Politika

44 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ósdi, életidegen dolgokat tehetnek az alkotmányba, és egy igazi atokrata viccországgá degradálhatják Magyarországot. És neki is fogtak.Sobri Jóska
Őszintén érdekelne, hogy a kibocsátott alkotmánykoncepcióban milyen ósdi, életidegen dolgokat véltél felfedezniatapapa
Mondjuk a vallás az mi szerinted? Keresztény Magyarország... megalolSobri Jóska
Ha az évtizede készült új svájci alkotmány kezdőzhet úgy, hogy "a mindenható Isten nevében" akkor a magyar alkotmányban is meg lehet említeni, hogy úgy ezer éven keresztül a kommunizmusig meghatározta az országot a kereszténység.
A saját történelmünk nem életidegen.

Arról nincs szó, hogy deklarálva legyen a Magyar Köztársaság kereszténysége. Tudom, hogy erről is úgy nyilvánítasz véleményt, hogy nem olvastad el, ezért segítek.

"Az alkotmány praeambuluma utaljon legfontosabb alapértékeinkre, a demokrácia, a
jogállamiság és az alkotmányosság értékeire. Méltassa ezeréves történelmi múltunkat, a
kereszténység szerepét történelmünkben, történeti alkotmányunk értékeit és szerepét"


E bekezdésen kívül a kereszténységet és a vallást csak akkor említi az alkotmánykoncepció, amikor a diszkrimináció tilalmát és a vallásszabadságot vesézi ki.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
ósdi, életidegen dolgokat tehetnek az alkotmányba, és egy igazi atokrata viccországgá degradálhatják Magyarországot. És neki is fogtak.Sobri Jóska
Őszintén érdekelne, hogy a kibocsátott alkotmánykoncepcióban milyen ósdi, életidegen dolgokat véltél felfedezniatapapa
Mondjuk a vallás az mi szerinted? Keresztény Magyarország... megalol

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
ósdi, életidegen dolgokat tehetnek az alkotmányba, és egy igazi atokrata viccországgá degradálhatják Magyarországot. És neki is fogtak.Sobri Jóska
Őszintén érdekelne, hogy a kibocsátott alkotmánykoncepcióban milyen ósdi, életidegen dolgokat véltél felfedezniatapapa
hagyjad, annyira parttalan a "vita", hogy már ott tartok, ezerszer inkább működjön a realitis topik, mint ez...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ósdi, életidegen dolgokat tehetnek az alkotmányba, és egy igazi atokrata viccországgá degradálhatják Magyarországot. És neki is fogtak.Sobri Jóska
Őszintén érdekelne, hogy a kibocsátott alkotmánykoncepcióban milyen ósdi, életidegen dolgokat véltél felfedezni

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Engem nem zavarna jobban Orbán mint Gyurcsány, egyik kutya, másik eb, mindkettőt rühellem, (és az összes többi egy tálból cseresznyéző hazug tolvajt), ha nem lenne kétharmad. Sobri Jóska
Teljesen egyetértek.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Csak azt nem értem, hogy mi korlátozza a cselekvésedet, mint magánember. Ha nem akarod, hogy a poronty nézzen vmi csatornát, kódold le. Ha nem akarod, hogy vmire keressen a google-ben, vagy vmit megnyisson a böngésző, akkor tiltsd le. Olvass/hallgass olyan híreket, amiket akarsz: hogy melyik szemetet hallgatod, szíved joga. toxique
Az én cselekvésemet semmi (jobban mondva a saját fiam, aki 10x többet ért a PC-hez mint én 😀 , de ez nem ide tartozik, nem saját családomról van szó). De azáltalam leírt kiragadott példámnál maradva: A nagypeterdi család földi adón fogott adását hogy kódolják le? Szerinted az tényleg elnyomás, ha a VV 10 után menne? Nekem szivem joga mit hallgatok, mert meg tudom ítélni mi a jó, mi nem. De ezt már leírtam parttalan a vita, és nem is kívántam visszatérni a személyeskedő hszs-ig.diverdoc
A tv-n lehet kódolni/jelszavazni a sávot, amin jön (pl.4 karakteres betűkód). Azt hiszem, az újabbakon gyerekzárnak hívják. Aki nem ismeri a kódot, az nem nézi az adót.
Szerintem pl. a tv nem elnyomás, mivel a tv műsort megválaszthatod, hogy nézed-e vagy sem. Amit a média minden szinten csinál, az sokkal inkább terelés, vagy befolyásolás. Pl.: idén decemberben, Angliáról az volt a hírek, hogy "the decreasing of sales is slowing down 'cause of xmas rush". A magyar sajtó azt mondta, hogy az angolok költekeznek, mivel "beleuntak a válságba" (nagyjából). Tény, hogy a magyar fogyasztói társadalom nagy része azzal befolyásolható, ha a másik vásárol (mivel ha a szomszéd költ, akkor mi se maradhatunk le, mert magyar virtus 😀 ). Rekordot döntöttünk. Sokkal inkább a személyi kölcsönök/áruhitelek kihelyezésének alakulására lennék kíváncsi. Ugye, ezek a hitelformák már átadhatók az APEH-nek, és köztartozás módjára behajthatók? Mert úgy tudom. Ez lényegi változás a 2009 decemberi hitelrohamhoz képest... mármint az utóhatását tekintve.
Nem akarok én sem személyeskedni. Annak nincs értelme. Maradok Tomista 😀 .
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Én azokra politikusokra, törvénycsinálókra, tisztviselőkre gondoltam, akik mindig a gyerekekre hivatkozva abuzálják a nekik nem tetszőket (lásd KDNP, MNHH, IceT-Tilos csörte, stb), miközben ők ugyanúgy járnak kuplerájba, félrekúrnak, lopnak, csalnak, hazudnak, vagyis álszentek. Ha mondjuk Teréz anya beszél a jótékonyságról, az nem álszent, ha Semjén az az.Sobri Jóska
Ez megnyugtat, és ezzel egyet is értek. De ha már álszent és Tilos rádió: Annak idején amikor Karácsonykor az összes keresztényt ki akarták írtani nem törődtek az ünnep hangulatával. Most ugyanők azt vetik az őket buzeráló hatóság szemére, hogy karácsonyi készülődés helyett kellett a fellebezéssel törödniük. Most akkor ünnep, vagy nem ünnep? Na ez is álszent dolog.
És az, hogy jelenleg I. (Kétharmados) Viktor uralkodását éljük az annak is nagyban köszönhető, hogy annak idején egy parlamenti küszöbön vegetáló liberalis párt irányította az országot, a liberalizmus álcájában ámokfutást rendezve az egészségügy, oktatás területén. És ez hozzájárult ahhoz, hogy most bármit megtehetnek törvényes keretek között, ami hidd el nekem is rendkivül unszimpatikus. Szóval ez is hosszútávúhatása lehet a rohadt nagy liberalizmusnak.diverdoc
Ez nem álszent dolog, mivel a tilososokat valóban nem érdekli karácsony - gondolom. De akik ilyen kicsinyes faszságokkal betalálják őket, azokat elvileg igen. Mégis mások értelmetlen csesztetésével foglalkoznak egy számukra elvileg fontos ünnep elött.
Az SZDSZ valóban a liberalizmus álcájában tevékenykedett csak, mivel az igazi liberalizmusohoz közük nem volt. És ami most van, az nem a rohadt nagy liberalizmusnak a hibája. De az tény, hogy az SZDSZ és az MSZP balfaszkodása igencsak nagyban hozzájárult ahhoz, hogy most kétharmad lehessen. Engem nem zavarna jobban Orbán mint Gyurcsány, egyik kutya, másik eb, mindkettőt rühellem, (és az összes többi egy tálból cseresznyéző hazug tolvajt), ha nem lenne kétharmad. Akkor marakodnának tovább egymással, acsarkodnának (de persze csak módjával, hiszen igazi politikus itt 20 év alatt még nem került sittre) én is élném tovább életemet. De a kétharmaddal hozzányúlhatnak (és hozzá is nyúlnak) alapjogokhoz, használhatatlan, nevetséges, égő kétharmados törvényeket hozhatnak, ósdi, életidegen dolgokat tehetnek az alkotmányba, és egy igazi atokrata viccországgá degradálhatják Magyarországot. És neki is fogtak.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a kereszténygyilkolászós egy tökrészeg műsorvezető volt... csak a rend kedvéért. Nem a rádió álláspontja.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én azokra politikusokra, törvénycsinálókra, tisztviselőkre gondoltam, akik mindig a gyerekekre hivatkozva abuzálják a nekik nem tetszőket (lásd KDNP, MNHH, IceT-Tilos csörte, stb), miközben ők ugyanúgy járnak kuplerájba, félrekúrnak, lopnak, csalnak, hazudnak, vagyis álszentek. Ha mondjuk Teréz anya beszél a jótékonyságról, az nem álszent, ha Semjén az az.Sobri Jóska
Ez megnyugtat, és ezzel egyet is értek. De ha már álszent és Tilos rádió: Annak idején amikor Karácsonykor az összes keresztényt ki akarták írtani élő adásukban, nem törődtek az ünnep hangulatával. (Ez az az időszak volt amikor vki kiejtette a cigány szót, már rödtön kirekesztő, fasiszta volt.) Most ugyanők azt vetik az őket buzeráló hatóság szemére, hogy karácsonyi készülődés helyett kellett a fellebezéssel törödniük. Most akkor ünnep, vagy nem ünnep? Na ez is álszent dolog.
És az, hogy jelenleg I. (Kétharmados) Viktor uralkodását éljük az annak is nagyban köszönhető, hogy annak idején egy parlamenti küszöbön vegetáló liberalis párt irányította az országot, a liberalizmus álcájában ámokfutást rendezve az egészségügy, oktatás területén. És ez hozzájárult ahhoz, hogy ezzel a 2/3-addal most bármit megtehetnek törvényes keretek között, ami hidd el nekem is rendkivül unszimpatikus. Szóval ez is hosszútávúhatása lehet a rohadt nagy liberalizmusnak.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
És persze a legegyszerűbb mindig a gyerekekre hivatkozni, hiszen őket soha nem kérdezi senki, csak a nevükben veri a sok álszent a nyálát.
Sobri Jóska
Kedves Sóbri Jóska!
Végigolvastam most az egész üggyel kapcsolatos hsz lavinát. Gyerekeket én említettem és atapapa (komolyan értve, a köcsög Riverses poént nem számítom) tehát személyeskedő soraid magamra veszem....diverdoc
Én azokra politikusokra, törvénycsinálókra, tisztviselőkre gondoltam, akik mindig a gyerekekre hivatkozva abuzálják a nekik nem tetszőket (lásd KDNP, MNHH, IceT-Tilos csörte, stb), miközben ők ugyanúgy járnak kuplerájba, félrekúrnak, lopnak, csalnak, hazudnak, vagyis álszentek. Ha mondjuk Teréz anya beszél a jótékonyságról, az nem álszent, ha Semjén az az.
Például az álszent Philip lett az m1 intendánsa:
http://fedor.blog.hu/2011/01/02/a_megfelelo_ember_ix_a_legendas_musorvezeto
Érdemes megnézni a videókat, mennyire emberszámba vette névvel, címmel a saját nézőit, akik azzá tették ami.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Csak azt nem értem, hogy mi korlátozza a cselekvésedet, mint magánember. Ha nem akarod, hogy a poronty nézzen vmi csatornát, kódold le.toxique
én jártam már úgy vacsora közben negyed nyolckor, hogy a háttérben működő kertévében a műsorelőzetes során 2 fejet levágtak az ovis lányom szeme láttára, mire megtaláltam a távirányítót 😊
Sajnos olyan világban élünk, ahol a japán játékgyár készletei már raktárakban állnak, és reklámfilmekkel csőre töltve várják a rajzfilm-sorozat megjelenését. Játékok, ruhák, gyereksztárok, kaja, divat... a kölykök már nem mások, mint apró utak a szülő pénztárcája felé.toxique
Sokan jogosan felhorkannak, hogy nem a tévé dolga a gyerek nevelése, de még a legtöbb felnőtt se veszi észre, hogy őt is "neveli" (nevelni próbálja) valamire a média. És itt elsősorban nem a közszolgálati tévé tevékenységére gondolok. Ezért is tekintem a médiát hatalmi ágnak.

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Csak azt nem értem, hogy mi korlátozza a cselekvésedet, mint magánember. Ha nem akarod, hogy a poronty nézzen vmi csatornát, kódold le. Ha nem akarod, hogy vmire keressen a google-ben, vagy vmit megnyisson a böngésző, akkor tiltsd le. Olvass/hallgass olyan híreket, amiket akarsz: hogy melyik szemetet hallgatod, szíved joga. toxique
Az én cselekvésemet semmi (jobban mondva a saját fiam, aki 10x többet ért a PC-hez mint én 😀 , de ez nem ide tartozik, nem saját családomról van szó). De azáltalam leírt kiragadott példámnál maradva: A nagypeterdi család földi adón fogott adását hogy kódolják le? Szerinted az tényleg elnyomás, ha a VV 10 után menne? Nekem szivem joga mit hallgatok, mert meg tudom ítélni mi a jó, mi nem. De ezt már leírtam parttalan a vita, és nem is kívántam visszatérni a személyeskedő hszs-ig.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
És persze a legegyszerűbb mindig a gyerekekre hivatkozni, hiszen őket soha nem kérdezi senki, csak a nevükben veri a sok álszent a nyálát.
Sobri Jóska
Kedves Sóbri Jóska!
Végigolvastam most az egész üggyel kapcsolatos hsz lavinát. Gyerekeket én említettem és atapapa (komolyan értve, a köcsög Riverses poént nem számítom) tehát személyeskedő soraid magamra veszem.
1. Miért vagyok álszent? Ismersz engem? Tudod, hogy élek, hogy dolgozom, hogy nevelem gyermekeim?
2. Hozzászólásaim, vagy atapapa hozzászólásai között melyeket tartottad Te, a magyar liberalizmus és szabadságjogok élharcosa, a magyar médiatudomány totumfaktuma nem kellően érvelőnek inteligensnek? Melyek azok a soraink melyek nyálverésnek minősülnek?
3. A gyerekeket tényleg nem kérdezik meg. Látod erre nem is gondoltam. Tényleg úgy lenne helyes, hogy Taszalytó Nagy Pistikét meg kéne kérdezni, hogy mondjuk délután 6 kor az Egri csillagok menjen, vagy esetleg a celebek nyíltszíni dugása, bazmegozása. És igazad van kedves Jóska: Valószínű nem az Egri csillagok nyerne. Persze mi elvakult álszent, antidemokratikus elemek arról mindig elfelejtkezünk, hogy a Sellyei kistérségi művházban este 6-ig a videokönyvtárban ezt megnézheti aki akarja.
Szerintem Te nem ebben a világban élsz, illetve a saját világodon kívüli világról nem vagy hajlandó tudomást venni. Ulpianus soraival "nem érdemes veled vitatkozni, mert demagóg vagy" és atapapa összes sorával egyetértek.
Most csak egy kragadott példa a magyar valóságból: Munkatársaim között nagyon sok tiszteséges ember él, aki egyedül neveli gyerekét. 3 műszakban dolgoznak, hogy meg tudjanak élni. a 12 éves "nagyfiú" viszi a két kicsit iskolába ha reggeles, és ő fekteti le, ha délutános az anyuka. Szerinted ezek a gyerekek is el fognak kapcsolni az általunk kritizált műsorokról, vagy leugranak a Tescoba (az említett példában szereplő család Nagypeterden, a legközelebbi Tescotól 20 km-re lakik) újságot olvasni. És tudod Te kedves Jóska hány gyerek van egyedül és bár tudomásul veszem, hogy antiliberálus vagyok, de nem nekik kellene azt eldölteni mit nézzenek.
A McDonaldsos hasonlatod (a Ferrarisról nem is beszélve) egyértelműen megmutatta, hogy tényleg nem érted a probléma lényegét. De legjobban azon derültem, hogy "1 ember érdeke miatt kell egy rossz törvényt 10 millióra erőltetni" (nem szószerinti idézet). Tisztelt liberális barátom! lehet, hogy szomorúságot okoz majd, de jobb ha tudod: az ország minden polgára nem úgy gondolkozik egységesen, ahogy Te. Tudod ez az uniformista gondolkodás ránk antiliberális, szabadságjogokat tipró, álszentekre jellemző. Szóval vigyázz, nehogy esetleg Te is ebbe a megítélésbe kerüljél!diverdoc
Csak azt nem értem, hogy mi korlátozza a cselekvésedet, mint magánember. Ha nem akarod, hogy a poronty nézzen vmi csatornát, kódold le. Ha nem akarod, hogy vmire keressen a google-ben, vagy vmit megnyisson a böngésző, akkor tiltsd le. Olvass/hallgass olyan híreket, amiket akarsz: hogy melyik szemetet hallgatod, szíved joga. De akár liberális, akár antiliberális vagy; akármilyen egy rendszer; az elnyom, befolyásol, és irányíthatóvá formál: ettől őrzi meg a dominanciáját a társadalom felett. Engem aztán nem izgat, hogy milyen izmusban élek, ha hagynak megélni. Ezt nevezzük Tomizmusnak 😀

Sajnos olyan világban élünk, ahol a japán játékgyár készletei már raktárakban állnak, és reklámfilmekkel csőre töltve várják a rajzfilm-sorozat megjelenését. Játékok, ruhák, gyereksztárok, kaja, divat... a kölykök már nem mások, mint apró utak a szülő pénztárcája felé. Szerinted, úgy istenigazából; érdekel vkit, hogy buta lesz a srác, mint a s.gg, ha veszi a "terméket"? Én sem vagyok liberális, utálom azokat is, akik nyilvánvalóan hasznot húznak pl.: a kölykökből, és minden másból, amiből kirekeszti a többséget. Egyébként; ahol a pénz, oda pucsit az erkölcs...
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
És persze a legegyszerűbb mindig a gyerekekre hivatkozni, hiszen őket soha nem kérdezi senki, csak a nevükben veri a sok álszent a nyálát.
Sobri Jóska
Kedves Sóbri Jóska!
Végigolvastam most az egész üggyel kapcsolatos hsz lavinát. Gyerekeket én említettem és atapapa (komolyan értve, a köcsög Riverses poént nem számítom) tehát személyeskedő soraid magamra veszem.
1. Miért vagyok álszent? Ismersz engem? Tudod, hogy élek, hogy dolgozom, hogy nevelem gyermekeim?
2. Hozzászólásaim, vagy atapapa hozzászólásai között melyeket tartottad Te, a magyar liberalizmus és szabadságjogok élharcosa, a magyar médiatudomány totumfaktuma nem kellően érvelőnek inteligensnek? Melyek azok a soraink melyek nyálverésnek minősülnek?
3. A gyerekeket tényleg nem kérdezik meg. Látod erre nem is gondoltam. Tényleg úgy lenne helyes, hogy Taszalytó Nagy Pistikét meg kéne kérdezni, hogy mondjuk délután 6 kor az Egri csillagok menjen, vagy esetleg a celebek nyíltszíni dugása, bazmegozása. És igazad van kedves Jóska: Valószínű nem az Egri csillagok nyerne. Persze mi elvakult álszent, antidemokratikus elemek arról mindig elfelejtkezünk, hogy a Sellyei kistérségi művházban este 6-ig a videokönyvtárban ezt megnézheti aki akarja.
Szerintem Te nem ebben a világban élsz, illetve a saját világodon kívüli világról nem vagy hajlandó tudomást venni. Ulpianus soraival "nem érdemes veled vitatkozni, mert demagóg vagy" és atapapa összes sorával egyetértek.
Most csak egy kragadott példa a magyar valóságból: Munkatársaim között nagyon sok tiszteséges ember él, aki egyedül neveli gyerekét. 3 műszakban dolgoznak, hogy meg tudjanak élni. a 12 éves "nagyfiú" viszi a két kicsit iskolába ha reggeles, és ő fekteti le, ha délutános az anyuka. Szerinted ezek a gyerekek is el fognak kapcsolni az általunk kritizált műsorokról, vagy leugranak a Tescoba (az említett példában szereplő család Nagypeterden, a legközelebbi Tescotól 20 km-re lakik) újságot olvasni. És tudod Te kedves Jóska hány gyerek van egyedül és bár tudomásul veszem, hogy antiliberálus vagyok, de nem nekik kellene azt eldölteni mit nézzenek.
A McDonaldsos hasonlatod (a Ferrarisról nem is beszélve) egyértelműen megmutatta, hogy tényleg nem érted a probléma lényegét. De legjobban azon derültem, hogy "1 ember érdeke miatt kell egy rossz törvényt 10 millióra erőltetni" (nem szószerinti idézet). Tisztelt liberális barátom! lehet, hogy szomorúságot okoz majd, de jobb ha tudod: az ország minden polgára nem úgy gondolkozik egységesen, ahogy Te. Tudod ez az uniformista gondolkodás ránk antiliberális, szabadságjogokat tipró, álszentekre jellemző. Szóval vigyázz, nehogy esetleg Te is ebbe a megítélésbe kerüljél!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Tényleg gáz Messerschmitt Pali... egy bohóc.
Amúgy a nyugdíjpénztárakkal ki hogy áll?
Maradtok vagy mentek államiba? (illetve fordítva)

OTP-nél vagyok...BCS
Az OTP Magánnynugdíjpénztár megszűnik március végén.vadibandi
Hol olvastad?
Egyébként sajnos ténlyeg várható, hogy bedől az összes...mondjuk (Pi)csányiék aszisztálása nélkül az egész nyugdíjtörvény nem jött volna létre, dehát ők a 16%-kal qrva jól jártak...BCS
Naja. Havi több milla bruttóval én is brunyiznék a közteherviselésbe...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tényleg gáz Messerschmitt Pali... egy bohóc.
Amúgy a nyugdíjpénztárakkal ki hogy áll?
Maradtok vagy mentek államiba? (illetve fordítva)

OTP-nél vagyok...BCS
Az OTP Magánnynugdíjpénztár megszűnik március végén.vadibandi
Hol olvastad?
Egyébként sajnos ténlyeg várható, hogy bedől az összes...mondjuk (Pi)csányiék aszisztálása nélkül az egész nyugdíjtörvény nem jött volna létre, dehát ők a 16%-kal qrva jól jártak...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tényleg gáz Messerschmitt Pali... egy bohóc.
Amúgy a nyugdíjpénztárakkal ki hogy áll?
Maradtok vagy mentek államiba? (illetve fordítva)

OTP-nél vagyok...BCS
Az OTP Magánnynugdíjpénztár megszűnik március végén.




több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
a tájékoztatás lehetőségének megadása és a népnevelés ugyanaz? nem
lehet hogy sok a hülye ember, de például nekik is van szavazati joguk. Szóval nem baj, ha tudják, ki a miniszterelnök.atapapa
a lehetőség megvan. Távkapcsoló.

Sokszor nem értek egyet sobri érvelésével de a hiradó kikényszerítése tényleg olyan mintha a mcdonaldsnak kéne pacalt árulnia mert az magyar.
attól nem lesz tájékozottabb a paraszt, hogyha rendes hiradót ad a retek, mert nem fogja érdekelni. ha nem győzike fitymaműtétje lesz a retekhiradóban akkor el fog kapcsolni a paraszt mert őt nem érdekli hogy OV mit mondott az EU parlamentbenharomt
A kizárólag kertévén élők zöme soha nem fog híradóért elkapcsolni. Ezért nézik a kertévét.
A távkapcsoló annak nem lehetőség, akiben meg sem teremtődik az igény a hírek és a közélet ismerete iránt, mivel soha nem is találkozik velük.

És én nem szeretnék olyan országban élni, ahol az emberek komoly hányada még véletlenül se fut bele hírműsorba és halvány fogalma sincs arról, hogy mi történik körülötte.

Szerintem törődjetek bele abba, hogy annak idején az állam a sugárzási monopóliumáról bizonyos dolgokért cserébe mondott le a kertévék javára. Többek között azért, hogy a köztévék így csökkenő nézettsége miatt minimális közszolgálatiságot is biztosítsanak a kertévék.

Bizonyos nézettség felett a csatornának nem csak szórakoztatnia kell, hanem informálnia is, ahogy a közszolgálati tévé se csak hírműsort és magaskultúrát sugároz, hanem adja a 24-t is. Szerintem ez így van jól.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
miért baj rákay kálmika kinevezése?
csak így van biztosítva a KÉT MILLIÓ néző az M1-nek 😛haromt
A "köz" tolódását látva nem meglepő, mondjuk az MTV elfelejtette a közleményében megemlíteni a Fidesznek tett szívességeit.
Szerintem az gázabb, hogy Süveges Gergő, aki az utóbbi idők egyik legjobb "választási" műsorát vezényelte le, mehet a 3-17 éves korosztálynak gyerekműsorokat készíteni. Tipikus felfelé buktatás.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
miért baj rákay kálmika kinevezése?
csak így van biztosítva a KÉT MILLIÓ néző az M1-nek 😛
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Majd most fellendül az m1 nézettsége, mivel Rákay Philip átveszi az m1 vezetését!
Kár hogy erősen fideszes beütésű a srác, de amúgy remélem, hogy tényleg egy kicsivel nézhetőbb csatornát fog csinálni, bár az biztos, hogy ott hírműsort nem fogok nézni 😀Bruce
Az micsoda egy fasz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a tájékoztatás lehetőségének megadása és a népnevelés ugyanaz? nem
lehet hogy sok a hülye ember, de például nekik is van szavazati joguk. Szóval nem baj, ha tudják, ki a miniszterelnök.atapapa
a lehetőség megvan. Távkapcsoló.

Sokszor nem értek egyet sobri érvelésével de a hiradó kikényszerítése tényleg olyan mintha a mcdonaldsnak kéne pacalt árulnia mert az magyar.
attól nem lesz tájékozottabb a paraszt, hogyha rendes hiradót ad a retek, mert nem fogja érdekelni. ha nem győzike fitymaműtétje lesz a retekhiradóban akkor el fog kapcsolni a paraszt mert őt nem érdekli hogy OV mit mondott az EU parlamentben
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lehet basztatni Szalaiékat, de ez egy korrekt levél: http://vastagbor.blog.hu/2011/01/02/az_internet_bator_szabadsagharcosai?token=f669e340e8615298bc50361541284b97

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Csak a mondataim félreértelmezésének eredménye lehet, ha szerinted a magyar emberekre akváriumi halakként tekintek.
A közszolgálati tévé és rádió pont arról szól, hogy közvetlenül nem kell érte senkinek se fizetnie, bárki számára elérhető, még otthonról se kell elmenni érte. Elvileg kiegyensúlyozottan is kell tájékoztatnia.

Azt el tudom fogadni, hogy 20-25 év múlva nem, vagy nem a mostani formájukban lesz rájuk szükség, de most még van létjogosultságuk. A világ minden táján működnek, ahogy nálunk is fos tartalommal a harmadik legnézettebb csatorna az M1.atapapa
A három indulóból valóban harmadik, ja 😊 (Csak 3 országos csatorna van momentán)
Nem hiszem, hogy félreértelmezném amit írsz, csak értelmezem az általad leírtakat.Sobri Jóska
A szarkazmusodnak akkor lenne itt értelme, ha 1% nézné az MTV adásait, a két kertévé meg lefedné a maradék 99%-t.
Tehát jelenleg se betiltani nem lehet, se autokrata módszerek nélkül jobban beszabályozni, mint ahogy van.Sobri Jóska
Majd kiderül, hogy mennyire alkalmazható a 20%-os szabály a gyakorlatban. Szerintem nem túlszabályozás napi 35 percnyi híradó kb. 55 százalékáról 20%-ra korlátozni a bűnügyi híreket. (szerinted igen, de aki szerint valódi hírszolgáltatás még közszolgálati formában is szükségtelen, nemhogy a kertévéktől, annak persze ez is sok)

E rendelkezésen kívül a kertévék tartalomszolgáltatásának törvény által kijelölt határai szerintem nem térnek el jelentősen az eddigi szabályozástól, vagyis a mostanihoz képest nem lesz túlszabályozva ez a terület a viszonylatukban.
Csak a büntetések lettek komolyabbak, de láttuk, hogy a törvény betartatására hívatott korábbi szankciórendszer mennyire (nem) jelentett visszatartó erőt a kertévék esetében.

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ez nem hit kérdése. Amerikában is az AGB mér, de biztos ott is elcsalják, kozmetikázzák. Itt is vannak jó összeesküvéselméletek: http://konteo.blog.hu/Sobri Jóska
Kicsit azért fura, hogy az X-faktoros/megasztáros/VV-s elméletek után pont Te jössz a konteóval 😊 Vagy az USA-ben mindent máshogy/becsületesen csinálnak, ott a tehetségkutatókban sincs playback? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes