Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Ahogy olvastam a nőci álláspontja kb a DK-éval hasonlatos az EU jövőkép kapcsán. Jól ellesznek gyurcsánynéval két recept cserélés közben is. 😊
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Csak engem lep meg, h végül német lett a Bizottság elnöke, méghozzá CDU politikus, aki mondhatni Merkel jobb keze?
Nagy ország ritkán ad elnököt. Most pedig britek nélkül éppen a magasan legnagyobb adja.

Addig az Európai Tanács élére tipikus választással egy belga került.
dawyd728
Nem meglepő számomra.
A németek mindenképen akartak egy erősebb pozíciót.
Ugye Weber is jelölt volt, csakhát...
Aztán tapogatóztak a Központi Bank felé.
Nekik jól jött a V4-ek javaslata, taktikailag is.

A V4-ek jól kimaxolták a helyzetet. Ilyen az ha valaki elszigetelt!
Fattyu
Én is sok mindent akarok...
Korábban ez nem így működött. Nézd meg mikor volt nagy országból Biz. elnök. Elmúlt 30 évben egyszer se. Aztán ott van Weber is, aki bajor. Azért tudjuk jól, h a bajor és a német az majdnem olyan távolságra van, mint az osztrák és a német.

V4 nem tudom mit javasolt, de Mutti Merkel leghűségesebb emberét javasolni, elég érdekes. Eddig úgy tudtam ő a patás ördög a V4-ek számára. Nem véletlenül a szar, szarabb legszarabb forgatókönyv közül a szart támogatta a V4? Nem tudom, de olyan hihetetlenül hangozna. Habár mégsem. Merkellel csak látvány érdekében megy a harc, zárt ajtók mögött valószínű mindenki őt támogatja és azt, akit ő támogat.
dawyd728
Először is még kell egy formálisnak tünő parlamenti megerősítés, de ki tudja ott még elbukhat... Aztán lehet beszélni róla mint Elnök.
Ok, hogy korábban így volt, de változott a politikai helyzet. És ilyenkor a politikát nagyon nem érdekli, hogy mi volt.
Nézd elkaszáltàk a csúcsjelöltséget is, pedig június elejéig még ez a lehetőség állt fenn a szokás szerint. Nem tetszettek a jelöltek egyes államoknak és ez lett a vége. Itt pl Macron és V4-ek egyetértésben dolgoztak.
Nem tudhatod milyen alkuk születhettek a háttérben, de a V4-nek megérte, hogy ezt a csomagot letegye az asztalra. Illetve, hogy Merkel hogyan "játszik", az SPD miatt.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 964 — The only discipline that lasts, is self discipline
V4 nem tudom mit javasolt, de Mutti Merkel leghűségesebb emberét javasolni, elég érdekes. Eddig úgy tudtam ő a patás ördög a V4-ek számára. Nem véletlenül a szar, szarabb legszarabb forgatókönyv közül a szart támogatta a V4? Nem tudom, de olyan hihetetlenül hangozna. Habár mégsem. Merkellel csak látvány érdekében megy a harc, zárt ajtók mögött valószínű mindenki őt támogatja és azt, akit ő támogat.
dawyd728
Most el lehet adni a nőt azzal, hogy van 7 vagy mennyi gyereke, és mi nyertünk. Ugyan pár hónap múlva ő is soros ügynök lesz, de akkora már ki emlékszik a június végére. 😊

Egyszerű a politika, ha megírhatod előre, hogy mit kérdezhetnek tőled. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dawyd728 4 269
Csak engem lep meg, h végül német lett a Bizottság elnöke, méghozzá CDU politikus, aki mondhatni Merkel jobb keze?
Nagy ország ritkán ad elnököt. Most pedig britek nélkül éppen a magasan legnagyobb adja.

Addig az Európai Tanács élére tipikus választással egy belga került.
dawyd728
Nem meglepő számomra.
A németek mindenképen akartak egy erősebb pozíciót.
Ugye Weber is jelölt volt, csakhát...
Aztán tapogatóztak a Központi Bank felé.
Nekik jól jött a V4-ek javaslata, taktikailag is.

A V4-ek jól kimaxolták a helyzetet. Ilyen az ha valaki elszigetelt!
Fattyu
Én is sok mindent akarok...
Korábban ez nem így működött. Nézd meg mikor volt nagy országból Biz. elnök. Elmúlt 30 évben egyszer se. Aztán ott van Weber is, aki bajor. Azért tudjuk jól, h a bajor és a német az majdnem olyan távolságra van, mint az osztrák és a német.

V4 nem tudom mit javasolt, de Mutti Merkel leghűségesebb emberét javasolni, elég érdekes. Eddig úgy tudtam ő a patás ördög a V4-ek számára. Nem véletlenül a szar, szarabb legszarabb forgatókönyv közül a szart támogatta a V4? Nem tudom, de olyan hihetetlenül hangozna. Habár mégsem. Merkellel csak látvány érdekében megy a harc, zárt ajtók mögött valószínű mindenki őt támogatja és azt, akit ő támogat.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 381 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 444.hu/2019/07/02/karas-monika-havi-4-milliojaban-ott-csilingel-az-egesz-orban-rendszer-lenyege

Ezt is pikk-pakk szét lehet verni egy kis akarattal, aztán max jönnek a jogászok’
ozibozi
Annyira tipikus 444.
Mióta viszi haza, keresi meg valaki a bruttóját?!
Akinek havi 4 millió a fizetése, az kb havi 2-2,4-t keres, visz haza.
Az nem igazán évi 50.
Ostoba, elfogult pöcsök.
Sobri Jóska
A bruttó 4 millió nettója jelenleg 2.660.000, csak pontosan 😉
empty taxi
Kivéve, ha mondjuk ekhózik 🙂
warr_b
Közigállásnál azt nehéz 😊
empty taxi
Meg lehet azt oldani okosba', ha kell 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Csak engem lep meg, h végül német lett a Bizottság elnöke, méghozzá CDU politikus, aki mondhatni Merkel jobb keze?
Nagy ország ritkán ad elnököt. Most pedig britek nélkül éppen a magasan legnagyobb adja.

Addig az Európai Tanács élére tipikus választással egy belga került.
dawyd728
Nem meglepő számomra.
A németek mindenképen akartak egy erősebb pozíciót.
Ugye Weber is jelölt volt, csakhát...
Aztán tapogatóztak a Központi Bank felé.
Nekik jól jött a V4-ek javaslata, taktikailag is.

A V4-ek jól kimaxolták a helyzetet. Ilyen az ha valaki elszigetelt!

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 444.hu/2019/07/02/karas-monika-havi-4-milliojaban-ott-csilingel-az-egesz-orban-rendszer-lenyege

Ezt is pikk-pakk szét lehet verni egy kis akarattal, aztán max jönnek a jogászok’
ozibozi
Annyira tipikus 444.
Mióta viszi haza, keresi meg valaki a bruttóját?!
Akinek havi 4 millió a fizetése, az kb havi 2-2,4-t keres, visz haza.
Az nem igazán évi 50.
Ostoba, elfogult pöcsök.
Sobri Jóska
A bruttó 4 millió nettója jelenleg 2.660.000, csak pontosan 😉
empty taxi
Kivéve, ha mondjuk ekhózik 🙂
warr_b
Közigállásnál azt nehéz 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
 444.hu/2019/07/02/karas-monika-havi-4-milliojaban-ott-csilingel-az-egesz-orban-rendszer-lenyege

Ezt is pikk-pakk szét lehet verni egy kis akarattal, aztán max jönnek a jogászok’
ozibozi
Annyira tipikus 444.
Mióta viszi haza, keresi meg valaki a bruttóját?!
Akinek havi 4 millió a fizetése, az kb havi 2-2,4-t keres, visz haza.
Az nem igazán évi 50.
Ostoba, elfogult pöcsök.
Sobri Jóska
A bruttó 4 millió nettója jelenleg 2.660.000, csak pontosan 😉
empty taxi
tudod hány gyereke van?😊
NB2
2 😉
Szóval kicsit több a nettó.
Amúgy ha az elnökségi díjat és a lakhatási plusz kocsi támogatást összeadnánk kijönne az a 45-50 misi.
Persze azt nem viszi haza mert benne lakik 😀
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
 444.hu/2019/07/02/karas-monika-havi-4-milliojaban-ott-csilingel-az-egesz-orban-rendszer-lenyege

Ezt is pikk-pakk szét lehet verni egy kis akarattal, aztán max jönnek a jogászok’
ozibozi
Annyira tipikus 444.
Mióta viszi haza, keresi meg valaki a bruttóját?!
Akinek havi 4 millió a fizetése, az kb havi 2-2,4-t keres, visz haza.
Az nem igazán évi 50.
Ostoba, elfogult pöcsök.
Sobri Jóska
Kik nem azok?
csebi
Van aki elfogult, de nem ostoba, és olyan is akad, aki ostoba, de elfogulatlan.
Mondjuk egy Hont András, egy Fiala vagy egy Tóta W. nem ostoba. De még Bayer vagy Borókai se. Csak hát elfogultak.
A második csoportban meg rengetegen vannak, fiatalok, bloggerek, “szakírók”.
Talán egy olyat tudok, aki elfogulatlan és kurva okos, Tamás Gáspár Miklós.
Sobri Jóska
Anno gyerekkoromban volt egy macskánk, aki TGM-ről kapta a nevét, de csak röviden Gazsinak hívtuk. Érdekes módon ő is okos volt, de az elfogulatlanság nem volt igaz rá. 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
 444.hu/2019/07/02/karas-monika-havi-4-milliojaban-ott-csilingel-az-egesz-orban-rendszer-lenyege

Ezt is pikk-pakk szét lehet verni egy kis akarattal, aztán max jönnek a jogászok’
ozibozi
Annyira tipikus 444.
Mióta viszi haza, keresi meg valaki a bruttóját?!
Akinek havi 4 millió a fizetése, az kb havi 2-2,4-t keres, visz haza.
Az nem igazán évi 50.
Ostoba, elfogult pöcsök.
Sobri Jóska
A bruttó 4 millió nettója jelenleg 2.660.000, csak pontosan 😉
empty taxi
tudod hány gyereke van?😊
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 381 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 444.hu/2019/07/02/karas-monika-havi-4-milliojaban-ott-csilingel-az-egesz-orban-rendszer-lenyege

Ezt is pikk-pakk szét lehet verni egy kis akarattal, aztán max jönnek a jogászok’
ozibozi
Annyira tipikus 444.
Mióta viszi haza, keresi meg valaki a bruttóját?!
Akinek havi 4 millió a fizetése, az kb havi 2-2,4-t keres, visz haza.
Az nem igazán évi 50.
Ostoba, elfogult pöcsök.
Sobri Jóska
A bruttó 4 millió nettója jelenleg 2.660.000, csak pontosan 😉
empty taxi
Kivéve, ha mondjuk ekhózik 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 872 — Sworn to the Dark
az igazi az volt, amikor a Magyar Villamos Műveknél a 2 év gyakorlattal rendelkező kommunikációs igazgató (Szivek Nortbert felesége) nagyobb alapbérrel rendelkezett, mint a 24 év gyakorlattal bíró műszaki szolgáltatási igazgató, meg a 19 év gyakorlattal rendelkező termelési igazgató 😊 illetőleg az összes igazgatónál nagyobb alapbérrel bírt, de az is megér egy misét, hogy az igazgatók felének nem volt öt évnél több gyakorlata ebben az iparágban.

 i.imgur.com/D2mz7jk.jpg
d3Y
A kommunikációs vezetők szinte mindenhol jobban keresnek, mint a szakemberek. Ez ilyen státusz.
És egy jó kommszaki bármilyen ágazatban jó, irreleváns van e ágazati tapasztalata, mivel ami a fő progilja, ami a dolga, az alapvetően nem ágazatspecifikus.
Nemzetközi cégeknél, nagy multiknál is általános, hogy IT szektorból átcsábítanak valakit energetikába, vagy autógyártásból gyógyszercéghez, ha jó kommszaki.
Sobri Jóska
oké... viszont akiről szó van előtte, hogy kinevezték kommunikációs igazgatónak (2015), nem rendelkezett tapasztalattal a kommunikáció területén egyáltalán, mert jogászként végzett, majd addig eurokrataként dolgozott. tehát esetében a 2 év az nem csak az ágazati, hanem a teljes kommunikációs tapasztalatát jelölte (most már nincs a posztján). ja amúgy annyira jó kommszakember, hogy egyetlen elszólásával - ami ráadásul egy origós PR-interjúban volt - méretes blamát okozott Rogánnak meg a CÖF-nek, amikor elszólta magát arról, hogy Rogán engedélyével került félmilliárd forint támogatás az MVM-től a CÖF-höz.

built for this shit

több mint 6 éve
dawyd728 4 269
Csak engem lep meg, h végül német lett a Bizottság elnöke, méghozzá CDU politikus, aki mondhatni Merkel jobb keze?
Nagy ország ritkán ad elnököt. Most pedig britek nélkül éppen a magasan legnagyobb adja.

Addig az Európai Tanács élére tipikus választással egy belga került.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 444.hu/2019/07/02/karas-monika-havi-4-milliojaban-ott-csilingel-az-egesz-orban-rendszer-lenyege

Ezt is pikk-pakk szét lehet verni egy kis akarattal, aztán max jönnek a jogászok’
ozibozi
Annyira tipikus 444.
Mióta viszi haza, keresi meg valaki a bruttóját?!
Akinek havi 4 millió a fizetése, az kb havi 2-2,4-t keres, visz haza.
Az nem igazán évi 50.
Ostoba, elfogult pöcsök.
Sobri Jóska
A bruttó 4 millió nettója jelenleg 2.660.000, csak pontosan 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 379 — #NoStress
az igazi az volt, amikor a Magyar Villamos Műveknél a 2 év gyakorlattal rendelkező kommunikációs igazgató (Szivek Nortbert felesége) nagyobb alapbérrel rendelkezett, mint a 24 év gyakorlattal bíró műszaki szolgáltatási igazgató, meg a 19 év gyakorlattal rendelkező termelési igazgató 😊 illetőleg az összes igazgatónál nagyobb alapbérrel bírt, de az is megér egy misét, hogy az igazgatók felének nem volt öt évnél több gyakorlata ebben az iparágban.

 i.imgur.com/D2mz7jk.jpg
d3Y
A kommunikációs vezetők szinte mindenhol jobban keresnek, mint a szakemberek. Ez ilyen státusz.
És egy jó kommszaki bármilyen ágazatban jó, irreleváns van e ágazati tapasztalata, mivel ami a fő progilja, ami a dolga, az alapvetően nem ágazatspecifikus.
Nemzetközi cégeknél, nagy multiknál is általános, hogy IT szektorból átcsábítanak valakit energetikába, vagy autógyártásból gyógyszercéghez, ha jó kommszaki.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 379 — #NoStress
 444.hu/2019/07/02/karas-monika-havi-4-milliojaban-ott-csilingel-az-egesz-orban-rendszer-lenyege

Ezt is pikk-pakk szét lehet verni egy kis akarattal, aztán max jönnek a jogászok’
ozibozi
Annyira tipikus 444.
Mióta viszi haza, keresi meg valaki a bruttóját?!
Akinek havi 4 millió a fizetése, az kb havi 2-2,4-t keres, visz haza.
Az nem igazán évi 50.
Ostoba, elfogult pöcsök.
Sobri Jóska
Kik nem azok?
csebi
Van aki elfogult, de nem ostoba, és olyan is akad, aki ostoba, de elfogulatlan.
Mondjuk egy Hont András, egy Fiala vagy egy Tóta W. nem ostoba. De még Bayer vagy Borókai se. Csak hát elfogultak.
A második csoportban meg rengetegen vannak, fiatalok, bloggerek, “szakírók”.
Talán egy olyat tudok, aki elfogulatlan és kurva okos, Tamás Gáspár Miklós.

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 872 — Sworn to the Dark
az igazi az volt, amikor a Magyar Villamos Műveknél a 2 év gyakorlattal rendelkező kommunikációs igazgató (Szivek Nortbert felesége) nagyobb alapbérrel rendelkezett, mint a 24 év gyakorlattal bíró műszaki szolgáltatási igazgató, meg a 19 év gyakorlattal rendelkező termelési igazgató 😊 illetőleg az összes igazgatónál nagyobb alapbérrel bírt, de az is megér egy misét, hogy az igazgatók felének nem volt öt évnél több gyakorlata ebben az iparágban.

 i.imgur.com/D2mz7jk.jpg

built for this shit

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 957 — Lucas Scott
 444.hu/2019/07/02/karas-monika-havi-4-milliojaban-ott-csilingel-az-egesz-orban-rendszer-lenyege

Ezt is pikk-pakk szét lehet verni egy kis akarattal, aztán max jönnek a jogászok’
ozibozi
Annyira tipikus 444.
Mióta viszi haza, keresi meg valaki a bruttóját?!
Akinek havi 4 millió a fizetése, az kb havi 2-2,4-t keres, visz haza.
Az nem igazán évi 50.
Ostoba, elfogult pöcsök.
Sobri Jóska
Kik nem azok?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 379 — #NoStress
 444.hu/2019/07/02/karas-monika-havi-4-milliojaban-ott-csilingel-az-egesz-orban-rendszer-lenyege

Ezt is pikk-pakk szét lehet verni egy kis akarattal, aztán max jönnek a jogászok’
ozibozi
Annyira tipikus 444.
Mióta viszi haza, keresi meg valaki a bruttóját?!
Akinek havi 4 millió a fizetése, az kb havi 2-2,4-t keres, visz haza.
Az nem igazán évi 50.
Ostoba, elfogult pöcsök.

több mint 6 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 302 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Éljen a Párt, éljen soká!

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
 444.hu/2019/07/02/karas-monika-havi-4-milliojaban-ott-csilingel-az-egesz-orban-rendszer-lenyege

Ezt is pikk-pakk szét lehet verni egy kis akarattal, aztán max jönnek a jogászok’
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
szemét kína kémked ...

 sg.hu/cikkek/it-tech/137003/titokban-tovabb-hallgatozik-az-nsa

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Trump egyébként szerintem csak azért vonult vissza, mert rámozdult a fél saját, amerikai ipara. A FedEx ugye bejelentette, hogy beperli az USA kormányt, a Google nagyon berzenkedett, az Intelről, stb. nem is beszélve. Trumpnak ez már sok volt. Illetve szerintem nem neki, ő ment volna boldogan tovább, olyan alkat. De a republikánus háttérnek ez már sok volt, és ott azért még működik úgy az "intézményrendszer", hogy egy pojácát gyorsabban lekorrigál, ha nagy a baj, mint nálunk, déli országokban vagy a harmadik világban.
peterk2005
Ha olvastad volna a Kósa könyvet Orbánról, akkor tudnád, hogy pont ez Orbán politikai tanulsága és innovációja (nem az ő találmánya, de ő adaptálta 90után először itthon), hogy ne a nagytőke mondja meg a politikának, hogy mi legyen, hanem a politika a nagytőkének.

Sobri Jóska
miután a komcsiknak nem sikerült ezt a marxi gondolatot meghonosítani itthon.
Amadeus
mivel ők inkább elüldözték/átvették/államosították a nagytőkét, nem diktálni akartak neki 😊
Kampman
Ráadásul Orbán meg is teremti, nemhogy megszünteti.
Sobri Jóska
De ne keverjük má az bizict a párttagsági könyv bemutatásával, mer a nyernájtoknak olyan gyorsan vége lesz, mint Sim Miskának. Megjöna jövőévi eredménybemutató a bank meg lekaszál a pixába. Azt meg hadd ne kelljen bemutatni, hogy milyen iparágak vannak az ingyenpénzesek lehúzására, nincs az a vagyon, amit ne lehetne párévalatt fölszippantani. Szóva nemzeti töke, ez a kaptá pénzt nem kaptápénzt lóhere, szécsényire maj rakjatok dinamót...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 379 — #NoStress
Trump egyébként szerintem csak azért vonult vissza, mert rámozdult a fél saját, amerikai ipara. A FedEx ugye bejelentette, hogy beperli az USA kormányt, a Google nagyon berzenkedett, az Intelről, stb. nem is beszélve. Trumpnak ez már sok volt. Illetve szerintem nem neki, ő ment volna boldogan tovább, olyan alkat. De a republikánus háttérnek ez már sok volt, és ott azért még működik úgy az "intézményrendszer", hogy egy pojácát gyorsabban lekorrigál, ha nagy a baj, mint nálunk, déli országokban vagy a harmadik világban.
peterk2005
Ha olvastad volna a Kósa könyvet Orbánról, akkor tudnád, hogy pont ez Orbán politikai tanulsága és innovációja (nem az ő találmánya, de ő adaptálta 90után először itthon), hogy ne a nagytőke mondja meg a politikának, hogy mi legyen, hanem a politika a nagytőkének.

Sobri Jóska
miután a komcsiknak nem sikerült ezt a marxi gondolatot meghonosítani itthon.
Amadeus
mivel ők inkább elüldözték/átvették/államosították a nagytőkét, nem diktálni akartak neki 😊
Kampman
Ráadásul Orbán meg is teremti, nemhogy megszünteti.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 498
Trump egyébként szerintem csak azért vonult vissza, mert rámozdult a fél saját, amerikai ipara. A FedEx ugye bejelentette, hogy beperli az USA kormányt, a Google nagyon berzenkedett, az Intelről, stb. nem is beszélve. Trumpnak ez már sok volt. Illetve szerintem nem neki, ő ment volna boldogan tovább, olyan alkat. De a republikánus háttérnek ez már sok volt, és ott azért még működik úgy az "intézményrendszer", hogy egy pojácát gyorsabban lekorrigál, ha nagy a baj, mint nálunk, déli országokban vagy a harmadik világban.
peterk2005
Ha olvastad volna a Kósa könyvet Orbánról, akkor tudnád, hogy pont ez Orbán politikai tanulsága és innovációja (nem az ő találmánya, de ő adaptálta 90után először itthon), hogy ne a nagytőke mondja meg a politikának, hogy mi legyen, hanem a politika a nagytőkének.

Sobri Jóska
miután a komcsiknak nem sikerült ezt a marxi gondolatot meghonosítani itthon.
Amadeus
mivel ők inkább elüldözték/átvették/államosították a nagytőkét, nem diktálni akartak neki 😊