Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 218
Vagyis összegzem a jogászkodást:
Az állam nem fog az állam ellen nyomozni, így elmarasztaló ítélet se fog születni az idecitált Btk. 350 § ügyében.
Köszönöm.
Sobri Jóska
állam nem fog nyomozni Jóskám, nyomozni a nyomozó hatóság fog. Másrészt akár hivatalból, akár feljelentés alapján köteles nyomozati szakkal kezdeni az eljárást, amennyiben a bűncselekmény szubjektív gyanúja felmerült. Jelen esetben hivatalból már kellene nyomozni, ha más nem, feljelentésre majd fognak.
Amadeus
És 24 órán belül ezt jelezni köteles az ügyésznek, aki pedig utasítási jogkörrel rendelkezik a nyomozó hatóság felett. Így pedig akár el is lehet húzni a nyomozást kamu cselekményekkel, hogy aztán a nyomozást az ügyész a megszüntesse arra tekintettel, hogy bűncselekmény nem állapítható meg.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Vagyis összegzem a jogászkodást:
Az állam nem fog az állam ellen nyomozni, így elmarasztaló ítélet se fog születni az idecitált Btk. 350 § ügyében.
Köszönöm.
Sobri Jóska
állam nem fog nyomozni Jóskám, nyomozni a nyomozó hatóság fog. Másrészt akár hivatalból, akár feljelentés alapján köteles nyomozati szakkal kezdeni az eljárást, amennyiben a bűncselekmény szubjektív gyanúja felmerült. Jelen esetben hivatalból már kellene nyomozni, ha más nem, feljelentésre majd fognak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 792 — Cowboys fan
Ok, akkor most ezek után Pálffynak megint minimum le kellene mondania.

Már megint az a bili meg a kezem...
Vrij6
figyi, intim kérdés következik, nem muszáj válaszolni.

ebben az elcseszett országban mikor volt olyan, hogy valakinek le kellett volna mondania, és ő önként és dalolva lemondott? Sitt Palit is úgy kellett győzködni, a NAV-os nőci se feltétlen magától állt fel, szerinted van itt bárminek bármikor következménye?

az egyetlen, amire emlékszem, az az volt, amikor Pokorni apjáról kiderült, hogy III/III-as volt, aki erre lemondott (de mire fel? nekem ma is az a meggyőződésem, hogy így akarták D-209-et lemondásra bírni, csak nem jött be a tisztáldozat)
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
Ok, akkor most ezek után Pálffynak megint minimum le kellene mondania.

Már megint az a bili meg a kezem...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 218
Ejjj, ezek nem néznek ki jól....
Találjon már valaki valamilyen olyan adatot - egy olyan körzetet vagy mittudomén - amelyiket másik irányban "basztak el". Ne kelljen már a rendszerváltás után 28 évvel oda eljutnom, hogy a választás tisztaságával kapcsolatban lesznek kétségeim. 😕
peterk2005
Jaja, aki tudja, linkeljen:

 444.hu/2018/04/10/sok-helyen-egyszeruen-eltuntek-az-ellenzeki-partok-listas-szavazatai-az-urnakbol

Nem értem, valaki magyarázza el. 😀
Vrij6
 index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/04/10/hogyan_nullazodhattak_az_ellenzeki_szavazatok_a_szamolas_utan/
Tito05
Ez tök jó ebben a választókörzeben, de a többiben továbbra sem stimmel a matek.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
valami akkor sem kerek..

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ejjj, ezek nem néznek ki jól....
Találjon már valaki valamilyen olyan adatot - egy olyan körzetet vagy mittudomén - amelyiket másik irányban "basztak el". Ne kelljen már a rendszerváltás után 28 évvel oda eljutnom, hogy a választás tisztaságával kapcsolatban lesznek kétségeim. 😕
peterk2005
Jaja, aki tudja, linkeljen:

 444.hu/2018/04/10/sok-helyen-egyszeruen-eltuntek-az-ellenzeki-partok-listas-szavazatai-az-urnakbol

Nem értem, valaki magyarázza el. 😀
Vrij6
 index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/04/10/hogyan_nullazodhattak_az_ellenzeki_szavazatok_a_szamolas_utan/
Tito05
Köszi!
Vrij6
Jó basszus de ahol 150+ szavazat különbség van az egyéniben és listásan leadott Jobbikos szavazatok között?
150-25=0?

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
Ejjj, ezek nem néznek ki jól....
Találjon már valaki valamilyen olyan adatot - egy olyan körzetet vagy mittudomén - amelyiket másik irányban "basztak el". Ne kelljen már a rendszerváltás után 28 évvel oda eljutnom, hogy a választás tisztaságával kapcsolatban lesznek kétségeim. 😕
peterk2005
Jaja, aki tudja, linkeljen:

 444.hu/2018/04/10/sok-helyen-egyszeruen-eltuntek-az-ellenzeki-partok-listas-szavazatai-az-urnakbol

Nem értem, valaki magyarázza el. 😀
Vrij6
 index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/04/10/hogyan_nullazodhattak_az_ellenzeki_szavazatok_a_szamolas_utan/
Tito05
Köszi!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Ejjj, ezek nem néznek ki jól....
Találjon már valaki valamilyen olyan adatot - egy olyan körzetet vagy mittudomén - amelyiket másik irányban "basztak el". Ne kelljen már a rendszerváltás után 28 évvel oda eljutnom, hogy a választás tisztaságával kapcsolatban lesznek kétségeim. 😕
peterk2005
Jaja, aki tudja, linkeljen:

 444.hu/2018/04/10/sok-helyen-egyszeruen-eltuntek-az-ellenzeki-partok-listas-szavazatai-az-urnakbol

Nem értem, valaki magyarázza el. 😀
Vrij6
 index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/04/10/hogyan_nullazodhattak_az_ellenzeki_szavazatok_a_szamolas_utan/
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 218
Annyira szép, hogy a sok túlbuzgó kis települési Fidesz szimpatizáns önszorgalomból elcsalt pár 1000 szavazatot (a számok alapján egyértelműen központi utasítás nélkül), amivel semmit se ért a Fidesz, de cserébe táptalajt adott az egész ellenzéknek arra, hogy legyen mibe kapaszkodni.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
Ejjj, ezek nem néznek ki jól....
Találjon már valaki valamilyen olyan adatot - egy olyan körzetet vagy mittudomén - amelyiket másik irányban "basztak el". Ne kelljen már a rendszerváltás után 28 évvel oda eljutnom, hogy a választás tisztaságával kapcsolatban lesznek kétségeim. 😕
peterk2005
Jaja, aki tudja, linkeljen:

 444.hu/2018/04/10/sok-helyen-egyszeruen-eltuntek-az-ellenzeki-partok-listas-szavazatai-az-urnakbol

Nem értem, valaki magyarázza el. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 792 — Cowboys fan
Jogszabályok alapján dolgozunk, így megyen ez 😊

Amúgy felmerül bennem a kérdés, hogy be vannak kamerázva a szavazókörök? Mert ha igen, akkor azért látszik, ki maradt egyedül a szavazólapokkal.
gabokocka
nincsenek hát. de ha igen, akkor nem működik a kamera. de ha működik is a kamera, akkor eltűnik a felvétel.
slowmotion
A választás titkos. Nem bonyolult ez annyira. A tagok egymást ellenőrzik.
Charlie Firpo
a titkos választás egyébként annyit tesz, hogy nem látja senki, mit szavazol, és nem nézik meg, mielőtt bedobod az urnába
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ejjj, ezek nem néznek ki jól....
Találjon már valaki valamilyen olyan adatot - egy olyan körzetet vagy mittudomén - amelyiket másik irányban "basztak el". Ne kelljen már a rendszerváltás után 28 évvel oda eljutnom, hogy a választás tisztaságával kapcsolatban lesznek kétségeim. 😕

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
 www.valasztas.hu/dyn/pv18/szavossz/hu/M06/T053/szkjkv_017.html

Szabó Zoltán Ferenc, Jobbik: 320
Fidesz: 254

Listán jobbik 158
Fidesz 282
Az országos szinten 0,0000000végtelen Családok pártja itt 51
-----

 www.valasztas.hu/dyn/pv18/szavossz/hu/M05/T274/szkjkv_007.html

Fidesz: 178
LMP: 116
Jobbik: 151

Listán:
Fidesz: 186
LMP: 48
Jobbik: 0

-------------

 www.valasztas.hu/dyn/pv18/szavossz/hu/M01/T004/szkjkv_053.html

Fidesz: 260
Varju László, DK: 244

Listán:
Fidesz: 262
DK: 0

Viszont valahogy 91-el a Szegény emberek Pártja feljött.

-----------

 www.valasztas.hu/dyn/pv18/szavossz/hu/M19/T188/szkjkv_015.html

Fidesz: 177 (34%)
Rig Lajos: 308 (60%)

Listán:
Fidesz: 225 (44%)
Jobbik: 205 (40%)

-------

 www.valasztas.hu/dyn/pv18/szavossz/hu/M19/T161/szkjkv_001.html

Töreki Milán, Jobbik: 74
Fidesz: 166
Mindenki más: 22

Listán:
Fidesz: 160
Jobbik: 45
Mindenki más: 0

-----------------------
 www.valasztas.hu/dyn/pv18/szavossz/hu/M01/T002/szkjkv_004.html

Jelölt:
Kovács Tamás, Jobbik: 35
Fidesz: 315

Listán
Jobbik: 0
Fidesz: 306

Ellenben befutott a NET párt 66-al a nagyok közé.

----------------------
 www.valasztas.hu/dyn/pv18/szavossz/hu/M03/T004/szkjkv_009.html

Ez már érdekesebb:

Jelölt:
Hajdú Miklós, MSZP: 159
Fidesz: 329

Listán
MSZP: 0
Fidesz: 418

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ha ez így igaz, akkor 4 meg 8 évvel ezelőtt (mikor ugyanez volt az eljárásrend) miért nem csökkent vissza fél7 és 7órás adatra a részvétel? ez a kérdés egyedül bennem fogalmazódik meg.
@Igor: neki nem csak munkája van, hanem ELŐRE megkapta a jutalmat a "sikeres" rendezésért.
csebi
Négy éve még az átjelentkezők arra az egyéni jelöltre szavazhattak, ahová átjelentkeztek. Ezért ott is számolták meg a szavazataikat, ahol leadták. Most viszont az átjelentkezők az eredeti körzeteik képviselőire szavaztak, ezért az ő szavazataikat nem megszámolták (nem jelenik meg azonnal), hanem szétszortírozták, visszaküldik abba a körzetbe ahova eredetileg tartoznak, és ott fogják majd megszámolni.

Ezt az indokot el tudom hinni. Az átjelentkezők számával is nagyjából stimmel a hiba. Az más kérdés, hogy ordas nagy amatőrség a részvételi arányokat így megadni, ezt nem tudom ki találta ki. A 7 órás eredmények sem hivatalosak, hiszen a szavazat számlálás, jegyőkönyvezés csak 7-kor indult. Logikátlan 18:30-ig előzetes adatokat közölni, majd 7-kor - szintén előzetes adatokat, de akkor már nem beleszámolni az átjelentkezőket.

Mindenesetre ki fog derülni, mert ha ez igaz, akkor a szavazatok megvannak. A végleges, hivatalos aránynak 70% körül kell majd lennie szombaton.

u.i.: Egyébként félfüllel hallgattam egy jogásszal készült interjút (nem tudom ki volt) aki azt mondta, hogy a törvényben nincs olyan paragrafus, hogy nem lehet előzetes eredményeket közölni ha még van nyitott körzet. A törvényben állítólag csak a 19 órai időpont szerepel határként. Ergó nem is kellett volna várni majdnem 3 órát a Bocskay út miatt. Ennek utána nézett már valaki? Nem tudom elhinni, hogy ebben is ennyire amatőr volt az OVB...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Keresd a hibát:
 www.valasztas.hu/dyn/pv18/szavossz/hu/M02/T035/szkjkv_001.html
mustaine
3 szarvas hibát találtam, van még ezeken kívül?

1) rákerült egy migráncs a szavazólapra, gyalázatos...
2) Antal Gábor annyira független, hogy még a "független jelölt" kifejezéstől is függetlenítette magát!
3) Matula Bácsi egyetlen szavazatot se kapott 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Keresd a hibát:
 www.valasztas.hu/dyn/pv18/szavossz/hu/M02/T035/szkjkv_001.html
mustaine
ezt se Igor csinálta

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ezt speciel még lehet hogy én is elhiszem (bár túl logikusan hangzik, tehát tuti kamu), dehát amúgy is a legjobban megrendezett választásról beszélünk... 😀

(mondjuk speciel reporting területen dolgozom, ha ezt mi így riportáltuk volna (ennél jóval komplexebb dolgokat), már valszeg nem lenne munkám..)
Igor
rá se ránts, pont munkatársat keresünk, majd szólj ha úgy van
eaglesmcnabb
Én nem hibázok.
(Max ha igen, akkor a rendszer/kollégám volt a hibás 😛 mint ebben az esetben is)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Jogszabályok alapján dolgozunk, így megyen ez 😊

Amúgy felmerül bennem a kérdés, hogy be vannak kamerázva a szavazókörök? Mert ha igen, akkor azért látszik, ki maradt egyedül a szavazólapokkal.
gabokocka
nincsenek hát. de ha igen, akkor nem működik a kamera. de ha működik is a kamera, akkor eltűnik a felvétel.
slowmotion
A választás titkos. Nem bonyolult ez annyira. A tagok egymást ellenőrzik.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 www.pecsistop.hu/tartalom/cikk/493636_valasztasi_csalas_elparologtak_az_mszp_szavazatai

Én nem vagyok ilyen választásicsalás-konteó hívő, de ez tényleg durva.
mustaine
Én se szeretem az ilyesmit, de tanultam elég statisztikát és kalkuláltam elég hibát ahhoz, hogy ne tudjam elképzelni, hogy csökkenhetett a fél hetes 68 fölötti százalék 66 százalékra. Három százalékos "bocs, rosszul húztam a keresztet" hiba képtelenség. Ezek a hibák sok milliós mintán kimutathatatlanra kellene, hogy kiegyenlítsék egymást.

Remélem valaki azért odafér majd a szavazólapokhoz és a részletes adatokhoz, mert ezek nagyon furcsa "hibák" a rendszerben. Az én körzetemben például a szavazatszámláló bizottságban csak fideszes és két "műpárti" delegált volt. Én itt nem feltételezem a manipulációt, mert személyesen ismerem mindet. Ez a környék egyébként is olyan, hogy itt kajáltatás meg buszoztatás se dívik. De iszonyat mennyiségű kis világvégi faluban születtek állítólag olyan adatok, hogy 90 meg 95 meg 100% fidesz listás szavazás.

Na mindegy. Őszintén szólva inkább elkönyvelem, hogy a Fidesz nyert 50%-al, mint, hogy feltételezzem, hogy belenyúltak, mert az már tényleg Üzbegisztán lenne...
peterk2005
Keresd a hibát:
 www.valasztas.hu/dyn/pv18/szavossz/hu/M02/T035/szkjkv_001.html

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 057 — Lucas Scott
Jogszabályok alapján dolgozunk, így megyen ez 😊

Amúgy felmerül bennem a kérdés, hogy be vannak kamerázva a szavazókörök? Mert ha igen, akkor azért látszik, ki maradt egyedül a szavazólapokkal.
gabokocka
Polt Péterék mikor tartották be a jogszabályokat, és mikor működtek aszerint, ha a Fidesz érdekeit sértette?

A választási csaláshoz:ha volt is, nem emiatt nyert a Fidesz, max a 2/3 lett meg emiatt. De most hogy a szavazóurnákból tüntetik el a szavazatokat, vagy vesznek még hiányzó x mennyiséget, nem mindegy? Ugyanaz lett volna az eredménye. Ők így döntöttek ez van.
És nem most kezdtek el csalni, hanem már 4 (8) éve, mára a rendszer jól működik.
PEEtör
azért egyrészt kurvára nem mindegy, hogy 2/3 van-e vagy sem, másrészt eleve nem ez a lényeg ebben az ügyben.. csak sajnos sose fog bebizonyosodni akkor se ha igaz
Szesze
Tudom hogy nem mindegy, persze hogy nem az, de a 2/3-ot mindenképp összehozták volna, ha "szabályos" úton nincs meg nekik, kétség ne legyen róla, mint mondtam, ha más nem szavazatvásárlással.

Az egész kampány egy nagy csalás volt, az egész választási rendszer az, most azon fennakadni, hogy pár tízezer szavazat eltűnik, na bumm. Irreleváns, nem tisztán játszanak, de semmit nem tudunk ellene tenni, megcsinálják.
PEEtör
NVI elnökét hallottam nyilatkozni és elvileg erre (h kisebb lett 7kor a választási részvétel) is van racionális magyarázat. A nap folyamán strigulázással számolják a választókat és ez alapján jelentenek. Na már most ebben mindenki benne van, az átjelentkezettek is. A 7 órás adatokat meg jegyzőkönyvek alapján kiszámolt adatok és nincsenek benne az átjelentkezettek. Őket a hét folyamán dolgozzák fel a külhoni ill külképviseleti szavazatokkal együtt. Ezért is lesz csak szombaton hivatalos eredmény.
Tito05
ha ez így igaz, akkor 4 meg 8 évvel ezelőtt (mikor ugyanez volt az eljárásrend) miért nem csökkent vissza fél7 és 7órás adatra a részvétel? ez a kérdés egyedül bennem fogalmazódik meg.

@Igor: neki nem csak munkája van, hanem ELŐRE megkapta a jutalmat a "sikeres" rendezésért.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ezt speciel még lehet hogy én is elhiszem (bár túl logikusan hangzik, tehát tuti kamu), dehát amúgy is a legjobban megrendezett választásról beszélünk... 😀

(mondjuk speciel reporting területen dolgozom, ha ezt mi így riportáltuk volna (ennél jóval komplexebb dolgokat), már valszeg nem lenne munkám..)
Igor
rá se ránts, pont munkatársat keresünk, majd szólj ha úgy van

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ezt speciel még lehet hogy én is elhiszem (bár túl logikusan hangzik, tehát tuti kamu), dehát amúgy is a legjobban megrendezett választásról beszélünk... 😀

(mondjuk speciel reporting területen dolgozom, ha ezt mi így riportáltuk volna (ennél jóval komplexebb dolgokat), már valszeg nem lenne munkám..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Jogszabályok alapján dolgozunk, így megyen ez 😊

Amúgy felmerül bennem a kérdés, hogy be vannak kamerázva a szavazókörök? Mert ha igen, akkor azért látszik, ki maradt egyedül a szavazólapokkal.
gabokocka
Polt Péterék mikor tartották be a jogszabályokat, és mikor működtek aszerint, ha a Fidesz érdekeit sértette?

A választási csaláshoz:ha volt is, nem emiatt nyert a Fidesz, max a 2/3 lett meg emiatt. De most hogy a szavazóurnákból tüntetik el a szavazatokat, vagy vesznek még hiányzó x mennyiséget, nem mindegy? Ugyanaz lett volna az eredménye. Ők így döntöttek ez van.
És nem most kezdtek el csalni, hanem már 4 (8) éve, mára a rendszer jól működik.
PEEtör
azért egyrészt kurvára nem mindegy, hogy 2/3 van-e vagy sem, másrészt eleve nem ez a lényeg ebben az ügyben.. csak sajnos sose fog bebizonyosodni akkor se ha igaz
Szesze
Tudom hogy nem mindegy, persze hogy nem az, de a 2/3-ot mindenképp összehozták volna, ha "szabályos" úton nincs meg nekik, kétség ne legyen róla, mint mondtam, ha más nem szavazatvásárlással.

Az egész kampány egy nagy csalás volt, az egész választási rendszer az, most azon fennakadni, hogy pár tízezer szavazat eltűnik, na bumm. Irreleváns, nem tisztán játszanak, de semmit nem tudunk ellene tenni, megcsinálják.
PEEtör
NVI elnökét hallottam nyilatkozni és elvileg erre (h kisebb lett 7kor a választási részvétel) is van racionális magyarázat. A nap folyamán strigulázással számolják a választókat és ez alapján jelentenek. Na már most ebben mindenki benne van, az átjelentkezettek is. A 7 órás adatokat meg jegyzőkönyvek alapján kiszámolt adatok és nincsenek benne az átjelentkezettek. Őket a hét folyamán dolgozzák fel a külhoni ill külképviseleti szavazatokkal együtt. Ezért is lesz csak szombaton hivatalos eredmény.

Egyébként itt az interjú

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Jogszabályok alapján dolgozunk, így megyen ez 😊

Amúgy felmerül bennem a kérdés, hogy be vannak kamerázva a szavazókörök? Mert ha igen, akkor azért látszik, ki maradt egyedül a szavazólapokkal.
gabokocka
Polt Péterék mikor tartották be a jogszabályokat, és mikor működtek aszerint, ha a Fidesz érdekeit sértette?

A választási csaláshoz:ha volt is, nem emiatt nyert a Fidesz, max a 2/3 lett meg emiatt. De most hogy a szavazóurnákból tüntetik el a szavazatokat, vagy vesznek még hiányzó x mennyiséget, nem mindegy? Ugyanaz lett volna az eredménye. Ők így döntöttek ez van.
És nem most kezdtek el csalni, hanem már 4 (8) éve, mára a rendszer jól működik.
PEEtör
azért egyrészt kurvára nem mindegy, hogy 2/3 van-e vagy sem, másrészt eleve nem ez a lényeg ebben az ügyben.. csak sajnos sose fog bebizonyosodni akkor se ha igaz
Szesze
Tudom hogy nem mindegy, persze hogy nem az, de a 2/3-ot mindenképp összehozták volna, ha "szabályos" úton nincs meg nekik, kétség ne legyen róla, mint mondtam, ha más nem szavazatvásárlással.

Az egész kampány egy nagy csalás volt, az egész választási rendszer az, most azon fennakadni, hogy pár tízezer szavazat eltűnik, na bumm. Irreleváns, nem tisztán játszanak, de semmit nem tudunk ellene tenni, megcsinálják.