Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Mennyi hazaáruló szemétláda között kell élnem, basszus.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
 index.hu/belfold/2016/09/14/kirugtak_az_allamtitkart_aki_ketmilliardos_megbizast_adott_a_sajat_cegenek/


Aztán benyögték miénk lesz a térség legnagyobb hadereje 2024re...
Csak rájöttek,hogy a legtöbb pénz a hadiparban van.

több mint 9 éve
respetvv4lacika 15
Jobbikost is megfenyitettem 2014beXD Nem is mertek plakátolni egy ideig😊
több mint 9 éve
respetvv4lacika 15
four months after the end of the Paralympic Games,

From Athens to Beijing, abandoned Olympic venues are common. Rio is the latest example — at least until after the next Olympics.

 www.businessinsider.com/rio-olympic-warm-up-pool-orange-and-disgusting-2017-2?utm_content=buffer70f95&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer-ti

 www.businessinsider.com/abandoned-olympic-venues-around-the-world-photos-2015-8/#a-promotional-banner-for-beach-volleyball-still-stands-28
ozibozi
Tudom, hogy borzasztó demagóg lenne, de az egész téma úgyis az már. Szóval arra gondoltam, hogy nem is kéne mást csinálni anti-olimpia kampány címén, mint teleplakátolni az országot ezekkel a képekkel, alattuk a felirattal, hogy melyik mi volt. Lenne olyan eredményes, mint a "merjünk nagyot álmodni". 😉
peterk2005
Plakátolnátok oszt odamennék púúúúú ! Oszt szökne a málna , nem biztos hogy birnék magammal!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
four months after the end of the Paralympic Games,

From Athens to Beijing, abandoned Olympic venues are common. Rio is the latest example — at least until after the next Olympics.

 www.businessinsider.com/rio-olympic-warm-up-pool-orange-and-disgusting-2017-2?utm_content=buffer70f95&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer-ti

 www.businessinsider.com/abandoned-olympic-venues-around-the-world-photos-2015-8/#a-promotional-banner-for-beach-volleyball-still-stands-28
ozibozi
Tudom, hogy borzasztó demagóg lenne, de az egész téma úgyis az már. Szóval arra gondoltam, hogy nem is kéne mást csinálni anti-olimpia kampány címén, mint teleplakátolni az országot ezekkel a képekkel, alattuk a felirattal, hogy melyik mi volt. Lenne olyan eredményes, mint a "merjünk nagyot álmodni". 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Pallag Lászlós sztori elképesztő egyébként .Rendkivvül tájékozott vagyok a napi szintű kül-és belpolitikában de soha életemben nem hallottam róla.
respetvv4lacika
hagyma, csípős?
Amadeus91
mindig, minden körülmények között.
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Pallag Lászlós sztori elképesztő egyébként .Rendkivvül tájékozott vagyok a napi szintű kül-és belpolitikában de soha életemben nem hallottam róla.
respetvv4lacika
hagyma, csípős?
több mint 9 éve
respetvv4lacika 15
Pallag Lászlós sztori elképesztő egyébként .Rendkivvül tájékozott vagyok a napi szintű kül-és belpolitikában de soha életemben nem hallottam róla.
több mint 9 éve
respetvv4lacika 15
azért ez tényleg egy hiánypótló, szívet melengető műsor volt 😊

 www.youtube.com/watch?v=QUVgVHywc3w
baggio
Szenzációs műsör ! Nem véletlen h a tisztességes politikusok nagyrésze SZDSZ-es volt. Oriási kár értük az MLP nem tudja betölteni az űrt utánuk pedig én egy komoly liberális pártban látom a váltópárt lehetőségét.TGM pedig ikon oriási tisztelője vagyok.
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 21 721
four months after the end of the Paralympic Games,

From Athens to Beijing, abandoned Olympic venues are common. Rio is the latest example — at least until after the next Olympics.

 www.businessinsider.com/rio-olympic-warm-up-pool-orange-and-disgusting-2017-2?utm_content=buffer70f95&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer-ti

 www.businessinsider.com/abandoned-olympic-venues-around-the-world-photos-2015-8/#a-promotional-banner-for-beach-volleyball-still-stands-28
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
kicsit más:
 index.hu/belfold/2017/02/11/loni_vivni_terepet_jarni_tanit_a_honvedelmi_sportszovetseg/

nos, akkor az MHSZ-t ezennel sikerült újjáéleszteni, következő lépés az úttörőszövetség lesz. csak valahov ki kell dobni Csillebércről a kalandparkot, de hát a múltkori baleset miatt ez is biztosan könnyebb lesz.
slowmotion
Van ám egy nagy különbség: az kötelező volt, már ha emlékeznél rá.
Charlie Firpo
mármint melyikre? az MHSZ-re, vagy az úttörőségre?
slowmotion
Mindkettőre.
Emellett van egy olyan érzésem, hogy aki ott majd jogsit szerez, nem kell majd a piaci 100-150 ezret kicsengetnie. De ezt csak remélem.
Charlie Firpo
nem sokkal sikerült lekésni. MHSZ-es könyvből kettő azért ott figyelt a polcon, az úttörőbaszt meg kb pont avatás előtt sikerült lelőni. (az mondjuk pont jól jött, mert a 12 pontot az életben nem tudtam volna megjegyezni 😀)
slowmotion
Pedig logikus és adja magát.
Az úttörők 12 pontja:
1. Az úttörő hű gyermeke hazánknak, a Magyar Népköztársaságnak, felelősséggel dolgozik érte.
2. Az úttörő erősíti a népek barátságát, védi a vörös nyakkendő becsületét.
3. Az úttörő szorgalmasan tanul, a világ és önmaga megismerésére törekszik.
4. Az úttörő gyarapítja és védi a szocialista társadalom értékeit.
5. Az úttörő ahol tud, segít és önként szolgálja a közösséget.
6. Az úttörő igazat mond és igazságosan cselekszik.
7. Az úttörő szereti, tiszteli szüleit, nevelőit és az idősebbeket.
8. Az úttörő igaz hű barát.
9. Az úttörő bátor és fegyelmezett.
10. Az úttörő szereti és védi a természetet.
11. Az úttörő edzi testét és óvja egészségét.
12. Az úttörő úgy él, hogy méltó legyen a Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség tagságára.

több mint 9 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
azért ez tényleg egy hiánypótló, szívet melengető műsor volt 😊

 www.youtube.com/watch?v=QUVgVHywc3w


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
kicsit más:
 index.hu/belfold/2017/02/11/loni_vivni_terepet_jarni_tanit_a_honvedelmi_sportszovetseg/

nos, akkor az MHSZ-t ezennel sikerült újjáéleszteni, következő lépés az úttörőszövetség lesz. csak valahov ki kell dobni Csillebércről a kalandparkot, de hát a múltkori baleset miatt ez is biztosan könnyebb lesz.
slowmotion
Van ám egy nagy különbség: az kötelező volt, már ha emlékeznél rá.
Charlie Firpo
mármint melyikre? az MHSZ-re, vagy az úttörőségre?
slowmotion
Mindkettőre.
Emellett van egy olyan érzésem, hogy aki ott majd jogsit szerez, nem kell majd a piaci 100-150 ezret kicsengetnie. De ezt csak remélem.
Charlie Firpo
nem sokkal sikerült lekésni. MHSZ-es könyvből kettő azért ott figyelt a polcon, az úttörőbaszt meg kb pont avatás előtt sikerült lelőni. (az mondjuk pont jól jött, mert a 12 pontot az életben nem tudtam volna megjegyezni 😀)
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 576
kicsit más:
 index.hu/belfold/2017/02/11/loni_vivni_terepet_jarni_tanit_a_honvedelmi_sportszovetseg/

nos, akkor az MHSZ-t ezennel sikerült újjáéleszteni, következő lépés az úttörőszövetség lesz. csak valahov ki kell dobni Csillebércről a kalandparkot, de hát a múltkori baleset miatt ez is biztosan könnyebb lesz.
slowmotion
Van ám egy nagy különbség: az kötelező volt, már ha emlékeznél rá.
Charlie Firpo
mármint melyikre? az MHSZ-re, vagy az úttörőségre?
slowmotion
Mindkettőre.
Emellett van egy olyan érzésem, hogy aki ott majd jogsit szerez, nem kell majd a piaci 100-150 ezret kicsengetnie. De ezt csak remélem.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
kicsit más:
 index.hu/belfold/2017/02/11/loni_vivni_terepet_jarni_tanit_a_honvedelmi_sportszovetseg/

nos, akkor az MHSZ-t ezennel sikerült újjáéleszteni, következő lépés az úttörőszövetség lesz. csak valahov ki kell dobni Csillebércről a kalandparkot, de hát a múltkori baleset miatt ez is biztosan könnyebb lesz.
slowmotion
Van ám egy nagy különbség: az kötelező volt, már ha emlékeznél rá.
Charlie Firpo
mármint melyikre? az MHSZ-re, vagy az úttörőségre?
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
kicsit más:
 index.hu/belfold/2017/02/11/loni_vivni_terepet_jarni_tanit_a_honvedelmi_sportszovetseg/

nos, akkor az MHSZ-t ezennel sikerült újjáéleszteni, következő lépés az úttörőszövetség lesz. csak valahov ki kell dobni Csillebércről a kalandparkot, de hát a múltkori baleset miatt ez is biztosan könnyebb lesz.
slowmotion
Van ám egy nagy különbség: az kötelező volt, már ha emlékeznél rá.
Charlie Firpo
Még nem az.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 576
kicsit más:
 index.hu/belfold/2017/02/11/loni_vivni_terepet_jarni_tanit_a_honvedelmi_sportszovetseg/

nos, akkor az MHSZ-t ezennel sikerült újjáéleszteni, következő lépés az úttörőszövetség lesz. csak valahov ki kell dobni Csillebércről a kalandparkot, de hát a múltkori baleset miatt ez is biztosan könnyebb lesz.
slowmotion
Van ám egy nagy különbség: az kötelező volt, már ha emlékeznél rá.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
kicsit más:
 index.hu/belfold/2017/02/11/loni_vivni_terepet_jarni_tanit_a_honvedelmi_sportszovetseg/

nos, akkor az MHSZ-t ezennel sikerült újjáéleszteni, következő lépés az úttörőszövetség lesz. csak valahov ki kell dobni Csillebércről a kalandparkot, de hát a múltkori baleset miatt ez is biztosan könnyebb lesz.
slowmotion
Ettől leszünk ám olyan boldogok, mint a mókus fenn a fán.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
kicsit más:
 index.hu/belfold/2017/02/11/loni_vivni_terepet_jarni_tanit_a_honvedelmi_sportszovetseg/

nos, akkor az MHSZ-t ezennel sikerült újjáéleszteni, következő lépés az úttörőszövetség lesz. csak valahov ki kell dobni Csillebércről a kalandparkot, de hát a múltkori baleset miatt ez is biztosan könnyebb lesz.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most őszintén, mi az ostoba, előre tervezni képtelen, naív, vegytiszta emberi butaság megtestesülése, ha nem ez a szerencsétlen?

 index.hu/belfold/2017/02/08/ongyilkossagot_kiserelt_meg_a_fekete_ruhas_nover/

" Azt hittem, az emberek jók. Rájöttem, nem azok. "
"A nővérnek jelenleg nincs munkája. Azt mondta, már a felvételi beszélgetéseken jelzik neki, hogy nem értenek egyet vele, és aztán nem hívják többet."

Mégis, mi a faszra gondolt, mikor belekezdett, hogy nekimegy képzetlenül, felkészületlenül a rendszernek, ami valójában az összes többi ember együttese?!
Egyszerre sajnálom és iszonyat butának is tartom.
Sobri Jóska
Én általában tisztelem az ilyent, talán éppen azért, mert én nem vagyok ennyire karakán 😊 Kellenek az ilyen emberek, mert mi, a hajlékony gerincű többség ebből a szempontból nem osztunk, nem szorzunk. Azzal, hogy megvan a reggelink, a vacsoránk meg az ágyunk, az még igazából csak vegetálás. Ha nem alakítjuk a környezetünket, akkor akármilyen szinten is vegetálunk, nem számítunk. Csak továbbadjuk a botot a következő generációnak, aztán szevasz, Ez a csaj alakítja a környezetét.

Ezzel együtt, én csak sajnálom, mert úgy tűnik, hogy pszichésen nem bírja a strapát. Amúgy nem kéne őt sajnálni, mert csinos, elég fiatal, nyelvet beszél, ha akarna kimehetne elég jó pénzért külföldre is dolgozni nővérként. És elmehetne valamelyik kis ellenzéki pártba is, biztos találna helyet magának. Az összes ilyen "harcos" végül talál magának helyet, ha akar. Ott van Hadházy pl.

No, meg fordulhatnak is a szelek bármikor. Amennyire most nem kívánt elem, annyira divatcikk is lehet még belőle. Akkor meg kamatostul visszakapná azt amit most elvettek tőle ... ahogy az lenni szokott. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
Ó a fékek és ellensúlyok rendszere (na meg a bürokrácia) nem a lángelméknek való



Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Sobri Jóska
😊
Lights...Camera...Revolution
 www.napi.hu/nemzetkozi_gazdasag/jon_jon_trump_keszul_a_nagy_bejelentesre.629500.html

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Orosz légicsapásban meghalt 3 török katona Sziriában...mi lesz ebből?!
Klaci79
Olcsób olaj / gaz.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Orosz légicsapásban meghalt 3 török katona Sziriában...mi lesz ebből?!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Legjobb esetben, nem lesz semmi komoly valtozas, de Trump az allando nyilatkozataival, o maga gyengiti a dollart.

Kozeput az, hogy valoszinuleg mindenfele tradeegyezmenyeket felrug... ennek meg komolyabb kovetkezmenyei lennenek, s nem igazan latom, ettol hogy lenne erosebb a dollar.
Igor
Fogadhatunk egy dupla vagy semmit arra, hogy mondjuk 2018 év végén erősebb, vagy gyengébb lesz e a dollár a forinthoz viszonyítva.
Én az erősebbre fogadok, és mondjuk a plusz/minusz 2 százalék esetén nem nyer senki.
Deal?

(Nekem ne linkelgessél angolul 😊 )
Sobri Jóska
A forinthoz veve oke, ugy meg eselyed is lenne... 😛 de itt inkabb az lett volna a mondanivalom lenyege, hogy CNY-t vagy EUR-t lehet erdemesebb venni...
Igor
EUR-hoz képest is fogadhatunk.
Sobri Jóska
 www.businessinsider.com.au/trump-called-mike-flynn-about-us-dollar-at-3-am-2017-2?utm_source=feedly&utm_medium=webfeeds&r=US&IR=T

:sirvarohogvefetrengekazasztalon:

Ezek utan oszinten megmondom, nem merek fogadni semmilyen iranyba...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)