Politika

44 feliratkozó

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Virginiaban kezd szukulni az ollo - mar csak 48k
 results.elections.virginia.gov/vaelections/2016%20November%20General/Site/Presidential.html

Floridaban most stabilizalodott - kicsivel 140k alatti a kulonbseg, ez valszeg bukta lesz
 enight.elections.myflorida.com/CompareByCounty/?ContestId=100000

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Virginia elvesztése azért is fájó lenne (amellett, hogy a közvéleménykutatások a demokratáknak adták), mert Clinton alelnökjelöltje az állam szenátora és volt kormányzója. Kínos, ha így sem jön össze.
Amador
4 éve Romney is kikapott a saját államában
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Egy ateistának semmi esélye Amerikában még kongresszusi széket se nyerni, nem hogy elnökséget.
iktriad
Washington nem ér meg egy misét? 😕
több mint 7 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Virginia elvesztése azért is fájó lenne (amellett, hogy a közvéleménykutatások a demokratáknak adták), mert Clinton alelnökjelöltje az állam szenátora és volt kormányzója. Kínos, ha így sem jön össze.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Florida nagyon szoros lesz, Broward megyéből behozhatja Clinton Trump előnyét.
deyell
 enight.elections.myflorida.com/CompareByCounty/?ContestId=100000

Nem ugy tunik hogy csokkenne a kulonbseg :S

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
arról lehet tudni, hogy miért lassultak be az eredmények floridából?
fodi91
Chuck Norris összehúzta a szemöldökét.

annyi az esélye elnők lenni az USÁ-ban, mint nekem.
iktriad
Kár, pedig már a szlogenedet is kitaláltam


Zoltán Paksa - A yawning Jaguar for the everyday American

Kampman
Egy ateistának semmi esélye Amerikában még kongresszusi széket se nyerni, nem hogy elnökséget. Plusz a redneckek nagy része azt hinné a Zoltánra, hogy arab származású vagyok. 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ha Florida, NC es Virginia is elmegy, akkor ugy szamlom megvan Trumpnak legalabb 271.. es akkor mar csak Utah-ban lehet bizni.. oh shit.

Virginia eleg meglepo szamomra...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Donald megköszönte a Facebookon Texasnak hogy győzött
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 368
Florida nagyon szoros lesz, Broward megyéből behozhatja Clinton Trump előnyét.

choose life
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
annyi az esélye elnők lenni az USÁ-ban, mint nekem.
iktriad
Kár, pedig már a szlogenedet is kitaláltam


Zoltán Paksa - A yawning Jaguar for the everyday American
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
ohioban már trump az élen és nc is nagyon szoros
fodi91
Ohioval en nem szamoltam.. ha Florida es NC is elmegy, akkor lesz szoros a dolog, akkor mar Clintonnak be kell huzni Virginiat es Nevada/NH kozul egyet.


 espnfivethirtyeight.files.wordpress.com/2016/11/snake-900pm.png?w=575

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sporttv-s nézői üzenetekkel. Első szavazó vagyok, vittem a családot is, ezt nem hagytuk volna ki semmiért. Remélem, hogy Hillary nyer, de Trump is megszorongathatja. Mit gondoltok, Obamából lehet még ENSZ-főtitkár?
Kampman
erre a kérdésre a választ csak gábor tudja kispestről
ozibozi
Meg pár pék és vizsgázó.


"This is pretty remarkable - in 41 counties in Florida, Trump's share is better than the best share that any R has gotten since 2000."

Lehet hogy behuzza Floridat, wow... soknak tunik az a 111k szavazatnyi hatrany... hu, na innentol viszont erdekes a dolog, es McMullinnak hirtelen az egekbe szoktek az eselyei 😊
Igor
Hillary annyival kaphat ki Floridában, mint ahányan mondjuk Jill Steinra szavaztak, akinek annyi az esélye elnők lenni az USÁ-ban, mint nekem.

Közbevetve: Ritkán nézek amerikai news csatornákat, így nekem megdöbbentő mennyire elment egyik vagy másik irányba az utóbbi években a CNN és a FOX. Néhány évvel ezelőtt messze nem volt ekkora különbség.
peterk2005
Nézzél még MSNBC-t is 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közbevetve: Ritkán nézek amerikai news csatornákat, így nekem megdöbbentő mennyire elment egyik vagy másik irányba az utóbbi években a CNN és a FOX. Néhány évvel ezelőtt messze nem volt ekkora különbség.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Giuliani azért határozottan megmondta, hogy Floridával kapcsolatban teljesen felesleges találgatni, meg korai részeredményeket nézni.

Szerkesztette: Kampman
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
"This is pretty remarkable - in 41 counties in Florida, Trump's share is better than the best share that any R has gotten since 2000."

Lehet hogy behuzza Floridat, wow... soknak tunik az a 111k szavazatnyi hatrany... hu, na innentol viszont erdekes a dolog, es McMullinnak hirtelen az egekbe szoktek az eselyei 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 210
a tévé azt mondja 87%-nál 3% a clintoni előny Floridában
a térkép csak 67 % nál van
ozibozi
A CNN már 90%-nál jár, és Trump van elől. Most akkor mi van? 😊
peterk2005
egyébként tényleg ilyen sportközvetítés fílingje van, szinte várom ahogy Sims vagy Chaky vagy vlki szakértsen egy nagyot 😊
ozibozi
Sporttv-s nézői üzenetekkel. Első szavazó vagyok, vittem a családot is, ezt nem hagytuk volna ki semmiért. Remélem, hogy Hillary nyer, de Trump is megszorongathatja. Mit gondoltok, Obamából lehet még ENSZ-főtitkár?
Kampman
erre a kérdésre a választ csak gábor tudja kispestről
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
a tévé azt mondja 87%-nál 3% a clintoni előny Floridában
a térkép csak 67 % nál van
ozibozi
A CNN már 90%-nál jár, és Trump van elől. Most akkor mi van? 😊
peterk2005
egyébként tényleg ilyen sportközvetítés fílingje van, szinte várom ahogy Sims vagy Chaky vagy vlki szakértsen egy nagyot 😊
ozibozi
Sporttv-s nézői üzenetekkel. Első szavazó vagyok, vittem a családot is, ezt nem hagytuk volna ki semmiért. Remélem, hogy Hillary nyer, de Trump is megszorongathatja. Mit gondoltok, Obamából lehet még ENSZ-főtitkár?
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 210
a tévé azt mondja 87%-nál 3% a clintoni előny Floridában
a térkép csak 67 % nál van
ozibozi
A CNN már 90%-nál jár, és Trump van elől. Most akkor mi van? 😊
peterk2005
egyébként tényleg ilyen sportközvetítés fílingje van, szinte várom ahogy Simms vagy Chaky vagy vlki szakértsen egy nagyot 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
a tévé azt mondja 87%-nál 3% a clintoni előny Floridában
a térkép csak 67 % nál van
ozibozi
A CNN már 90%-nál jár, és Trump van elől. Most akkor mi van? 😊
peterk2005
Az a baj szerintem, hogy ahol alacsony a feldolgozottsag ott is odairnak random szamokat.. pl. Broward megye, ahol Hillary 0% utan, 248k-val megy... ami teljesen ertelmezhetetlen. Valoszinuleg teljes populaciora extrapolalnak.. igy viszont jo nehez josolni.

 edition.cnn.com/election/results/states/florida
vesd ossze
 elections.nytimes.com/2012/results/president

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
a tévé azt mondja 87%-nál 3% a clintoni előny Floridában
a térkép csak 67 % nál van
ozibozi
A CNN már 90%-nál jár, és Trump van elől. Most akkor mi van? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
a tévé azt mondja 87%-nál 3% a clintoni előny Floridában

a térkép csak 67 % nál van
ozibozi
Igen, ezt nem ertem en se.. es a 538-en azt irjak Trump 75k-val vezet (tobb adat bejott az eszaki megyekbol)

Lehet megis szorosabb lesz, nem biztos hogy a guardian terkepe a legjobb... keresek alternativat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 210
a tévé azt mondja 87%-nál 3% a clintoni előny Floridában

a térkép csak 67 % nál van

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Florida valszeg siman meglesz, Broward meg sehol nincs, es meg mindig 0.6% Clinton elonye.. lehet hogy 1.5-2%-kal nyer a vegen.
Igor
Most éppen fordult.

Nekem, aki nem ismeri az amerikai politikai rendszert mélységében, maga a választás egyébként tisztára olyan "élmény", mint egy valóságshow kiszavazó műsora. 😊 Látom magam előtt Majkát, ahogy mantrázza, hogy "Clinton vagy Trump, Trump vagy Clinton" 😀
peterk2005
Mondjuk ebben a műfajban Trump simán jobb 😀
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
végülis ha megnyerte a Delfin-Párduc-Barna hármast, akkor egy óra múlva vége lesz az egésznek, nem?
ozibozi
Kb. igen, eleg lenne ketto is.. de Virginia egyelore necces, es Trumpnak lehet lesz nemi eselye.

LOL, kekszinu Texas meg piros Rhode Island.. ez se lesz sokaig igy 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Ez a két Carolina sem véletlenül vált ketté anno 😊