Snooker és egyéb sportok

3 feliratkozó

több mint 3 éve
csipkelli 3 275
Úgy volt, hogy lesznek nézők a vb-n.
De nincsenek. Pedig mintha selejtezőmeccsen láttam volna párat.
Lemaradtam, kommentár nélkül nézem legtöbbször, mi történt? Miért változott meg a szervezők hozzáállása?
Sobri Jóska
Elkezdődött az első szakasz a nyitónapon, majd 2 óra múlva Boris Johnson zárt kapussá tett minden sporteseményt.
Nincs telefoncsörgés, zacskózörgés, hangosan hallgatott közvetítés. Szerintem nem annyira gáz, mint máshol.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Úgy volt, hogy lesznek nézők a vb-n.
De nincsenek. Pedig mintha selejtezőmeccsen láttam volna párat.
Lemaradtam, kommentár nélkül nézem legtöbbször, mi történt? Miért változott meg a szervezők hozzáállása?

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Most már minden is bemegy Ronnie-nak, jöhet a következő kör
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
ha Ronnie-ék követik a sormintát, akkor nyer egyet Ronnie, hármat Ding, hármat Ronnie, egyet Ding, és végül a legutolsó Ronnie-é lesz
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Higgins out!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Maflin nem semmi utolsó 3 framet csinált 10-11-ről.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Higgins is, tegnap Williams is kurva jól, ihletett formában nyomta.
Csípem az “öregeket”.

több mint 3 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Higgins 147 ^^
több mint 3 éve
csipkelli 3 275
Gould 5-1-re vezet 3db százassal. Az élményt csak KGL rontja le.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
na tessék, Ronnie nyíltan megmondta a worldsnooker interjújában, hogy egyáltalán nem élvezi a nagy tornákat, a Masterst is azért hagyta ki, és ha a szponzorai nem erősködnek, akkor a világbajnokságot is kihagyta volna
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Liang tartja még magát Robertson ellen. De könnyű ütéseket basz el, így nehéz lesz.
Sobri Jóska
5-5-ről lett 10-5 Robertsonnak.
Akkor meg se állni a végéig.
Sobri Jóska
Annyira Neil se volt meggyozo, foleg a masodik etapban, Liang nagyon nem volt ott fejben.
Foleg az elso ket szazas break utan amit az elejen lokott, azt hittem jobb lesz (mmint Robertson).

Mekkora volt amikor Maflin bemutatott a kek golyonak amikor rament a 147re es elakadt a tereles 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Liang tartja még magát Robertson ellen. De könnyű ütéseket basz el, így nehéz lesz.
Sobri Jóska
5-5-ről lett 10-5 Robertsonnak.
Akkor meg se állni a végéig.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Liang tartja még magát Robertson ellen. De könnyű ütéseket basz el, így nehéz lesz.

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Ronnie szarul kezdett, egy session után 8:1 neki. ha így folytatja holnap, akkor negyed órára kell csak beugrania a Crucible-be, délben már úgy tud ebédelni, hogy meg is főzi meccs után a menüt...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Trump csak 10-8, és volt 0-3 meg 2-5 is.
Hátha elkapható.
Sobri Jóska
Semmit nem jelent. Sajnos.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Trump csak 10-8, és volt 0-3 meg 2-5 is.
Hátha elkapható.
Sobri Jóska
vagy ez volt a leggyengébb meccse, és innentől karcol 😊
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Trump csak 10-8, és volt 0-3 meg 2-5 is.
Hátha elkapható.

több mint 3 éve
csipkelli 3 275
Hoppá. Akkor hajrá Ding és Gould.
Kovács Géza László mentes sessionöket kérünk!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Jimmy White sajna nem jutott főtáblara.
Pedig őt már a legelső, vagy 25 évvel ezelőtti közvetítésekben néztem a sorozatgyilkos frizurájával.
Liang győztes frameje tetszett nagyon a selejtezőben, hátha alkot valamit, de pont Robertsonnal kezd.
Aki ott nyer, én annak drukkolok végig. Meg Higginsnek, ő felsőágas, Ronnie alsó.
De meglepne ha nem Trump nyerne végül.
Sobri Jóska
Higginsről a bundabotránya óta levettem a kezem (előtte se kedveltem). Ronnie-ról pedig az a hír járja, hogy szarik az egész vébébe. A magam részéről szeretném, ha nem így lenne.
nagylaza
Ha élvezi a játékot, akkor max Trump tudja megállítani, ha meg nem (mint mostanában oly sokszor), akkor egy középmezőnybeli pályázó is átlép rajta.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Jimmy White sajna nem jutott főtáblara.
Pedig őt már a legelső, vagy 25 évvel ezelőtti közvetítésekben néztem a sorozatgyilkos frizurájával.
Liang győztes frameje tetszett nagyon a selejtezőben, hátha alkot valamit, de pont Robertsonnal kezd.
Aki ott nyer, én annak drukkolok végig. Meg Higginsnek, ő felsőágas, Ronnie alsó.
De meglepne ha nem Trump nyerne végül.
Sobri Jóska
Higginsről a bundabotránya óta levettem a kezem (előtte se kedveltem). Ronnie-ról pedig az a hír járja, hogy szarik az egész vébébe. A magam részéről szeretném, ha nem így lenne.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Hendry mester óta nem érdekel a dolog 🤣
warr_b
Így, így!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Éljen-éljen tele fogom írni ezt a topikot 😀 nekem is Carter a kedvencem, még nem döntöttem el, hogy kinek szurkolok, de sok fogadással készülök a dologra, selejtezőben egész jól jött. 😊

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hendry mester óta nem érdekel a dolog 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Most mi kezdődött, a VB? Akkor hajra örök Ronnie 😊 illetve Ali Carter nem tudom játszik-e, ő a 2. kedvencem. 😀
dande
pénteken kezdődik, most a selejtező ért véget. Carter kiszívott a Q2-ben Q3-ban.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most mi kezdődött, a VB? Akkor hajra örök Ronnie 😊 illetve Ali Carter nem tudom játszik-e, ő a 2. kedvencem. 😀