagy bólogatójános.

És az inkonzisztens döntések a seggnyalókat nem fogják (annyira) frusztrálni, de azokat akik valódi republikánus értékek mentén dolgoznának/gondolkodnának - azokat sokkal inkább.
Szerintem nincs itt összeesküvés, csak egyre több embernek telik be a hócipője.. volt ilyen korábbi ciklusokban is, csak mondjuk Trump ezen a téren is extrém példa.

PS: A republikánusokat meg szerintem hatékonyabban is össze lehet ugrasztani.. bár kétségkívül ez a botránysorozat sem egy rossz módszer, szóval ez az egyetlen pontod, amiben egyetértek hogy lehet némi igazság (bár sztem a Szenátus úgyis marad, a Ház meg ígyis-úgyis megy, tehát még ha egy nagy verességgel próbálják Trumpot gyengíteni... akkor se tudom hogy ez működne-e) - de továbbra se gondolom, hogy itt kamu irományról vagy összeesküvésről van szó.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Balatoni szomszéd immár 30 éve Lexingtonban praktizál. 1 hónapra jár nyaranta haza. Általában Wildcats elmúlt szezonjairól szoktam vele dumálni. Szerencsére képben van az öreg és nézi a meccseiket, viszont, ha politika előjön Obama és az Obamacare, akkor nem telik el úgy egy beszélgetés, h ne savazná szét. Mondjuk váltig állítja, h se orvosként, se lakókörnyezetében nem ismer egy szál Obama rajongót és szerinte max a szegénynegyedekben vannak egyáltalán demokrata szavazók arrafelé, mert aki vitte valamire az életben, az sosem szavazna a demokratákra.. Mondjuk néha kis elitizmussal kevert rasszizmust vélek felfedezni a mondataiban, de ezt leszámítva a csávó minden csak nem iskolázatlan. Persze Kentucky nem keleti/nyugati part, de nem is egy porfészek. Nem repes Trumptól, de Obama és közte még mindig a piros sapkást választaná.
Persze ez csak 1 ember véleménye + a feleségéé..
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
Ha Obama indulhatott volna, akkor nyer harmadszor is. De sikerült megtalálni azt a jelöltet, akit igazából senki nem akart. A demokraták csődje az, hogy ezt így elbukták.
Klaci79
Erre mondta Hofi, hogy az elvtársak nem terveztek áremelést, mégis milyen jól sikerült.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
Obama... aki szétbaszta az Obamacare-el az USA egészségügyét.
Trump nem veszély a demokráciára, hanem a lakmusz, ami megmutatja, hogy miként működik a demokrácia.
Világjelenség, hogy ha valaki olyan nyer választást, aki a ballibeknek nem tetszik, akkor már a demokrácia haláláról hápognak.
Az meg se fordul a fejükben, hogy talán az emberek azt akarják, amit/akit demokratikusan választottak.
Mondhatni lenézik, degradálják a szavazókat, magát a népképviseletet, a demokráciát, ha nem várt eredmény születik.
Ez a mentalitás a demokrácia halála.
Sobri Jóska
Jézusom...ez még hozzád képest is hemzseg a csúsztatásoktól. Egyrészt az Obamacare nem baszta szét az USA egészségügyét, az köszöni szépen, de jól van. Ami baj volt vele, az már előtte is megvolt. Maximum ez a szolidaritás dolog nem fekszik igazán neki és ehhez kellett volna hosszabb átmenet.
Bármelyik ismerősöm kórházba kerül kint, az elégedett (ellentétben a mi egészségügyünkkel). Persze ez a kicsit casco-ra hasonlító biztosítási rendszer nem olcsó, de korábban sem volt az.
Trump pedig folyamatosan ontja magából a baromságot. Nem kell ballibnek lenni ahhoz, hogy ezt lássuk. Ha Trump nem játszik egyértelműen össze az oroszokkal a választások előtt, azért megnézném, hogy mivel támadnák. Összehasonlítva az Obama időszakkal, ott is bőven támadások kereszttüzében volt az Elnök, a republikánusok oldaláról. Ő is állandó elnöki rendeletekkel kormányzott.
Nem véletlen egyébként, hogy degradálják a szavazókat. Egyértelműen kimutatható, hogy a legkevésbé iskolázottak a legnagyobb arányban Trump (vagy éppen Orbán) szavazói. De ettől még magát a demokráciát, a "népképviseletet" nem degradálják. Gáz az, hogy politikában legkevésbé jártas, legkevesebb adót fizető emberek is pont egy szavazattal rendelkeznek, akárcsak azok akik jobban kiveszik a részüket a közteherviselésből. De ettől még azt pont a ballibek gondolják továbbra is, hogy ezekkel a feltételekkel is legyőzhető Trump csak éppen megfelelő jelölteket kell találni, és jelenleg a demokráciánál nincsen jobb.
Trump megválasztásával még nem nyert Amerika semmit. Folyamatosan háborúzik minden fronton. Nem is tudom, hogy milyen ígérete volt, amit be tudott váltani. Az olyanokon kívül, mint a klíma megállapodásból való kilépés, ami csak és kizárólag azon vállalatok érdeke, amelyeknek így nem kell az üvegház hatású gázok kibocsátásának csökkentésén dolgozni. Végső soron azoknak jó, akik leszarják, hogy mi lesz a földdel 100 év múlva.

obama legnagyobb kritikája, hogy az ő "munkássága" segítette hatalomra trumpot, ezek után ha minimális önkritikával is bírna, szépen visszavonult volna valamelyik birtokára és mélyen hallgatna, helyette tovább gyurcsánykodik
r.baggio
Ha Obama indulhatott volna, akkor nyer harmadszor is. De sikerült megtalálni azt a jelöltet, akit igazából senki nem akart. A demokraták csődje az, hogy ezt így elbukták. Mert olyan kib@szottul magabiztosak voltak, hogy azt hitték egy majmot is megválasztanának, ha kékbe öltözik.
De szerintem ez nem baj...néha meg kell baszódni, hogy az ember felálljon a padlóról...kíváncsi vagyok a félidős választásokra és nem lepne meg, ha ott ismét a demokraták kerülnének fölénybe és ágyaznának meg egy újabb demokrata elnöknek.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
obama legnagyobb kritikája, hogy az ő "munkássága" segítette hatalomra trumpot, ezek után ha minimális önkritikával is bírna, szépen visszavonult volna valamelyik birtokára és mélyen hallgatna, helyette tovább gyurcsánykodik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Obama... aki szétbaszta az Obamacare-el az USA egészségügyét.
Trump nem veszély a demokráciára, hanem a lakmusz, ami megmutatja, hogy miként működik a demokrácia.
Világjelenség, hogy ha valaki olyan nyer választást, aki a ballibeknek nem tetszik, akkor már a demokrácia haláláról hápognak.
Az meg se fordul a fejükben, hogy talán az emberek azt akarják, amit/akit demokratikusan választottak.
Mondhatni lenézik, degradálják a szavazókat, magát a népképviseletet, a demokráciát, ha nem várt eredmény születik.
Ez a mentalitás a demokrácia halála.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
 twitter.com/AC360/status/1038115714626936832
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
Beszéltek itt ilyen sárdobálós dagonyázásról, miközben kb. az elmúlt 20-30 év legizgalmasabb amerikai politikai eseményei zajlanak....

 www.nytimes.com/2018/09/05/opinion/trump-white-house-anonymous-resistance.html
Igor
Kamu az egész, majd pont a nyt-ban fogja elmondani egy egyébként a saját bevallása szerint felelősségteljes konzervatív, hogy egy kvázi árnyékkormányt működtet a saját elnöke ellen, ezzel leleplezve az egész összeesküvést. Átlátszó.
Kampman
Az árnyékkormány azért erős.. én inkább úgy értelmezem, hogy a sorkatonákban (meg a hadnagyokban, ezredesekben) meg lehet bízni, ha már az 1 darab tábornokban nem is. ("It may be cold comfort in this chaotic era, but Americans should know that there are adults in the room. ")

Mintha mondjuk az MNB-ben vagy a külögyminisztériumban az elemzők, csoportvezetők, osztályvezetők normális arcok és ilyen módon dolgoznak, miközben a vezető(k) idióták és sorozatban baromságokat nyilatkoznak... de ezalatt azért normális érdemi munka van a háttérben.
Nekem ez elég reálisnak tűnik. 😊

Pont ezért (meg a "lodestar") miatt jöttek a Pence-féle találgatások, mert csak Trumpot löki be a busz alá... szerintem ez a Fire & Fury, vagy a Woodward-féle sneak preview után nem lóg ki a sorból. Vagy szerinted az is mind-mind-mind kamu?

És a NYT meg még így is jobb választás, mint a Post.. konzervatív média meg úgyse hozta volna le.
Igor
Szerintem ez egy közönséges kamu, amit vagy maga az NYT talált ki, vagy legalábbis átverték őket ezzel. Annyira nevetséges még csak belegondolni is. Adott egy konzervatív politikai nagyágyú (az lehet, ha tényleg kormányközelben van), aki néhány kollégájával gyakorlatilag kontroll alatt tartja vagy próbálja tartani az elnököt. Ugye mi az első dolog, ami biztos soha nem jutna eszébe az embernek ilyen helyzetben. Eldicsekedni vele bárkinek, pláne nem a világ egyik legolvasottabb és hogy, hogynem a másik oldalon álló újságnak, ahelyett, hogy inkább észrevétlenül folytatnák nemzetmentő munkájukat. Főleg, hogy a Trump-stáb viszonylag véges létszámú, ezért aztán ha a történet igaz, kb. azonnal le is kéne lepleződnie, hogy pontosan kik is vannak benne.

Ennek az egész botránynak nyilván az a célja, hogy összeugrassza a republikánusokat és paranoiddá tegye Trumpékat. Ezek a magok persze termékeny talajra fognak hullani, hiszen Trump valóban baromi megosztó személyiség még a saját pártján belül is, ha csak a párteliten múlt volna, már a 2016-os előválasztásokon elbukik.

De ha mégis igaz, (amit én kizártnak tartok), akkor ők a világ legostobább összeesküvői, kb. a magyar jakobinusokkal holtversenyben.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Beszéltek itt ilyen sárdobálós dagonyázásról, miközben kb. az elmúlt 20-30 év legizgalmasabb amerikai politikai eseményei zajlanak....

 www.nytimes.com/2018/09/05/opinion/trump-white-house-anonymous-resistance.html
Igor
Kamu az egész, majd pont a nyt-ban fogja elmondani egy egyébként a saját bevallása szerint felelősségteljes konzervatív, hogy egy kvázi árnyékkormányt működtet a saját elnöke ellen, ezzel leleplezve az egész összeesküvést. Átlátszó.
Kampman
Az árnyékkormány azért erős.. én inkább úgy értelmezem, hogy a sorkatonákban (meg a hadnagyokban, ezredesekben) meg lehet bízni, ha már az 1 darab tábornokban nem is. ("It may be cold comfort in this chaotic era, but Americans should know that there are adults in the room. ")

Mintha mondjuk az MNB-ben vagy a külögyminisztériumban az elemzők, csoportvezetők, osztályvezetők normális arcok és ilyen módon dolgoznak, miközben a vezető(k) idióták és sorozatban baromságokat nyilatkoznak... de ezalatt azért normális érdemi munka van a háttérben.
Nekem ez elég reálisnak tűnik. 😊

Pont ezért (meg a "lodestar") miatt jöttek a Pence-féle találgatások, mert csak Trumpot löki be a busz alá... szerintem ez a Fire & Fury, vagy a Woodward-féle sneak preview után nem lóg ki a sorból. Vagy szerinted az is mind-mind-mind kamu?

És a NYT meg még így is jobb választás, mint a Post.. konzervatív média meg úgyse hozta volna le.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
Beszéltek itt ilyen sárdobálós dagonyázásról, miközben kb. az elmúlt 20-30 év legizgalmasabb amerikai politikai eseményei zajlanak....

 www.nytimes.com/2018/09/05/opinion/trump-white-house-anonymous-resistance.html
Igor
Kamu az egész, majd pont a nyt-ban fogja elmondani egy egyébként a saját bevallása szerint felelősségteljes konzervatív, hogy egy kvázi árnyékkormányt működtet a saját elnöke ellen, ezzel leleplezve az egész összeesküvést. Átlátszó.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Beszéltek itt ilyen sárdobálós dagonyázásról, miközben kb. az elmúlt 20-30 év legizgalmasabb amerikai politikai eseményei zajlanak....

 www.nytimes.com/2018/09/05/opinion/trump-white-house-anonymous-resistance.html
Igor
Csak ez annyira evidens volt eddig is ...
malkav
Nem az a lenyeg hogy Trump egy idiota, inkabb a kovetkezok:

- Times be mert vallalni egy anon op-ed-et
- ki a szerzo? (Pence plane mokas lenne 😀)
- lesz-e kovetkezmeny (eddig szkeptikus voltam, de kezdek hajlani az igenre...)
- meg ugye azert ez befolyasolhatja a kepviselhazat/szenatust (bar utobbi ugye elegge unlikely..)
Igor
Ha kiderül ki a spion, akkor hazaárulásért szerinted milyen retorziókra számíthat? Csak börtön, vagy ki is végezhetik?
Hisz az USA-ban az elnök egy intézmény, a személye másodlagos.
Sobri Jóska
0 pont.

Nem spion (szerintem nem ismered a szó jelentését..., nem hazaárulás (miért is van szó hazaárulásról? tudod te mit jelent az 'op-ed'? = véleménycikk) és az elnök = intézmény sem működik ebben a kontextusban.
Igor
Nem ezt kérdeztem.
Hogy mi hazaárulás és mi nem, azt majd a bíróság eldönti.
Ahogy azt is, hogy valóban az e a felelős, akit majd megneveznek.
Meg az elnök=intézmény kontextust is.
Én azt kérdeztem, hogy "ha-akkor" szerinted milyen retorziókra számíthat.
Jól sejtem, hogy szerinted semmire?
Sobri Jóska
Azon kívül hogy Trump kirúgja? Más lényegi retorzió (szerintem) nem lesz.

Lehet, hogy megdobálják a kocsiját, vagy a házát, rászáll az APEH picit... a pro oldalon viszont esetleg kap néhány TV showba meghívás, vagy 1 v 2 könyv megírására szóló felkérést... de ezek igazából a jelenlegi helyzetben/a cikkben megfogalmazottakhoz képest irreleváns dolgok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Beszéltek itt ilyen sárdobálós dagonyázásról, miközben kb. az elmúlt 20-30 év legizgalmasabb amerikai politikai eseményei zajlanak....

 www.nytimes.com/2018/09/05/opinion/trump-white-house-anonymous-resistance.html
Igor
Csak ez annyira evidens volt eddig is ...
malkav
Nem az a lenyeg hogy Trump egy idiota, inkabb a kovetkezok:

- Times be mert vallalni egy anon op-ed-et
- ki a szerzo? (Pence plane mokas lenne 😀)
- lesz-e kovetkezmeny (eddig szkeptikus voltam, de kezdek hajlani az igenre...)
- meg ugye azert ez befolyasolhatja a kepviselhazat/szenatust (bar utobbi ugye elegge unlikely..)
Igor
Ha kiderül ki a spion, akkor hazaárulásért szerinted milyen retorziókra számíthat? Csak börtön, vagy ki is végezhetik?
Hisz az USA-ban az elnök egy intézmény, a személye másodlagos.
Sobri Jóska
0 pont.

Nem spion (szerintem nem ismered a szó jelentését..., nem hazaárulás (miért is van szó hazaárulásról? tudod te mit jelent az 'op-ed'? = véleménycikk) és az elnök = intézmény sem működik ebben a kontextusban.
Igor
Nem ezt kérdeztem.
Hogy mi hazaárulás és mi nem, azt majd a bíróság eldönti.
Ahogy azt is, hogy valóban az e a felelős, akit majd megneveznek.
Meg az elnök=intézmény kontextust is.
Én azt kérdeztem, hogy "ha-akkor" szerinted milyen retorziókra számíthat.
Jól sejtem, hogy szerinted semmire?

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Beszéltek itt ilyen sárdobálós dagonyázásról, miközben kb. az elmúlt 20-30 év legizgalmasabb amerikai politikai eseményei zajlanak....

 www.nytimes.com/2018/09/05/opinion/trump-white-house-anonymous-resistance.html
Igor
Csak ez annyira evidens volt eddig is ...
malkav
Nem az a lenyeg hogy Trump egy idiota, inkabb a kovetkezok:

- Times be mert vallalni egy anon op-ed-et
- ki a szerzo? (Pence plane mokas lenne 😀)
- lesz-e kovetkezmeny (eddig szkeptikus voltam, de kezdek hajlani az igenre...)
- meg ugye azert ez befolyasolhatja a kepviselhazat/szenatust (bar utobbi ugye elegge unlikely..)
Igor
Ha kiderül ki a spion, akkor hazaárulásért szerinted milyen retorziókra számíthat? Csak börtön, vagy ki is végezhetik?
Hisz az USA-ban az elnök egy intézmény, a személye másodlagos.
Sobri Jóska
0 pont.

Nem spion (szerintem nem ismered a szó jelentését..., nem hazaárulás (miért is van szó hazaárulásról? tudod te mit jelent az 'op-ed'? = véleménycikk) és az elnök = intézmény sem működik ebben a kontextusban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Beszéltek itt ilyen sárdobálós dagonyázásról, miközben kb. az elmúlt 20-30 év legizgalmasabb amerikai politikai eseményei zajlanak....

 www.nytimes.com/2018/09/05/opinion/trump-white-house-anonymous-resistance.html
Igor
Csak ez annyira evidens volt eddig is ...
malkav
Nem az a lenyeg hogy Trump egy idiota, inkabb a kovetkezok:

- Times be mert vallalni egy anon op-ed-et
- ki a szerzo? (Pence plane mokas lenne 😀)
- lesz-e kovetkezmeny (eddig szkeptikus voltam, de kezdek hajlani az igenre...)
- meg ugye azert ez befolyasolhatja a kepviselhazat/szenatust (bar utobbi ugye elegge unlikely..)
Igor
Ha kiderül ki a spion, akkor hazaárulásért szerinted milyen retorziókra számíthat? Csak börtön, vagy ki is végezhetik?
Hisz az USA-ban az elnök egy intézmény, a személye másodlagos.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Beszéltek itt ilyen sárdobálós dagonyázásról, miközben kb. az elmúlt 20-30 év legizgalmasabb amerikai politikai eseményei zajlanak....

 www.nytimes.com/2018/09/05/opinion/trump-white-house-anonymous-resistance.html
Igor
Csak ez annyira evidens volt eddig is ...
malkav
Nem az a lenyeg hogy Trump egy idiota, inkabb a kovetkezok:

- Times be mert vallalni egy anon op-ed-et
- ki a szerzo? (Pence plane mokas lenne 😀)
- lesz-e kovetkezmeny (eddig szkeptikus voltam, de kezdek hajlani az igenre...)
- meg ugye azert ez befolyasolhatja a kepviselhazat/szenatust (bar utobbi ugye elegge unlikely..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Beszéltek itt ilyen sárdobálós dagonyázásról, miközben kb. az elmúlt 20-30 év legizgalmasabb amerikai politikai eseményei zajlanak....

 www.nytimes.com/2018/09/05/opinion/trump-white-house-anonymous-resistance.html
Igor
Nem véletlen, hogy Orbán a mai napig nem akart találkozni Trumppal...

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Beszéltek itt ilyen sárdobálós dagonyázásról, miközben kb. az elmúlt 20-30 év legizgalmasabb amerikai politikai eseményei zajlanak....

 www.nytimes.com/2018/09/05/opinion/trump-white-house-anonymous-resistance.html
Igor
Csak ez annyira evidens volt eddig is ...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Beszéltek itt ilyen sárdobálós dagonyázásról, miközben kb. az elmúlt 20-30 év legizgalmasabb amerikai politikai eseményei zajlanak....

 www.nytimes.com/2018/09/05/opinion/trump-white-house-anonymous-resistance.html

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A lényeg, hogy Magyarország jobban teljesít. Már kezd látszani sokak számára.

Orbánék belengették a közelgő válságot, ami már egy kicsit késő is lenne, ha most itt lenne. Reméljük jön feltartóztathatatlanul, mint a migránsok.
Atari
És ki fogja legyőzni, ki fog belőle profitálni, ki fogja tudni egyes egyedül kezelni?
A Jobbik? Az LMP? Esetleg az MSZP vagy Gyurcsány? Nem!
Sobri Jóska
A válság a fidesznek kell és ő is fog belőle profitálni.
Rákenhet mindent, mint a migránsokra.
Atari
Egészen addig, amíg nem érinti túlságosan a nép pénztárcáját, ha elkezdik az emberek a zsebükön érezni a válságot, máris kevesebb szavazójuk lesz.
empty taxi
Na ez a tipikus illúzió, a gyurcsányi meg elempés ébren álmodozás.
A Fidesz ugyanúgy nyeri a választásokat 20-30 évig, mint a Hazafias Népfront annak idején.
Sobri Jóska
Ahogy Marvin Lewis mondaná: We'll see.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
A lényeg, hogy Magyarország jobban teljesít. Már kezd látszani sokak számára.

Orbánék belengették a közelgő válságot, ami már egy kicsit késő is lenne, ha most itt lenne. Reméljük jön feltartóztathatatlanul, mint a migránsok.
Atari
És ki fogja legyőzni, ki fog belőle profitálni, ki fogja tudni egyes egyedül kezelni?
A Jobbik? Az LMP? Esetleg az MSZP vagy Gyurcsány? Nem!
Sobri Jóska
A válság a fidesznek kell és ő is fog belőle profitálni.
Rákenhet mindent, mint a migránsokra.
Atari
Egészen addig, amíg nem érinti túlságosan a nép pénztárcáját, ha elkezdik az emberek a zsebükön érezni a válságot, máris kevesebb szavazójuk lesz.
empty taxi
Na ez a tipikus illúzió, a gyurcsányi meg elempés ébren álmodozás.
A Fidesz ugyanúgy nyeri a választásokat 20-30 évig, mint a Hazafias Népfront annak idején.
Sobri Jóska
Mikolával az élen? 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
A lényeg, hogy Magyarország jobban teljesít. Már kezd látszani sokak számára.

Orbánék belengették a közelgő válságot, ami már egy kicsit késő is lenne, ha most itt lenne. Reméljük jön feltartóztathatatlanul, mint a migránsok.
Atari
És ki fogja legyőzni, ki fog belőle profitálni, ki fogja tudni egyes egyedül kezelni?
A Jobbik? Az LMP? Esetleg az MSZP vagy Gyurcsány? Nem!
Sobri Jóska
A válság a fidesznek kell és ő is fog belőle profitálni.
Rákenhet mindent, mint a migránsokra.
Atari
Egészen addig, amíg nem érinti túlságosan a nép pénztárcáját, ha elkezdik az emberek a zsebükön érezni a válságot, máris kevesebb szavazójuk lesz.
empty taxi
Na ez a tipikus illúzió, a gyurcsányi meg elempés ébren álmodozás.
A Fidesz ugyanúgy nyeri a választásokat 20-30 évig, mint a Hazafias Népfront annak idején.

több mint 5 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Egészen addig, amíg nem érinti túlságosan a nép pénztárcáját, ha elkezdik az emberek a zsebükön érezni a válságot, máris kevesebb szavazójuk lesz.
empty taxi
Majd a közszolgálati média és a plakátok elmagyarázzák, hogy mindez az EU miatt van.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A lényeg, hogy Magyarország jobban teljesít. Már kezd látszani sokak számára.

Orbánék belengették a közelgő válságot, ami már egy kicsit késő is lenne, ha most itt lenne. Reméljük jön feltartóztathatatlanul, mint a migránsok.
Atari
És ki fogja legyőzni, ki fog belőle profitálni, ki fogja tudni egyes egyedül kezelni?
A Jobbik? Az LMP? Esetleg az MSZP vagy Gyurcsány? Nem!
Sobri Jóska
A válság a fidesznek kell és ő is fog belőle profitálni.
Rákenhet mindent, mint a migránsokra.
Atari
Egészen addig, amíg nem érinti túlságosan a nép pénztárcáját, ha elkezdik az emberek a zsebükön érezni a válságot, máris kevesebb szavazójuk lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A lényeg, hogy Magyarország jobban teljesít. Már kezd látszani sokak számára.

Orbánék belengették a közelgő válságot, ami már egy kicsit késő is lenne, ha most itt lenne. Reméljük jön feltartóztathatatlanul, mint a migránsok.
Atari
És ki fogja legyőzni, ki fog belőle profitálni, ki fogja tudni egyes egyedül kezelni?
A Jobbik? Az LMP? Esetleg az MSZP vagy Gyurcsány? Nem!
Sobri Jóska
A válság a fidesznek kell és ő is fog belőle profitálni.
Rákenhet mindent, mint a migránsokra.

"Itt?? ... Mindenki!"