Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Camavinga balhátvédben kezd, kíváncsi vagyok.

több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Zseniális, most pedig nem lehet belogolni a fifa játékba (hogy kivegyem Mbappét)

Ennél szarabb játékot soha életemben nem láttam még....
Igor
ja engem sem enged. pedig betenném Eriksent...
deyell
Mostmár nálam oké... de ez azért már viccnek is rossz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 236 — Cowboys fan

Sixo
Desamp zseniális. arabok ellen játszol? rakd be a keretből az összes játékost, aki arab csapatban játszik -> Guendouzi, Veretout in 😀
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 604
Zseniális, most pedig nem lehet belogolni a fifa játékba (hogy kivegyem Mbappét)

Ennél szarabb játékot soha életemben nem láttam még....
Igor
ja engem sem enged. pedig betenném Eriksent...

choose life
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Zseniális, most pedig nem lehet belogolni a fifa játékba (hogy kivegyem Mbappét)

Ennél szarabb játékot soha életemben nem láttam még....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 415
az érdektelen meccsre való tekintettel a franciák kiálltak full b csapattal
zacknorb
Tehát ha nyer Tunézia és döntetlen a másik meccs akkor jobb gólkülönbséggel Laidouniék mennek tovább?
r.baggio
Igen. Ha nyernek akár csak 1 góllal is, akkor 4 pont, és 0-s gk, Ausztráliának is 4 pontja lesz de nekik -2-es a gk.

Itt tudod variálni:  www.kicker.de/weltmeisterschaft/tabellenrechner
Zsellértelkes Vrij
Na de itt jön ki, hogy milyen igazságtalan, hogy nem az egymás elleni eredmény dönt
r.baggio
Hát az, én sem értem miért ez dönt, na mindegy. :/ Ez van.
Zsellértelkes Vrij
a tamado foci a lenyeg...golokat kell rugni 😊
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 411 — Слава Україні! Героям слава!
az érdektelen meccsre való tekintettel a franciák kiálltak full b csapattal
zacknorb
Tehát ha nyer Tunézia és döntetlen a másik meccs akkor jobb gólkülönbséggel Laidouniék mennek tovább?
r.baggio
Igen. Ha nyernek akár csak 1 góllal is, akkor 4 pont, és 0-s gk, Ausztráliának is 4 pontja lesz de nekik -2-es a gk.

Itt tudod variálni:  www.kicker.de/weltmeisterschaft/tabellenrechner
Zsellértelkes Vrij
Na de itt jön ki, hogy milyen igazságtalan, hogy nem az egymás elleni eredmény dönt
r.baggio
Hát az, én sem értem miért ez dönt, na mindegy. :/ Ez van.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 536 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
az érdektelen meccsre való tekintettel a franciák kiálltak full b csapattal
zacknorb
Tehát ha nyer Tunézia és döntetlen a másik meccs akkor jobb gólkülönbséggel Laidouniék mennek tovább?
r.baggio
Igen. Ha nyernek akár csak 1 góllal is, akkor 4 pont, és 0-s gk, Ausztráliának is 4 pontja lesz de nekik -2-es a gk.

Itt tudod variálni:  www.kicker.de/weltmeisterschaft/tabellenrechner
Zsellértelkes Vrij
Na de itt jön ki, hogy milyen igazságtalan, hogy nem az egymás elleni eredmény dönt
r.baggio
ezt en nem akartam elhinni, amig szombaton az uj-zelandi srac nem mondta nekem a meccs nezesen ...
csebi
Mer' ez FIFA rendezvény.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 474 — Lucas Scott
az érdektelen meccsre való tekintettel a franciák kiálltak full b csapattal
zacknorb
Tehát ha nyer Tunézia és döntetlen a másik meccs akkor jobb gólkülönbséggel Laidouniék mennek tovább?
r.baggio
Igen. Ha nyernek akár csak 1 góllal is, akkor 4 pont, és 0-s gk, Ausztráliának is 4 pontja lesz de nekik -2-es a gk.

Itt tudod variálni:  www.kicker.de/weltmeisterschaft/tabellenrechner
Zsellértelkes Vrij
Na de itt jön ki, hogy milyen igazságtalan, hogy nem az egymás elleni eredmény dönt
r.baggio
ezt en nem akartam elhinni, amig szombaton az uj-zelandi srac nem mondta nekem a meccs nezesen ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Camavinga balhátvéd, az komoly 😀


több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
az érdektelen meccsre való tekintettel a franciák kiálltak full b csapattal
zacknorb
Tehát ha nyer Tunézia és döntetlen a másik meccs akkor jobb gólkülönbséggel Laidouniék mennek tovább?
r.baggio
Igen. Ha nyernek akár csak 1 góllal is, akkor 4 pont, és 0-s gk, Ausztráliának is 4 pontja lesz de nekik -2-es a gk.

Itt tudod variálni:  www.kicker.de/weltmeisterschaft/tabellenrechner
Zsellértelkes Vrij
Na de itt jön ki, hogy milyen igazságtalan, hogy nem az egymás elleni eredmény dönt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szerintem nem lesz esély a döntetlenre, a dánok tippre nekiesnek az ausztráloknak, mint tavaly a ruszkiknak

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 503 — Colts Fan
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 411 — Слава Україні! Героям слава!
az érdektelen meccsre való tekintettel a franciák kiálltak full b csapattal
zacknorb
Tehát ha nyer Tunézia és döntetlen a másik meccs akkor jobb gólkülönbséggel Laidouniék mennek tovább?
r.baggio
Igen. Ha nyernek akár csak 1 góllal is, akkor 4 pont, és 0-s gk, Ausztráliának is 4 pontja lesz de nekik -2-es a gk.

Itt tudod variálni:  www.kicker.de/weltmeisterschaft/tabellenrechner

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
az érdektelen meccsre való tekintettel a franciák kiálltak full b csapattal
zacknorb
Tehát ha nyer Tunézia és döntetlen a másik meccs akkor jobb gólkülönbséggel Laidouniék mennek tovább?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 236 — Cowboys fan
Camavinga elvileg left backként fog kezdeni 😮
zacknorb
megold az mindent, bár én centerben alkalmaznám, baszna kettőt 😀
eaglesmcnabb
szal azt mondod, neki igazából SAK a posztja?
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Camavinga elvileg left backként fog kezdeni 😮
zacknorb
megold az mindent, bár én centerben alkalmaznám, baszna kettőt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 246 — Kinek mit intézett a kormánya
Camavinga elvileg left backként fog kezdeni 😮
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 236 — Cowboys fan
Hű de érdektelennek tűnik ez a két első meccs...
warr_b
pedig a dánoknak menni kell előre, nem lesz uncsi szerintem. legalábbis nem az utolsó negyed óra.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 246 — Kinek mit intézett a kormánya
az érdektelen meccsre való tekintettel a franciák kiálltak full b csapattal
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
végre kezd camalele, erre a padon van mbappe 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 536 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hű de érdektelennek tűnik ez a két első meccs...
warr_b
Hol van még 16.00? 😊
NB2
sztem csak ezzel probalja nyugtatni magat, hogy nem tudja nezni 😊
csebi
majd főzök 😀
Negritis, a vajda
Azon én már túl vagyok 😄

Amúgy sokat valóban nem fogok tudni nézni belőle, ma később megyek a gyerekért. Mondjuk nem is nagyon érdekel egyik se (márming a meccsek, nem a gyerek).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 474 — Lucas Scott
Nah akkor télen érkezik Alvaro Morata és a teljes uruguayi keret a Realhoz. Meki örvendj.

Sixo
Erről lesz egy olyan szép félóra a felvezető műsorban.
"Laidouni a Real Madridhoz igazol"!!!! címmel. 😀
Tony Adams
ugye vmi NER mediaban olvastam, hogy Laidouni majd ketszamjegyu millio EUR-ert fog elkelni telen. a NER koltsegvetesenek kellene is az a penz, mint egy falat kenyer 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.