Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
csipkelli 3 971
Ez 11-es lesz.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
A kickeres tabella szerint, ha a lengyelek 3-0-ra kapnak ki, még akkor is továbbmennek, ha a másik meccs 0-0 maradna.
Zsellértelkes Vrij
Akkor tökéletes egyenlőség lenne a szaúdiakkal és életbe lépne a sárga lap rangsor.
Kampman
Rosszat mondtam, az egymás elleni eredmény hamarabb rangsorolna, és a lengyelek mennének tovább.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 211 — The Mathematician
csak félig leszek szomorú ha 20 pontom lesz az esti meccsekből

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Eszembe jut Faragó Ricsi örökbecsűje: NFL-ben minél nagyobb a tét, annál jobbak a meccsek, gurulósban pont fordítva. Mindkét oldalon szép számmal vannak kivételek, de összességében nagyon is igaz.
nagylaza, főpohárnok
Hát azért a SB-ban szinte mindig borzalmas meccseket játszanak.

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
argentínok miért ebben a nyomi lilában vannak?
Negritis, a vajda
mert a lengyelek a "hazai" csapat.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 211 — The Mathematician
A kickeres tabella szerint, ha a lengyelek 3-0-ra kapnak ki, még akkor is továbbmennek, ha a másik meccs 0-0 maradna.
Zsellértelkes Vrij
jah, de ha 1-1 akkor már nem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
A kickeres tabella szerint, ha a lengyelek 3-0-ra kapnak ki, még akkor is továbbmennek, ha a másik meccs 0-0 maradna.
Zsellértelkes Vrij
Akkor tökéletes egyenlőség lenne a szaúdiakkal és életbe lépne a sárga lap rangsor.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
Eszembe jut Faragó Ricsi örökbecsűje: NFL-ben minél nagyobb a tét, annál jobbak a meccsek, gurulósban pont fordítva. Mindkét oldalon szép számmal vannak kivételek, de összességében nagyon is igaz.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szczesnyt leszámítva trágyadomb az egész lengyel csapat.
Sixo
Nem is értem mit akarnak Olisadebe nélkül

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 411 — Слава Україні! Героям слава!
A kickeres tabella szerint, ha a lengyelek 3-0-ra kapnak ki, még akkor is továbbmennek, ha a másik meccs 0-0 maradna.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 211 — The Mathematician
Higuain már lőtt volna kettöt
eaglesmcnabb
böde is de egyik se játszik 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 211 — The Mathematician
argentínok miért ebben a nyomi lilában vannak?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Higuain már lőtt volna kettöt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Valdano volt ez a Véber Gyuri hasonmás?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Szczesnyt leszámítva trágyadomb az egész lengyel csapat.

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 411 — Слава Україні! Героям слава!
azt, hogy szaudi van egy rahedli azt értem, de, hogy ennyi argentin, meg mexikói szurker, az totál wtf nekem
NB2
Valamelyik meccsen mondták, nem tudom igaz-e, hogy ezek az állatok képesek eladni az autót, házat, asszonyt 1-1 ilyen tripért. Én simán kinézem belőlük.
Hanni
Persze. Vesznek mindenből egy másikat a trip után.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 223 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
azt, hogy szaudi van egy rahedli azt értem, de, hogy ennyi argentin, meg mexikói szurker, az totál wtf nekem
NB2
Valamelyik meccsen mondták, nem tudom igaz-e, hogy ezek az állatok képesek eladni az autót, házat, asszonyt 1-1 ilyen tripért. Én simán kinézem belőlük.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 411 — Слава Україні! Героям слава!
A lengyelek eddig nem kaptak gólt, de valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy ha hátrányba kerülnek, akkor tudnának egyenlíteni. Izgalmasabb lenne, ha valahogy vezetést szereznének még az első félidőben.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
azt, hogy szaudi van egy rahedli azt értem, de, hogy ennyi argentin, meg mexikói szurker, az totál wtf nekem
NB2
Oroszországban is rengeteg latin-amerikai drukker volt, nekem is fura.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
azt, hogy szaudi van egy rahedli azt értem, de, hogy ennyi argentin, meg mexikói szurker, az totál wtf nekem
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Argentínok végre fociznak.

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Az argentin-lengyel több mint fél perccel hamarabb kezdődött, ennek még lehet jelentősége!!!
Kampman
kb az első félidőig 😊
NB2
én nyitott maradok az összeesküvés-elméletekre!!!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Az argentin-lengyel több mint fél perccel hamarabb kezdődött, ennek még lehet jelentősége!!!
Kampman
kb az első félidőig 😊
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Az argentin-lengyel több mint fél perccel hamarabb kezdődött, ennek még lehet jelentősége!!!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 211 — The Mathematician
nah most vagyok először bajban... nem tudom melyiket nézzem 😊
NB2
Lengyel-Argentínnel kezdek, felmérem a terepet, ha nem bejövős, akkor váltok.
Zsellértelkes Vrij
még a celje-pick se ért véget, szal kénytelen voltam a lengyel-argentínt tableten berakni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!