Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Be tudná linkelni valaki a legszebb gólt a két meccs első félidejéből?
nagylaza, főpohárnok
 www.youtube.com/watch?v=dPmZqsQNzGA

| You know the rules, and so do I... |

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 850
nem is nézek minden meccset, ez eléggé el lett cseszve. Nyáron ugye van public viewing, meg közös sörözések szabadtéri helyeken. Most meg mindenki otthon nézi. 😀

Szerintem gyorsan el lesz majd felejtve és soha többet nem lesz ilyen.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
Be tudná linkelni valaki a legszebb gólt a két meccs első félidejéből?
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Elég szarok a mostani meccsek. De amúgy is: nálam teljesen ellaposodott a VB-láz, aminek a csúcspontja sem volt túl magas. Kíváncsi vagyok a rájátszásra visszajön-e az érzés.
Szokol
Kb a 35. percre bennem is előjött ez az érzés, az elmúlt napokban már harmadszor-negyedszer....

Nem tudom jobb lesz-e kiesés szakaszban, egyelőre szkeptikus vagyok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 236 — Cowboys fan
Elég szarok a mostani meccsek. De amúgy is: nálam teljesen ellaposodott a VB-láz, aminek a csúcspontja sem volt túl magas. Kíváncsi vagyok a rájátszásra visszajön-e az érzés.
Szokol
szerintem ultrakonzervatív meccsek lesznek, elsődlegesen a védekezésre összpontosítva, aztán ha az ellenfél mégis talál egy gólt, akkor eszeveszett rohanás. in a nutshell: mint mondjuk az argentín-mexikói meccs, csak hangyafasznyival kevesebb hentelés mellett
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 200 — The Mathematician
Elég szarok a mostani meccsek. De amúgy is: nálam teljesen ellaposodott a VB-láz, aminek a csúcspontja sem volt túl magas. Kíváncsi vagyok a rájátszásra visszajön-e az érzés.
Szokol
1.5 hét alatt lemegy 50 meccs, nonszensz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Elég szarok a mostani meccsek. De amúgy is: nálam teljesen ellaposodott a VB-láz, aminek a csúcspontja sem volt túl magas. Kíváncsi vagyok a rájátszásra visszajön-e az érzés.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 200 — The Mathematician
sajnos a TV-n böngészőből nem megy rendesen a kibaszott mediaklikk 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
lebuktak a kameraállásból, ezt a francia meccset a pápai perutz stadionban játsszák.
eaglesmcnabb
??
r.baggio
ott van kb. ilyen magasan a kamera. kb nézhetetlen

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 200 — The Mathematician
némítva nézem, oda-odalesek... elvették a tunéziaiak gólját? 0-0-t ír...
Gergőbácsi
les volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Már látom...

Laidouni bőrözi Camavingát. Hiába, Fradi na!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 236 — Cowboys fan
vajon Camavinga nyit majd szakácsiskolát?
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
némítva nézem, oda-odalesek... elvették a tunéziaiak gólját? 0-0-t ír...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
lebuktak a kameraállásból, ezt a francia meccset a pápai perutz stadionban játsszák.
eaglesmcnabb
??


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 411 — Слава Україні! Героям слава!
hoppá

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
hinnye

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
lebuktak a kameraállásból, ezt a francia meccset a pápai perutz stadionban játsszák.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 200 — The Mathematician
Most belügyi szempontból mi lenne jó ezen a meccsen a franciknak?

- Ha nyernek, fel lesz gyújtva Párizs
- Ha kikapnak, fel lesz gyújtva Párizs
Hanni
döntetlen? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 223 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most belügyi szempontból mi lenne jó ezen a meccsen a franciknak?

- Ha nyernek, fel lesz gyújtva Párizs
- Ha kikapnak, fel lesz gyújtva Párizs
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Nálam a vb-k itt kezdődtek. Ráadásul ők akkor mind a Serie A-ban játszottak ekkor.

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zseniális, most pedig nem lehet belogolni a fifa játékba (hogy kivegyem Mbappét)

Ennél szarabb játékot soha életemben nem láttam még....
Igor
én kivettem, de richarlison sem fog kezdeni, arra meg nem lesz transfer, mert tegnap beraktam blindet 😀
eaglesmcnabb
Most jött ki a hír, hogy Richarlison a PSG fő célpontja a télen, hogy legyen végre egy target man és akkor Mbappé nem fog sírni.
Sixo
Vigyèk 100 milláè, 😛 annyira nem fogok sírni miatta. Gabi Jesust kellett volna anno hozni, de ugye arról lemaradtunk 😔
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Zseniális, most pedig nem lehet belogolni a fifa játékba (hogy kivegyem Mbappét)

Ennél szarabb játékot soha életemben nem láttam még....
Igor
én kivettem, de richarlison sem fog kezdeni, arra meg nem lesz transfer, mert tegnap beraktam blindet 😀
eaglesmcnabb
Most jött ki a hír, hogy Richarlison a PSG fő célpontja a télen, hogy legyen végre egy target man és akkor Mbappé nem fog sírni.

több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Zseniális, most pedig nem lehet belogolni a fifa játékba (hogy kivegyem Mbappét)

Ennél szarabb játékot soha életemben nem láttam még....
Igor
én kivettem, de richarlison sem fog kezdeni, arra meg nem lesz transfer, mert tegnap beraktam blindet 😀
eaglesmcnabb
Végtelen transzfer for the win!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Zseniális, most pedig nem lehet belogolni a fifa játékba (hogy kivegyem Mbappét)

Ennél szarabb játékot soha életemben nem láttam még....
Igor
én kivettem, de richarlison sem fog kezdeni, arra meg nem lesz transfer, mert tegnap beraktam blindet 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!