Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 4 551 — balazs.t85@gmail.com
Magyarországon mi nem politikai ügy? Ha Fidesz A-t mond akkor a bal oldal B-t, és vica versa. Nem az a fontos hogy miről van szó, csak a szín ami mögötte van. Nem is emlékszem olyan esetre, amikor a politikusok nagy része kiállt egy ügy mellett és közösen végigvitték. Valaki tud példát hozni?

Sajnos nagyon kevés olyan ember van az országban, aki képes elvonatkoztatni a zászlótól ami a háttérben lobog, és tisztán csak a tényekre figyelni. (Az alaptézis akkor is ez: minden politikus lop csal és hazudik, amit mondanak abból köbgyököt kell vonni)

Nem is értem miért gondolja mindenki hogy ez a szavazás csak BP-t érinti, amikor a helyszínek 30%-40% vidéken lenne, BP-n kívül. Őket miért zárjuk ki hogy döntsenek erről? Itt jön be megint a politikai érdek, bal oldalnak egyértelműen BP lenne jó ahol nagyobb a bázisuk, még a fidesznek az országos szavas lenne az érdeke....
Nomac
Azért ezt a képet erősen árnyalja, hogy előbb és több országos népszavazási kérdés lett beadva, csak azok mind el lettek kaszálva, így politikai érdeket ehhez keverni eléggé fals...
StormST
Az nem politikai érdek volt? A fidesznek akkor az volt az érdeke hogy ne legyen népszavazás, most hogy lesz népszavazás.. most már érdekük az országos egy BP-i helyett.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Nem is emlékszem olyan esetre, amikor a politikusok nagy része kiállt egy ügy mellett és közösen végigvitték. Valaki tud példát hozni?
Nomac
A NATO és az EU-csatlakozást csak Csurka és Thürmer ellenezte (a kettőnek együtt volt kb 7 százaléknyi szavazója), a többiek nem. Persze azok sem azért támogatták, mert megvalósult a Nagy Nemzeti Egység, hanem mert elkezdtek dollárjelek pörögni a szemeikben.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 13 009 — SB 50 Champion @ Grund
Magyarországon mi nem politikai ügy? Ha Fidesz A-t mond akkor a bal oldal B-t, és vica versa. Nem az a fontos hogy miről van szó, csak a szín ami mögötte van. Nem is emlékszem olyan esetre, amikor a politikusok nagy része kiállt egy ügy mellett és közösen végigvitték. Valaki tud példát hozni?

Sajnos nagyon kevés olyan ember van az országban, aki képes elvonatkoztatni a zászlótól ami a háttérben lobog, és tisztán csak a tényekre figyelni. (Az alaptézis akkor is ez: minden politikus lop csal és hazudik, amit mondanak abból köbgyököt kell vonni)

Nem is értem miért gondolja mindenki hogy ez a szavazás csak BP-t érinti, amikor a helyszínek 30%-40% vidéken lenne, BP-n kívül. Őket miért zárjuk ki hogy döntsenek erről? Itt jön be megint a politikai érdek, bal oldalnak egyértelműen BP lenne jó ahol nagyobb a bázisuk, még a fidesznek az országos szavas lenne az érdeke....
Nomac
Azért ezt a képet erősen árnyalja, hogy előbb és több országos népszavazási kérdés lett beadva, csak azok mind el lettek kaszálva, így politikai érdeket ehhez keverni eléggé fals...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 4 551 — balazs.t85@gmail.com
Magyarországon mi nem politikai ügy? Ha Fidesz A-t mond akkor a bal oldal B-t, és vica versa. Nem az a fontos hogy miről van szó, csak a szín ami mögötte van. Nem is emlékszem olyan esetre, amikor a politikusok nagy része kiállt egy ügy mellett és közösen végigvitték. Valaki tud példát hozni?

Sajnos nagyon kevés olyan ember van az országban, aki képes elvonatkoztatni a zászlótól ami a háttérben lobog, és tisztán csak a tényekre figyelni. (Az alaptézis akkor is ez: minden politikus lop csal és hazudik, amit mondanak abból köbgyököt kell vonni)

Nem is értem miért gondolja mindenki hogy ez a szavazás csak BP-t érinti, amikor a helyszínek 30%-40% vidéken lenne, BP-n kívül. Őket miért zárjuk ki hogy döntsenek erről? Itt jön be megint a politikai érdek, bal oldalnak egyértelműen BP lenne jó ahol nagyobb a bázisuk, még a fidesznek az országos szavas lenne az érdeke....
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Politikai ügy lett belőle, ezt annyira szeretem. Mintha nem lennének mögöttük emberek csak politikai szálak miatt kellene a népszavazás...

Persze előbb utóbb minden politikai ügy csak azért a kiindulási alap sokaknál nem az volt.
több mint 9 éve
dawyd728 4 269
 index.hu/belfold/2017/02/21/a_fidesz_most_mar_orszagos_nepszavazasrol_beszel_olimpia-ugyben/

Azért ez is priceless. Persze értem én, hogy tudják, országosan minden témában tudnak mozgósítani, Bp-en elég esélytelen a jelek szerint, hogy egy ilyen népszavazást megnyerjenek, de azért ez már lassan Guiness-rekord esélyes az "1 hét alatt hányszor csinálunk szart a szánkból" kategóriában...
StormST
helyi közügy az olimpia, mivel BP rendezi. Arról meg helyben szavazunk. Persze volt már egy alaptörvény-ellenes voks tavaly, lehet most még egy. Seggtörlő papír lett az Alaptörvény mára, semmi sem kell meglepődni, vagy meghökkenni 😊
Amadeus91
Hát, ha ezen múlik, akkor simán visszahozzák szerintem, hogy lesznek vidéki helyszínek is, akkor meg már országos ügy...
StormST
Volt olyan változat, ahol ne lettek volna vidéki, Pest megyén túli helyszínek?
dawyd728
Amikor felvetődött az olimpia én a vizes helyszíneket mondtam, hogy tutira nem Pesten lesznek. Pl vitorlázást én csak a Balatonon tudom elképzelni, kajak-kenut (ahogy írták Szeged). A vadvízi a legröhejesebb, mert az egy mesterséges valami, azt meg lehet csinálni bárhol, nem kell elmenni a "hegyekbe". A mountain bike pálya is lehet a közeli hegyeken, de...
Azért ha ezek mind közel lesznek Pesthez, plusz ugye még Pesten belül is építkeznek, nem lesz hova menekülni a pestieknek. Ebbe fognak belehülyülni, hogy mindenhol útlezárások, forgalmi korlátozások. Emiatt viszont benne van, hogy a "vidéki fideszesek" simán rábólintanak az olimpiára. Ők akkor csak a jó oldalát látják.

De tényleg sajnálom én is, hogy politikai ügy lett belőle, hülye balosok beálltak mögé, emiatt tuti, hogy a jobbik és a fidesz szavazók nagy része birka módjára behúzza az X-et. Persze tök mindegy mert Párizs kapja 😀
NB2
Paks2 miatt felduzzasztjuk a Dunát és lesz Budapest alatt szép nagy tavacska, majd ott lesz vitorlázás. Meg van ez tervezve kérem szépen 😀
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/belfold/2017/02/21/a_fidesz_most_mar_orszagos_nepszavazasrol_beszel_olimpia-ugyben/

Azért ez is priceless. Persze értem én, hogy tudják, országosan minden témában tudnak mozgósítani, Bp-en elég esélytelen a jelek szerint, hogy egy ilyen népszavazást megnyerjenek, de azért ez már lassan Guiness-rekord esélyes az "1 hét alatt hányszor csinálunk szart a szánkból" kategóriában...
StormST
helyi közügy az olimpia, mivel BP rendezi. Arról meg helyben szavazunk. Persze volt már egy alaptörvény-ellenes voks tavaly, lehet most még egy. Seggtörlő papír lett az Alaptörvény mára, semmi sem kell meglepődni, vagy meghökkenni 😊
Amadeus91
Hát, ha ezen múlik, akkor simán visszahozzák szerintem, hogy lesznek vidéki helyszínek is, akkor meg már országos ügy...
StormST
Volt olyan változat, ahol ne lettek volna vidéki, Pest megyén túli helyszínek?
dawyd728
Amikor felvetődött az olimpia én a vizes helyszíneket mondtam, hogy tutira nem Pesten lesznek. Pl vitorlázást én csak a Balatonon tudom elképzelni, kajak-kenut (ahogy írták Szeged). A vadvízi a legröhejesebb, mert az egy mesterséges valami, azt meg lehet csinálni bárhol, nem kell elmenni a "hegyekbe". A mountain bike pálya is lehet a közeli hegyeken, de...
Azért ha ezek mind közel lesznek Pesthez, plusz ugye még Pesten belül is építkeznek, nem lesz hova menekülni a pestieknek. Ebbe fognak belehülyülni, hogy mindenhol útlezárások, forgalmi korlátozások. Emiatt viszont benne van, hogy a "vidéki fideszesek" simán rábólintanak az olimpiára. Ők akkor csak a jó oldalát látják.

De tényleg sajnálom én is, hogy politikai ügy lett belőle, hülye balosok beálltak mögé, emiatt tuti, hogy a jobbik és a fidesz szavazók nagy része birka módjára behúzza az X-et. Persze tök mindegy mert Párizs kapja 😀
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 index.hu/belfold/2017/02/21/a_fidesz_most_mar_orszagos_nepszavazasrol_beszel_olimpia-ugyben/

Azért ez is priceless. Persze értem én, hogy tudják, országosan minden témában tudnak mozgósítani, Bp-en elég esélytelen a jelek szerint, hogy egy ilyen népszavazást megnyerjenek, de azért ez már lassan Guiness-rekord esélyes az "1 hét alatt hányszor csinálunk szart a szánkból" kategóriában...
StormST
helyi közügy az olimpia, mivel BP rendezi. Arról meg helyben szavazunk. Persze volt már egy alaptörvény-ellenes voks tavaly, lehet most még egy. Seggtörlő papír lett az Alaptörvény mára, semmi sem kell meglepődni, vagy meghökkenni 😊
Amadeus91
Hát, ha ezen múlik, akkor simán visszahozzák szerintem, hogy lesznek vidéki helyszínek is, akkor meg már országos ügy...
StormST
Tudtommal a kajak-kenu az eleve Szegeden lett volna, szerintem ez nem változott egyszer sem.
De most ezen fennakadni.... Próbálják menteni a menthetőt ezzel a kapálózással, ennyi

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
 index.hu/belfold/2017/02/21/a_fidesz_most_mar_orszagos_nepszavazasrol_beszel_olimpia-ugyben/

Azért ez is priceless. Persze értem én, hogy tudják, országosan minden témában tudnak mozgósítani, Bp-en elég esélytelen a jelek szerint, hogy egy ilyen népszavazást megnyerjenek, de azért ez már lassan Guiness-rekord esélyes az "1 hét alatt hányszor csinálunk szart a szánkból" kategóriában...
StormST
helyi közügy az olimpia, mivel BP rendezi. Arról meg helyben szavazunk. Persze volt már egy alaptörvény-ellenes voks tavaly, lehet most még egy. Seggtörlő papír lett az Alaptörvény mára, semmi sem kell meglepődni, vagy meghökkenni 😊
Amadeus91
Hát, ha ezen múlik, akkor simán visszahozzák szerintem, hogy lesznek vidéki helyszínek is, akkor meg már országos ügy...
StormST
Volt olyan változat, ahol ne lettek volna vidéki, Pest megyén túli helyszínek?
dawyd728
Elég sok volt az eredeti tervekben, aztán elég sokat kihúztak ha jól rémlik .
több mint 9 éve
dawyd728 4 269
 index.hu/belfold/2017/02/21/a_fidesz_most_mar_orszagos_nepszavazasrol_beszel_olimpia-ugyben/

Azért ez is priceless. Persze értem én, hogy tudják, országosan minden témában tudnak mozgósítani, Bp-en elég esélytelen a jelek szerint, hogy egy ilyen népszavazást megnyerjenek, de azért ez már lassan Guiness-rekord esélyes az "1 hét alatt hányszor csinálunk szart a szánkból" kategóriában...
StormST
helyi közügy az olimpia, mivel BP rendezi. Arról meg helyben szavazunk. Persze volt már egy alaptörvény-ellenes voks tavaly, lehet most még egy. Seggtörlő papír lett az Alaptörvény mára, semmi sem kell meglepődni, vagy meghökkenni 😊
Amadeus91
Hát, ha ezen múlik, akkor simán visszahozzák szerintem, hogy lesznek vidéki helyszínek is, akkor meg már országos ügy...
StormST
Volt olyan változat, ahol ne lettek volna vidéki, Pest megyén túli helyszínek?
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Azért ebben az a "veszély" is benne van, hogy a pécsi, zalaegerszegi, békéscsabai, miskolci fideszes nem teljesen osztja a lelkesedést.
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
 index.hu/belfold/2017/02/21/a_fidesz_most_mar_orszagos_nepszavazasrol_beszel_olimpia-ugyben/

Azért ez is priceless. Persze értem én, hogy tudják, országosan minden témában tudnak mozgósítani, Bp-en elég esélytelen a jelek szerint, hogy egy ilyen népszavazást megnyerjenek, de azért ez már lassan Guiness-rekord esélyes az "1 hét alatt hányszor csinálunk szart a szánkból" kategóriában...
StormST
helyi közügy az olimpia, mivel BP rendezi. Arról meg helyben szavazunk. Persze volt már egy alaptörvény-ellenes voks tavaly, lehet most még egy. Seggtörlő papír lett az Alaptörvény mára, semmi sem kell meglepődni, vagy meghökkenni 😊
Amadeus91
Hát, ha ezen múlik, akkor simán visszahozzák szerintem, hogy lesznek vidéki helyszínek is, akkor meg már országos ügy...
StormST
akkor sem országos ügy. Rendező város van, esetleg rendező városok. Ország nem rendez olimpiát. Ezzel nem országos ügyet kreálnánk, hanem több helyi közügyet. Aztán lehetne szavazni Győrtől Budapesten át Záhonyig, hogy hol akarunk olimpiát. Alig várom, hogy Mucsaröcsögén megszavazzák maguknak Budapest nélkül a magyar olimpiát.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 13 009 — SB 50 Champion @ Grund
 index.hu/belfold/2017/02/21/a_fidesz_most_mar_orszagos_nepszavazasrol_beszel_olimpia-ugyben/

Azért ez is priceless. Persze értem én, hogy tudják, országosan minden témában tudnak mozgósítani, Bp-en elég esélytelen a jelek szerint, hogy egy ilyen népszavazást megnyerjenek, de azért ez már lassan Guiness-rekord esélyes az "1 hét alatt hányszor csinálunk szart a szánkból" kategóriában...
StormST
helyi közügy az olimpia, mivel BP rendezi. Arról meg helyben szavazunk. Persze volt már egy alaptörvény-ellenes voks tavaly, lehet most még egy. Seggtörlő papír lett az Alaptörvény mára, semmi sem kell meglepődni, vagy meghökkenni 😊
Amadeus91
Hát, ha ezen múlik, akkor simán visszahozzák szerintem, hogy lesznek vidéki helyszínek is, akkor meg már országos ügy...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
 index.hu/belfold/2017/02/21/a_fidesz_most_mar_orszagos_nepszavazasrol_beszel_olimpia-ugyben/

Azért ez is priceless. Persze értem én, hogy tudják, országosan minden témában tudnak mozgósítani, Bp-en elég esélytelen a jelek szerint, hogy egy ilyen népszavazást megnyerjenek, de azért ez már lassan Guiness-rekord esélyes az "1 hét alatt hányszor csinálunk szart a szánkból" kategóriában...
StormST
helyi közügy az olimpia, mivel BP rendezi. Arról meg helyben szavazunk. Persze volt már egy alaptörvény-ellenes voks tavaly, lehet most még egy. Seggtörlő papír lett az Alaptörvény mára, semmi sem kell meglepődni, vagy meghökkenni 😊
Amadeus91
Azért azt nagyon sajnálom, hogy Békemenet nem lesz a hazaárulók ellen. 😕
Vrij6
saját maguk ellen csak nem vonulhatnak
több mint 9 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 302 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 index.hu/belfold/2017/02/21/a_fidesz_most_mar_orszagos_nepszavazasrol_beszel_olimpia-ugyben/

Azért ez is priceless. Persze értem én, hogy tudják, országosan minden témában tudnak mozgósítani, Bp-en elég esélytelen a jelek szerint, hogy egy ilyen népszavazást megnyerjenek, de azért ez már lassan Guiness-rekord esélyes az "1 hét alatt hányszor csinálunk szart a szánkból" kategóriában...
StormST
helyi közügy az olimpia, mivel BP rendezi. Arról meg helyben szavazunk. Persze volt már egy alaptörvény-ellenes voks tavaly, lehet most még egy. Seggtörlő papír lett az Alaptörvény mára, semmi sem kell meglepődni, vagy meghökkenni 😊
Amadeus91
Azért azt nagyon sajnálom, hogy Békemenet nem lesz a hazaárulók ellen. 😕

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
 index.hu/belfold/2017/02/21/a_fidesz_most_mar_orszagos_nepszavazasrol_beszel_olimpia-ugyben/

Azért ez is priceless. Persze értem én, hogy tudják, országosan minden témában tudnak mozgósítani, Bp-en elég esélytelen a jelek szerint, hogy egy ilyen népszavazást megnyerjenek, de azért ez már lassan Guiness-rekord esélyes az "1 hét alatt hányszor csinálunk szart a szánkból" kategóriában...
StormST
helyi közügy az olimpia, mivel BP rendezi. Arról meg helyben szavazunk. Persze volt már egy alaptörvény-ellenes voks tavaly, lehet most még egy. Seggtörlő papír lett az Alaptörvény mára, semmi sem kell meglepődni, vagy meghökkenni 😊
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 13 009 — SB 50 Champion @ Grund
 index.hu/belfold/2017/02/21/a_fidesz_most_mar_orszagos_nepszavazasrol_beszel_olimpia-ugyben/

Azért ez is priceless. Persze értem én, hogy tudják, országosan minden témában tudnak mozgósítani, Bp-en elég esélytelen a jelek szerint, hogy egy ilyen népszavazást megnyerjenek, de azért ez már lassan Guiness-rekord esélyes az "1 hét alatt hányszor csinálunk szart a szánkból" kategóriában...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 9 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 302 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 www.youtube.com/watch?v=z-OzwKmhuRY

😀 😀 😀

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Ez a pszichopatikus, nárcisztikus egójából fakad, amit az elmúlt 26 évben ennyire betegesen senkinél sem láthattunk.
Sobri Jóska
Ez a mondat toled mint Trump-"rajongotol", hatalmas 😀

Orbán Viktor egyszerű okból nincs a listámon.
Én őt valójában nem tartom politikusnak.
Őt egy vegytiszta, gátlástalan, könyörtelen üzletembernek tartom.
Sobri Jóska
Es ez nem a politikus definicioja? 😊
Szerintem a korai OV azert a klasszikus fiatal karrierpolitikus definicioja, aztan lehet hogy az elmult 10 ev mar a nepotizmusrol szolt.. de en itt azert nyomokban, valahol nagyon melyen latom azt, hogy benne a politikusvena megvan.

Legalabbis a tobbi pitianer sutyerakhoz kepest biztosan..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon régóta MINDEN EÜ-t érintő döntésben a végső szava a pénzügyminiszternek van.
Btw jelenleg még egészségügyi minisztérium sincs. Ez sokat elmond a prioritásokról. A felsoroltak közül nem mindenkivel értek egyet, hogy ott kell szerpelnie. Kovács Pál és Szabó György is markánsan kiállt az ágazatért (egyik orvos, másik közgaszdászként). Mindkettő lemondott, mert a az ágazatból történő kivonásokkal illetve a stabilizálódáshoz szükséges pénzhiányra tett erőfeszítéseket a kormány lesöpörte. Kökény Misitől viszont a sor valid, talán Rácz Jenő a kivétel még.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Ha már szóba jött Demszky, akkor megosztom az elmúlt 26 év számomra legkártékonyabb top5 politikusát.
Aztán szívesen megnézem másét, hogy mennyi az átfedés.


A dobogó alsó fokát megosztva kapják az elmúlt évek egészségügyi politikusai, miniszterei, felelősei.
Még a Maslow-piramis legalján is a fizikai szükségletek vannak, és a mondás se véletlen, hogy "egészség legyen, a többi nem számít". Ennek a témakörnek a felelősei tökéletesen szartak bele az egészbe, hagyták, hogy a magyar egészségügy minden tekintetben lezüljön, emberek tízezrei haltak meg ennek konkrét következményeként, és mindnyájan a saját bőrünkön érzékeljük ezt az egyszerre szürreális és elkeserítő helyzetet, ami ráadásul nem csak kártékony, de még illogikus is. Semmi logikus érv nem szól amellett, hogy ennek így kellett történnie, ennyire felelőtlenül, átgondolatlanul, nemtörődöm módon kelljen ezzel az ágazattal foglalkozni, az egyetlennel, amely mindnyájunk számára megkerülhetetlen.
3. Surján László, Szabó György, Kovács Pál, Kökény Mihály, Gógl Árpád, Mikola István, Csehák Judit, Rácz Jenő, Molnár Lajos, Horváth Ágnes, Székely Tamás, Réthelyi Miklós, Balog Zoltán



Sobri Jóska
Nagyjából egyetértek, de a 3. helyezettek csoportjának legtöbb tagja nem volt tényleges döntéshelyzetben, a mindenkori pártérdek szerint "vezették" az egészségügyet....
Persze vívhattak volna (ahogy páran közülük meg is tették) látványos szélmalomharcot, de nekik hozott anyagból kellett dolgozniuk. Ez nem menti fel őket, de nem is sorolnám egyértelműen ide őket.
csi77
Nálam a kártékonyság nem csak valami károsnak a véghezvitelét jelenti, hanem azt is, ha valaki tehetne, de nem tesz.
Mivel nincs egyszemélyi felelőse az egészségügy lepusztításának, így ez a csoport osztozik rajta.
Esetleg még kiegészítésként ide lehetne írni miniszterelnököket, pártvezetőket, a költségvetést összeállító szakikat, és az összes nemcselekvő illetékest.

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Ha már szóba jött Demszky, akkor megosztom az elmúlt 26 év számomra legkártékonyabb top5 politikusát.
Aztán szívesen megnézem másét, hogy mennyi az átfedés.


A dobogó alsó fokát megosztva kapják az elmúlt évek egészségügyi politikusai, miniszterei, felelősei.
Még a Maslow-piramis legalján is a fizikai szükségletek vannak, és a mondás se véletlen, hogy "egészség legyen, a többi nem számít". Ennek a témakörnek a felelősei tökéletesen szartak bele az egészbe, hagyták, hogy a magyar egészségügy minden tekintetben lezüljön, emberek tízezrei haltak meg ennek konkrét következményeként, és mindnyájan a saját bőrünkön érzékeljük ezt az egyszerre szürreális és elkeserítő helyzetet, ami ráadásul nem csak kártékony, de még illogikus is. Semmi logikus érv nem szól amellett, hogy ennek így kellett történnie, ennyire felelőtlenül, átgondolatlanul, nemtörődöm módon kelljen ezzel az ágazattal foglalkozni, az egyetlennel, amely mindnyájunk számára megkerülhetetlen.
3. Surján László, Szabó György, Kovács Pál, Kökény Mihály, Gógl Árpád, Mikola István, Csehák Judit, Rácz Jenő, Molnár Lajos, Horváth Ágnes, Székely Tamás, Réthelyi Miklós, Balog Zoltán



Sobri Jóska
Nagyjából egyetértek, de a 3. helyezettek csoportjának legtöbb tagja nem volt tényleges döntéshelyzetben, a mindenkori pártérdek szerint "vezették" az egészségügyet....
Persze vívhattak volna (ahogy páran közülük meg is tették) látványos szélmalomharcot, de nekik hozott anyagból kellett dolgozniuk. Ez nem menti fel őket, de nem is sorolnám egyértelműen ide őket.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Számomra Kóka János volt az 1990 utáni magyar politika legalja, pártban pedig egyértelműen az SZDSZ.
Kampman
A mondat második felével nagyjából egyet lehet érteni, de azért az Fkgp sem volt kutya...

Kóka viszont nem volt olyan jelentős politikai erő, akire évtizedek múlva emlékezni fognak, még negatív értelemben sem.
csi77
Én sem a jelentősége, hanem az irritáló mivolta miatt említettem.
Kampman
Ó, abból Dunát lehetne rekeszteni, akár a mostani brancsból is...😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Számomra Kóka János volt az 1990 utáni magyar politika legalja, pártban pedig egyértelműen az SZDSZ.
Kampman
A mondat második felével nagyjából egyet lehet érteni, de azért az Fkgp sem volt kutya...

Kóka viszont nem volt olyan jelentős politikai erő, akire évtizedek múlva emlékezni fognak, még negatív értelemben sem.
csi77
Én sem a jelentősége, hanem az irritáló mivolta miatt említettem.
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Számomra Kóka János volt az 1990 utáni magyar politika legalja, pártban pedig egyértelműen az SZDSZ.
Kampman
A mondat második felével nagyjából egyet lehet érteni, de azért az Fkgp sem volt kutya...

Kóka viszont nem volt olyan jelentős politikai erő, akire évtizedek múlva emlékezni fognak, még negatív értelemben sem.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png