Politika

44 feliratkozó

több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ja nem, egyik sem (de, mondjuk öregedni öregszem). Inkább másképp teszem fel a kérdést: ki találta ki, hogy azzal, hogy azt mutatja minden médium, hogy mennyire balfasz a magyar rendőrség meg a MÁV, használnak bármit a helyzetnek vagy akár a saját újraválasztásuknak? Mert jelenleg már a "valamennyire független" média (hagyjuk a M1-et meg a magyaridőket, ők az agitprop legszebb éveit idézik) baráti fele sem látja úgy, hogy ez jó ötlet.

Szóval úgy vélem, hogy jelenleg a kommunikációs csapatnak elég gyorsan kell irányt váltania, mert ezzel eléggé rombolja az eddig szépen felépített rendszert és ráadásul ezek a szerencsétlenek tényleg szerencsétlenek...
Gyurma
Néha próbálj meg magyarként is gondolkodni 😊
csebi irta: "lemenni a befogadó állomásokra, ahol meg a hatóságok szakszerűen segítséget nyújtanának nekik." Ennyi dolguk lenne és ott VÁRNI!!! De vazze, ha felemeli a seggét és elmegy onnan vagy be sem megy (mert ugye be sem zárhatjuk őket, pedig azt kéne!), akkor mégis mit vársz a magyaroktól? Ők ki akarnak menni Németbe, de érvényes papír nélkül nem mehet!!! Ki lehetne őket tenni a pusztába egy táborba, de akkor meg azért nyafognának az okosok. Ennek az országnak még mindig a magyarok az állampolgárai és az államnak elsődlegesen az ő érdekeit kell/kéne nézni.

ui: azt viszont baromira nem értem, ha itt vannak, miért nem mennek tovább lábon a zöldhatáron???
NB2
Mindenért a migránsok/menekülők a hibásak. Nálunk az államapparátus mindent megtett: kiplakátolták az országot, hogy ne jöjjenek és ennek ellenére a sok szerencsétlen mégis jött. Tehát minden az ő hibájuk.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 125 — nabege2@yahoo.com
Ja nem, egyik sem (de, mondjuk öregedni öregszem). Inkább másképp teszem fel a kérdést: ki találta ki, hogy azzal, hogy azt mutatja minden médium, hogy mennyire balfasz a magyar rendőrség meg a MÁV, használnak bármit a helyzetnek vagy akár a saját újraválasztásuknak? Mert jelenleg már a "valamennyire független" média (hagyjuk a M1-et meg a magyaridőket, ők az agitprop legszebb éveit idézik) baráti fele sem látja úgy, hogy ez jó ötlet.

Szóval úgy vélem, hogy jelenleg a kommunikációs csapatnak elég gyorsan kell irányt váltania, mert ezzel eléggé rombolja az eddig szépen felépített rendszert és ráadásul ezek a szerencsétlenek tényleg szerencsétlenek...
Gyurma
Néha próbálj meg magyarként is gondolkodni 😊
csebi irta: "lemenni a befogadó állomásokra, ahol meg a hatóságok szakszerűen segítséget nyújtanának nekik." Ennyi dolguk lenne és ott VÁRNI!!! De vazze, ha felemeli a seggét és elmegy onnan vagy be sem megy (mert ugye be sem zárhatjuk őket, pedig azt kéne!), akkor mégis mit vársz a magyaroktól? Ők ki akarnak menni Németbe, de érvényes papír nélkül nem mehet!!! Ki lehetne őket tenni a pusztába egy táborba, de akkor meg azért nyafognának az okosok. Ennek az országnak még mindig a magyarok az állampolgárai és az államnak elsődlegesen az ő érdekeit kell/kéne nézni.

ui: azt viszont baromira nem értem, ha itt vannak, miért nem mennek tovább lábon a zöldhatáron???
több mint 8 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 celkeresztfegyverszakuzlet.hu/gaz-riasztofegyverek/keseru-gaz-riaszto-fegyver
Nézd meg a gyártás helyét.
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
De van egy jó hírem is, a gazdaság egyik szegmense óriási fellendülésen megy át a migráció kapcsán. Ma beszéltem a Keserű Művekkel, és egyrészt: ki van söpörve a raktár, mindent eladtak amijük volt, másrészt: nem tudnak annyit gyártani, amennyi rendelés érkezik. (önvédelmi gáz-riasztó fegyvereket készítenek) Szerintem még sose ment nekik ennyire a bolt. 😊Jan
A Keserű művek évek óta nem gyárt fegyvert.Törökországból hozatják be a "termékeiket", majd kellő minőségellenőrzés után látják el saját logójukkal.Nekem Inspectorom van.Megbízható darab.
laccoo74
Ezt nem tudtam, és a beszélgetésból sem derült ki számomra. Amikor azt mondták hogy szinte nem tudják kiszolgálni az igényeket, arra gondoltam hogy nem elég a gyártó kapacitásuk. Nyilván félreértettem.
Nekünk gumis Revenge van, akarok hozzá egy tartalék tárat, amiatt érdeklődtem náluk.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Csebi: mi van most, nincs Mo-n egy értelmes válságmenedzsmer, akinek a kezébe lehetne adni a dolgokat a Keletinél?
Gyurma
Szerinted a kommunikációs csapat azért idézte elő ezt a helyzetet, hogy megoldja?
Te is kezdesz öregedni, naívodni ha azt hiszed, hogy a képesség hiányzik a helyzet valós megoldásához, és nem pedig az akarat.
Sobri
Ja nem, egyik sem (de, mondjuk öregedni öregszem). Inkább másképp teszem fel a kérdést: ki találta ki, hogy azzal, hogy azt mutatja minden médium, hogy mennyire balfasz a magyar rendőrség meg a MÁV, használnak bármit a helyzetnek vagy akár a saját újraválasztásuknak? Mert jelenleg már a "valamennyire független" média (hagyjuk a M1-et meg a magyaridőket, ők az agitprop legszebb éveit idézik) baráti fele sem látja úgy, hogy ez jó ötlet.

Szóval úgy vélem, hogy jelenleg a kommunikációs csapatnak elég gyorsan kell irányt váltania, mert ezzel eléggé rombolja az eddig szépen felépített rendszert és ráadásul ezek a szerencsétlenek tényleg szerencsétlenek...

több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Namostakkor terroristákról beszélünk, vagy kisebb atrocitásokról? Azért a kettőt inkább ne keverjük össze, mert nagyon különböző probléma. A terroristákkal kapcsolatban nincs döntésünk, az tényleg a meteror esete. 😀

A kisebb atrocitásokat nem terroristák követik el, hanem bárki. Ettől függetlenül ebben a kérdésben is fázom a "megpróbálunk ellene tenni" hozzáállástól. Mármint civilként. Mert adott szolgálatoknak ez természetesen kötelessége. De civilként ennek igen gyakran az az eredménye, hogy éppen az indukálja ki az az atrocitásokat, aki úgymond ellene tesz éppen. Erre is megvannak a rendőreink, egyéb szerveink, akiknek az a dolguk, hogy tegyenek rendet, ha kell.

peterk2005
Valóban 2 teljesen külön probléma, a terroristáktól az államnak kell megvédeni a polgárait. És így visszatértünk a pár nappal korábbi felvetéshez: ha az állampolgáraim biztonsága nekem elsődleges fontosságú, akkor a Közel-Keletről 100 ezres nagyságrendű, ismeretlen személyazonosságú embert engedek be válogatás nélkül? Most sem tudok mást mondani; ez hiba.

A civil önvédelemről azt hiszem nem érdemes vitába bocsátkoznunk, ahogy látom gyökeresen eltérő a véleményünk és nem hiszem hogy bármelyikünk meg tudná győzni a másikat. Értem az álláspontodat, hogy az arra szakosodott szervezetek majd megvédenek mindenkit akit kell, mert feltételezem hogy ahol te élsz, ott ezt tapasztaltad. Én máshol élek, mást tapasztaltam, ezért más a véleményem, de nem szeretném sem kifejteni, sem megindokolni. 😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Csak éppen ezzel azt érjük el, hogy eszükbe se jusson lemenni a befogadó állomásokra, ahol meg a hatóságok szakszerűen segítséget nyújtanának nekik.
csebi
Ott a legfobb gond, hogy a politikai akarat nincs, meg a kormany maga tesz nektek de facto keresztbe.. innentol nehez. Nem muszaj kommentalni.

Pl ha lezárod a vasutvonalat elottuk (plane miutan Pestre csoditetted oket), akkor nem tudom hogy jutnak el Debrecenbe. A sajto meg.. ez a dolga. Aki celkeresztet fest magara, es kiirja hogy "ide lojetek", az ne csodalkozzon.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
Csebi: mi van most, nincs Mo-n egy értelmes válságmenedzsmer, akinek a kezébe lehetne adni a dolgokat a Keletinél?
Gyurma
Szerinted a kommunikációs csapat azért idézte elő ezt a helyzetet, hogy megoldja?
Te is kezdesz öregedni, naívodni ha azt hiszed, hogy a képesség hiányzik a helyzet valós megoldásához, és nem pedig az akarat.
Sobri
sztem meg fogják oldani, nem lesz ezzel probléma.
csak tudod, ha felépítesz egy ellenségképet, azért néha nem is árt megmutatni az ellenséget, különben még azt hiszik nem is léteznek, vagy nem is ellenségek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Csebi: mi van most, nincs Mo-n egy értelmes válságmenedzsmer, akinek a kezébe lehetne adni a dolgokat a Keletinél?
Gyurma
Szerinted a kommunikációs csapat azért idézte elő ezt a helyzetet, hogy megoldja?
Te is kezdesz öregedni, naívodni ha azt hiszed, hogy a képesség hiányzik a helyzet valós megoldásához, és nem pedig az akarat.

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Csebi: mi van most, nincs Mo-n egy értelmes válságmenedzsmer, akinek a kezébe lehetne adni a dolgokat a Keletinél?
Gyurma
Gergényi, de vele fasírtban van a kormányzat
slowmotion
na, azért ez nem biztos hogy a legjobb ötlet 😊

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Csebi: mi van most, nincs Mo-n egy értelmes válságmenedzsmer, akinek a kezébe lehetne adni a dolgokat a Keletinél?
Gyurma
Gergényi, de vele fasírtban van a kormányzat
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
Csebi: mi van most, nincs Mo-n egy értelmes válságmenedzsmer, akinek a kezébe lehetne adni a dolgokat a Keletinél?
Gyurma
nekem lennének ötleteim, de biztosan nem fogadnám el a felkérést, mert mások a céljaim 😊
de ez amúgy jól mutatja, hogy igazából a hatáskörök összemosódnak nagyon (BÁH,ORFK, stb)
btw én mikor meghallottam a budapesti tranzitzóna kialakítását, akkor a legnagyobb hülyeségnek tartottam egyből, és az lett, amitől féltem a legjobban, sőt még jobban eszkalálódott a helyzet.. persze az összes önkéntes örül, hogy kimehet és szelfizhet egy képet, amivel azt hiszi megmentette a világot, meg a sajtó elmondhatja, hogy CSAK az önkéntesek tesznek bmit is. Csak éppen ezzel azt érjük el, hogy eszükbe se jusson lemenni a befogadó állomásokra, ahol meg a hatóságok szakszerűen segítséget nyújtanának nekik.

btw: kedvencem a tegnapi blikk címlap. Murat: Ennél még Szíria is jobb volt. na erre már én is csak azt tudom mondani, hogy WTF????

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Csebi: mi van most, nincs Mo-n egy értelmes válságmenedzsmer, akinek a kezébe lehetne adni a dolgokat a Keletinél?

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
engem nagyon félreértettel sztem Igor. én nem vagyok a kvóta rendszer ellen, viszont a jelenlegi helyzetet nézve az lenne minimálisan az elvárandó, hogy minket is belevegyenek, nem csak az olaszokat, görögöket. igenis viccnek tartom, hogy Szlovéniában van 385 kérelmező évente, vagy Romániában 1545, Balti államokról ne is beszéljünk, Szlovákia is vicc a 330 fővel.
Bulgáriát megértem olyan szempontból, hogy náluk is a 11ezer kérelmező 2/3 szír és afgán, tehát tőlük is inkább elvinni kellene a menekülteket a kvóta rendszerbe.

a szabályozás sztem egyértelmű. nem tudom melyik része nem világos neked. az, hogy a kérelmező nem működik együtt, és elhagyja az első biztonságos ország területét, arról sem a hatóságok, sem a szabályozás nem tehet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ma fél 7-kor vagy 8 szirénázó rendőrségi kisbusz kanyarodott fel Miskolcról a sztrádára. Tudtok valami mozgósításról?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A helyzet fokozódik Pesten, pénteken megérkezik 1100 román "huligán" este a Népligetben Egészséges fejbőr és Romatikus erőszak koncert kb10-12ezer magyar"huligánnak" akik kivetítőn nézik majd a meccset...bármi lesz a végeredmény ők együtt fognak elindulni valamerre....Ajjaj 😞
gordon
imadom az ilyen hangulatfokozast. 10-12 ezer huligan ? 😀😀😀
ugy ismered a focimeccsre jaro, EF es RE kozonseget, mint akik hajlandoak lesznek a romankakkal egyutt nekiallni kozelkeletiekre egereszni ? eleg epic lenne, annyi jo mem keszulhetne egy este alatt h betelne vele az internet.
MMMS
Félreértessz, azokat ismerem akikkel kétszer voltam Bukarestben, ők lesznek a Népligetben, ja és persze , hogy nem a románokkal együtt fognak egerészni...érdekes este lesz..
több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
A helyzet fokozódik Pesten, pénteken megérkezik 1100 román "huligán" este a Népligetben Egészséges fejbőr és Romatikus erőszak koncert kb10-12ezer magyar"huligánnak" akik kivetítőn nézik majd a meccset...bármi lesz a végeredmény ők együtt fognak elindulni valamerre....Ajjaj 😞
gordon
imadom az ilyen hangulatfokozast. 10-12 ezer huligan ? 😀😀😀
ugy ismered a focimeccsre jaro, EF es RE kozonseget, mint akik hajlandoak lesznek a romankakkal egyutt nekiallni kozelkeletiekre egereszni ? eleg epic lenne, annyi jo mem keszulhetne egy este alatt h betelne vele az internet.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A helyzet fokozódik Pesten, pénteken megérkezik 1100 román "huligán" este a Népligetben Egészséges fejbőr és Romatikus erőszak koncert kb10-12ezer magyar"huligánnak" akik kivetítőn nézik majd a meccset...bármi lesz a végeredmény ők együtt fognak elindulni valamerre....Ajjaj 😞
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez mar a sokadik olyan dolog, ahol kijon az EU tokeletlensege.. de ez nem kifogas a hazai magatartasra.
Es mennyivel egyszerubb lett volna elfogadni 3 vagy 4 honapja a megoldast, a (teljesen racionalis nagysagrendu) kvotat, ugye-ugye.. nem is tudom ki nevezte orultsegnek. Innentol megerdemlik a magyar donteshozok a sarat (a menekultek/rendorok nem..)

Kar hogy az o vilagmegvalto javaslatara azota is varunk, kb 5-6 hete nem beszelt a temaban? Kicsit olyan mint a Bush/Katrina szitu 😊
Igor
ne kerjük a szezont a fazonnal ...
teljesen másról szól. a kvótarendszer a menekültekről, nem a menedékkérőkről ...ettől még az itt regisztrált menedékkérőknek itt le kell lefolytatni az eljárást, csak cserébe kapnánk Olaszországból még elismert menekülteket is. nem nagy szám (ha jól emlékszem 500 körül jutna nekünk, de most tényleg nem biztos, és fáradt vagyok utána nézni), de ez nem oldaná meg a jelenlegi helyzetet. ez Németországnak, és mondjuk Olaszorszagnak lenne jó.
csebi
Igazabol ugyanaz a problema gyokere, mert amikor jon, meg nem tudod ki melyik kategoria.
Szoval egyetertek, hogy mar a menedekkerelemre is kell egy egyertelmubb szabalyozas, amit mindenkinek betart. De itt is az a legfobb gond, hogy minden dimenzioban kaosz van, es szerintem a "vegeredmeny" tekinteteben kell legeloszor kozos nevezore jutni, utana johet a hogyan.

Egy egyertelmubb szabalyozas igenis megoldana. Pont ez az ellentmondas/labdapasszolgatas szvsz a legnagyobb gond.
A kvota csak az utolso lepes, de olyan szempontbol a legtisztabb uzenet, hogy a menekultek is tudjak mire szamitsanak.
Ha mondjuk 150ezernel meghuzzuk a hatart, es ezt tudja mindenki es mar a gorog hataron elmondjak az afgan csaladnak (es tudja a gorog parasztbacsi is, hogy hiaba regisztral ott 100ezer ember ott, abbol a gorogok csak 1500-t kapnak) akkor mennyi minden szenvedes meg van sporolva utana.. persze a folott meg mindig be lehet venni onkentes alapon mondjuk, de amig az alapkerdesben sincs egyseg, az eleg nagy baj..

Az az ut viszont, amit jelenleg mi kovetunk (hogy elutasitjuk oket), csak akkor mukodik, ha hajlandoak vagyunk a bunkosbotot bevetni, es nem csak fenyegetoen lengetni.
Walk the walk.

Csukasd le oket, eheztesd oket, szekirozzad oket komolyabban, lovess kozejuk.. hadd legyen nekik majdnem olyan szar, ha nem rosszabb mint otthon, es akkor majd nem jonnek ide..
Gondolom van 5-10-15%, akinek ez is tetszene. Remelem nem tobb. Es ha felgozzel, fogatlan oroszlan modjara csinalod ezt, es nem eleg kemenyen, megint csak nem ersz vele semmit.
Aki haborus ovezetbol jon, azt egy-ket szidalmazas vagy vallon lokes nem fogja zavarni..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ez mar a sokadik olyan dolog, ahol kijon az EU tokeletlensege.. de ez nem kifogas a hazai magatartasra.
Es mennyivel egyszerubb lett volna elfogadni 3 vagy 4 honapja a megoldast, a (teljesen racionalis nagysagrendu) kvotat, ugye-ugye.. nem is tudom ki nevezte orultsegnek. Innentol megerdemlik a magyar donteshozok a sarat (a menekultek/rendorok nem..)

Kar hogy az o vilagmegvalto javaslatara azota is varunk, kb 5-6 hete nem beszelt a temaban? Kicsit olyan mint a Bush/Katrina szitu 😊
Igor
ne kerjük a szezont a fazonnal ...
teljesen másról szól. a kvótarendszer a menekültekről, nem a menedékkérőkről ...ettől még az itt regisztrált menedékkérőknek itt le kell lefolytatni az eljárást, csak cserébe kapnánk Olaszországból még elismert menekülteket is. nem nagy szám (ha jól emlékszem 500 körül jutna nekünk, de most tényleg nem biztos, és fáradt vagyok utána nézni), de ez nem oldaná meg a jelenlegi helyzetet. ez Németországnak, és mondjuk Olaszországnak lenne jó.
csebi
ma olvastam egy cikket amiben azt mondták h az összes EU-s menekült 1,35%-a, ami durván 1000 fő lehet


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
Ez mar a sokadik olyan dolog, ahol kijon az EU tokeletlensege.. de ez nem kifogas a hazai magatartasra.
Es mennyivel egyszerubb lett volna elfogadni 3 vagy 4 honapja a megoldast, a (teljesen racionalis nagysagrendu) kvotat, ugye-ugye.. nem is tudom ki nevezte orultsegnek. Innentol megerdemlik a magyar donteshozok a sarat (a menekultek/rendorok nem..)

Kar hogy az o vilagmegvalto javaslatara azota is varunk, kb 5-6 hete nem beszelt a temaban? Kicsit olyan mint a Bush/Katrina szitu 😊
Igor
ne kerjük a szezont a fazonnal ...
teljesen másról szól. a kvótarendszer a menekültekről, nem a menedékkérőkről ...ettől még az itt regisztrált menedékkérőknek itt le kell lefolytatni az eljárást, csak cserébe kapnánk Olaszországból még elismert menekülteket is. nem nagy szám (ha jól emlékszem 500 körül jutna nekünk, de most tényleg nem biztos, és fáradt vagyok utána nézni), de ez nem oldaná meg a jelenlegi helyzetet. ez Németországnak, és mondjuk Olaszországnak lenne jó.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
de megint nem erről van szó, hanem a nemzetállampárti-középkoriak vs európai egyesült államok.

ha lenne - hozzájárulnának a feudálisok - az EU-s megoldáshoz, az azt jelentené, hogy az EU képes együttesen fellépni és valamilyen szinten kezelni a problémát. ameddig ezt vétózzuk, addig lehet mutogatni, hogy nektek meg a impotens kurva anyátokat. mi majd ezt is jobban tudjuk.

de miután a kérdés megoldhatatlan helyi szinten, saját farkába fog harapni a NER, mert bár nemzetvédőként pozicionálja magát, gyakorlatban nem fog tudni kezdeni. ez viszont csak a jobbik felé fogja terelni az elégedetlen népeket, akik számomra is meglepően sokan vannak. na nem mintha ők bármit tudnának kezdeni a helyzettel.

igaz addig még pár szakajtónyi termőföldet ki lehet talicskázni a hátsó ajtón.
gabtsi
Ez pedig rettentően elszomorító.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de megint nem erről van szó, hanem a nemzetállampárti-középkoriak vs európai egyesült államok.

ha lenne - hozzájárulnának a feudálisok - az EU-s megoldáshoz, az azt jelentené, hogy az EU képes együttesen fellépni és valamilyen szinten kezelni a problémát. ameddig ezt vétózzuk, addig lehet mutogatni, hogy nektek meg a impotens kurva anyátokat. mi majd ezt is jobban tudjuk.

de miután a kérdés megoldhatatlan helyi szinten, saját farkába fog harapni a NER, mert bár nemzetvédőként pozicionálja magát, gyakorlatban nem fog tudni kezdeni. ez viszont csak a jobbik felé fogja terelni az elégedetlen népeket, akik számomra is meglepően sokan vannak. na nem mintha ők bármit tudnának kezdeni a helyzettel.

igaz addig még pár szakajtónyi termőföldet ki lehet talicskázni a hátsó ajtón.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez mar a sokadik olyan dolog, ahol kijon az EU tokeletlensege.. de ez nem kifogas a hazai magatartasra.
Es mennyivel egyszerubb lett volna elfogadni 3 vagy 4 honapja a megoldast, a (teljesen racionalis nagysagrendu) kvotat, ugye-ugye.. nem is tudom ki nevezte orultsegnek. Innentol megerdemlik a magyar donteshozok a sarat (a menekultek/rendorok nem..)

Kar hogy az o vilagmegvalto javaslatara azota is varunk, kb 5-6 hete nem beszelt a temaban? Kicsit olyan mint a Bush/Katrina szitu 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 125 — nabege2@yahoo.com
Nem tőlem származik, de jó:

Szerintem ki kellene ezzel a sok eu-s bürokrata balf...al töltetni egy kérdőívet, hogy mikor cselekszünk helyesen.

- Ha meggátoljuk, hogy a migránsok az EU területére lépjenek, vagy ha nem.
- Ha regisztráljuk őket, vagy ha nem.
- Ha a kérelmük elbírálásáig egy helyben és őrizet alatt tartjuk őket, vagy ha nem.
- Ha továbbengedjük őket az EU többi országa felé, vagy ha nem.

Aztán ha a csökött agyukkal megszülik a választ ezekre a kibaszottul bonyolult kérdésekre, akkor szóljanak, hogy megvan a nagy szent közös európai megoldás.