Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
a hadisírokat bilaterális egyezmények alapján gondozzák, evvel nincs is semmi gond.
de a jelen helyzettel analóg az lenne, ha az lenne felírva arra a doni emlékműre, hogy "Itt nyugszanak azok, akik a szovjet föld felszabadításáért életüket áldozták".
slowmotion
Javaslom, menj el néhány orosz földön lévő hadisírhoz analógia ügyben. Meg fogsz lepődni.
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
(Monduk én a filmek közötti reklámokat is kb. abban a percben felejtem el, ahogy lementek, szóval lehet, hogy másokra jobban hatnak az ilyen FB reklámok. Én immunis vagyok.)peterk2005
jujj


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
nagyon vicces lesz egy pódiumon látni Orbán olyan nagy demokrata államférfiakkal mint Putyin és Kim Dzsongun.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
LOL, ez jó 😀



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bayer Zsoltot olvassák háromezren. Meg talán még másik 2-3 ezer aki élvezi ha szörnyűlködhet. 😊 Úgyhogy Bayer akkor sem a konzervatív választóknak írna, ha maradt volna ilyen a Fidesz táborában mára.
peterk2005
A FB ma fizetett hirdetésben dobta fel a második helyre a falamon a zsóti cikkét. Ha nekem, akkor másnak is. Csak mondom a 2-3 ezerhez.Gyurma Pappa
Én ezen a fórumon is kezdetek óta itt vagyok, de most se tudom megmondani, hogy volt-e valaha fizetett hirdetés. 😀 (Monduk én a filmek közötti reklámokat is kb. abban a percben felejtem el, ahogy lementek, szóval lehet, hogy másokra jobban hatnak az ilyen FB reklámok. Én immunis vagyok.)

Az viszont vicces, hogy ugyanez a zsóti mit írt 2007-ben Putyinról (és Gyurcsányról):
"Oroszoknak lefeküdni energiaügyben, Putyintól ájultan elalélni és félni: gyurcsányság. Utóbb Nyugaton az egészet letagadni, s azt mondani, amit a Nyugat akar hallani (mindezt persze szemrebbenés nélkül): gyurcsányság. "

Még a végén összenő ami összetartozik? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 m.hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20150217_Sokkolo_videot_posztolt_kolleganojerol_Gy

Ez alatt a baloldalon...Amadeus91
(Az az uccsó mozdulat átdizájnolásért kiált! Tuti megcsinálja valaki.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Lajosunk eladta a HírTV-t. | ha minden igaz | Amadeus91
Saját magának.
Mi ebben a rákenroll?

több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
+1 (ILYEN IS CSAK NÁLUNK LEHET!!!NÉGY)



Amadeusnak a német (osztrák) link:  diepresse.com/home/politik/aussenpolitik/306136/Putin-verabschiedet-sich


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
1. 2014 végén adták át a parcellát, kikövezett utakat alakítottak ki, padokat helyeztek el, és a második világháborúban elesett katonák mellé visszakerültek az 1956-os, fekete, tetejükön vörös csillagos obeliszkek is, az eredeti, 1956-ot ellenforradalomnak beállító, az azt leverő szovjet katonákat hősként kezelő, de újonnan kifényesített feliratukkal.

2. Köszönjük szépen, hogy nem koszorúztak ők is, de remélem még eljön ez az idő

3. Valóban egy másikat koszorúztak meg, néhány lépésre ettől, de nem értem, hogy ez változtat annak jelentőségén, hogy egy ilyen emlékmű lehet Magyarországon? Ugyanis a hadisíron olvasható felirat sérti a szikla szilárdságú alaptörvényt!!! Csak arra a bizonyos köpönyegre lennék kíváncsi, amit oly szívesen fordítgat Orbán
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az ugye megvan, hogy ezt az emlékművet 1. nem most állították 2. magyar politikusok nem voltak ott 3. végül nem is azt koszorúzták meg Putyinék?

több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Az emlékművel nekem is vannak fenntartásaim. De a felmenőim közt van, aki a Don közelében nyugszik, az oroszok szépen gondozzák a sírját, és amikor kint volt a rokonságból valaki, azt békével és szeretettel fogadták. Emiatt ez az emlékmű - ami tulajdonképpen egy síremlék - szerintem minimum megtűrendő. Feltéve, ha levesszük a fekete-fehér szemüveget....

Közben eldőlni látszik az Orbán-Simicska meccs.James007
a hadisírokat bilaterális egyezmények alapján gondozzák, evvel nincs is semmi gond.
de a jelen helyzettel analóg az lenne, ha az lenne felírva arra a doni emlékműre, hogy "Itt nyugszanak azok, akik a szovjet föld felszabadításáért életüket áldozták".
szerinted hány óra alatt döntené le az orosz nép pár egységsugarú fia? és mennyire lenne jogos a felháborodásuk? teljesen, vagy száz százalékig?

csak hát per pillanat mi vesszük a gázt a ruszkiktól és nem fordítva, és ha a baltás gyilkost némi ígéretért cserébe szabadon engedtük, akkor mit nekünk a saját nagyszüleink emlékének meggyalázása?

remélem, Wittner Mari már megvette a két doboz vörös lakkfestéket, hogy ráboríthassa. csak ha már a baloldalt vezényszóra köpködte '56 ügyében.slowmotion
+1
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Az emlékművel nekem is vannak fenntartásaim. De a felmenőim közt van, aki a Don közelében nyugszik, az oroszok szépen gondozzák a sírját, és amikor kint volt a rokonságból valaki, azt békével és szeretettel fogadták. Emiatt ez az emlékmű - ami tulajdonképpen egy síremlék - szerintem minimum megtűrendő. Feltéve, ha levesszük a fekete-fehér szemüveget....

Közben eldőlni látszik az Orbán-Simicska meccs.James007
a hadisírokat bilaterális egyezmények alapján gondozzák, evvel nincs is semmi gond.
de a jelen helyzettel analóg az lenne, ha az lenne felírva arra a doni emlékműre, hogy "Itt nyugszanak azok, akik a szovjet föld felszabadításáért életüket áldozták".
szerinted hány óra alatt döntené le az orosz nép pár egységsugarú fia? és mennyire lenne jogos a felháborodásuk? teljesen, vagy száz százalékig?

csak hát per pillanat mi vesszük a gázt a ruszkiktól és nem fordítva, és ha a baltás gyilkost némi ígéretért cserébe szabadon engedtük, akkor mit nekünk a saját nagyszüleink emlékének meggyalázása?

remélem, Wittner Mari már megvette a két doboz vörös lakkfestéket, hogy ráboríthassa. csak ha már a baloldalt vezényszóra köpködte '56 ügyében.
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Az emlékművel nekem is vannak fenntartásaim. De a felmenőim közt van, aki a Don közelében nyugszik, az oroszok szépen gondozzák a sírját, és amikor kint volt a rokonságból valaki, azt békével és szeretettel fogadták. Emiatt ez az emlékmű - ami tulajdonképpen egy síremlék - szerintem minimum megtűrendő. Feltéve, ha levesszük a fekete-fehér szemüveget....

Közben eldőlni látszik az Orbán-Simicska meccs.
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838


az orosz zászló pedig kikerült a parlamentre.
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Lajosunk eladta a HírTV-t. | ha minden igaz |
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
nem kell vele egyetérteni, sőt, csak egy másik nézőpont



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Ez az emlékmű gyomorforgató
A XX. századból kevés dologra lehet igazán büszke a magyar, '56 óriási dolog volt, nem túlzás azt mondani, hogy a világtörténelmet is befolyásolta, a demokráciánk mindenkori origója, hivatkozási pontja.
És akkor most a "magyar nép szabadságáért" harcoló oroszoknak legfelsőbb hazai körök hallgatólagos engedélyével magyar földön emlékművet emelnek...atapapa
Tökéletesen jól jellemzi, hogy mit gondol a magyar politikai elit a demokrácia - üzleti érdek - jóízlés kérdéseiről.

Elég frusztráló, de megint Sobrinak van igaza 😉

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Ez az emlékmű gyomorforgató
A XX. századból kevés dologra lehet igazán büszke a magyar, '56 óriási dolog volt, nem túlzás azt mondani, hogy a világtörténelmet is befolyásolta, a demokráciánk mindenkori origója, hivatkozási pontja.
És akkor most a "magyar nép szabadságáért" harcoló oroszoknak legfelsőbb hazai körök hallgatólagos engedélyével magyar földön emlékművet emelnek...

több mint 11 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 m.hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20150217_Sokkolo_videot_posztolt_kolleganojerol_Gy

Ez alatt a baloldalon...Amadeus91
Halottról jót vagy semmit...😉
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 m.hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20150217_Sokkolo_videot_posztolt_kolleganojerol_Gy

Ez alatt a baloldalon...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Bayer Zsoltot olvassák háromezren. Meg talán még másik 2-3 ezer aki élvezi ha szörnyűlködhet. 😊 Úgyhogy Bayer akkor sem a konzervatív választóknak írna, ha maradt volna ilyen a Fidesz táborában mára.
peterk2005
A FB ma fizetett hirdetésben dobta fel a második helyre a falamon a zsóti cikkét. Ha nekem, akkor másnak is. Csak mondom a 2-3 ezerhez.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát figyi, én már rájöttem a dolog nyitjára. Szoborügyben nem politikai meggyőződés vagy kultúra játssza a szerepet, hanem egyszerűen az, hogy vannak olyanok akik kényszert éreznek, hogy szobrokat állítsanak, és vannak olyanok akik meg nem. Akiknél ez kényszer, náluk belefér, hogy a Turul után Horthy, majd a Szovjet hősi emlékmű következzen, a lényeg, hogy szobor legyen. 😀

Klaci79


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 11 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár