Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
egy csapatra építeni a válogatottat, ami ráadásul sikertelen nem túl okos döntés. De nem tanulnak a spanyolok hibájából. Mondjuk ha kaput találnánk 16-oson belül nem lenne nagy hátrány...eaglesmcnabb
sikertelen?😊 a Pool?😊NB2
sikeres? mit nyert?
Arsenalból Wilshere vagy Oxi simán játszhatna, Milner se játszik de a Poolból szinte mindenki

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
egy csapatra építeni a válogatottat, ami ráadásul sikertelen nem túl okos döntés. De nem tanulnak a spanyolok hibájából. Mondjuk ha kaput találnánk 16-oson belül nem lenne nagy hátrány...eaglesmcnabb
Özilt, David Silvát, Hazard-t mégsem hívhatták be...

Sterling két év alatt fegyelmezetlen kisköcsögből olyan játékossá vált, akinek a szereplésétől a válogatott sorsa függ, ez a probléma, még akkor is, ha tud a csávó. Walcott meg Ramsey hiányában mondjuk még Disco Stu jöhetett volna 😀
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem vagyok hozzáértő, de Wellbecknek jó, ha 2-szer hallottam eddig a nevét...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Meglátjuk a második félidőt, én bízok Albion büszke népében, hátha rájönnek, hogy itt ki is lehet esni.
Egyébként meg a Pool a legnagyobb király, vita nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
hát, a gól Gerrard és Jagielka sara fele-fele arányban.
Gerrardnak meg kellett volna állítania a támadást akár lap árán is, Jagielka meg nem tudom, mi a faszt futott be két méterre Cahill mögé, ha azt csinálja, amire gyerekkora óta tanítják, akkor ez sima les.
Rooney-t vissza kell hozni szervezőnek, de nem szabad engedni, hogy kapura rúgjon, vagy a szünetben el kell állítani a lábát. megint mindenki Sterlingtől várja az ötletet, csak neki ma nem megy, Rooney-nak megvolt az egy villanás, egy kulcspassz, abból nem lett gól, innentől szívó van.
Welbeck le, csak az a baj, hogy nincs aki minőségi váltás legyen.
sőt, én még Sztivi Dzsít is lekapnám, akár szentségtörés, akár nem.

ja, valakinek: Henderson nem villog, de ő az iparos a pálya közepén, ezért inkább neki kellene fent maradnia, mint Welbeck-nek.
Gundi meg kapja be a faszt. majd ha torkon basszák könyökkel, akkor legyen nagy fiú, ne a mikrofon mögül.
több mint 9 éve
dr0725 New England Patriots 467
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Nekem olyan érzésem van, mintha klikkesedés lenne az angol csapaton belül. A liverpooliak egymással játszogatnak, Rooney Welbeckkel próbál összjátékot általában, stb. Mondjuk ha valaki rossz, az inkább Welbeck szerintem.Schleck
Amúgy szerintem is Welbeck a kerékkötő meg Henderson. Nagyon kilógnak ebből a csapatból.mustaine
Hendo elég szépen dolgozik, csak nem túl látványos
mondjuk neki nem ez a szerep állna jól hanem az ék mögöttiNegritis
1 szerelése volt összesen, ezen kívül csak 80%-kal passzol. Nem tudom, hogy ő most a destroyer-passer-creator hármasból melyik? Gondolom Rooney a creator, Gerrard a passer, de Henderson 1 szereléssel sehogy sem destroyer.mustaine
Henderson helyett Wilshere, vagy Barkley lenne jo, Welbeck meg tényleg nem kezdőbe való sajnos 😕
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Nekem olyan érzésem van, mintha klikkesedés lenne az angol csapaton belül. A liverpooliak egymással játszogatnak, Rooney Welbeckkel próbál összjátékot általában, stb. Mondjuk ha valaki rossz, az inkább Welbeck szerintem.Schleck
Amúgy szerintem is Welbeck a kerékkötő meg Henderson. Nagyon kilógnak ebből a csapatból.mustaine
Hendo elég szépen dolgozik, csak nem túl látványos
mondjuk neki nem ez a szerep állna jól hanem az ék mögöttiNegritis
1 szerelése volt összesen, ezen kívül csak 80%-kal passzol. Nem tudom, hogy ő most a destroyer-passer-creator hármasból melyik? Gondolom Rooney a creator, Gerrard a passer, de Henderson 1 szereléssel sehogy sem destroyer.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
egy csapatra építeni a válogatottat, ami ráadásul sikertelen nem túl okos döntés. De nem tanulnak a spanyolok hibájából. Mondjuk ha kaput találnánk 16-oson belül nem lenne nagy hátrány...eaglesmcnabb
sikertelen?😊 a Pool?😊
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy én ezt az Uruguayt mennyire utálom. 😀 Első meccsen egy jelentősebb összeget buktam rajtuk, most angolokra 2,10-nél tettem egy kisebb összeget, erre lőnek egy gólt...Jughead
Pedig üdvözlendő a tendencia. Egyre kevesebbet buksz. 😀

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
egy csapatra építeni a válogatottat, ami ráadásul sikertelen nem túl okos döntés. De nem tanulnak a spanyolok hibájából. Mondjuk ha kaput találnánk 16-oson belül nem lenne nagy hátrány...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Nekem olyan érzésem van, mintha klikkesedés lenne az angol csapaton belül. A liverpooliak egymással játszogatnak, Rooney Welbeckkel próbál összjátékot általában, stb. Mondjuk ha valaki rossz, az inkább Welbeck szerintem.Schleck
Amúgy szerintem is Welbeck a kerékkötő meg Henderson. Nagyon kilógnak ebből a csapatból.mustaine
Hendo elég szépen dolgozik, csak nem túl látványos
mondjuk neki nem ez a szerep állna jól hanem az ék mögötti

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
Hogy én ezt az Uruguayt mennyire utálom. 😀 Első meccsen egy jelentősebb összeget buktam rajtuk, most angolokra 2,10-nél tettem egy kisebb összeget, erre lőnek egy gólt...
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Nekem olyan érzésem van, mintha klikkesedés lenne az angol csapaton belül. A liverpooliak egymással játszogatnak, Rooney Welbeckkel próbál összjátékot általában, stb. Mondjuk ha valaki rossz, az inkább Welbeck szerintem.Schleck
nem értem hogy Welbeck mit csinál a kezdőben, mert ő nem hogy off, ő konkrétan szar

amúgy eleve az van hogy a jobb oldal az teljesen Poolos, sztem ez sem jó

apróságokon múlik az hogy nem volt még gól, de pont ez idegesít

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Nekem olyan érzésem van, mintha klikkesedés lenne az angol csapaton belül. A liverpooliak egymással játszogatnak, Rooney Welbeckkel próbál összjátékot általában, stb. Mondjuk ha valaki rossz, az inkább Welbeck szerintem.Schleck
Amúgy szerintem is Welbeck a kerékkötő meg Henderson. Nagyon kilógnak ebből a csapatból.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Nekem olyan érzésem van, mintha klikkesedés lenne az angol csapaton belül. A liverpooliak egymással játszogatnak, Rooney Welbeckkel próbál összjátékot általában, stb. Mondjuk ha valaki rossz, az inkább Welbeck szerintem.Schleck
Welbeck nem tudom mi okból játszik, ő a bajnokságban is szar volt nem?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Nekem olyan érzésem van, mintha klikkesedés lenne az angol csapaton belül. A liverpooliak egymással játszogatnak, Rooney Welbeckkel próbál összjátékot általában, stb. Mondjuk ha valaki rossz, az inkább Welbeck szerintem.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Egy gólt kéne valahogy szereznie, onnantól szerintem jobb lenne már (mondjuk ha az a kapufa bemegy...)

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapján

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
nyugi lesz még X 😀
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 553
megszokásból néhány bebaszott Liverpool fan simán tombol most is...
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Amúgy kb. 12 éve nem láttam ilyen angol válogatottat, sokkal jobban játszanak, mint vártam. Az olaszoknál jobban tolták, most is kicsit fölényben voltak, erre lehet kiesnek 2 meccs után...
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ez gyönyörű volt

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na bakker...

több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
faszom...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Suarez elkezdte a vébét.