NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 760 — 258. §
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Csak góllá érett a hatalmas fölény. De nem szabad 1nél megállni.

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Yeeeeeeeeeeeeeeeeeees
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 247 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jött is a gól

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 414 — Слава Україні! Героям слава!
Messit miért utálja az Origo?
Beszólt volna valamikor bárkinek is a Nerből?
Arra sem emlékszek, hogy valaha nyomott volna szivárványpropagandát.
Kampman
Jah ez nekem sincs meg, miért utálják az argentínokat?😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!

zacknorb

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 268 — Kinek mit intézett a kormánya
 twitter.com/1DavidWall/status/1598042064465584128
több mint 1 éve
csipkelli 3 972
Messit miért utálja az Origo?
Beszólt volna valamikor bárkinek is a Nerből?
Arra sem emlékszek, hogy valaha nyomott volna szivárványpropagandát.
Kampman
Felcsút helyett a PSG-t választotta.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Argentin fejesgolra erdekelne az odds

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Messit miért utálja az Origo?
Beszólt volna valamikor bárkinek is a Nerből?
Arra sem emlékszek, hogy valaha nyomott volna szivárványpropagandát.
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad

Negritis, a vajda
Nagyot mennek ma is

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
Ki ez a fogalmatlan csaj? Magyarisztánban tényleg ennyire nincs studiókompatibilis focihoz értő szakember?
Hanni
M4-et sok embernek nem veszi be a gyomra, inkább elmegy kereskedelmibe, ami igazából szintén Fidesz közeli
Plusz itt NB1 lenne, igaz BL-EL meg ilyenek, de egy stabil PL vagy La Liga vonzóbb opció lehet
zacknorb
sporttv, es nem fideszközeli (szerintem)
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 268 — Kinek mit intézett a kormánya
Ki ez a fogalmatlan csaj? Magyarisztánban tényleg ennyire nincs studiókompatibilis focihoz értő szakember?
Hanni
M4-et sok embernek nem veszi be a gyomra, inkább elmegy kereskedelmibe, ami igazából szintén Fidesz közeli
Plusz itt NB1 lenne, igaz BL-EL meg ilyenek, de egy stabil PL vagy La Liga vonzóbb opció lehet
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Amúgy ez lehet a formula az argentinoknak ha továbbmennek, hogy Julian Alvarez meg Enzo Fernandez marad a kezdőben. Sokkal jobban megy velük. Az első 2 meccsen összesen nem volt annyi helyzetük, mint amit most az első félidőben ki tudtak dolgozni.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Ki ez a fogalmatlan csaj? Magyarisztánban tényleg ennyire nincs studiókompatibilis focihoz értő szakember?
Hanni
Valami Fanni.
Nincs.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 268 — Kinek mit intézett a kormánya
Akkora felüdülés nekem Henriket hallgatni a stúdióban öltönyben
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
szörnyű ez a lengyel csapat, de a másik kettő (mex-saud) sem jobb
ráadásul ahogy nézem az arabok nem tudják hozni az argentinok elleni jó teljesítményt
NB2
argentína is szar
Negritis, a vajda
ma azért nyomnak becsülettel
NB2
kb mint a dánok korábban ...
Negritis, a vajda
Ne a mexikoi meccset nezd😀
esanders10
ott mind2 szar 😀


Ezek szerint más meccset nézünk. Amit én nézek ott az argentinok letolják a lengyelek a pályáról. Csak a csatkai szűz máriának köszönhetik ,hogy még 0-0 az állás 8 kaput talált lövés mellett egy félidőben. Volt már egyáltalán több a vb-n az első félidőben?
Sixo
lőnek, de igazán komoly helyzetet nem sokat láttam
a 8ba benne van gondolom a bünti meg a kapura szánt szöglet is, mind2 kurva nagy helyzet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ki ez a fogalmatlan csaj? Magyarisztánban tényleg ennyire nincs studiókompatibilis focihoz értő szakember?
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
Azt számolom ha mind a kèt meccs X akkor nekünk pápá 😒 szóval nyerni kell mimdenkèpp
dande2
az hogy jött ki?
nektek +1, szaudnak -1 a gk
Negritis, a vajda
Azért mert én úgy gondolkodtam egymás elleni jobban számít mint a gólkülönbség, de akkor rosszul emlékeztem. Akkor jó 😊
dande2
jaaa hogy a logikát gondoltad érvényesnek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 506
szörnyű ez a lengyel csapat, de a másik kettő (mex-saud) sem jobb
ráadásul ahogy nézem az arabok nem tudják hozni az argentinok elleni jó teljesítményt
NB2
argentína is szar
Negritis, a vajda
ma azért nyomnak becsülettel
NB2
kb mint a dánok korábban ...
Negritis, a vajda
Ne a mexikoi meccset nezd😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt számolom ha mind a kèt meccs X akkor nekünk pápá 😒 szóval nyerni kell mimdenkèpp
dande2
az hogy jött ki?
nektek +1, szaudnak -1 a gk
Negritis, a vajda
Azért mert én úgy gondolkodtam egymás elleni jobban számít mint a gólkülönbség, de akkor rosszul emlékeztem. Akkor jó 😊
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
szörnyű ez a lengyel csapat, de a másik kettő (mex-saud) sem jobb
ráadásul ahogy nézem az arabok nem tudják hozni az argentinok elleni jó teljesítményt
NB2
argentína is szar
Negritis, a vajda
Ezek szerint más meccset nézünk. Amit én nézek ott az argentinok letolják a lengyelek a pályáról. Csak a csatkai szűz máriának köszönhetik ,hogy még 0-0 az állás 8 kaput talált lövés mellett egy félidőben. Volt már egyáltalán több a vb-n az első félidőben?

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
szörnyű ez a lengyel csapat, de a másik kettő (mex-saud) sem jobb
ráadásul ahogy nézem az arabok nem tudják hozni az argentinok elleni jó teljesítményt
NB2
argentína is szar
Negritis, a vajda
ma azért nyomnak becsülettel
NB2
kb mint a dánok korábban ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!