NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk most igazán kiállhatott volna az elveiért, mert ha ez tényleg megtörténik, annak brutál viszhangja lett volna
r.baggio
Nem teszik, mert csak a sportdiplomaciailag 0 orszagokkal kemenykednek. Magyarorszag, balkan stb.

Amint kovetkezmenyei vannak (es nem egy NIke kampany beesese), mar visszalepnek.

Nem is tudom ki a szanalmasabb, a legnagyobb terrorszponzor katar vagy a Kane fele mumajerek.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
Ez konkretan miafaszom?
A nemet magyar eb meccsen buziauto hozta be a labdat. Itt meg a cskszalag is tilos?
Mekkora kepmutato korrupt brigad...
Mondjuk mintha ezt nem tudtam volna...
gabokocka
hihetetlen. Megy a love is love, say no to minden reklám és baszki betiltják a karszalagot. Ezt a vb-t konkrétan bojkottálni kéne.
Amadeus von Dollárbaloldal
adják rá vmi suta hülyére a karszalagot akiért nem kár és hozzák le egyből

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Ez konkretan miafaszom?
A nemet magyar eb meccsen buziauto hozta be a labdat. Itt meg a cskszalag is tilos?
Mekkora kepmutato korrupt brigad...
Mondjuk mintha ezt nem tudtam volna...
gabokocka
hihetetlen. Megy a love is love, say no to minden reklám és baszki betiltják a karszalagot. Ezt a vb-t konkrétan bojkottálni kéne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ez konkretan miafaszom?
A nemet magyar eb meccsen buziauto hozta be a labdat. Itt meg a cskszalag is tilos?
Mekkora kepmutato korrupt brigad...
Mondjuk mintha ezt nem tudtam volna...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
Tudták jól, hogy az arabok nem elfogadóak. Akkor mi a faxért vitték oda? De ha meg ott hagyták, akkor esetleg mondjuk azt, hogy ők vannak otthon, aztán elfogadjuk a dolgot, max nem értenek vele egyet.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Minden out of context focis twitterfiók tele van egy videóval, amin egy angol csaj random lépcsőzés közben villant egyet. Mondom miaf... 😀😀😀😀
zacknorb
ráadásul nem is Katarban történt

choose life
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Minden out of context focis twitterfiók tele van egy videóval, amin egy angol csaj random lépcsőzés közben villant egyet. Mondom miaf... 😀😀😀😀
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
 444.hu/foci/2022/11/21/kane-egybol-sarga-lappal-inditana-ezert-nem-lesz-szivarvanyszinu-a-karszalagja

az ilyenek miatt nem nézem
Amadeus von Dollárbaloldal
Nem is értem, hoztak gyorsan egy új szabályt? Rohadt geci FIFA

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
Wales will play USA in the World Cup in Qatar today.

The manager Rob Page stated that his captain will wear an LGBTQ+ armband regardless of whether FIFA give permission or not.

Wales backed out of it today after having been threatened with a yellow card.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Mondjuk most igazán kiállhatott volna az elveiért, mert ha ez tényleg megtörténik, annak brutál viszhangja lett volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 444.hu/foci/2022/11/21/kane-egybol-sarga-lappal-inditana-ezert-nem-lesz-szivarvanyszinu-a-karszalagja

az ilyenek miatt nem nézem
Amadeus von Dollárbaloldal
az a csoda, hogy a no to racism mehet a vilag egyik legrasszistabb orszagaban.
csebi
lehet csak mert No Tora Cion-nak olvasták

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 444.hu/foci/2022/11/21/kane-egybol-sarga-lappal-inditana-ezert-nem-lesz-szivarvanyszinu-a-karszalagja

az ilyenek miatt nem nézem
Amadeus von Dollárbaloldal
Nekem nem tetszik a szivárványos mindenféle, de ez konkrétan zsarolás, úgyhogy rohadjon meg Katar is meg a korrrupt mocskos fifa is egy nagy kupac teveszarban, miközben egy csapat 120 kilós néger buzi recskázza tele a hülye fejüket.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
 444.hu/foci/2022/11/21/kane-egybol-sarga-lappal-inditana-ezert-nem-lesz-szivarvanyszinu-a-karszalagja

az ilyenek miatt nem nézem
Amadeus von Dollárbaloldal
az a csoda, hogy a no to racism mehet a vilag egyik legrasszistabb orszagaban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2022/11/20/bognar-gyorgy-most-is-orjongeni-fog-ha-egy-jatoks-szivrohamot-kapna-egy-vebemeccsen

"Igen, elvállaltam, a csoportmérkőzések során tíz alkalommal leszek benn a stúdióban. Ha csak korábban nem kap valaki szívrohamot, mert akkor ismét kéngyelen leszek elmondani, hogy kinek mi a teendője" - közölte. "Nem egy ember drámáját kell közvetíteni, mert az nem tartozik a külvilágra, hanem a mérkőzést" - fejtegette tovább.

sztem az m1 direkt csinalja ezt.
csebi
Ugyan már, összenő, ami összetartozik. Ebben a szellemi, morális nihilben remélem 1-2 játékos bőrszínére is tesz majd megjegyzést. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 444.hu/2022/11/20/bognar-gyorgy-most-is-orjongeni-fog-ha-egy-jatoks-szivrohamot-kapna-egy-vebemeccsen

"Igen, elvállaltam, a csoportmérkőzések során tíz alkalommal leszek benn a stúdióban. Ha csak korábban nem kap valaki szívrohamot, mert akkor ismét kéngyelen leszek elmondani, hogy kinek mi a teendője" - közölte. "Nem egy ember drámáját kell közvetíteni, mert az nem tartozik a külvilágra, hanem a mérkőzést" - fejtegette tovább.

sztem az m1 direkt csinalja ezt.
csebi
Ez egy pszichopata fitymaerózió, tökéletes lenyomata a közegnek ami még a felszínen tartja.

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
 444.hu/2022/11/20/bognar-gyorgy-most-is-orjongeni-fog-ha-egy-jatoks-szivrohamot-kapna-egy-vebemeccsen

"Igen, elvállaltam, a csoportmérkőzések során tíz alkalommal leszek benn a stúdióban. Ha csak korábban nem kap valaki szívrohamot, mert akkor ismét kéngyelen leszek elmondani, hogy kinek mi a teendője" - közölte. "Nem egy ember drámáját kell közvetíteni, mert az nem tartozik a külvilágra, hanem a mérkőzést" - fejtegette tovább.

sztem az m1 direkt csinalja ezt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
 444.hu/foci/2022/11/21/kane-egybol-sarga-lappal-inditana-ezert-nem-lesz-szivarvanyszinu-a-karszalagja

az ilyenek miatt nem nézem

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
Tipper játékban nem számít, ki mit tippelt végső győztesnek és gólkirálynak? Céges tipper csoportban látszik az Eredmények menüpontnál, ott tudom, hogy ér is majd pontot.

sz: közben megtaláltam, hogy 100-100 pont, akkor valamiért nem látom csak

Szerkesztette: dancogo

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ilyent felénk 2000ért összedobnak

Sixo
Amúgy most nem akarok kukacoskodni, de mi ezzel a baj? Szerintem az ottlévők 90%-a ennyit sem eszik reggelire.
Hanni
Gondolom az, hogy 200 font az ára éjszakánként a sátornak a sátortábornak, ahol ezt adják kajának és van bent egy ventillátor az 50 fokra. Oké hogy ők beduinok és szeretik a sátrakat, de ne az legyen már a sztenderd...
Mondjuk az is hülye aki elutazott oda a sivatagba, mire számítottak...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ilyent felénk 2000ért összedobnak

Sixo
Amúgy most nem akarok kukacoskodni, de mi ezzel a baj? Szerintem az ottlévők 90%-a ennyit sem eszik reggelire.
Hanni
A hate vonaton nincsen fék.
Most a Qatar, FIFA, téli VB, konténerváros, teveánusz luxus az mind a foci ellensége és a hagyományok szembe köpése trendet kell nyomatni mindenhol. Fanyalogva, de nézi mindenki, fanyalogva, de csak leszarja mindenki, hogy hány ezer nuovo Kőműves Kelemenné van a stadionokban.

több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ilyent felénk 2000ért összedobnak

Sixo
Amúgy most nem akarok kukacoskodni, de mi ezzel a baj? Szerintem az ottlévők 90%-a ennyit sem eszik reggelire.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
Ilyent felénk 2000ért összedobnak

Sixo
mondom én hogy Fyrefest 2.0 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
na akkor arrol semmi beszelgetes nincs, hogy Kane lapot kaphat ma, ha viseli a 'one love' karszalagot?
csebi
ahogy olvastam, akartam rakni unibeten, hogy kap sárgát, minimum 4-es szorzó lett volna. Viszont addigra levették. Ravasz!

update: nem is fogják hordani, befostak a sárgáktól.

Szerkesztette: bergerdani

Mindig jövőre
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Ilyent felénk 2000ért összedobnak

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
na akkor arrol semmi beszelgetes nincs, hogy Kane lapot kaphat ma, ha viseli a 'one love' karszalagot?
csebi
Mi lesz, ha le is térdel, elviszi az erkölcsrendészet? 😀
warr_b
aztan kivegzik, a sejk meg mentesseget kap.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.