Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 503 — Colts Fan
Nah akkor télen érkezik Alvaro Morata és a teljes uruguayi keret a Realhoz. Meki örvendj.

Sixo
Erről lesz egy olyan szép félóra a felvezető műsorban.
"Laidouni a Real Madridhoz igazol"!!!! címmel. 😀
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 193 — The Mathematician
Hű de érdektelennek tűnik ez a két első meccs...
warr_b
Hol van még 16.00? 😊
NB2
sztem csak ezzel probalja nyugtatni magat, hogy nem tudja nezni 😊
csebi
majd főzök 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 471 — Lucas Scott
Hű de érdektelennek tűnik ez a két első meccs...
warr_b
Hol van még 16.00? 😊
NB2
sztem csak ezzel probalja nyugtatni magat, hogy nem tudja nezni 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Hű de érdektelennek tűnik ez a két első meccs...
warr_b
Hol van még 16.00? 😊
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 536 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hű de érdektelennek tűnik ez a két első meccs...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 223 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nah akkor télen érkezik Alvaro Morata és a teljes uruguayi keret a Realhoz. Meki örvendj.

Sixo
Gakpo? 😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 246 — Kinek mit intézett a kormánya
Nah akkor télen érkezik Alvaro Morata és a teljes uruguayi keret a Realhoz. Meki örvendj.

Sixo
Ez kb. az Atlético keret kb😀
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 471 — Lucas Scott
Nah akkor télen érkezik Alvaro Morata és a teljes uruguayi keret a Realhoz. Meki örvendj.

Sixo
JJ tegnap linkelt cikkje alapján Alphonso Davies és Harry Kane a kiszemelt, remélem a kanadai lesz belőle, és igaz a hír. Bár szerintem a Bayern hülye lenne eladni, szóval nem tudom mennyire reális.
eaglesmcnabb
Kanet a Bayernhez is irjak amugy de asszem Jose mondta rola, hogy neki nagyon szamit az, hogy o legyen a PL legtobb golt szerzo jatekosa, ami meg 60+ gol szoval ha tenyleg ez akkor meg kb 4 szezont tol a Tottanhemban.

Daviest meg biztosan nem adjuk el. 2025ig van szerzodes, sztem leghamarabb 2024ben adjuk el, ha el is akar menni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nah akkor télen érkezik Alvaro Morata és a teljes uruguayi keret a Realhoz. Meki örvendj.

Sixo
JJ tegnap linkelt cikkje alapján Alphonso Davies és Harry Kane a kiszemelt, remélem a kanadai lesz belőle, és igaz a hír. Bár szerintem a Bayern hülye lenne eladni, szóval nem tudom mennyire reális.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Nah akkor télen érkezik Alvaro Morata és a teljes uruguayi keret a Realhoz. Meki örvendj.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 471 — Lucas Scott
 telex.hu/sport/2022/11/29/no-biro-futball-meccs-ferfi-vilagbajnoksag-katar

Nahát, hogyhogy nem szaúdi vagy iráni meccset kapott?
warr_b
legszebb az volt mikor vmeik katari okos lenyilatkozta, hogy nem lenne bajuk a one love csk szalaggal, ha nem csupan erre a VBre vennek fel. kozben meg Neuer mar az elozo EB-n is ezt hordta, es a 2021 szeptember ota az osszes valogatott meccsen ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 536 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2022/11/29/no-biro-futball-meccs-ferfi-vilagbajnoksag-katar

Nahát, hogyhogy nem szaúdi vagy iráni meccset kapott?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 621
Horvátok vajon verik Belgiumot?
Gergőbácsi
Ahogy a szerbek is/ sem svàjciakat.
Vlsz Kb pillanatnyi vakszerencse lesz mindkettőnek.
/a kiszámítható jugó hagyományok/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Alakulnak a nyolcaddöntők is. Anglia - Szenegál már szinte fix. Egy Holland - USA kilátásban.
Sixo
Holland-USA jól hangzik, nem lenne esélytelen az USA, ha megnyeri a mait,
Zsellértelkes Vrij
Hát nem tudom tesa, de szerintem nagyon nagyon nagy meglepetés lenne ha ott továbbmennének a jenkik. Azért egy x a VB egyik leggyengébb csapata, Wales ellen, egy x egy olyan angol csapat ellen, akiknek tökéletes volt a döntetlen, mert ezzel 99%, hogy továbbmentek és megverték azt az Iránt akik az angolok 6-2re, hát nem tudom, nem a legerősebb teljesítmény nálam.
Sixo
Egy holland csapat ellen, akik 88 percig küszködtek Szenegál ellen, nem tudták megverni Ecuadort, majd játszottak egy sörmeccset az NB2-es Katarral.
Kampman
Aztán nehogy az legyen, hogy Szenegállal az angolok is meg fognak izzadni...
Igor
van rá esély
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Aztán nehogy az legyen, hogy Szenegállal az angolok is meg fognak izzadni...
Igor
pedig az lesz
Negritis, a vajda
szerintem nem
sima angol továbbjutás lesz
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Horvátok vajon verik Belgiumot?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 193 — The Mathematician
Aztán nehogy az legyen, hogy Szenegállal az angolok is meg fognak izzadni...
Igor
pedig az lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Alakulnak a nyolcaddöntők is. Anglia - Szenegál már szinte fix. Egy Holland - USA kilátásban.
Sixo
Holland-USA jól hangzik, nem lenne esélytelen az USA, ha megnyeri a mait,
Zsellértelkes Vrij
Hát nem tudom tesa, de szerintem nagyon nagyon nagy meglepetés lenne ha ott továbbmennének a jenkik. Azért egy x a VB egyik leggyengébb csapata, Wales ellen, egy x egy olyan angol csapat ellen, akiknek tökéletes volt a döntetlen, mert ezzel 99%, hogy továbbmentek és megverték azt az Iránt akik az angolok 6-2re, hát nem tudom, nem a legerősebb teljesítmény nálam.
Sixo
Egy holland csapat ellen, akik 88 percig küszködtek Szenegál ellen, nem tudták megverni Ecuadort, majd játszottak egy sörmeccset az NB2-es Katarral.
Kampman
Aztán nehogy az legyen, hogy Szenegállal az angolok is meg fognak izzadni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Oszt ezt meg miért?

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
ha ez a mi olaszok elleni meccsünkön nem volt 11-es, akkor itt se lesz
r.baggio
úgy mondod mintha lenne konzisztencia
Negritis, a vajda
ja nem, de erre nem osztogatnak 11-eseket, pláne nem ilyen helyzetben

Iránnál végig ezt éreztem, hogy ők pont erre játszanak, valami "drámai" kiesésre, nagyon nem szakadtak meg a továbbjutásért, de otthon legalább lehet majd bírózni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
a mai 4 kiesőért nem kár
a 2 ki-ki meccsen a helyzetben lévő eldönthette volna, de nem akarta, utána mikor égett a ház, akkor sem volt akkora nyomás, hogy azt mondjam jajj szegények
mondjuk ez a holland, szenegál, usa egy vicc, angolok simán a 8-ba mennek
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Sejtettem, hogy nem feltétlenül verdesi majd az egeket a színvonal, de ennél kicsit jobb meccsre vagy több drámára számítottam.
Kampman
lehet mégis jön a dráma?😊
NB2
drámácska, ilyen kis bizbasz
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 193 — The Mathematician
Mekkora lófaszkamu miatt hőzöngenek.
csipkelli
bőven fújható lett volna
idióta a védő hogy odateszi a kezét

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 281
Ja, weak performance volt

Szerkesztette: Willie Parker