Soccer

36 feliratkozó

4 hónapja
csebi New York Giants 3 573 — Lucas Scott
azért már az odavágón is jó volt az Ajax csak szerencséjük nem volt. most jött a lucky 13. amúgy én ősszel az első Bayern meccs után mondtam, hogy jó ez a holland csapat, jobb mint sokan hiszik.

Hummels, Boateng és Müller pedig várható volt. Löw még adott nekik egy esélyt az NL-ban, de nem jött be. fiatalít, és koncepciót vált, amibe már durván nem férnek be. sztem jön a 3 védős játék a németeknél konstansan.
4 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 4 821 — Steelers fan
Messi, CR es Dzsudzsi a legjobb ketto.
ulpianus
Akkor te nem láttad anno Galaschek Pétert játszani..
gordon
Őt játszani senki sem látta.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
4 hónapja
ZoliMP 2 281
Megeri igy gyalazni es ekezni a Madridot. Nem vagyok fan, de vicces.
Bakker megnyertek mindent es mindent.
Konkretan egy teljes keretet meg nem cserelhetnek le rogton, attol fuggetlenul, hogy szar uton jarnak, mert elbasztak.
egy-ket ev es rendben lesznek.
A Barcas sotet kort nem fogjak tulszarnyalni.

Zoli vagyok egy profeta

u.i. azert h a nezok a csapatot is kifutyultek az legalja.
4 hónapja
gordon New England Patriots 3 220 — JAFL Tampa GM
ulpianus
Akkor te nem láttad anno Galaschek Pétert játszani..
4 hónapja
Toca Minnesota Vikings 12 164 — Vikings fan
De attól még 2 ember van, akik 15-20 éve a tucatban lettek volna.

Chargers LT
Te itt most CR-re és Messi re gondolsz?
gordon
gondolom igen,
hát na. nagy okosság 😀 Messi és a tucat, aha 😀
Kluivert fasza csatár volt, de elképesztően nincs egy szinten Messivel.

mondanám, hogy kiváncsi vagyok arra az 50 emberre akik között Messi tucat, de minek
braxa88
Van Messi aki a valaha volt legjobb focista, ezt azért tegyük tisztába, utána vannak a többi nagyok kiegészülve CR-rel.
Kenny
Van Messi a valaha általam látott legtehetségesebb focista. Van CR aki valahogy felküzödözdötte magát munkával arra a szintre amit Messi tud.
Hogy közülük ki a jobb szerintem ízlése válogatja. Barca drukkereknek Messi nyilván...
4 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 5 675 — Jedi Master

Chargers LT
gordon
gondolom igen,

mondanám, hogy kiváncsi vagyok arra az 50 emberre akik között Messi tucat, de minek
braxa88
Van Messi aki a valaha volt legjobb focista, ezt azért tegyük tisztába, utána vannak a többi nagyok kiegészülve CR-rel.
Kenny
Jóvanmáá 😀 Nem azt mondtam, hogy Messi egyenlő azzal az 50-el, vagy akár a tucattal, de ha Ronaldo, Sevchenko, Del Piero, Raúl, Kaká, Rivaldo, Figo, Nedved, Zidane, Ronaldinho, Henry, stb, stb aktívkodna, egy cseppett nehezebben nyerne 5/5 aranylasztit, ahogy CR sem. A felsoroltak egymással versengtek, (meg másokkal), most 10 éve meg 2 ember.
Nem azt mondtam, hogy ők ketten nem emelkednek ki most, mert pont, hogy igen...mivel mellettük már elég híg a mezőny. Az Iniesta, Ribery vonal ki is öregedett, Mbappé lehet új hullám, de ennyi.

4 hónapja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 13 490 — LOLka & BOWLka

Rover, wanderer, nomad, vagabond. Call me what you will
4 hónapja
Negritis Denver Broncos 8 676 — The Mathematician

Chargers LT
gordon
gondolom igen,

braxa88
Kenny
a 2 között van még 1 szint ahova sajnos senki nem fér be 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

http://img688.imageshack.us/img688/3245/12431015140300660131872.jpg

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Kenny Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 5 203 — HERE COMES THE MONEY $

Chargers LT
gordon
gondolom igen,

braxa88

Szerkesztette: Kenny
4 hónapja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 10 809

Chargers LT
gordon
gondolom igen,

4 hónapja

Chargers LT
4 hónapja
Negritis Denver Broncos 8 676 — The Mathematician
Modric olyan szinten halovány, hogy arra nincsenek szavak. VB óta nem volt 2 jó meccsük, vicc hogy erre adtak aranylabdát, semmi pluszt nem tudott adni amikor kellett volna.
eaglesmcnabb
Nem meglepő ebben semmi. Most mondjam, hogy bezzeg a régi szép idők? 😀 Mert itt lehetne...
15-20 éve, (de talán még 10 is) legalább 50 jobb futballista focizgatott, mint Modric...sorolhatnánk napestig Kluiverttől, Rivaldon át Del Pieroig a világsztárokat és zseniket, akik nem kaptak anno aranylabdát (Rivaldo pont kapott, vágom 😉 ), akik a jelenlegi mezőnyben röhögve megkapnák...a zsenik elfogytak, a világsztárok kikoptak, alig akad néhány. Nem véletlen, hogy 10 éve 2 ember csatázik a címért, bár 1-1 alkalommal Riberynek és Iniestának illett volna adni. De attól még 2 ember van, akik 15-20 éve a tucatban lettek volna.
Modric meg talán csere lenne egy régebbi igazi galaktikus Madridban 😊
Chargers LT
Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? 😀
dugo93
régen minden jobb vót

The Stronger you become, the Weaker you really are.

http://img688.imageshack.us/img688/3245/12431015140300660131872.jpg

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 2 970
Modric olyan szinten halovány, hogy arra nincsenek szavak. VB óta nem volt 2 jó meccsük, vicc hogy erre adtak aranylabdát, semmi pluszt nem tudott adni amikor kellett volna.
eaglesmcnabb
Nem meglepő ebben semmi. Most mondjam, hogy bezzeg a régi szép idők? 😀 Mert itt lehetne...
15-20 éve, (de talán még 10 is) legalább 50 jobb futballista focizgatott, mint Modric...sorolhatnánk napestig Kluiverttől, Rivaldon át Del Pieroig a világsztárokat és zseniket, akik nem kaptak anno aranylabdát (Rivaldo pont kapott, vágom 😉 ), akik a jelenlegi mezőnyben röhögve megkapnák...a zsenik elfogytak, a világsztárok kikoptak, alig akad néhány. Nem véletlen, hogy 10 éve 2 ember csatázik a címért, bár 1-1 alkalommal Riberynek és Iniestának illett volna adni. De attól még 2 ember van, akik 15-20 éve a tucatban lettek volna.
Chargers LT
Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? 😀

4 hónapja
 index.hu/sport/futball/2019/03/05/low_nemet_kapitany_kidobta_a_valogatottbol_hummelst_mullert_es_boatenget/
warr_b
Megfeküdte a gyomrát a sok fika. Boatenget még megértem, mert ő világlegjobbjából hirtelen30 lett.
kishaszi
Miért Müllerben mit látsz? szerintem teljesen jogos döntés kihagyni őket.
gordon
Clutch player.
Mondjuk ehhez sokszor nehéz dolgok. Hierro is kikerült a kezdőből 99-ben, aztán kurvára nem ment a védelem, visszakerült, megint rohadt stabilok lettek, megint BL győzelem,,,
kishaszi
Clutch playert nem hagyunk ki...Klose who? 😊 Válogatottba 50 évesen is betették, nem véletlenül. És mindig hozta a formát.

4 hónapja
eaglesmcnabb

4 hónapja
beszéljünk a fontos dolgokról is, Mason Bennett mekkora gólt vágott 4 perccel a becserélése után 😮

twitter.com/si_soccer/status/1103067569257357314
Löfli
Első reakcióm az "ANY*D!" volt 😀 Puskás díjat neki!
Chargers LT
Persze makis mozdulat, de azért "namennyaph@βξomba" jött ki belőlem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
4 hónapja
beszéljünk a fontos dolgokról is, Mason Bennett mekkora gólt vágott 4 perccel a becserélése után 😮

twitter.com/si_soccer/status/1103067569257357314
Löfli
Első reakcióm az "ANY*D!" volt 😀 Puskás díjat neki!

4 hónapja
 index.hu/sport/futball/2019/03/05/low_nemet_kapitany_kidobta_a_valogatottbol_hummelst_mullert_es_boatenget/
warr_b
Megfeküdte a gyomrát a sok fika. Boatenget még megértem, mert ő világlegjobbjából hirtelen30 lett.
kishaszi
gordon
Clutch player.
Mondjuk ehhez sokszor nehéz dolgok. Hierro is kikerült a kezdőből 99-ben, aztán kurvára nem ment a védelem, visszakerült, megint rohadt stabilok lettek, megint BL győzelem,,,

4 hónapja
warr_b
kishaszi
4 hónapja
Toca Minnesota Vikings 12 164 — Vikings fan
Szerintem Messi nélkül kb ugyanakkora szenvedést mutatott be a csapat mint a Real CR nélkül. Konkrétan megszámolható hány meccset hozott “egyedül” a zsenialitásával miközben a csapat szenvedett, és nem élcsapatok ellen.
ozibozi
Ez tök jó, és lehet így is van, de ennek mi köze a realhoz?

A real madridnak most kell nyerni, mert ők a real madrid, a királyi a gárda, a mindenek felett lévők, a galaktikusok.
Az a baj, hogy nyáron nem lesz se vb se eb, így az aktuális nyári királyt nem tudják megvenni 200ezermilliárdért. Na nembaj, Hazard úgyis oda megy, mert anélkül nem pályafutás a pályafutás és nem siker a siker ha nem a real madridban vagy.
braxa88
Minden csapatnak az adott idényt kell megnyerni, csak ha 3 BL után nem sikerül a 4. kicsit könnyebb gyomorral veszi be az ember, főleg ha ikon és edző is távozott.
Vezetésben meg van vaj a fül mögött, úgyhogy ők nem mernek megszólalni.
4 hónapja
warr_b

4 hónapja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 10 809
Szerintem Messi nélkül kb ugyanakkora szenvedést mutatott be a csapat mint a Real CR nélkül. Konkrétan megszámolható hány meccset hozott “egyedül” a zsenialitásával miközben a csapat szenvedett, és nem élcsapatok ellen.
ozibozi
Ez tök jó, és lehet így is van, de ennek mi köze a realhoz?

A real madridnak most kell nyerni, mert ők a real madrid, a királyi a gárda, a mindenek felett lévők, a galaktikusok.
Az a baj, hogy nyáron nem lesz se vb se eb, így az aktuális nyári királyt nem tudják megvenni 200ezermilliárdért. Na nembaj, Hazard úgyis oda megy, mert anélkül nem pályafutás a pályafutás és nem siker a siker ha nem a real madridban vagy.
4 hónapja
flzoli Denver Broncos 3 981 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Oké, hogy nem tökéletes a VAR, de tényleg ennyire kell szidni, amikor szvsz azért az NFL-es testvérénél már most jobban működik? 😀

Oké, tegnap sokáig videóztak, (ami azért a ritkább eset) de még így sem volt hosszabb, mint egy full átlagos NFL visszanézés.

Viszont a legnagyobb előnye amerikai társával szemben, hogy itt nem az van, hogy a kétes szitukban már fújja is a sípot a bíró, hanem hagyja végigmenni az akciót, majd a végén újranézik. Hány TD/visszahordás lett már így elbaszva...
dugo93
Azt simán el lehetne tanulni az amcsiktól, hogy egy rohadt kihangosítót rádobnak a bíróra és elmondhatja az ítéletet, hogy mért döntött úgy ahogy. Vagy legalább írják ki a képernyőre, mint az F1-ben

http://www.f-covers.com/cover/funny-brain-facebook-cover-timeline-banner-for-fb.jpg
4 hónapja
flzoli Denver Broncos 3 981 — farkas.l.zoltan@gmail.com
mondjuk a Real szurkolói elég könnyedén viselik, hogy szétkúrták a csapatukat
Barca oda-vissza cumiztatja őket, BL-ben kiesnek a 16 között, gyakorlatilag egy középcsapattá alakultak
NB2
másnap reggelre lehet te is elviselnéd, mikor emiatt bűntettlenül nem kilencre v tízre mész be dolgozni, hanem délre, vagy csak másnap és addigra pont eszedbe jut, hogy a csapatod többször nyert BL-t,mint hazai bajnokságot(mostanság) majd jött egy --előre bejósolt-- Waterloo. Ritka lesz az érvágás vlsz.

/ mellesleg a szurkerek 99%-a úgy éli le az életét, hogy a csapata soha nem nyer semmit/
ozibozi
Most lehet azt mondani, hogy a Barca nem nyert BL-t, de cserébe volt spanyol bajnoki cím, spanyol kupa, annyira nem volt szörnyű a helyzet nekik. De itt most kupa kiesés, BL 16 között!!! kiesés és lesz egy bajnoki bronzuk. Ráadásul Perez úgy cseszte el, ahogy. Tényleg igaz amit írtak utánad, hogy CR nélkül ez a csapat már tavaly is kuka volt, látszódott. Ennyire nem pótolni CR-t nagyon nagy hiba volt! Szerintem az évek folyamán a Barca ügyesebben építkezett, szerintem őket annyira nem fogja mellbe vágni majd Messi visszavonulása.
Realnal most hatalmas fejetlenség van, még a játékosok sem tudták feldolgozni CR elvesztését. Kíváncsi vagyok mikorra tudnak ebből kijönni.
NB2
Mondj már egy olyan játékost, akivel lehetne pótolni CR-t jelenleg.
Mbappé-ért letették ugyan azt a pénzt mint a PSG, a francia pedig az arabokat választotta, ezzel nem tudsz mit csinálni.
Nyilván a Chelsea 200+ -os irreális ajánlatra elengdte volna Hazardot, de sokkal jobban vele sem nézett volna ki a Real. El kéne felejteni már a sok töltelék fiatal spanyolt és végre megint klasszisokat igazolni. Hátha elborul megint Perez mint 2009-ben a CR, Kaká, Benzema, Xabi Alonso, Albiol, Negredo, Arbeola vonallal 😊

http://www.f-covers.com/cover/funny-brain-facebook-cover-timeline-banner-for-fb.jpg
4 hónapja
ozibozi New York Giants 6 916