Politika

44 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
nem rossz vélemény a témáról
http://torokgaborelemez.blog.hu/2011/01/04/309_zsakutca

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Szerintem; stika munka az egész. A botránnyal mindenki el van foglalva (nem lepődnék meg, ha ők fújnák egyre nagyobbra), a háttérben meg elvannak valami igazán jövedelmezővel (és kevésbé legálissal). :mad:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem mintha nézném ezt a szart de akkor is gáz (végre újra 2 millió házmester országa lehetünk)

"Az Ifjúsági Kereszténydemokrata Szövetség (IKSZ) szankció alkalmazását kéri a médiahatóságtól az RTL Klub Való Világ című "sorozata" ellen, és arra bátorítja az embereket, hogy élve az új médiatörvény adta lehetőséggel tegyenek bejelentést a "család- és erkölcsromboló" műsorok ellen.

Az IKSZ arra kéri a családi értékeket védelmező magánszemélyeket, civil szervezeteket, hogy a Való Világgal kapcsolatban egyedi bejelentésekkel konkrét esetekre is hívják fel a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) figyelmét, hogy az az ügyek egyesítésével tudjon eljárni. A médiahatóságtól pedig a középmértéket meghaladó, példaértékű büntetés kiszabását kérik.

Stágel Bence, a szervezet elnöke, országgyűlési képviselő elmondta, az IKSZ álláspontja szerint a nézők nem azért "fogyasztanak médiaszemetet", mert erre van igényük, hanem azért, mert ezt teszik eléjük. Stégel szerint a Való Világhoz hasonló reality műsorokban a kihasznált szereplők nemcsak a maguk, hanem - a producerekkel közreműködve - tulajdonképpen a nézők emberi méltóságát is meggyalázzák, hasonlóan azokhoz a beszélgetős műsorokhoz, amelyekben "kiárusítják az emberek sorsát és nyomorúságát"
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://egyenlito.blog.hu/2011/01/04/wikileaks_botrany_orban_szervezte_a_zavargasokat




több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jaj, vigyazzunk, nehogy valami orosz ezt meglassa.. aztan lerohannak minket ido elott, mielott felkeszultunk volna a nagy hadicsapsunkkal 😛

Sztem eleg egyertelmu, hogy viccnek szantak.. tele van olyan szavakkal/kifejezesekkel, amibol eleg egyertelmu.
Ilyen parodiavideot ezerszamra talalsz a neten.. ha valaki ezt komolyan veszi (lasd stop.hu felig aggodalmaskodo kommentarja), az magat minositi vele szvsz.Igor
Nem is én veszem komolyan (pötyögök elég jól magyarul, hogy a szöveget is értsem), és igen aki komolyan veszi az magát minősíti. De vannak ilyenek. Hidd el az ország megítéléséhez ezek hozzátartoznak. Jim Traktoros Johns lehet, hogy ez miatt nem hozzánk jön majd nyaralni (tudom, majd jön akinek hiányzik, minek nekünk idegenforgalom stb). Komolyan azt gondolod, hogy külföldön az átlag tudja mi a Fidesz, vagy MSZP. Tudja ki ez bohóc aki most elnök? Frászt. Magyarország úgy egészbe ami lejön neki. Médiatörvényhisztit is ahogy nézem eléggé sokan elhitték.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jaj, vigyazzunk, nehogy valami orosz ezt meglassa.. aztan lerohannak minket ido elott, mielott felkeszultunk volna a nagy hadicsapsunkkal 😛

Sztem eleg egyertelmu, hogy viccnek szantak.. tele van olyan szavakkal/kifejezesekkel, amibol eleg egyertelmu.
Ilyen parodiavideot ezerszamra talalsz a neten.. ha valaki ezt komolyan veszi (lasd stop.hu felig aggodalmaskodo kommentarja), az magat minositi vele szvsz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ez a videó 😂

http://www.stop.hu/articles/article.php?id=800814Dzsokijuing
Na így lehet tényleg sokat ártani egy országnak. Sok magyarul tudónak ez megalol, de a magyarul nem tudó agyatlan netezők tömege ezt komolyan fogja venni. Amerikában, Angliában sokan még most is elhiszik, hogy az oroszok lőnek nálunk, hogy Bukarest a fővárosunk stb. Na így lehet a hisztit gerjeszteni. Mint, ahogy az egész médiatörvényből sikerült egy ultrahisztit kirobbantani. Ha elolvassátok SZÓ SZERINT abban mi szerepel, és összehasonlítjátok a magyar törvény miatt aggódó politikusok hazájában szereplő korlátozásokkal (Washington post basztat minket, könyörgöm ott a tv-ben (fizetős, kábel, stream persze nem) a mellbimbó megmutatása már szankcionált!) rájöhetnétek, hogy azokhoz képest liberális. Félretájékoztatni lehet, hisztit kelteni lehet persze. Gyerünk szabadságharcos magyarok, fel a netre sok ilyent! Rakjuk fel, hogy nálunk zsidók lógnak minden lámpavason, dúl az önkény, térdig gázol a vérben a kommandós sereg a békés tüntetők vérében narancsmajommal a vállukon, és hadat üzentünk Oroszországnak! Bravo, ez így lesz aztán nagyon megalol :o :o :o


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ez a videó 😂

http://www.stop.hu/articles/article.php?id=800814Dzsokijuing
Na ezért kell a cenzúra! 😊




több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem gondolom, hogy mented őket, csak összehasonlítod. Most éppen a Fidesz van kormányon és mint a kormányzó erőt őket kéne leginkább kritizálni. 2/3-dal meg pláne ki a faszt érdekel, hogy a GYF nem ment el a Hír TV-be.
zinedine5
Miért ne hasonlíthatnám össze? Egy kritika alapja természetesen lehet az abszolút tökéletesség is, de lehet az előző kormányzat teljesítményével való összevetés is.

Szerintem haladás, hogy ők legalább nem csak a mikrofonállványnak való újságíróknak nyilatkoztak.
Abban egyetértünk, hogy a kormány kritikára szorul, szerintem még én is többet kritizáltam a kormányt ősztől, mint az MSZP-t. Utóbbira csak a nehéz örökség miatt hivatkoztam inkább, de ezt se sűrűn tettem.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 185 — Saturday Night Lights
Ez a videó 😂

http://www.stop.hu/articles/article.php?id=800814

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Eltekintve annak az összetett folyamatnak az elemzésétől, hogy miért is nyertek választást, a Pokorni kirohanása bőven a választások előtt volt, Kósáé meg a két forduló között.atapapa
Nyilván bonyolultabb, de kösz a kioktatást.
A két nevet, csak annak bemutatásaként írtam le, hogy mire gondolok.
Általánosságban használtam egy pár jelszót, amit évek óta hirdettek.
Az előző kormányok idején sem szerettem és most sem szeretem a múltra mutogatást. Tehát, ha valaki most (nem az előző 4-8-12 évben) nem a kérdésre válaszol egy az ő szája íze szerint felépített TV-ben, akkor egy féreg. De nyilván Gyurcsány Ferenc is az mert 2007-ben nem ment el a Hír TV-be a Fülöphöz parolázni.zinedine5
szerintem semmiből se oktattalak ki és szó sincs múltra mutogatásról.

Írtad a két esetet, írtam hogy legalább ők rendszeresen elmentek (és elmennek) az ellentévé oroszlánbarlangjába. Erre te írtad, hogy azért szavaztak rájuk, mert mások voltak (másnak tűntek). Mire én: az általad idecitált esetek (részben) a választás előtt voltak, ergo ezekkel tisztában voltak a közéletet figyelő választók.

Egyáltalán nem hiszem és még célzást se tettem arra, hogy az előző kormány mellébeszélése mentené őket.atapapa
Nem gondolom, hogy mented őket, csak összehasonlítod. Most éppen a Fidesz van kormányon és mint a kormányzó erőt őket kéne leginkább kritizálni. 2/3-dal meg pláne ki a faszt érdekel, hogy a GYF nem ment el a Hír TV-be.

És én nem a "a közéletet figyelő választók" miatt szídtam ezt a magatartást, hanem azért mert ők állították magukról, hogy a zemberekért vannak. Ehhez képest a linkelt interjú is azt mutatja menniyre.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Csak ezek azért nyertek választást, mert gyökeresen mások, emberibbek, őszíntébbek azoknál.
zinedine5
Eltekintve annak az összetett folyamatnak az elemzésétől, hogy miért is nyertek választást, a Pokorni kirohanása bőven a választások előtt volt, Kósáé meg a két forduló között.atapapa
Nyilván bonyolultabb, de kösz a kioktatást.
A két nevet, csak annak bemutatásaként írtam le, hogy mire gondolok.
Általánosságban használtam egy pár jelszót, amit évek óta hirdettek.
Az előző kormányok idején sem szerettem és most sem szeretem a múltra mutogatást. Tehát, ha valaki most (nem az előző 4-8-12 évben) nem a kérdésre válaszol egy az ő szája íze szerint felépített TV-ben, akkor egy féreg. De nyilván Gyurcsány Ferenc is az mert 2007-ben nem ment el a Hír TV-be a Fülöphöz parolázni.zinedine5
szerintem semmiből se oktattalak ki és szó sincs múltra mutogatásról.

Írtad a két esetet, írtam hogy legalább ők rendszeresen elmentek (és elmennek) az ellentévé oroszlánbarlangjába. Erre te írtad, hogy azért szavaztak rájuk, mert mások voltak (másnak tűntek). Mire én: az általad idecitált esetek (részben) a választás előtt voltak, ergo ezekkel tisztában voltak a közéletet figyelő választók.

Egyáltalán nem hiszem és még célzást se tettem arra, hogy az előző kormány mellébeszélése mentené őket.
Nem is azért szavaztam rájuk, mert akár egy percig is úgy gondoltam, hogy ezekben a politikai attitűdökben különböznének egymástól. Ellenzékben is beszéltek mellé eleget, Szívgyártónak ez már akkor is napi feladata volt.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Én se tolerálom, de ők legalább a szocikkal ellentétben nem bojkottálták és elmentek az ellentábor tévéjéhez is interjúra.atapapa
Csak ezek azért nyertek választást, mert gyökeresen mások, emberibbek, őszíntébbek azoknál.
zinedine5
Eltekintve annak az összetett folyamatnak az elemzésétől, hogy miért is nyertek választást, a Pokorni kirohanása bőven a választások előtt volt, Kósáé meg a két forduló között.atapapa
Nyilván bonyolultabb, de kösz a kioktatást.
A két nevet, csak annak bemutatásaként írtam le, hogy mire gondolok.
Általánosságban használtam egy pár jelszót, amit évek óta hirdettek.
Az előző kormányok idején sem szerettem és most sem szeretem a múltra mutogatást. Tehát, ha valaki most (nem az előző 4-8-12 évben) nem a kérdésre válaszol egy az ő szája íze szerint felépített TV-ben, akkor egy féreg. De nyilván Gyurcsány Ferenc is az mert 2007-ben nem ment el a Hír TV-be a Fülöphöz parolázni.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.zinedine5
Én se tolerálom, de ők legalább a szocikkal ellentétben nem bojkottálták és elmentek az ellentábor tévéjéhez is interjúra.atapapa
Csak ezek azért nyertek választást, mert gyökeresen mások, emberibbek, őszíntébbek azoknál.
zinedine5
Eltekintve annak az összetett folyamatnak az elemzésétől, hogy miért is nyertek választást, a Pokorni kirohanása bőven a választások előtt volt, Kósáé meg a két forduló között.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.zinedine5
Én se tolerálom, de ők legalább a szocikkal ellentétben nem bojkottálták és elmentek az ellentábor tévéjéhez is interjúra.atapapa
Csak ezek azért nyertek választást, mert gyökeresen mások, emberibbek, őszíntébbek azoknál.
(Nem azért írok, hogy az MSZP-vel hasonlítsam össze őket. Azokat is utálom, mint a szart, csak másért.)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 185 — Saturday Night Lights
ez a vastagbőrös KEH szóvivó vagy mi a fasz meg akkora lol hogy nem tudok vele mit kezdeni.
Már Süveges is szétröhögi magát.
http://vastagbor.blog.hu/2011/01/03/az_emberek_emberenek_embere_megmagyaraztaharomt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.

Megy majd a Süveges kukoricára térdelni a Fülöphöz.zinedine5
"- valóban levették a honlapról az AB-nak visszaküldött törvényjavaslatok menüpontot? Ez szándékos volt?
-Sokkal többen látogatják az oldalt mint régen.
-de én azt kérdeztem tényleg levették?
-Sokkal többen látogatják a honlapot mint régen és ez jó"

ezen a részen befostam a röhögéstől.haromt
Sólyom embere ebben a pozícióban http://hu.wikipedia.org/wiki/Kumin_Ferenc volt, itt is esett kissé a színvonal 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
igen, teljesen más dolog, nem is értem minek hoztad elő

Egyébként jó reggelt, a politikus vagy közszereplő kényelmetlen kérdés esetén vagy hazudik, vagy terel. Nem május óta, hanem amióta világ a világ.atapapa
Vagy Vonásan Izraelbe küldi a kérdezőt, vagy Novákelődösen felhozza neki, hogy a 168 óra egy hazaáruló lap 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
igen, teljesen más dolog, nem is értem minek hoztad elő

Egyébként jó reggelt, a politikus vagy közszereplő kényelmetlen kérdés esetén vagy hazudik, vagy terel. Nem május óta, hanem amióta világ a világ.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha nem megy el az ATV-be leszarom
De ha a KEH valami főcsicskája elmegy a KÖZTV-be, akkor a kurva kérdésekre válaszoljon és ne tereljen és szarjon bele a ripoorter képébe. Főleg hogy ők rakták oda.

Nem tudom ennek mi köze van az ATV-Fidesz, hörtv/echotv mszp dologhoz. Két tök más dolog
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.zinedine5
Én se tolerálom, de ők legalább a szocikkal ellentétben nem bojkottálták és elmentek az ellentábor tévéjéhez is interjúra.atapapa
cserében viszont már a "saját" tévéjüknek sem nyilatkoznak rendesen. haromt
Lehet azt mondani, hogy jobb lett volna ha el se mennek. De tudomásom szerint eddig két "felállós" interjú volt az ATV-n. Ahhoz képest, hogy Olgica naponta ostorozta a fideszeseket a sajátos stílusában, ez nem is rossz. A beszari szocikkal pedig összehasonlíthatatlan.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.zinedine5
Én se tolerálom, de ők legalább a szocikkal ellentétben nem bojkottálták és elmentek az ellentábor tévéjéhez is interjúra.atapapa
cserében viszont már a "saját" tévéjüknek sem nyilatkoznak rendesen. Arroganciából jeles
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.zinedine5
Én se tolerálom, de ők legalább a szocikkal ellentétben nem bojkottálták és elmentek az ellentábor tévéjéhez is interjúra.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Érdemes megnézni mivé lett a http://www.szalaiannamaria.net/
Működik a rendszer, LOL

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a vastagbőrös KEH szóvivó vagy mi a fasz meg akkora lol hogy nem tudok vele mit kezdeni.
Már Süveges is szétröhögi magát.
http://vastagbor.blog.hu/2011/01/03/az_emberek_emberenek_embere_megmagyaraztaharomt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.

Megy majd a Süveges kukoricára térdelni a Fülöphöz.zinedine5
"- valóban levették a honlapról az AB-nak visszaküldött törvényjavaslatok menüpontot? Ez szándékos volt?
-Sokkal többen látogatják az oldalt mint régen.
-de én azt kérdeztem tényleg levették?
-Sokkal többen látogatják a honlapot mint régen és ez jó"

ezen a részen befostam a röhögéstől.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
ez a vastagbőrös KEH szóvivó vagy mi a fasz meg akkora lol hogy nem tudok vele mit kezdeni.
Már Süveges is szétröhögi magát.
http://vastagbor.blog.hu/2011/01/03/az_emberek_emberenek_embere_megmagyaraztaharomt
Menjen a k. anyjába. Egyébként is fel tudom, húzni magam ezen a "ha erről akar beszélni, akkor megyek" típusú (Pokorni, Kósa) hisztiken.

Megy majd a Süveges kukoricára térdelni a Fülöphöz.